Stávky na box - aké sú najlepšie možnosti?

Box patrí medzi tie najpopulárnejšie športy, aké dnes existujú. Tento šport sa môže pochváliť veľmi dlhou a zaujímavou históriou plnou legendárnych boxerov, no dnešný box je taktiež veľmi zaujímavý. Práve preto si v tomto článku bližšie rozoberieme tento šport. Čomu presne sa budeme venovať? V prvom rade si rozoberieme to, kde môžete uzatvárať stávky na tento populárny šport - najlepšie stávkové kancelárie na Slovensku.

Ďalej si uvedieme, aké kroky je potrebné urobiť pre uzavretie stávky. V ďalšom kroku si rozoberieme live stávky a live prenosy, ktoré sú dnes veľmi obľúbené, ďalej sa budeme venovať eventom, ktoré sa medzi slovenskými stávkarmi tešia najväčšej popularite, následne si uvedieme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu lepšie uzatvárať stávky na box a v poslednej časti tohto článku si odpovieme na niekoľko najčastejšie kladených otázok ohľadne stávok na box.

Zoznam najlepších stávok na box pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kde možno uzatvárať stávky na box?

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOTTIP vám ponúka širokú škálu dostupných športov, na ktoré si tu môžete vsadiť. Medzi ne samozrejme patrí aj box. Ak navštívite webové stránky operátora SYNOT TIP a rozhodnete sa vsadiť si práve na niektorý z boxerských zápasov, môžete tak urobiť veľmi jednoducho. Nájdete tu aj pomerne veľké množstvo možností, samozrejme to však záleží na tom, aké zápasy práve prebiehajú.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna nájdete skutočne širokú škálu športov, na ktoré môžete uzatvárať stávky. Medzi týmito športami samozrejme nemôže chýbať ani veľmi populárny box. Najčastejšie si samozrejme môžete vsadiť na to, ktorý z boxerov sa stane víťazom daného stretnutia, no možností stávok je samozrejme viac.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Online stávková kancelária bwin patrí medzi tých najpopulárnejších a najlepších operátorov, ktorí na našom trhu pôsobia. Dobrou správou je, že aj na webových stránkach tohto online operátora máte možnosť vsadiť si na boxerské zápasy. Ponuka stávok práve na box je tu pomerne široká, no je samozrejmé, že aktuálny výber závisí na tom, aké zápasy práve prebiehajú alebo sú naplánované.

Niké

Online operátor Niké je taktiež jedným z tých najlepších, ktorí na našom trhu pôsobia. Keď navštívite webové stránky tejto stávkovej kancelárie, okrem množstva iných športov tu samozrejme nájdete aj možnosť uzatvárania stávok na boxerské zápasy. Najpopulárnejšie sú určite stávky na víťaza daného zápasu, no staviť si môžete aj na viacero ďalších vecí.

Unibet

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Unibet máte možnosť nájsť skutočne širokú škálu dostupných športov a stávok, ktoré na ne môžete uzatvárať. Medzi tieto športy samozrejme patrí aj box. Unibet vám ponúka široké možnosti v oblasti stávok na box, môžete si tu samozrejme staviť na víťaza daného zápasu, no napríklad aj na to, aký bude v zápase celkový počet kôl a podobne.

Títo operátori vám momentálne neponúkajú bonus, ktorý by bo exkluzívny práve pre stávky na boxerské zápasy. Dúfame, že sa to v blízkej budúcnosti zmení a vy si tak budete môcť vychutnať svoje stávky na box ešte viac.

Ako prebieha uzatváranie stávok na box?

Stávky na baseball

V prípade, že sa rozhodnete uzatvárať stávky práve na box, určite vás bude zaujímať, aké typy stávok na tento šport môžete využiť. Samozrejme môžete využiť stávku na víťaza daného zápasu, ďalej si môžete vsadiť na to, koľko kôl zápasu prebehne, či daný zápasník zvíťazí spôsobom K.O., či vyhrá zápasník na body alebo technickým spôsobom, či bude zahájených menej alebo viac kôl, ako je dané číslo, atď. Typov stávok je pri boxe mnoho, toto sú len tie najpopulárnejšie z nich.

