SYNOTTIP SK - Recenzie a ako získať bonusový kód v roku 2024

Online stávková kancelária SYNOTTIP patrí medzi operátorov, ktorí sa u nás môžu pochváliť skutočne veľkou popularitou. Jej názov je známy nielen medzi milovníkmi online hazardu, poznajú ho aj ľudia, ktorý tento typ zábavy nepreferujú.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Zobraziť viac

Jedným z dôvodov je určite aj pomerne dlhá história jej prítomnosti na našom trhu a tiež to, že jej služby využíva skutočne veľký počet hráčov.

Zobraziť menej
Vstupný bonus: €80
SYNOTTIP
5
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
  • Uzatváranie stávok na e-športy
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 5
Výbery: 4.5
Vklady: 5
Meny: 5
Software: 4.5
Ľahké používanie: 5
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Stávková kancelária SYNOTTIP sa taktiež môže pochváliť tým, že pôsobí takmer na každom kontinente, svoje služby poskytuje hráčom v približne dvadsiatich krajinách sveta. Je teda jasné, že tento operátor patrí k tomu najlepšiemu a najpopulárnejšiemu, čo v súčasnej dobe náš trh v oblasti online hazardu ponúka a svojim hráčom sa snaží neustále poskytovať nové a lepšie herné možnosti.

V tomto článku si povieme viac o tom, čo konkrétne na webových stránkach tejto online stávkovej kancelárie možno nájsť a dúfame, že sa vám vďaka nemu podarí zistiť, či je SYNOTTIP tým správnym online operátorom práve pre vás.

Čo konkrétne teda v tomto článku nájdete? Ak sa rozhodnete dočítať ho až do konca, dozviete sa všetko podstatné preto, aby ste mohli urobiť dostatočne informované rozhodnutie a zistiť, či je táto stávková kancelária správnou voľbou, ktorá spĺňa vaše potreby.

Dočítate sa tu, akú licenciu tento operátor vlastní, bližšie si vysvetlíme registráciu na webových stránkach stávkovej kancelárie, priblížime si platobné metódy, ktoré možno na webe operátora využiť, taktiež sa budeme venovať bonusom, ktoré na jeho stránkach môžete nájsť, popíšeme si, ako je na tom SYNOTTIP v otázke funkčnosti a dizajnu.

Budeme sa venovať aj otázke zabezpečenia webových stránok tejto stávkovej kancelárie, popíšeme si to, na akej úrovni je zákaznícky servis a v neposlednom rade si rozoberieme športy, ktoré na svojich webových stránkach SYNOTTIP hráčom ponúka a aj dostupné stávkové trhy, na ktorých majú hráči možnosť uzatvárať stávky.

Vlastnosti SYNOTTIP

🏆 SYNOTTIP SK: Navštívte stránku
📱 Mobilná verzia: Android a iOS
🎁 Ponuka registrácie: €50 bez rizika
💸 Minimálna výška vkladu: €0.50

Akú licenciu stávková kancelária SYNOTTIP vlastní?

Toto by mala byť jedna z prvých a zároveň najdôležitejších otázok, ktoré by si mal hráč pri vyberaní najvhodnejšieho partnera v oblasti online hazardu položiť. Je to najmä preto, že sa operátorovi chystáte zveriť svoje vlastné finančné prostriedky, a tak je dôležité, aby ste si boli istí tým, že sa jedná o stávkovú kanceláriu či kasíno, ktoré je držiteľom potrebnej licencie a že operátor spĺňa všetky náležitosti, ktoré by spĺňať mal. Zaistenie bezpečnosti vašich citlivých dát a finančných prostriedkov by malo byť vašou prioritou číslo jedna.

Slovenská republika má pre operátorov v tejto oblasti pomerne prísne pravidlá. Aby mohol operátor na našom trhu slovenským hráčom ponúkať služby v oblasti online gamblingu, musí splniť jednu základnú podmienku. Tou je vlastníctvo licencie, ktorú pre slovenský trh udeľuje Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Ak je operátor držiteľom tejto licencie, je to pre vás záruka, že ak sa pri vašom hraní na jeho webových stránkach stretnete s nejakými problémami, môžete sa obrátiť práve na Ministerstvo financií Slovenskej republiky a vaše problémy budú vyriešené v rámci zákonov Slovenskej republiky.

Vyhnete sa tak tomu, že o týchto záležitostiach sa bude rozhodovať v rámci jurisdikcie iného štátu, s čím sa hráči v minulosti pomerne často stretávali. Legislatíva týchto krajín v oblasti online gamblingu môže byť často neprehľadná a hráč tak môže mať problém pri vymáhaní svojich práv. Pre hráčov, ktorí chcú pôsobiť na webových stránkach stávkovej kancelárie SYNOTTIP máme dobrú správu. Tento operátor je totiž držiteľom licencie od MFSR, a tak sú vaše finančné prostriedky v bezpečí a vy sa nemusíte obávať toho, že sa stanete obeťou podvodu či inej nelegálnej aktivity zo strany operátora. Túto informáciu by ste mali považovať za jednu z tých najpodstatnejších pri výbere partnera v oblasti online hazardu.

