DOXXbet SK - Návod na registráciu a najnovší vstupny bonus

V tomto článku si bližšie rozoberieme online stávkovú kanceláriu DOXXbet a to, čo vám ako užívateľom na svojich webových stránkach ponúka. Stávková kancelária sa môže pochváliť pomerne dlhou históriou fungovania, na slovenskom trhu sa po prvýkrát objavila už v roku 1994, kedy otvorila svoju prvú pobočku.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Zobraziť viac

Je jasné, že vo svete internetu sa začala pohybovať až o niečo neskôr, konkrétne v roku 2006. V roku 2018 spoločnosť spojila svoje sily so spoločnosťou Betx SK. Betx kurzová ponuka sa tak spojila s DOXXbet a spolu vytvorili ešte silnejšieho hráča.

Zobraziť menej
Vstupný bonus: €2000
DOXXbet
4
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
  • Uzatváranie stávok na e-športy
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 4
Výbery: 4
Vklady: 4
Meny: 3.5
Software: 4.5
Ľahké používanie: 4
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

V nasledujúcom texte vám poskytneme detailný popis online stávkovej kancelárie, uvedieme si to, ako je licencovaná, popíšeme si proces registrácie na jej webe, platobné metódy, ktoré sú pre vás dostupné, bonusy, ktoré ponúka, dizajn a funkčnosť webu, bezpečnosť webovej stránky, úroveň zákazníckych služieb a taktiež aj to snáď najdôležitejšie, čím sú samotné športy a stávkové trhy, ktoré na stránke operátora možno nájsť. Veríme, že vám naša recenzia pomôže k tomu, aby ste získali dostatok informácií a dokázali tak urobiť skutočne správne rozhodnutie.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako je online stávková kancelária DOXXbet licencovaná?

To, ako je daný online operátor v oblasti hazardu regulovaný a licencovaný, by malo byť jednou z prvých otázok, ktoré si pri výbere správnej stávkovej kancelárie položíte. Je to totiž do veľkej miery otázka bezpečnosti, a tá by mala byť na prvom mieste, najmä ak stávkovej kancelárii zveríte svoje vlastné finančné prostriedky.

Pre hráčov máme dobré správy. Online stávková kancelária DOXXbet je na tom v tejto otázke veľmi dobre. Je totiž licencovaná Ministerstvom financií slovenskej republiky, ktoré je v našej krajine jediným orgánom, ktorý má právomoc udeľovať online stávkovým kanceláriám a kasínam licencie na pôsobenie na slovenskom trhu.

To, že je operátor držiteľom takejto licencie, je garanciou bezproblémového riešenia vašich prípadných ťažkostí, keďže sa máte možnosť obrátiť na slovenské orgány a všetko podlieha slovenskému právnemu systému. Stávková kancelária je teda spoľahlivým partnerom, ktorému môžete bez problémov zveriť svoje finančné prostriedky.

Vlastnosti DOXXbet

🏆 DOXXbet SK: Navštívte stránku
📱 Mobilná verzia: Android a iOS
🎁 Ponuka registrácie: Bezrizikova stávka do €2000
💸 Minimálna výška vkladu: €5 - €10

DOXXbet Registrácia - Aký je proces otvorenia účtu?

Pokiaľ ste sa rozhodli, že je stávková kancelária DOXXbet tým správnym miestom, na ktorom chcete uzatvárať svoje športové stávky, je jasné, že musíte podstúpiť proces registrácie a vytvoriť si tak hráčsky účet. Čo je pre registráciu potrebné urobiť? Aký je priebeh tohto procesu?

DOXXbet

Po otvorení domovskej stránky webu stávkovej kancelárie je potrebné kliknúť na políčko Registrovať. Po otvorení tejto sekcie sa pred vami objaví formulár, ktorý obsahuje povinné polia, ktoré musíte vyplniť. Konkrétne sú to e-mailová adresa, telefónne číslo a rodné číslo. Ďalej môžete vyplniť aj tzv. Skaut kód, toto pole je však nepovinné. Ďalej musíte vyjadriť súhlas s podmienkami online stávkovej kancelárie a so spracovaním osobných údajov.

