Bonusy stávkové kancelárie - Stavkove bonusy 2024

Bonusy športových stávok sú na Slovensku, tak ako aj v iných krajinách, veľmi populárne. Takmer každý zákazník rád získa niečo naviac, a tak ponúkajú bookmaker extra bonusy naprieč celým trhom. Aké základné typy bonusov môžeme využiť?

Tým najznámejším a najpopulárnejším je uvítací bonus, vďaka ktorému si môžu hráči hneď na začiatok svojho hrania prilepšiť a spríjemniť si zoznámenie sa s danou stávkovou kanceláriou. Ďalším populárnym typom bonusu je určite bonus bez potreby vkladu, a to najmä vďaka tomu, že hráč nemusí pre jeho získanie urobiť takmer nič. Mnoho hráčov taktiež obľubuje stávky zdarma.

Bonusy stávkovaní - Najlepšie bonusy pri športovom stávkovaní (2024)

# Bookmaker Bonus* Bonus podmienky Hodnotenie Navštíviť
1 SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Bonus podmienky
 • Min kurz stávok - 1.25
 • Bezrizikova stávka do €80
 • + 100% vášho prvého vkladu až do výšky €2000
5
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
2 Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Bonus podmienky
 • €20 zadarmo na prvé stávky
 • + 100% vášho prvého vkladu až do výšky €4000
 • €5 Vyplácanie bonusu
4.5
Navštíviť terazTipsport recenzia
3 iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Bonus podmienky
 • Minimálna stávka - €5 na deň
 • Prvé zatočenie zadarmo
 • Jackpot 5 000 eur
4
Navštíviť teraziFortuna recenzia
4 DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Bonus podmienky
 • Bezrizikova stávka do €2000
 • Min vkladu - €10
 • Min kurz stávok - 1.45
4
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Čo to je, napovedá už samotný názov tohto bonusu. Existuje samozrejme množstvo ďalších typov bonusov v stávkových kanceláriách, viacero z nich si rozoberieme nižšie v tomto článku. Ak sa chcete dozvedieť viac o bonusoch, ktoré možno v slovenských stávkových kanceláriách nájsť, čítajte ďalej a získate všetky potrebné informácie.

Stavkove kancelarie bonusy za registraciu - Čo musí hráč urobiť

Ak chce hráč v online stávkovej kancelárii získať určitý bonus, je potrebné, aby si podrobne prečítal všetky podmienky, ktoré je potrebné splniť.

Tieto podmienky sa totiž u rôznych typov bonusov môžu výrazne líšiť. A nezáleží len na tom, aký bonus si zvolíte, dôležité je tiež to, v ktorej online stávkovej kancelárii si ho chcete nárokovať. Rôzni operátori totiž môžu mať veľmi rozdielne podmienky. Je preto skutočne dôležité, aby ste sa hneď na začiatok oboznámili s tým, čo je pre získanie bonusu a jeho využitie nevyhnutné urobiť.

Aj keď platí vyššie uvedené, je potrebné zmieniť, že dnes sa môžeme v online stávkových kanceláriách stretnúť aj s bonusmi, ktoré sú hráčovi pridelené automaticky a nemusí tak pre ich zisk urobiť prakticky nič. O iné bonusy sa však musí aktívne uchádzať a formy môžu byť rôzne. Často musíte využiť odkaz, ktorý vám stávková kancelária zašle na e-mail, alebo využiť unikátny kód.

Ak vás bonusy zaujímajú a chcete ich využívať, je pre vás určite dôležité to, kde sa o ich existencii môžete dozvedieť. Online stávkový dom často o svojich bonusoch a promo akciách informujú na sociálnych sieťach. Aktuálnu ponuku promo akcií by ste mali nájsť taktiež na webových stránkach danej stávkovej kancelárie, konkrétne v sekcii promo akcií, ktorú má väčšina operátorov.

Je ešte potrebné poznamenať, že využívanie bonusov nie je pre hráčov povinné. Ak patríte medzi stávkarov, ktorí chcú uzavrieť svoju stávku, vybrať si prípadné výhry a nič viac, nemusíte sa bonusmi a splnením požiadaviek s nimi spojených vôbec zaoberať.

Stavkove bonusy - Čo vám ponúka uvítací bonus?

Uvítací bonus je bezpochyby tým najpopulárnejším typom bonusu, aký môžete na webových stránkach online stávkových kancelárií nájsť. Dobrou správou je, že dnes uvítací bonus ponúka už skutočne takmer každý operátor, a tak je ich výber naozaj široký.