SYNOTTIP registrácia - ako si otvoriť účet

SYNOTTIP

Registrácia je taktiež súčasťou webových stránok každého operátora. Ako tento proces prebieha práve v stávkovej kancelárii SYNOTTIP?

Ak sa rozhodnete, že sa chcete zaregistrovať na webe tohto operátora, je potrebné podstúpiť proces registrácie. V prvom rade musíte na domovskej stránke vpravo hore kliknúť na tlačidlo Zaregistrujte sa. Následne pred sebou uvidíte registračný formulár, v ktorom je potrebné vyplniť všetky polia. Jedná sa o klasické polia, aké nájdeme snáď v každom registračnom formulári online operátora.

Po vyplnení tohto formulára je potrebné overiť svoju identitu prostredníctvom SMS, ktorú vám operátor zašle na vami uvedené telefónne číslo. Po zadaní kódu z SMS je potrebné opäť svoju identitu overiť prostredníctvom overovacieho e-mailu, ktorý vám operátor zašle na vami uvedenú e-mailovú adresu.

Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok sa môžete tešiť zo svojho aktívneho hráčskeho účtu na stránkach online stávkovej kancelárie SYNOTTIP SK. Dôležité je ešte poznamenať, že všetky údaje, ktoré vypĺňate, by mali byť vyplnené pravdivo, keďže operátor si ich následne overuje prostredníctvom SMS a verifikačného e-mailu.

Ako vkladať a vyberať peniaze u tohto Stávková spoločnosť?

Platobné metódy, ktoré daný operátor svojim hráčom dáva k dispozícii, sú taktiež veľmi dôležitým faktorom, ktorý mnoho hráčov pri výbere toho správneho partnera v oblasti online hazardu berie do úvahy. Ako je na tom v tejto oblasti stávková kancelária SYNOTTIP?

SYNOTTIP

Ak sa rozhodnete pre založenie hráčskeho účtu na webe tohto online operátora, môžete využiť niektorú zo základných platobných metód, aké nájdeme na webových stránkach v podstate každého operátora. Ktoré konkrétne to sú?

Konkrétne môžete svoje prostriedky vkladať a vyberať prostredníctvom bankového prevodu, pomocou platobných kariet, či už kreditných, alebo debetných, a taktiež môžete využiť možnosť vkladu či výberu priamo na niektorej z kamenných pobočiek tejto stávkovej kancelárie. Pri vkladoch sa stretnete s obmedzením, konkrétne sa jedná o minimálnu výšku vkladu. Tá je však pre hráčov veľmi priaznivá, konkrétne hovoríme o sume 0,50 eur.

V otázke vkladov a výberov na a z hráčskeho účtu patrí tento operátor medzi tých, ktorí svojim hráčom ponúkajú v podstate iba základ. Jediným, čo by sme mohli vyzdvihnúť, je možnosť uskutočňovania vkladov a výberov priamo na jednej z kamenných pobočiek stávkovej kancelárie SYNOTTIP, ktorých je na území Slovenska pomerne dosť.

Dizajn a funkčnosť webu operátora

Otázka funkčnosti a dizajnu webovej stránky daného operátora a všetkých jej podstránok je pre mnoho hráčov taktiež veľmi dôležitá. Ako je na tom v týchto dvoch oblastiach práve stávková kancelária SYNOTTIP?

V otázke dizajnu sa táto online stávková kancelária môže pochváliť v podstate štandardným dizajnom, s akým sa môžeme stretnúť u veľkého množstva online operátorov, ktorí v súčasnosti pôsobia na tomto trhu. To však určite nie je nevýhodou, dizajn stavia na overených princípoch, vďaka čomu sa hráč nestretne s nepríjemnými prekvapeniami, ale čaká ho známe a overené herné prostredie.

Pohyb na webovej stránke je bezproblémový a hráč veľmi rýchlo nájde všetko, čo hľadá. Pochváliť tiež musíme stránku sekcie kurzových stávok. Po otvorení tejto stránky uvidíme naľavo panel, na ktorom sú uvedené všetky športy, na ktoré môžete na webe tohto operátora uzatvárať stávky.

Okrem toho tu nájdete aj množstvo ďalších vecí, medzi nimi napríklad zaujímavosti a novinky, ktoré vám online stávková kancelária ponúka a tiež práve aktuálne stávky, ktoré patria k tomu najzaujímavejšiemu, čo sa v ponuke operátora momentálne nachádza.

