Kto sme a čo je naším cieľom?

Naša webová stránka si kladie za hlavný cieľ poskytnúť svojim čitateľom podrobné informácie o stávkových kanceláriách, ktoré sú dostupné na území slovenskej republiky.

Kto teda tvorí náš tím a poskytuje vám informácie zo sveta online hazardu?

Lukáš Tománek
Lukáš Tománek
Premier League Champions League ATP
Viac o Lucas
Lucia Horáková
Lucia Horáková
WTA US Open
Viac o Lucia
Filip Mora
Filip Mora
Copa del Rey Ligue 1
Viac o Filip

Lukáš Tománek

Lukáš je členom nášho tímu už dlhé roky a patrí medzi hlavných „ťahúňov“ webovej stránky, čo zrejme súvisí najmä s tým, že je sám veľkým milovníkom športových stávok. Preferuje najmä stávky na tie najpopulárnejšie trhy, medzi ktoré patria napríklad futbalová Liga Majstrov, španielska najvyššia futbalová súťaž La Liga, či trebárs tenisové Grand Slamové turnaje, najmä ich mužská časť. Na tieto stávkové trhy je Lukáš skutočným odborníkom, čo je vidieť aj na jeho výsledkoch.

Lukáš má za sebou úspešne ukončené štúdium ekonómie, no už v priebehu štúdia sa rozhodol, že sa bude venovať inej oblasti, ktorá je pre neho zaujímavejšia a atraktívnejšia, a to je svet online hazardu, konkrétne športových stávok. Okrem virtuálneho sveta má Lukáš rád šport aj v jeho aktívnej forme, a tak ho často môžete stretnúť na pešej túre najmä v slovenských horách, no taktiež aj na bicykli.

Lukáš sa online stávkovaniu venoval už dlho predtým, než sa stal súčasťou nášho tímu, a tak má pomerne dobrý prehľad a široké vedomosti v tejto oblasti, vďaka čomu dokáže na naše webové stránky priniesť skutočne kvalitné a užitočné informácie, ktoré čitateľom pomôžu uskutočňovať tie správne rozhodnutia.


Lucia Horáková

Lucia je najnovším členom nášho tímu, no určite nie je vo svete online hazardu žiadnym nováčikom. Športovým stávkam sa venuje dlhodobo, preferuje najmä stávky na ženský tenis, ktorý často prináša pomerne zaujímavé a veľké zvraty, čo je to, čo Lucia vyhľadáva a miluje.

Okrem svojej práce na našich webových stránkach Lucia trávi každú možnú voľnú chvíľu najmä cestovaním, navštívila už skutočne veľké množstvo krajín, dobre sa cíti najmä v juhovýchodnej Ázii, kam sa vracia pravidelne. Vychutnáva si najmä miestnu gastronómiu a pohostinnosť domácich obyvateľov.


Filip Mora

Filip je tak, ako Lukáš, súčasťou nášho tímu už pomerne dlhú dobu. Na rozdiel od Lukáša, ktorý má na starosti prakticky všetko, čím sa naša webová stránka zaoberá, má užšie zameranie. Konkrétne sa venuje prieskumu toho, čo je vo svete online hazardu nové a písaniu článkov.

Filip je veľkým odborníkom na online športové stávky, sám bol dlho predtým, ako začal pre nás pracovať, v tomto svete aktívny a darilo sa mu pomerne dobre. Preto môžete očakávať, že jeho rady a postrehy budú mať vždy hlavu a pätu a budú vychádzať z reálnych skúseností, ktorých má neúrekom.

Filip sa okrem svojej práce rád venuje najmä hraniu počítačových hier, ktoré, pomerne úspešne, hráva cez internet s hráčmi z celého sveta. Okrem toho rád sleduje seriály, no čas si nájde aj na šport, často vyráža na cyklotúry a spoznáva krásy najmä našej krajiny. Medzi najobľúbenejšie Filipove stávkové trhy patria najmä tie menej populárne, rád uzatvára stávky napríklad na nižšie futbalové súťaže, napríklad na 3. najvyššiu anglickú futbalovú súťaž a mnoho ďalších.


V tejto časti sme vám v skratke predstavili náš tím, aby ste vedeli, kto tvorí obsah na našej webovej stránke (www.stavkovekancelarie.net) a mali istotu, že informácie, ktoré tu nájdete, sú kvalitné a z dobre informovaných zdrojov.

open
Top