Existuje pomerne veľké množstvo druhov uvítacích bonusov. Snáď tým najpopulárnejším, ktorý môžete nájsť na stránkach väčšiny online stávkových kancelárií, je bonus, ktorý vám dorovná váš prvý vklad na účet. Ako príklad si môžeme uviesť uvítací bonus, ktorý vám ponúka online stávková kancelária Tipsport.

V prípade, že si založíte účet u tohto operátora a uskutočníte svoj prvý vklad, Tipsport vám tento vklad dorovná, a to až do výšky vkladu 4 000 eur. Pre získanie tohto bonusu však treba splniť operátorom stanovené podmienky. Toto platí u takmer každého vstupného bonusu, a tak je veľmi dôležité, aby ste si podrobne preštudovali jeho podmienky. S takýmto bonusom sa môžete stretnúť aj v inej, o niečo menej štedrej forme, kedy vám kasíno váš vklad navýši o menej než 100%.

Ďalším z rôznych typov vstupných bonusov sú napríklad roztočenia zdarma. Tie väčšinou tvoria časť vstupného bonusu, napríklad spolu s vyššie uvedeným bonusom, pri ktorom vám online operátor zdvojnásobí váš prvý vklad na účet.

Čo sú to požiadavky na prestávkovanie a kedy ich musím splniť?

Ako sme už spomínali, pre získanie vstupného bonusu je potrebné splniť podmienky, ktoré si určuje stávková kancelária. Základnou podmienkou je to, koľkokrát musíte ako hráč získané bonusové prostriedky prestávkovať. To znamená, koľkokrát je potrebné hodnotu prostriedkov, ktoré vám stávková kancelária dala vo forme vstupného bonusu, vsadiť v rámci stávkovej kancelárie.

Ak napríklad online operátor, u ktorého bonus využijete, navýšil váš prvý vklad o 100 eur a vyžaduje 50-násobné prestávkovanie vstupného bonusu (50-násobné prestávkovanie je v odvetví online hazardu štandardnou hodnotou), musíte prestávkovať 5 000 eur, aby ste mohli tento bonus „premeniť“ na reálne finančné prostriedky.

Dobrou správou je, že kvôli tomu nie je potrebné minúť ani euro z vášho prvého vkladu. Prestávkovať totiž môžete bonusové prostriedky. Aj keď sa 50-násobné prestávkovanie bonusu v hodnote 100 eur môže zdať ako ťažká úloha, v praxi zistíte, že to tak nie je. A keď sa vám to podarí, bonus sa zmení na plnohodnotné finančné prostriedky.

Ďalšou podmienkou, ktorá býva pri požiadavkách na prestávkovanie stanovená, je aj minimálny kurz. Ten v tomto prípade určuje, aký minimálny kurz musia mať všetky stávkové príležitosti, ktoré sa započítavajú do splnenia požiadaviek na prestávkovanie.

Dôležité je taktiež zistiť, dokedy je potrebné dané požiadavky na prestávkovanie splniť. V prípade, že sa vám to v danom časovom rámci nepodarí, bonusové prostriedky, ktoré ste získali, prepadnú v prospech danej online stávkovej kancelárie.

Vstupny bonus - Čo to je bonus bez nutnosti vkladu?

Online športové stávky bonus bez vkladu

Ďalším typom bonusu, ktorý sa v online stávkových kanceláriách pomerne často vyskytuje, je určite bonus bez nutnosti vkladu. O tom, čo vám tento bonus ponúka, hovorí už samotný jeho názov. Pre jeho získanie teda nie je potrebné vykonať vklad na účet stávkovej kancelárie, no hráči by si mali byť vedomí toho, že aj pri bonuse bez nutnosti vkladu je potrebné splniť určité podmienky. Väčšinou je hlavnou podmienkou minulá aktivita hráča. Môže to byť napríklad potreba získania určitého počtu vernostných bodov, ktoré online operátor svojim hráčom ponúka, registrácia hráčskeho účtu alebo vklad, ktorý bol v minulosti uskutočnený.

Je potrebné tiež zmieniť, že na prostriedky, ktoré získate pomocou bonusu bez nutnosti vkladu, sa vo väčšine prípadov vzťahujú požiadavky na prestávkovanie, tak ako tomu býva napríklad aj u vstupných bonusov. Výnimkou je vstupný bonus bez vkladu v podobe stávok zadarmo, tu sa väčšinou stretnete s podmienkami v podobe určených minimálnych kurzov, ktoré musia stávkové príležitosti mať. O stávkach zadarmo si povieme viac v nasledujúcej časti článku.

Čo sú to stávky zadarmo?

Stávka zadarmo, alebo stávka bez rizika, ako sme zmienili už vyššie, je v rámci promo akcií online stávkových kancelárií taktiež často využívaná, a to aj ako súčasť vstupného bonusu. So stávkami zadarmo sú samozrejme tiež spojené podmienky, ktoré je potrebné splniť. Často býva určený napríklad minimálny kurz takejto stávky, no stretnúť sa môžeme aj s tým, že si online operátor určí, aké typy stávok môžete pomocou stávky zadarmo uzavrieť.