Je nevyhnutné, aby boli všetky vami vyplnené údaje pravdivé, keďže si ich stávková kancelária v ďalších krokoch aj tak overuje. No nejde len o to, je to najmä pre ochranu hráčov, DOXXbet sa snaží zabrániť tomu, aby vaše osobné údaje zneužil niekto cudzí, kto by sa pomocou nich pokúsil založiť si na jeho webových stránkach hráčsky účet.

Keď splníte všetky potrebné kroky, s ktorými sa v priebehu registrácie stretnete, máte na stránke stávkovej kancelárie aktívny hráčsky účet. V nasledujúcom kroku je potreba vykonať na tento hráčsky účet peňažný vklad. Finančné prostriedky máte možnosť vložiť prostredníctvom niektorej z platobných metód, ktoré slúžia pre vklady na účet.

Dobrou správou je, že na webových stránkach online stávkovej kancelárie dnes nájdete dostatok možností, ako takýto vklad uskutočniť. Platobným metódam sa podrobnejšie budeme venovať v nasledujúcej časti tohto článku. Na webovej stránke Betx registrácia už nie je možná.

Ako na stránkach uskutočňovať DOXXbet vklady a výbery?

Platobné metódy patria k veľmi dôležitým súčastiam každej online stávkovej kancelárie či kasína. Úroveň tejto sekcie je jedným z podstatných kritérií, ktoré zohrávajú úlohu pri výbere stávkovej kancelárie, ktorá bude pre vás najvhodnejšia. Ako je na tom v tejto oblasti DOXXbet?

DOXXbet

Stávková kancelária ponúka svojim hráčom skutočne širokú škálu platobných metód, ktoré môžu využiť pre uskutočňovanie vkladov i výberov. Pre vklady na svoj hráčsky účet môžete využiť nasledujúce platobné metódy: platobné karty ako Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro, SporoPay, UniPlatba, TatraPay, VÚB, platba ONLINE, Fio, OTP, ČSOB, Viamo, Skrill a paysafecard.

Vklady sú pri väčšine platobných metód zadarmo, výnimkou je paysafecard, pri ktorom zaplatíte 3% z vášho vkladu. Aj keď si online stávková kancelária žiadne poplatky neúčtuje, môže si ich účtovať vaša banka. Čas spracovania by mal byť pri všetkých platobných metódach maximálne niekoľko minút, jedinou výnimkou je vklad pomocou bankového prevodu, kde môže spracovanie trvať až niekoľko pracovných dní.

Pri uskutočňovaní vkladov prostredníctvom e-peňaženky Skrill, bankového prevodu a metódy paysafecard má minimálny vklad výšku 10 eur. Pri zvyšných metódach je možné vložiť sumu už od 5 eur. Pre výbery prostriedkov z hráčskeho účtu sú vám k dispozícii nasledujúce možnosti: bankový prevod a e-peňaženka Skrill.

Pri bankovom prevode musíte počítať s tým, že jeho spracovanie môže trvať až do 5 pracovných dní, väčšinou sú však prevody spracované omnoho rýchlejšie. Pri výbere cez Skrill by všetko malo prebehnúť maximálne do 4 hodín. Minimálna čiastka, ktorú si môžete vybrať, je u oboch metód totožná, a to 10 eur. Sekcia vkladov a výberov je teda pomerne kvalitná a obe tieto možnosti môžete využiť veľmi jednoduchým spôsobom, stačí mať aktívny hráčsky účet, vybrať si vhodnú platobnú metódu a uskutočniť platbu.

Aký je dizajn a funkčnosť stránky DOXX bet?

