Co je paysafecard a ako funguje

Platby na internete sú dnes pevnou súčasťou každodenného života veľkého množstva ľudí. Jedným z miest, kde tieto platobné metódy môžete využívať, sú aj práve online stávkové kancelárie. V tejto recenzii si povieme niečo viac o jednej z najobľúbenejších a najvyužívanejších platobných metód, s ktorými sa môžete na webových stránkach stávkových kancelárií stretnúť. Co je paysafecard?

paysafecard je v podstate predplatená karta, ktorou môžete uskutočňovať platby na internete a súčasťou toho sú aj stávkové kancelárie. paysafecard vám ponúka mnoho výhod a preto sa niet čomu čudovať, že je medzi ľuďmi práve tento typ platby tak populárny.

V našej recenzii si povieme niečo viac o tých najpopulárnejších stávkových kanceláriách, ktoré vám túto platobnú metódu ponúkajú, ďalej si preberieme aj ponuky spojené s paysafecard. Povieme si niečo aj o vkladoch a výberoch, výhodách a nevýhodách tejto platobnej metódy a tiež si uvedieme aj tie najčastejšie kladené otázky a tiež aj odpovede na ne.

*Platia pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Najpopulárnejšie stavkovanie kancelárie, ktoré ponúkajú platby cez paysafecard

Platby cez paysafecard

Platobná metóda menom paysafecard je dnes veľmi obľúbeným spôsobom vykonávania platieb na internete. To isté platí aj pre online stávkové kancelárie a našťastie môžeme povedať, že túto platobnú metódu vám ponúka skutočne mnoho z nich.

Skvelé je, že ju nájdete aj v ponuke online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu. Medzi ne patria také mená ako Tipsport či DOXXbet.

Aj keď vám možnosť platiť prostredníctvom tejto možnosti platieb neponúka každý online operátor, aj u nás môžete nájsť takých, ktorí vo svojej ponuke predplatenú kartu paysafecard majú. Ak chcete zistiť o tejto platobnej metóde viac, čítajte túto recenziu ďalej.

Ponuky, ktoré sa spájajú s paysafecard

Niektoré platobné metódy vám môžu dávať možnosť využiť exkluzívne ponuky, ktoré sú spojené s ich využívaním. V súčasnosti vám predplatená karta paysafecard nedáva možnosť využiť takúto exkluzívnu ponuku, no ak by sa v tejto oblasti niečo zmenilo, budeme vás o tom čo najskôr informovať.

paysafecard – Časy vkladov a výberov

Ako vložiť peniaze pomocou paysafecard a začať tipovať online

Platobná metóda menom paysafecard je pevnou súčasťou sveta internetových platieb a využíva ju skutočne veľmi veľké množstvo ľudí po celom svete. Niet sa však vôbec čomu čudovať, platobná karta paysafecard vám ponúka skutočne veľmi pohodlné, rýchle a efektívne platby.

Vklady prostredníctvom paysafecard na webových stránkach online stávkových kancelárií i iné platby na internete prebiehajú skutočne veľmi rýchlo. Potom, čo platbu uskutočníte, je okamžite spracovaná a vo veľmi krátkom čase vám bude aj pripísaná na váš účet v stávkovej kancelárií alebo bude zaplatený vami vybraný tovar/služba či niečo iné. Aj toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa práve paysafecard stavkovanie teší medzi ľuďmi tak veľkej popularite.

Výbery prostredníctvom paysafecard nie sú možné, keďže sa jedná o predplatenú kartu, ktorá vám takúto možnosť neponúka. Pre výbery však máte možnosť využiť mnohé iné platobné metódy, a tak by to pre vás nemal byť vôbec žiadny problém.

paysafecard vs. kreditné karty – Výhody a nevýhody

Čo je plastová paysafecard a ako ju používať

Tak ako paysafecard, aj kreditné karty patria medzi tie najobľúbenejšie platobné metódy pre platby na internete. Aké výhody a nevýhody teda majú práve platby prostredníctvom predplatenej karty paysafecard oproti platbám cez kreditné karty?

paysafecard vám tak ako kreditné karty dáva možnosť uskutočňovať platby veľmi rýchlo a jednoducho. Výhodou tejto predplatenej karty je však napríklad to, že pre to, aby ste ju mohli pre svoje platby na internete využívať, nemusíte mať založený žiadny účet a vlastniť žiadnu kartu, ktorá je napísaná na vaše meno. Platby cez paysafecard sú jednoducho anonymné, na rozdiel od platieb prostredníctvom kreditných kariet, ktoré sú vždy priraditeľné k danému majiteľovi a účtu.

Ďalšou výhodou paysafecard je tiež aj to, že vám ponúka skutočne vysokú úroveň bezpečnosti. Aj keď platby cez kreditnú kartu tiež môžeme označiť za vysoko bezpečné, paysafecard je v tejto oblasti ešte o úroveň vyššie.