Stávka zadarmo má vo väčšine prípadov nasledujúcu podobu: vložíte na svoj hráčsky účet prvé finančné prostriedky, ktoré následne využijete na uzavretie stávky (najlepšie v maximálnej hodnote stávky zadarmo). V prípade, že bude táto vaša stávka výherná, všetko, čo ste získali, vrátane vášho pôvodného vkladu, vám bude pripísané na hráčsky účet. Ak sa vám nepodarí uspieť a stávka nebude víťazná, online operátor vám (vo väčšine prípadov do 24 hodín) na váš účet pripíše stávku zadarmo. Ak následne túto stávku zadarmo využijete a bude víťazná, stávková kancelária vám na účet pripíše výhru, no už nie hodnotu samotného vkladu.

Aj keď sa stávky zadarmo využívajú aj ako súčasť uvítacieho bonusu, medzi nimi a štandardným bonusom, vďaka ktorému vám stávková kancelária (väčšinou) zdvojnásobí váš prvý vklad, je pomerne veľký rozdiel. Tieto dve formy uvítacích bonusov sa líšia v samotnej podstate, každý z nich hráčovi ponúka niečo úplne iné. Rozdiel je často taktiež vo výške bonusu. Hodnota stávky zadarmo býva väčšinou výrazne nižšia ako hodnota bonusu, pri ktorom vám operátor zdvojnásobí váš vklad. Podmienky stávok zadarmo sa však môžu líšiť podľa konkrétnej stávkovej kancelárie. Nezabudnite si ich teda vždy dôkladne preštudovať.

Ďalšie populárne promo akcie a bonusy

V tejto časti článku si predstavíme ďalšie bonusy a promo akcie, ktoré sú medzi hráčmi veľmi populárne:

Bonusy, špecifické pre danú udalosť

Do tejto kategórie zaraďujeme napríklad bonusy, ktoré sa týkajú konkrétnych športových udalostí, ako sú Majstrovstvá sveta vo futbale, Majstrovstvá sveta v hokeji, tenisové Grand Slam turnaje, cyklistická Tour de France, atď. Možnosť využiť takéto špeciálne bonusy stávkový operátor hráčom často ponúkajú práve pri tých najväčších a najpopulárnejších športových udalostiach.

Cashback

Cashback je aj u nás pomerne známy pojem. Je to v podstate vrátenie časti vašich peňazí, ktoré ste využili na uzavretie stávky, naspäť na váš hráčsky účet. Napríklad v prípade, že má cashback hodnotu 10%, vy uzavriete stávky za 500 eur a všetko prehráte, online operátor vám na váš účet vráti 50 eur. Možnosť využiť cashback býva obvykle časovo obmedzená, väčšinou sa jedná o vybrané dni v týždni.

Cash out

Cash out vám umožňuje vybrať si predčasne zisk z vašej stávky. Táto možnosť je dostupná ako pri jednoduchých, tak i pri multi-stávkach. Cash out si môžete uplatniť pri predzápasových i live stávkach. Niektorí online operátori dokonca hráčom ponúkajú aj možnosť využiť cash out len pri časti ich stávky, vďaka čomu môžu znížiť riziko, no nestratiť šancu na zaujímavú výhru.

Bonusy naprieč platformami

Takýto typ bonusu môžu hráči nájsť na webových stránkach online stávkových kancelárií či kasín, ktoré sú súčasťou jednej siete a prevádzkuje ich jeden operátor.

Bonus na live stávky

Ďalšou kategóriou sú bonusy na live stávky, ktoré, ako už hovorí ich samotný názov, ponúkajú bookmaker výhradne pri uzatváraní live stávok.

Mobilné bonusy

Názov mobilné bonusy taktiež hovorí sám za seba, sú to bonusy, ktoré online operátori ponúkajú iba hráčom, ktorí využívajú mobilnú verziu ich stávkovej kancelárie.

ACCA insurance

ACCA insurance je v podstate poistenie akumulovanej stávky, ktorú ste uzavreli. Hráč tak môže v prípade neúspešnej stávky získať späť poistenú časť svojej stávky. Cena takéhoto poistenia stávky závisí najmä na koeficiente danej športovej udalosti. Skvelé je, že hráč si nemusí poistiť celú stávku, ale napríklad len jej určitú časť. Taktiež môže časť poistenej stávky priebežne meniť. Najprv si môže poistiť napr. 20% stávky, následne môže pridať ďalších 30% a 15%. Celkovo si samozrejme nemôže poistiť viac než 100% stávky. Túto možnosť veľa hráčov využíva najmä preto, že cena poistenia stávky sa môže meniť, a to v závislosti na hodnote vyššie spomínaného koeficientu.