Keď navštívite webovú stránku tejto online stávkovej kancelárie, privíta vás domovská stránka, ktorá je už na prvý pohľad veľmi prehľadná a rýchlo na nej nájdete to, čo hľadáte. Zároveň je však potrebné dodať, že je veľmi obsažná, pretože sa tu nachádza skutočne veľké množstvo informácií. Je chvályhodné, že sa tímu DOXXbet podarilo spojiť informačnú bohatosť a prehľadnosť domovskej webstránky, čo nie je vždy ľahká úloha.

Pozitívne hodnotíme aj samotný dizajn webovej stránky, ktorý je jednoduchý, moderný a je cítiť, že si tvorcovia dali záležať na tom, aby sa tu hráč cítil dobre a nebol zahltený zbytočne veľkým množstvom informácií. To najdôležitejšie je, že všetko, čo môžete potrebovať k úspešnému a efektívnemu uzatváraniu stávok na webovej stránke operátora, nájdete veľmi rýchlo a bez zbytočného „blúdenia“.

Oceniť musíme tiež to, že celá webová stránka je k dispozícii v slovenskom jazyku, a tak bude stávkovanie bezproblémové a pohodlné aj pre tých užívateľov, ktorí nehovoria cudzími jazykmi. Proces uzatvárania samotnej stávky prebieha veľmi hladko a jednoducho, čo je jednou z veľmi dôležitých vecí, ktoré hrajú úlohu pri hodnotení stávkovej kancelárie. Celkovo hodnotíme túto stávkovú kanceláriu po stránke funkčnosti a dizajnu veľmi pozitívne.

DOXXbet bonus - Aké bonusy možno získať?

Na webe máte možnosť využiť pomerne širokú škálu bonusov, ktoré si v tejto časti článku bližšie rozoberieme. Tým najpopulárnejším bonusom, tak ako to býva u drvivej väčšiny online stávkových kancelárií, je vstupný bonus. Čo konkrétne vám ponúka?

DOXXbet

Vstupný DOXXbet bonus vám umožňuje získať až 2 000 eur k vášmu prvému vkladu. V prípade, že sa rozhodnete bonus využiť naplno a získať sumu 2 000 eur, musíte svoj vklad (2 000 eur) prestávkovať až 16-krát. Toto prestávkovanie musí byť uskutočnené aspoň na 2 stávkových udalostiach, ktorých kurz musí byť minimálne 1,45. Na splnenie týchto podmienok máte 90 dní od uskutočnenia vášho vkladu. Pri nižšom prvom vklade sú požiadavky na prestávkovanie menej prísne, no minimálny počet stávkových udalostí a kurz zostávajú rovnaké.

Ďalším dostupným bonusom je Skaut bonus. Ako vyplýva zo samotného názvu, tento bonus hráč získa za privedenie nového tipéra na stránky operátora. Hráč vďaka Skaut bonusu získava 5% zo zisku stávkovej kancelárie na hráčovi, ktorého privedie. Na takéto bonusové prostriedky sa nevzťahujú žiadne požiadavky na prestávkovanie.

Ďalším bonusom je kompenzácia, vďaka ktorej hráč môže získať naspäť svoje prostriedky, ktoré vložil do stávky. Bezriziková stávka vám ponúka možnosť vrátenia vkladu v prípade prvej prehry, a to až do výšky 20 eur. Operátor taktiež ponúka možnosť predčasného vyplatenia tiketu.

Na stránkach tejto stávkovej kancelárie tiež nájdete vernostný program pod názvom DOXXbet klub. Členom DOXXbet klubu sa stávate automaticky po vytvorení hráčskeho účtu v DOXXbet. Za každý tiket, ktorý stavíte na stránkach či v mobilnej aplikácii DOXXbet, sú vám pripočítavané body. Konkrétne získate za každých stavených 0,50 eur 1 bod. Za získané body môžete následne nakupovať v DOXX shope.

Aké trhy DOXXbet ponúka?

