Vodné pólo - Naučte sa staviť na tento šport

Vodné pólo patrí medzi športy, ktoré sú pomerne dobre známe v podstate na celom svete. Vodné pólo však môžeme zaradiť medzi športy, ktoré sú veľmi obľúbené, aj keď ich popularita je výraznejšia v niektorých krajinách, kde má veľmi silnú tradíciu.

Ako prvé si rozoberieme, ktoré stávkové kancelárie vám poskytujú najlepšie podmienky pre uzatváranie stávok na vodné pólo. V ďalšej časti sa budeme venovať tomu, ako prebieha uzatvorenie stávky a taktiež si uvedieme najobľúbenejšie typy stávok na vodné pólo a stávkové trhy, ktoré sa tešia popularite medzi slovenskými stávkarmi.

Následne sa budeme venovať tomu, či máte možnosť uzatvárať na webových stránkach online stávkových kancelárií live stávky na vodné pólo a či je možné sledovať live prenosy zápasov v rámci tohto športu. Potom si rozoberieme niekoľko vodnopólových udalostí, ktoré sú populárne medzi slovenskými stávkarmi. V ďalšej časti si uvedieme niekoľko tipov, ktoré by pre vás mohli byť pri stávkovaní užitočné a v úplnom závere si uvedieme často kladené otázky.

Zoznam najlepších stávok na vodné pólo pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
 • Tipsport športová tv
 • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
 • SYNOTTIP Challenge
 • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
 • iFortuna športová TV
 • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
 • Vysielanie live športov
 • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Stávkovanie na vodné pólo – Najlepšie online stávkové kancelárie

Túto časť nášho článku venujeme tomu, aby sme vám priblížili tie online stávkové kancelárie, ktoré vám v súčasnosti na svojich webových stránkach ponúkajú vodné pólo stávky. V prípade, že teda chcete brať vážne stávkovanie na vodné pólo stávkové kancelárie, ktoré vám na to ponúkajú tie najlepšie podmienky, sú nasledovné:

nike

Online stávková kancelária Niké patrí medzi tých najobľúbenejších operátorov u nás. Niet sa čomu čudovať, na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie máte možnosť nájsť skutočne veľmi kvalitnú ponuku. U Niké máte možnosť využiť skutočne veľmi široké stávkové možnosti, či už sa to týka dostupných športov, alebo samotných stávkových príležitostí.

Okrem týchto športov tu však nájdete aj veľké množstvo takých, ktoré do kategórie najpopulárnejších nepatria, medzi nimi nemôže chýbať ani vodné pólo. Samozrejme však musíte počítať s tým, že výber stávok bude o niečo menší ako napríklad pri futbale či iných populárnych športoch.

V rámci vodného póla si na stránkach operátora Niké máte možnosť vsadiť na viacero zaujímavých líg či udalostí. Tou najpopulárnejšou stávkou je stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom zápasu. Obľúbené sú však aj iné typy stávok, napríklad stávka na to, ktorému z tímov sa podarí stať celkovým víťazom turnaja, alebo aj stávka na to, aké bude celkové skóre po skončení daného zápasu.

iFortuna

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna si na svoje prídu všetci stávkari, ktorí hľadajú skutočnú kvalitu a širokú škálu stávkových možností. Niet sa preto čomu čudovať, že patrí medzi tých najobľúbenejších online operátorov, ktorí pôsobia na našom trhu s online hazardom. Na stránkach operátora Fortuna si môžete vybrať z veľmi širokého portfólia dostupných športov, no taktiež aj stávkových príležitostí. Najširšiu škálu dostupných stávok nájdete v rámci tých celkovo najpopulárnejších športov, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad futbal, ľadový hokej, tenis či niektoré iné športy.

Dobrou správou je, že medzi športmi, ktoré môžete v ponuke online stávkovej kancelárie nájsť, patrí aj práve vodné pólo.