Reload bonus

Reload bonus je veľmi podobný uvítaciemu bonusu, vďaka ktorému vám stávková kancelária zdvojnásobí váš prvý vklad na hráčsky účet. Reload bonus má však obvykle nižšiu hodnotu, napríklad 20% či 30%. Reload bonus je teda v podstate navýšenie vášho vkladu o určitú percentuálnu hodnotu. Býva spravidla poskytovaný už existujúcim hráčom a časovo ohraničený. To znamená, že ho môžete využiť napríklad každú sobotu od 14:00 do 20:00. Ak teda v tomto čase vykonáte vklad finančných prostriedkov na svoj hráčsky účet vo výške 100 eur a hodnota reload bonusu je 30%, operátor vám pripíše 30 eur naviac.

Referral bonus

Referral bonus môže získať hráč v danej stávkovej kancelárii za to, že do nej privedie nového hráča. Aj tu je samozrejme potrebné splniť určité podmienky, medzi ktoré väčšinou patrí napríklad to, že hráči nemôžu mať rovnaké IP adresy a musia na svoj nový hráčsky účet uskutočniť aspoň jeden vklad, a to častokrát v určitej minimálnej výške. Obmedzenia sa týkajú aj počtu hráčov, za ktorých takýmto spôsobom môžete získať bonus, bežne sa stretnete s číslom 10.

Garantované najlepšie kurzy

V online stávkovej kancelárii, ktorá má garantované najlepšie kurzy, máte záruku toho, že vašu stávku uzavriete za tých najvýhodnejších podmienok. To znamená, že ak napríklad uzavriete stávku s kurzom 8:1, no o pár hodín sa kurz zmení na 10:1, stávková kancelária vám zmení kurz vašej stávky na 10:1. Ak by sa kurz posunul opačným smerom, napríklad na 4:1, váš kurz by zostal na úrovni 8:1.

S akými vernostnými programami a VIP bonusmi sa môžete stretnúť?

Vernostnými programami a VIP bonusmi

Online stávková spoločnosť sa snažia prinášať niečo aj pre svojich existujúcich zákazníkov, a tak sa na ich webových stránkach môžeme často stretnúť s rôznymi VIP bonusmi a vernostnými programami. Jedným z najčastejších typov vernostných programov sú vernostné body, ktoré môžu hráči v online kasíne získavať za plnenie určitých podmienok, ktoré si operátor stanoví. Takto získané vernostné body môžu následne premieňať na rôzne veci, napríklad na finančné prostriedky, točenia zdarma a ďalšie.

Ďalším typom vernostného programu sú napríklad bonusy pre existujúcich hráčov, tieto programy môžu využiť spravidla len hráči, ktorí majú v danej stávkovej kancelárii založený aktívny hráčsky účet a väčšinou je taktiež potrebné, aby bol na tento účet v minulosti vykonaný aj vklad. Za zmienku tiež určite stoja aj stávkové kluby, v rámci ktorých môžu hráči získať tie najlepšie tipy od vybraných stávkarov. Stávkové kluby tak môžu byť dobrou inšpiráciou pri rozhodovaní o tom, akú stávku uzavrieť. Je však dôležité si uvedomiť, že sú to vždy len odporúčania a konečné rozhodnutie má v rukách samotný hráč.

Záver

V tomto článku sme si priblížili bonusy, to, ako ich možno získať a rôzne druhy, s ktorými sa môžete stretnúť. Medzi najväčšie výhody bonusov obecne môžeme zaradiť to, že hráčom prinášajú finančné prostriedky naviac, aj keď tie sú vo väčšine prípadov spojené s potrebou splnenia určitých podmienok, ktoré si stávková kancelária stanoví. Skvelá je tiež možnosť získavania bonusov, ako sú napríklad vyššie spomínaný cashback, cash out či reload bonus.

Bonusy však majú okrem výhod aj určité nevýhody. Medzi tie patria najmä podmienky, ktoré je pre ich získanie potrebné splniť. Najčastejšie sú to požiadavky na prestávkovanie, obmedzenia trhov, na ktorých je možno bonusové prostriedky (finančné prostriedky, stávky zadarmo, atď.) využiť či časový rámec, v ktorom je potrebné všetky tieto podmienky splniť. Preto je veľmi dôležité, aby ste si vždy podrobne prečítali podmienky danej promo akcie, do ktorej sa chcete zapojiť. Len tak totiž zistíte, či je promo akcia pre vás výhodná a či sa vám oplatí ju využiť.

Top 3 Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top