DOXXbet kurzové stávkovanie vám na svojich webových stránkach ponúka skutočne širokú škálu trhov. Čo konkrétne tu teda môžeme nájsť? Betx kurzové stávkovanie po spojení s DOXXbet vytvorilo skutočne skvelé možnosti. Samozrejme tu nájdeme klasickú ponuku, ktorá nemôže chýbať v žiadnej stávkovej kancelárii, no aj širšie možnosti.

Medzi tie najpopulárnejšie trhy určite patria nasledovné:

1/X/2

Pri tomto type trhu hráč uzatvára stávku na to, či dané stretnutie skončí výhrou jedného tímu, výhrou druhého tímu alebo remízou.

Akumulátory

Akumulátory patria medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy, vhodné sú najmä vtedy, ak chce hráč na svojom tikete zarobiť viac. Takýto tiket je víťazný iba vtedy, ak sú víťazné všetky stávky, ktoré obsahuje..

Over / Under

Hráč musí uhádnuť, či padne menši/väčší počet bodov/gólov ako je dané číslo.

Na stránkach operátora samozrejme nájdeme množstvo ďalších stávkových trhov, no vyššie uvedené patria medzi tie najpopulárnejšie.

Aké športové stávky môžete umiestniť na Doxxbet?

Ponuka športov na stránkach DOXXbet je tak ako ponuka stávkových trhov skutočne štedrá. Na aké športy si tu teda môžete vsadiť?

Samozrejme tu nájdete už vyššie spomínané športy ako futbal, hokejtenis. Okrem nich si môžete vsadiť aj na basketbal, hádzanú, volejbal, baseball, austrálsky futbal, bedminton, plážový volejbal, box, kriket, cyklistiku, šípky, americký futbal, futsal, galské športy, golf, MMA, motoristické športy, netball, pool, rugby, jachting, snooker, stolný tenis, alpské lyžovanie, biatlon, skoky na lyžiach, e-športy a nájdete tu tiež časť ostatné stávky, ktoré zväčša kopírujú spoločenské dianie.

Ktorú z ponúk online stávkovania uprednostňujú slovenskí tipéri?

Najväčšej popularite sa medzi Slovákmi tešia podľa očakávaní hlavne futbal, hokej, tenis a basketbal, najväčší počet stávok našinci uzatvárajú na tie najpopulárnejšie ligy a turnaje v týchto športoch, alebo na najvyššie slovenské klubové ligy ako futbalová Fortuna Liga či hokejová Tipsport Liga. Veľkú pozornosť tipérov si tiež získavajú tenisové zápasy, ktorých súčasťou sú slovenskí hráči či hráčky.

Ako prebieha uzatvorenie stávky?

Ak sa rozhodnete uzavrieť na webovej stránke stávkovej kancelárie DOXXbet stávku, je samozrejme nevyhnutné mať zaregistrovaný hráčsky účet. V tejto sekcii článku si priblížime, čo je nutné spraviť, aby ste mohli v stávkovej kancelárii DOXXbet uzavrieť stávku. Proces uzatvorenia stávky je veľmi jednoduchý.

Navštívte domovskú stránku DOXXbet a na ľavom paneli si vyberte šport, stávkový trh a konkrétnu stávkovú príležitosť. Kliknite na výsledok, na ktorý chcete uzavrieť stávku. Zvoľte si finančný obnos, ktorý chcete do danej stávky vložiť. Napravo na paneli sa stávka objaví na vašom tikete. Na ňom sú zobrazené všetky užitočné informácie, medzi nimi vaše stávky, konkrétne kurzy, celkový kurz, suma, ktorú ste do stávok vsadili, suma, ktorú máte možnosť v prípade úspechu získať a iné dôležité veci.

Medzi tie najpopulárnejšie druhy stávok, ktoré možno v online stávkovej kancelárii DOXXbet uzatvárať, patria:

Sólo tip

Нa tikete sa nachádza iba jedna stávka/stávková príležitosť. Vyhrávate, ak je váš tip správny.