Snáď ešte dôležitejšie ako dizajn je to, ako je na tom operátor v otázke funkčnosti. Skvelé je, že SYNOTTIP sa môže pochváliť skvelou funkčnosťou vo všetkých ohľadoch. Všetky vami zadávané príkazy sú vykonávané rýchlo a spoľahlivo a vy si tak môžete užívať bezproblémové uzatváranie stávok. Tohto operátora tak musíme pochváliť ako po stránke funkčnosti, tak aj po stránke dizajnu, čo je určite skvelou správou pre všetkých hráčov.

SYNOTTIP bonus za registraciu - Bonusové Ponuky

SYNOTTIP

Bonusy sú v dnešnej dobe takmer neoddeliteľnou súčasťou ponuky veľkej väčšiny online stávkových kancelárií a kasín, ktoré pôsobia na tomto vysoko konkurenčnom trhu. Jedná sa totiž o jeden z najefektívnejších marketingových nástrojov, aké majú k dispozícii. Ako je na tom v tejto oblasti SYNOTTIP bonus?

Tento operátor samozrejme taktiež ponúka možnosť využiť bonusy. Tým najzaujímavejším je jednoznačne vstupný bonus. Tento vstupný bonus má viacero variantov, môžete si teda vybrať, ktorý je práve pre vás ten najvhodnejší. V ponuke je vstupný bonus vo forme, v akej ho poznáme z väčšiny online stávkových kancelárií a kasín, konkrétne sa jedná o 100% navýšenie vášho vkladu, a to až do výšky 5 000 eur. Samozrejme je pre využitie tohto bonusu potrebné splniť ďalšie podmienky, ktoré sú uvedené na webe operátora.

Ďalším vstupným bonusom, ktorý môžete získať, je bonus v podobe stávky bez rizika, a to v hodnote 50 eur. Výška stávky bez rizika závisí na vašom prvom vklade na váš hráčsky účet. Ak teda uskutočníte prvý vklad v hodnote 20 eur, výška stávky bez rizika bude 20 eur. Ak však vložíte napríklad 100 eur, výška stávky bez rizika bude 50 eur, čiže jej maximálna možná hodnota.

Sekciu bonusov v online stávkovej kancelárii SYNOT TIP teda hodnotíme pomerne pozitívne, ponúka vcelku štedré možnosti a tiež je skvelé, že na výber máte hneď dva varianty vstupného bonusu.

Aké trhy tu môžete nájsť?

Tak, ako sme spomenuli už na začiatku tohto článku, tento operátor je jedným z najpopulárnejších u nás. Tomu samozrejme zodpovedá aj ponuka na jeho webových stránkach, čo sa týka aj ponuky stávkových trhov. SYNOT TIP kurzové stávkovanie je naozaj výborné. Čo presne vás teda u tohto operátora čaká?

Aké sú tie najpopulárnejšie trhy?

1/X/2

Na trhu 1/X/2 máte možnosť uzatvárať stávky na to, či sa víťazom zápasu stane prvý tím, druhý tím alebo dané stretnutie skončí remízou

Akumulátor

Na tomto trhu majú hráči príležitosť zhodnotenia vkladu, akú im iný trh nedáva. Samozrejme sa to však spája aj s priamo úmerne väčším rizikom, pretože tiket, na ktorom máte akumulátorovú stávku, musí mať všetky stávky víťazné.

Over/Under

Na tomto trhu môžu hráči uzatvárať stávky na to, či v danom zápase padne viac či menej bodov/gólov, ako je vybrané číslo

Okrem týchto stávkových trhov však na webe operátora nájdete aj mnoho ďalších, my sme sa rozhodli popísať tie pravdepodobne najpopulárnejšie.

Aké športové stávky tu môžete umiestniť?

Tento operátor sa môže pochváliť pomerne širokou škálou dostupných športov, na ktoré môžu hráči uzatvárať stávky. Ktoré konkrétne to sú?

Stávky tu môžete uzatvárať na tie najpopulárnejšie a najrozšírenejšie športy ako futbal, hokej, basketbal a tenis, no na svoje si prídu aj milovníci iných športov, medzi ktoré patria napríklad hádzaná, volejbal, alpské lyžovanie, box, duel, florbal, golf, kriket, MMA, motosport , rugby, snooker, skoky na lyžiach, stolný tenis, šípky, no môžete tu uzatvárať napríklad aj stávky z kategórie spoločenské stávky. Ponuka je teda pomerne široká a na svoje si príde snáď každý hráč, ktorý sa rozhodne využívať služby tohto online operátora.

Ako prebieha uzatváranie stávky na webe tohto bookmaker?