Ak sa rozhodnete vsadiť si na vodné pólo, môžete si tu vybrať z rôznych kvalitných národných líg, turnajov aj iných udalostí. Tou úplne najpopulárnejšou stávkou na vodné pólo je stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom zápasu. Populárne sú ale aj iné, napríklad rôzne over/under stávky alebo stávka na víťaza turnaja.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

synottip

Online stávková kancelária menom SYNOT TIP poskytuje služby v oblasti online hazardu stávkarom na slovenskom trhu už veľmi dlhú dobu. Na webových stránkach tohto operátora máte možnosť nájsť skutočne veľmi veľké množstvo dostupných športov. Najväčšie zastúpenie tu majú stávky na športy, ktoré všeobecne patria medzi tie najpopulárnejšie.

Okrem tých najpopulárnejších športov si tu máte možnosť vsadiť aj na športy, ktoré do tejto kategórie nespadajú. Samozrejme tu nemôže chýbať ani práve vodné pólo, ktoré tu má pomerne solídne zastúpenie. Aj keď stávok na vodné pólo tu nenájdete toľko, ako v prípade niektorých iných športov, ponuka je určite dostatočne široká.

V rámci vodného póla si môžete vsadiť na rozličné turnaje, ligy a iné udalosti. Tou najvyužívanejšou stávkou na vodné pólo je stávka na víťaza zápasu, no obľúbené sú aj viaceré iné, napríklad stávka na to, ktorému zo zúčastnených tímov sa podarí streliť prvý gól v zápase, ktorý z tímov sa stane celkovým víťazom turnaja, no tiež aj niektoré iné typy stávok.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

doxxbet

Meno DOXXbet je medzi slovenskými stávkarmi veľmi dobre známe, keďže táto stávková kancelária na našom trhu pôsobí už skutočne veľmi dlhú dobu. Medzi stávkarmi sa DOXXbet teší veľmi veľkej popularite a skutočne sa niet čomu čudovať. Nájsť tu môžete skutočne veľké množstvo športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť a to isté platí aj pre samotné stávkové príležitosti. Najširšia ponuka tu na vás čaká v rámci tých športov, ktoré obecne patria medzi tie najpopulárnejšie. Sem môžeme zaradiť napríklad futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal.

Dobrou správou je, že okrem športov z tejto kategórie tu nájdete aj veľké množstvo takých, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite. Samozrejme tu nemôže chýbať ani vodné pólo. V rámci vodného póla si u DOXXbet máte možnosť vsadiť na viaceré kvalitné ligy či turnaje. Tou úplne najpopulárnejšou stávkou je stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného zápasu. Ďalším obľúbeným typom stávky je napríklad aj stávka na to, ktorému z tímov sa podarí stať sa víťazom celého turnaja.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport patrí medzi to najlepšie, čo vám v súčasnej dobe náš trh s online hazardom ponúka. Tento operátor poskytuje svoje služby slovenským stávkarom už dlhé roky a za tento čas sa mu podarilo vybudovať si veľmi dobré meno a získať si priazeň množstva z nich. Najširšia ponuka stávok tu na vás čaká v rámci športov, ktoré sú všeobecne z kategórie tých najpopulárnejších. Medzi takéto športy môžeme počítať ľadový hokej, futbal či basketbal.

Skvelé je, že na svoje si prídu aj stávkari, ktorí si chcú vsadiť na niektorý z o niečo menej populárnych športov. V ponuke Fortuny tak nemôžu chýbať ani stávky na vodné pólo. V rámci tohto športu si môžete vsadiť na kvalitné ligy a turnaje. Najčastejšie využívaným typom stávky na vodné pólo je stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom vybraného zápasu. Okrem toho sú veľmi populárne aj stávky na to, ktorý z tímov strelí prvý gól v zápase, alebo na to, komu sa podarí stať sa víťazom celého turnaja.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Na webové stránky online stávkovej kancelárie bwin si nachádza cestu veľmi veľké množstvo stávkarov. Vďaka svojej rozsiahlej ponuke dostupných športov, na ktoré si tu stávkari môžu vsadiť, a aj samotných stávkových príležitostí, patrí operátor bwin medzi to najlepšie, čo nám v oblasti online hazardu celosvetový trh v dnešnej dobe ponúka. Najviac stávok tu nájdete pochopiteľne v rámci tých najpopulárnejších športov, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad futbal, tenis či basketbal, no aj viaceré ďalšie.