Ako jednoduché sú platby cez paysafecard?

Ako sme spomenuli už vyššie v tejto recenzii, platby, ktoré vykonávate prostredníctvom predplatenej karty paysafecard, sú veľmi jednoduché. Stačí si zakúpiť túto predplatenú kartu, využiť k nej priradený kód a platba je vykonaná. Platiť na internete a aj v online stávkových kanceláriách prostredníctvom tejto platobnej metódy tak zvládne skutočne každý, aj technicky menej zdatní ľudia. Stavkovanie cez paysafecard je pre každého. Tento proces si však bližšie popíšeme v nasledujúcej časti.

Registrácia a overenie platby cez paysafecard

Platby cez paysafecard

Ako presne teda prebiehajú platby prostredníctvom predplatenej karty paysafecard? Existujú dva základné spôsoby platieb a to bez registrácie a s registráciou. Pri platbách bez registrácie na webových stránkach paysafecard V prvom rade si musíte takúto predplatenú kartu zakúpiť. Kupujete si v podstate iba kód, ktorý ako jediný potrebujete. Tento kód má 16 znakov. V stávkovej kancelárií si potom vyberiete platobnú metódu paysafecard, zadáte tento 16-miestny kód a platba je hotová.

Ak sa zaregistrujete na webových stránkach spoločnosti paysafecard, postup je podobný, výhodou však je, že môžete platby uskutočňovať prostredníctvom poukážok či predplatených kariet, ktoré si môžete objednať. Taktiež môžete sledovať aj históriu svojich platieb prostredníctvom tejto platobnej metódy.

Tým najpodstatnejším rozdielom je však to, že v prípade, že sa zaregistrujete, platby môžete uskutočňovať až do výšky 1 000 eur. Ak sa nezaregistrujete, platby sú obmedzené na 50 eur. Platby cez paysafecard sú teda veľmi jednoduché a priamočiare.

paysafecard – Bezpečnosť platieb

Ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, platby prostredníctvom paysafecard vám prinášajú mnoho výhod, medzi nimi aj to, že sú veľmi bezpečné. Bezpečnosť by pre vás v otázke platieb cez internet mali byť tým najdôležitejším. Prečo sú teda platby touto platobnou metódou tak bezpečné?

paysafecard je spôsob platby, ktorý je úplne anonymný. Pre využívanie tejto platobnej metódy totiž nemusíte nikam zadávať svoje citlivé údaje a predplatená karta paysafecard tiež nie je žiadnym spôsobom spojená s nijakým vaším existujúcim účtom. Jednoducho si zakúpite predplatenú kartu v istej hodnote, využijete ju na platbu, ktorú potrebujete vykonať, a všetko je dokončené. Stavkovanie vklad cez paysafecard je teda veľmi bezpečné.

Poplatky za platby prostredníctvom tejto platobnej metódy

Poplatky, ktoré sa s danou platobnou metódou spájajú, sú taktiež pomerne dôležitým údajom, ktorý by vás určite mal zaujímať. Aké sú teda paysafecard poplatky?

Ak sa rozhodnete využívať pre stavkovanie zapasov cez paysafecard, musíte počítať s tým, že poplatok za dobitie je 4% z vkladu a poplatok za výber je 3% alebo minimálne 3,50 eur. Tento poplatok určite nie je najvyšší, s akým sa môžete stretnúť, no taktiež je potrebné povedať aj to, že existujú platobné metódy, ktoré vám ponúkajú možnosť uskutočňovať platby s menším, prípadne žiadnym poplatkom za takúto platbu.

Často kladené otázky

Ak sa rozhodnete pre platby prostredníctvom paysafecard, musíte počítať s tým, že v prípade, že nie ste zaregistrovaní na webe tejto spoločnosti, jedna transakcia môže mať hodnotu maximálne 50 eur. V prípade, že sa zaregistrujete, platba môže mať hodnotu až 1 000 eur. Je však potrebné dodať, že toto sa týka jednotlivých transakcií a ak sa rozhodnete uskutočniť viac transakcií za deň, žiadne obmedzenie sa vás netýka.

Áno, platby cez paysafecard sa vyznačujú skutočne vysokou úrovňou zabezpečenia a to najmä preto, že tieto platby sú úplne anonymné. Vďaka tomu nikam nezadávate žiadne citlivé údaje. Nemusíte sa teda obávať toho, že by niekto tieto vaše údaje zneužil a prípadne vám odcudzil vaše finančné prostriedky z účtu.

Samozrejme, paysafecard je platobná metóda, ktorá je využívaná na celom svete a nájdete ju v ponuke množstva online obchodov, stávkových kancelárií atď. Je teda úplne jedno, odkiaľ a kam platbu uskutočňujete.

Top 3 bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top