AKU stávka

Аkumulovaná stávka, minimálne 2 stávky na tikete. Vyhrávate, ak sú všetky stávky na tikete správne.

Na stránke online stávkovej kancelárie DOXXbet môžete využiť možnosť predčasného vyplatenia stávky, takzvaného Cashout-u. Cashout vám dáva príležitosť nechať si vyplatiť svoj tiket za v súčasnosti ponúkanú sumu. Cashout pre vás môže byť výhodný vo viacerých situáciách. Ak trebárs uzavriete akumulovanú stávku s 13 stávkovými príležitosťami, z ktorých 9 už bolo víťazných, no vy máte obavu, aby vás jeden zo zostávajúcich 4 tipov nepripravil o celkovú výhru.

Svoju stávku si môžete nechať vyplatiť a zostávajúce stretnutia vás tak vlastne nemusia zaujímať. Cashout sa vám taktiež môže oplatiť aj v takom prípade, keď sa niektorý z vašich tipovaných zápasov nevyvíja dobre a vy nechcete, aby vám pokazil celý tiket. Cashout v súčasnosti nie je dostupný pri hraní prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Live stávky cez DOXXbet SK

Stávková kancelária DOXXbet svojim užívateľom ponúka možnosť vsadiť si na zápasy live. Po vstupe do tejto sekcie sa pred vami objaví veľmi prehľadné a jednoduché prostredie, v ktorom sa dokážete bez problémov orientovať.

Toto je zvlášť v sekcii live stávok skutočne dôležité, keďže práve tu je nutné rozhodovať sa a uzatvárať stávky veľmi rýchlo a niekedy môžu rozhodovať sekundy. Preto je veľmi podstatné aj to, ako rýchlo sú príkazy, ktoré zadávate, spracovávané. Je skvelé, že aj v tejto oblasti online stávková kancelária DOXXbet ponúka vysokú kvalitu.

A čo samotná ponuka live stávok?

Ponuka live stávok na webe DOXXbet je veľmi kvalitná. Nájdete tu pomerne veľké množstvo zápasov, na ktoré môžete uzatvárať stávky. Najviac sú zastúpené podľa očakávaní futbal a hokej, nájsť tu však možno aj mnoho ďalších športov, na ktoré môžete uzatvárať live stávky. V sekcii live stávok tiež môžete využiť aj možnosť sledovania živých prenosov niektorých stretnutí. Samozrejme nemôžete sledovať každý zápas, no ponuka je široká. Pre možnosť sledovať live prenosy musíte mať registrovaný hráčsky účet.


Ponuky mobilných hier dostupné v aplikáciách Doxxbet pre Android a iOS

Mobilná hra je dnes pevnou súčasťou takmer každého online operátora a DOXXbet v tomto nie je žiadnou výnimkou. Aké konkrétne možnosti vám v tejto oblasti ponúka?

Stávková kancelária DOXXbet ponúka svojim užívateľom možnosť využiť mobilnú aplikáciu aj mobilnú verziu svojej webovej stránky. Mobilná verzia stránky je veľmi kvalitne spracovaná a ponúka vám podobný zážitok zo stávkovania ako desktopová verzia webovej stránky DOXXbet. Ak chcete túto mobilnú verziu využiť, je to veľmi jednoduché. Stačí navštíviť webovú stránku stávkovej kancelárie DOXXbet z vášho mobilného zariadenia.

Ak ste sa rozhodli, že je pre vás vhodnejšie využiť mobilnú aplikáciu, máme pre vás dobré správy. DOXXbet ponúka verziu aplikácie pre majiteľov mobilných zariadení s operačným systémom Android aj iOS. Ak si chcete do svojho mobilného zariadenia stiahnuť aplikáciu pre operačný systém Android, je potrebné, aby ste v nastaveniach vášho telefónu povolili inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov, keďže táto v súčasnosti nie je dostupná cez Google Play. Aplikáciu si potom môžete stiahnuť priamo na webovej stránke DOXXbet.