Na svoje si však prídete aj vtedy, ak chcete uzatvárať stávky na športy, ktoré nepatria medzi tie úplne najpopulárnejšie. U bwin samozrejme nechýbajú ani práve stávky na vodné pólo. Vsadiť si tu môžete na rôzne zaujímavé turnaje či ligy. Najväčšej obľube sa teší stávka na to, ktorému z tímov sa podarí stať sa víťazom stretnutia. Populárne sú aj iné stávky, napríklad stávka na to, ktorý tím strelí prvý gól v zápase, ktorému zo zúčastnených tímov sa podarí stať sa celkovým víťazom turnaja alebo aj tzv. over/under stávky.

bet365

Online stávková kancelária bet365 patrí medzi operátorov, ktorých môžeme zaradiť medzi absolútnu svetovú špičku. V ponuke tejto stávkovej kancelárie nájdete skutočne veľké množstvo dostupných športov. To isté platí aj pre ponuku samotných stávkových príležitostí. Najširšie zastúpenie tu medzi športami majú tie, ktoré všeobecne patria medzi najpopulárnejšie. Zaradiť sem môžeme športy ako futbal, basketbal či tenis, no aj niektoré ďalšie.

Dobrou správou je, že online stávková kancelária bet365 má v ponuke aj širokú škálu športov, ktoré nepatria do vyššie zmieňovanej kategórie. Medzi týmito športami samozrejme môžete nájsť aj práve vodné pólo. Stávky na vodné pólo vám ponúkajú možnosť vsadiť si na kvalitné ligy či turnaje. Typom stávky, ktorá sa u bet365 teší najväčšej obľube, je stávka na to, ktorý z tímov bude víťazom zápasu. Populárne sú aj iné typy stávok, napríklad stávka na to, komu sa podarí v danom zápase streliť prvý gól, alebo stávka na to, ktorý z tímov sa umiestni najlepšie v rámci celého turnaja či ligy.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

Vodné pólo stávkovanie – Ako prebieha uzatvorenie stávky, typy stávok a trhy

Ak máte záujem vyskúšať si vodné pólo stavkovanie, je hneď niekoľko vecí, ktoré by ste ešte predtým mali vedieť. Jednou z týchto vecí je určite aj to, aké typy stávok na tento šport sú vám v stávkových kanceláriách k dispozícii:

Najlepšie stránky s vodným pólom na uzatváranie stávok

Stavkovanie na vodné pólo sa v ničom zásadnom nelíši od stávkovania na väčšinu ostatných športov, ktoré nájdete v ponuke online stávkových kancelárií. Premýšľate nad tým, ako staviť na vodné pólo? Nasledujte jednoduché kroky uvedené nižšie.

 1. Ako prvé musíte mať založený a aktívny účet na webových stránkach niektorej zo stávkových kancelárií, ktoré poskytujú svoje služby na našom trhu. V ďalšom kroku je potrebné, aby ste si vybrali šport, na ktorý si máte záujem vsadiť.

 2. Následne si musíte zvoliť aj ligu, turnaj či inú udalosť, na ktorú budete uzatvárať stávku a potom aj konkrétny zápas, ktorý ste si vybrali. V ďalšom kroku si potom vyberiete stávkovú príležitosť a ihneď potom aj konkrétny výsledok, na ktorý si chcete vsadiť. Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na to, že si musíte zvoliť sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť.

 3. Následne vám nezostáva nič iné iba čakať a dúfať, že vaša stávka bude úspešná.

Medzi slovenskými stávkovými kanceláriami a stávkarmi sa tešia tej najväčšej obľube stávka na víťaza či už zápasu, alebo turnaja či ligy, no tiež napríklad aj rôzne handicapové či over/under stávky.

Live stávky a live prenosy v rámci tohto športu

Live stávky sú dnes už pevnou súčasťou takmer každej online stávkovej kancelárie, ktorá pôsobí u nás či aj na celosvetovom trhu. Niet sa však vôbec čomu čudovať, keďže live stávky prinášajú trochu iný zážitok ako klasické stávky. Líšia sa hneď v niekoľkých veciach, tým najzásadnejším rozdielom je zrejme to, že live stávky vám ponúkajú iný typ adrenalínu, ako ich klasická verzia. Je predsa len iné, keď si na daný zápas môžete vsadiť priamo počas toho, ako sa odohráva.