Ak sa rozhodnete, že táto stávková kancelária je vhodná práve pre vás, určite vás bude zaujímať, ako prebieha uzatváranie stávky na jej webových stránkach. V prvom rade si musíte vybrať šport, na ktorý chcete uzavrieť stávku. Ten si môžete vybrať na paneli, ktorý sa nachádza vľavo na hlavnej stránke sekcie kurzových stávok. Po výbere športu si musíte zvoliť dané stretnutie a následne aj stávkovú príležitosť a výsledok. Samozrejme je nutné zvoliť aj sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť. Po vykonaní všetkých týchto krokov už musíte iba dúfať, že bude vami tipovaný výsledok skutočne správny.

Live stávky na SYNOT TIP

Tak, ako je to u každého operátora, ktorý sa snaží poskytovať hráčom všetko, čo potrebujú, aj online stávková kancelária SYNOT TIP na svojom webe ponúka možnosť uzatvárania live stávok.

Live stávky v dnešnej dobe možno považovať za skutočný základ, ktorý by mal byť súčasťou ponuky operátorov, ktorí chcú patriť k tým najlepším. Na webových stránkach tohto operátora sa môžete stretnúť s pomerne kvalitne spracovanou sekciou live stávok, na svoje si tu prídu milovníci veľkého množstva športov.

Široký je nielen výber športov, ale aj samotných live stávkových príležitostí. Skvelá je aj prehľadnosť tejto sekcie, čo oceníte najmä vtedy, keď budete chcieť konať veľmi rýchlo a efektívne. Dobrou správou je aj to, že operátor vám ponúka možnosť sledovania live prenosov niektorých športových stretnutí.


SYNOTTIP aplikacia - Na akej úrovni je?

Online stávková kancelária SYNOT TIP sa môže pochváliť pomerne kvalitným spracovaním mobilnej hry. Na čo konkrétne sa teda v tejto oblasti môžete tešiť? Ak sa rozhodnete, že chcete u tohto operátora využívať možnosť mobilnej hry, čaká vás skvelá mobilná aplikácia Synottip, ktorá sa môže pochváliť tým, že hráčom ponúka skutočne kvalitné herné prostredie, ktoré sa do veľkej miery podobá tomu, s ktorým sa stretnete v desktopovej verzii tejto stávkovej kancelárie.

Výborné je tiež aj to, že ju môžu využívať hráči, ktorí majú mobilné zariadenie s operačným systémom iOS aj Android. Vďaka tomu je táto aplikácia dostupná pre drvivú väčšinu hráčov. Aplikácia je spoľahlivá a bude vám slúžiť na vašich cestách.


Ako je na tom stávková spoločnosť v oblasti bezpečnosti?

Otázka bezpečnosti by mala byť jednou z najdôležitejších vecí pri výbere toho správneho partnera v oblasti online hazardu. Je skvelé, že online stávková kancelária SYNOT TIP vám ponúka skutočne kvalitné zabezpečenie. Môžete počítať so skutočne vysokou bezpečnostnou úrovňou, ktorú operátor zaisťuje prostredníctvom viacerých prostriedkov.

Tento operátor je držiteľom certifikátu SSL. Certifikát SSL vám zaisťuje šifrovanie, čo je vlastne ochrana údajov, ktoré sú prenášané medzi vaším počítačom a serverom alebo webom. Hráč je taktiež vďaka tomuto šifrovaniu chránený aj pred niektorými typmi kybernetických útokov. Stávková kancelária tiež ochraňuje vaše citlivé údaje, čo sa deje vďaka nariadeniu EÚ, známemu pod názvom GDPR.


Aká je Synottip SK starostlivosť o zákazníkov?

Zákaznícka podpora tvorí taktiež dôležitú súčasť ponuky každého online operátora. Dobrou správou je, že na webových stránkach stávkovej kancelárie SYNOTTIP vás čaká pomerne kvalitný zákaznícky servis, pracovníci podpory sú kvalitne vyškolení, kompetentní a ochotne vám pomôžu s vyriešením vašich prípadných problémov. Kontaktovať zákaznícku podporu môžete prostredníctvom e-mailu, live chatu alebo telefonátu.

Záver recenzia Synot TIP

V tomto článku sme sa vám pokúsili poskytnúť čo najviac dôležitých informácií o online stávkovej kancelárii SYNOTTIP. Naším cieľom bolo, aby sa vám po prečítaní tohto textu podarilo uskutočniť informované rozhodnutie a zistiť, či je práve tento online operátor tou správnou voľbou pre vaše hazardné hranie. Rozobrali sme si tie najväčšie plusy a mínusy, ktoré sa s touto stávkovou kanceláriou spájajú, uviedli sme si všetko podstatné, čo by ste o operátorovi mali vedieť. Dúfame, že vám náš článok poskytol všetky potrebné informácie a že vám pomohol rozhodnúť sa, či je pre vás SYNOTTIP to pravé.

Náš výber najlepších bookmakerov

SYNOTTIP
open
Top