Ak chcete využívať aplikáciu na zariadení s operačným systémom iOS, navštívte App Store a aplikáciu si stiahnite. Stávková kancelária DOXXbet v súčasnosti neponúka promo akcie, ktoré by boli exkluzívne práve pre mobilnú hru.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+


Aká bezpečná je webová stránka stávkovej kancelárie?

Otázka zabezpečenia webovej stránky stávkovej kancelárie je veľmi dôležitá. Ako je na tom DOXXbet?

Stávková kancelária DOXXbet svojim užívateľom ponúka veľmi kvalitné zabezpečenie, ktoré zaisťuje viacero bezpečnostných opatrení. Tento online operátor je držiteľom certifikátu SSL. Tento zabezpečuje ochranu všetkých dát, ktoré sú prenášané medzi vaším počítačom a webovou stránkou či serverom. Tiež vás chráni pred niektorými typmi kybernetických útokov.

Ochranu vašich osobných údajov zaisťuje aj už v súčasnosti platné nariadenie Európskej Únie s názvom GDPR. Aj keď je zabezpečenie webových stránok online stávkovej kancelárie DOXXbet veľmi dobré, je potrebné, aby ste svoj diel práce odviedli aj vy. Neukladajte si preto vaše heslo k hráčskemu účtu na DOXXbet na neznámych zariadeniach (ideálne na žiadnych), nepristupujte k svojmu účtu z neznámych sietí či zariadení a vždy po ukončení svojej činnosti na webovej stránke DOXXbet sa odhláste.


Aká je kvalita podpory zákazníka?

So zákazníckou podporou online stávkovej kancelárie DOXXbet sa môžete spojiť viacerými spôsobmi. Prvým z nich je kontaktný formulár, po ktorého vyplnení sa s vami pracovníci podpory v čo najkratšom čase spoja. Ďalšou možnosťou je telefonický kontakt, e-mailový kontakt a live chat na stránke DOXXbet.

Pracovníci zákazníckej podpory v DOXXbet sú veľmi dobre vyškolení a poskytujú užívateľom kvalitné služby. Môžete si tak byť istí, že vaše problémy či otázky budú spracované veľmi rýchlo a vy sa tak budete môcť sústrediť najmä na uzatváranie stávok.


Informácie o Stávková spoločnosť

Spoločnosť DOXXbet SK pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1990, a tak patrí medzi skutočných priekopníkov hazardu. Ide tiež o operátora, ktorý na Slovensku započal éru online stávok.

DOXXbet je aj vďaka svojej dlhej histórii jedna z najlepšie etablovaných stávkových kancelárií na slovenskom trhu. Vďaka tomu, že je licencovaná MFSR, sa jedná o veľmi spoľahlivého partnera v oblasti online hazardu.

Recenzia Záver

Táto recenzia mala za cieľ priblížiť vám online stávkovú kanceláriu DOXXbet, jej najväčšie plusy a mínusy. Ktoré to sú?

Plusy
  • Dôveryhodnosť a spoľahlivosť
  • Široká škála stávkových príležitostí
  • Množstvo dostupných športov
Mínusy
  • Nedostupnosť cashout-u v mobilnej verzii

Medzi najväčšie plusy sme zaradili to, že online stávková kancelária DOXXbet je skutočne spoľahlivým a overeným partnerom v oblasti online hazardu. Skvelá je taktiež ponúkaná škála športov a samotných stávkových príležitostí, ktoré na jej stránkach nájdete.

Dúfame, že vám tento článok pomôže urobiť správne rozhodnutie a vybrať si najlepšiu stávkovú kanceláriu práve pre vás.

Recenzie odporúčaných bookmakerov
DOXXbet
open
Top