Stávky na vodné pólo live

Ďalším z rozdielov je aj to, že pri live stávkach máte možnosť upraviť svoje rozhodnutie. To znamená, že môžete svoju ďalšiu stávku na daný zápas prispôsobiť podľa toho, aký je jeho aktuálny vývoj a aký výsledok stávky očakávate v danej chvíli.

V rámci live stávok sa tej najväčšej obľube tešia stávky na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného zápasu, no obľúbené sú aj viaceré iné. Populárna je napríklad stávka na to, ktorému z tímov sa podarí streliť najbližší gól. Live stávky na vodné pólo môžete nájsť napríklad v ponuke stávkovej kancelárie bwin alebo bet365.

Pomerne dôležitou súčasťou sekcie live stávok v ponuke online stávkových kancelárií sú aj live prenosy zápasov. Live prenosy sú medzi stávkarmi veľmi obľúbené a niet sa čomu čudovať, je totiž skvelé, ak máte možnosť zápas, na ktorý ste si vsadili, aj priamo na stránke operátora sledovať. Live prenosy vodnopólových zápasov sú taktiež súčasťou ponuky niektorých stávkových kancelárií, táto ponuka je však oproti niektorým iným športom značne obmedzená. Nemôžete tak počítať s tým, že si budete môcť pozrieť každú vodnopólovú udalosť, na ktorú vám operátor ponúka možnosť uzatvoriť si stávku.

Populárne vodnopólové udalosti

Uzatvárať stávky na vodné pólo živé turnaje

Ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, aj keď vodné pólo nedosahuje úrovne popularity niektorých športov, napríklad futbalu, jedná sa o veľmi obľúbený šport. Aj na Slovensku má vodné pólo mnoho fanúšikov a tiež aj mnoho hráčov, ktorí si ho radi zahrajú. Samozrejme aj v rámci tohto športu existuje viacero udalostí, ktoré sa tešia veľkej popularite. Ktoré to teda sú?

Tým zrejme najprestížnejším eventom zo sveta vodného póla je súťaž, ktorá sa odohráva v rámci olympijského turnaja. Tu sa stretávajú tie najkvalitnejšie národné tímy z celého sveta a bojujú o umiestnenie na stupňoch víťazov. Tento turnaj sa odohráva každé štyri roky a je veľmi ostro sledovaný fanúšikmi aj stávkarmi z celého sveta.

Svetová liga vo vodnom póle je ďalšou z udalostí, ktoré sú medzi stávkarmi a tiež aj fanúšikmi veľmi populárne. Odohráva sa každoročne a stretávajú sa v nej tie najlepšie národné tímy zo všetkých kútov sveta.

Ďalším veľmi obľúbeným eventom v rámci vodného póla je Európsky šampionát, ktorý sa koná každé dva roky a o kvalitné umiestnenie tu bojujú tie najkvalitnejšie európske národné tímy. Tieto udalosti patria medzi najpopulárnejšie ako v rámci slovenského trhu, tak aj v celosvetovom meradle.

Tipy na úspešnejšie stávkovanie

Ak chcete byť pri vašom uzatváraní stávok na vodné pólo úspešní, určite by sa vám mohli hodiť nejaké tipy na vodné pólo, ktoré sme si pre vás pripravili:

Často kladené otázky

Na Slovensku sa vodné pólo teší pomerne slušnej popularite, no určite nepatrí medzi top športy. Tomu zodpovedá aj kvalita slovenského profesionálneho vodného póla. Ak si teda budete chcieť vsadiť na slovenské vodné pólo, bude to pomerne veľký problém. Na svete však našťastie existuje mnoho vodnopólových líg či turnajov, ktoré vám túto možnosť ponúkajú.

Áno, môžete uzatvárať stávky na akýkoľvek šport, vodné pólo nevynímajúc. Jedným dychom je vak potrebné dodať, že ak chcete byť pri uzatváraní vašich stávok úspešní, mali by ste sa snažiť získať o danom športe čo najviac informácií. Stávky „naslepo“ sú totiž úspešné iba málokedy a z dlhodobého hľadiska to platí niekoľkonásobne.

Vodné pólo je v niektorých krajinách skutočne veľmi populárne. Jedná sa najmä o krajiny ako Španielsko, Maďarsko, Chorvátsko či Taliansko.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top