Ak teda chcete stávkovať na box, istotne budete chcieť vedieť aj to, ako prebieha samotné uzatváranie stávok. Keď sa rozhodnete uzatvoriť stávku na niektorý z boxerských zápasov, postup je v podstate rovnaký ako pri akomkoľvek inom športe. V prvom rade je potrebné, aby ste si z výberu dostupných športov zvolili box. Následne si vyberiete konkrétny zápas, na ktorý by ste chceli uzatvoriť stávku, a tiež aj stávkovú príležitosť. Ako posledné si samozrejme musíte zvoliť, koľko finančných prostriedkov chcete do stávky investovať.

Medzi tie najpopulárnejšie stávky na box ako na Slovensku, tak aj vo svete, určite patrí stávka na víťaza daného zápasu či stávka na to, či sa danému zápasníkovi podarí vyhrať vďaka knockoutu.

Live stávky box - live streaming tohto športu

Keď navštívite webové stránky online stávkových kancelárií, na veľkej väčšine z nich máte možnosť nájsť aj sekciu Live stávok. Live stávky sa totiž medzi hráčmi tešia skutočne veľmi veľkej popularite, keďže poskytujú ešte atraktívnejší a adrenalínovejší zážitok z hry. Takéto stávky môžete uzatvárať napríklad v stávkových kanceláriách Tipsport, SYNOT TIP, Niké či Fortuna.

Medzi tie najpopulárnejšie live stávky patria stávky na to, ktorý zo zápasníkov sa stane víťazom práve prebiehajúceho stretnutia či to, koľko kôl ešte prebehne. Ďalej je samozrejme veľmi populárnou live stávkou aj stávka na to, či hráč ukončí stretnutie knockoutom.

Live streaming (živé prenosy) zápasov je taktiež veľmi populárny, no určite nemôžeme tvrdiť, že je súčasťou ponuky takmer každého online operátora. Niektorí z nich sa však rozhodli live prenosy športových stretnutí poskytovať.

Populárne boxerské eventy

Stávky na box - AIBA

Ako sme zmienili už vyššie, aj na Slovensku sa box teší pomerne veľkej popularite. Medzi tie najpopulárnejšie boxerské eventy u nás patria v podstate tie isté, ako všade na svete. To znamená, že sa jedná o zápasy, ktorých sa zúčastňujú tí najznámejší športovci, ako napríklad Floyd Mayweather, Manny Pacquiao, Tyson Fury a ďalší. Ďalej sú samozrejme populárne aj súboje, ktorých sa zúčastnia populárni zápasníci zo Slovenska.

Pár tipov na uzatváranie stávok na box

Často kladené otázky

Keď sa rozhodnete uzatvárať športové stávky, box je jedným z množstva športov, na ktoré si na webových stránkach online kasín môžete vsadiť. Skvelé je, že box patrí do ponuky takmer každej z nich, a tak máte možnosť vybrať si z pomerne širokej škály operátorov toho, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Box je veľmi zaujímavý a atraktívny šport, ktorý vám ako sledujúcim ponúka skutočne adrenalínový zážitok. Ak sa rozhodnete vsadiť si na niektorý zo zápasov, váš zážitok bude o to silnejší.

Výber stávkovej kancelárie, ktorá bude pre vás najvhodnejšia, je veľmi dôležitý. V prvom rade by ste mali dbať na to, aby ste si vybrali operátora, ktorý je spoľahlivý a u ktorého budete mať istotu, že sú vaše peniaze a všetky osobné údaje v úplnom bezpečí. Ostatné je v podstate na vašich preferenciách a na tom, čo od operátora očakávate, či už je to široká škála dostupných stávkových príležitostí, kvalitný dizajn či niečo iné.

Dnes už veľká väčšina online stávkových kancelárií ponúka svojim hráčom možnosť uzatvárať live stávky. Medzi ne patria napríklad Tipsport, Fortuna, SYNOT TIP či Niké.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top