Kde nájdete tie najlepšie živé prenosy?

Každý hráč, ktorý sa pohybuje vo svete online hazardu, je určite veľmi dobre oboznámený s možnosťou sledovania živých prenosov. Živé prenosy sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva online stávkových kancelárií. Túto službu poskytuje snáď každý operátor, ktorý chce patriť k špičke na trhu. Výnimkou nie je ani slovenský trh s online hazardom, aj u nás máte možnosť nájsť skutočne veľké množstvo online stávkových kancelárií, ktoré si uvedomujú dôležitosť živých prenosov a hráčom ich ponúkajú.

Najlepších bookmakerov na živé prenosy (2024)
# Bookmaker Bonus* Podrobnosti Majstrovstvá Navštíviť
1
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
 • Musíte mať zaregistrovaný účet
 • Sledovania viacerých stretnutí naraz
 • Vložené prostriedky na účet
Najlepších Live Športy
Premier League
Bundesliga
NBA
WTA
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
2
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
 • Aktívny hráčsky účet
 • Sledovania viacerých stretnutí naraz
 • Exkluzívneho: Tipsport Ligy, Tipsport Extraligy
Najlepších Live Športy
Primera División
Bundesliga
WTA
ATP
Navštíviť terazTipsport recenzia
3
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
 • Aktívny hráčsky účet
 • Sledovania viacerých stretnutí naraz
 • Dostatok prostriedkom na účte pre uzavretie stávky
Najlepších Live Športy
Fortuna Ligy
Bundesliga
Roland Garros
ATP
Navštíviť teraziFortuna recenzia
4
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
 • Musíte mať zaregistrovaný účet
 • Dostupné prostriedky na účte
Najlepších Live Športy
Bundesliga
Euro League
ATP
Primera División
Navštíviť terazDOXXbet recenzia

Čo by ste mali vedieť predtým, ako sa rozhodnete využiť v niektorej z online stávkových kancelárií sekciu živých prenosov?

Online stávkové kancelárie: živé prenosy

V prvom rade je dôležité vedieť, že drvivá väčšina operátorov vyžaduje, aby ste sa pred sledovaním živého prenosu zaregistrovali a vytvorili si tak hráčsky účet. Je teda potrebné dobre si vybrať poskytovateľa živých prenosov, ktorého služby chcete využiť, pretože je veľmi pravdepodobné, že sa na jeho webe budete musieť zaregistrovať.

Ďalším faktom, ktorý je vhodné spomenúť, je to, že živé prenosy spravidla nie sú poskytované pri každom prebiehajúcom zápase, ktorý na webovej stránke danej stávkovej kancelárie nájdete. Všetky prebiehajúce a nadchádzajúce živé prenosy obvykle nájdete v sekcii live stávok a v časti živých prenosov vybranej stávkovej kancelárie.

Live prenosy však možno sledovať aj inde ako len na webových stránkach stávkových kancelárií, svoj zápas si môžete pozrieť aj na niektorej zo skutočne veľkého množstva stránok, ktoré sa zameriavajú vyslovene na poskytovanie živých prenosov zo športových stretnutí z celého sveta.

Ktoré online stávkové kancelárie poskytujú tie najlepšie živé prenosy?

Ako sme zmienili už vyššie, online prenosy športových stretnutí možno nájsť na viacerých miestach, jedným z nich sú aj online stávkové kancelárie. Výhodou sledovania zápasov na webových stránkach niektorého z online operátorov v oblasti športových stávok je bezpochyby to, že zároveň so sledovaním vybraného zápasu si môžete na priebeh tohto stretnutia aj vsadiť.

Vďaka tomu, že máte k dispozícii živý prenos, môžete uzatvárať live stávky a zároveň mať skutočne dobrý prehľad o tom, ako dané stretnutie prebieha. Môžete tak oveľa lepšie odhadnúť to, ako sa podľa doterajšieho diania bude vybrané športové stretnutie ďalej vyvíjať a tomu prispôsobiť uzatváranie svojich stávok. Výrazne tak môžete zvýšiť svoju šancu na to, že bude vaša uzavretá stávka víťazná, pretože ju uzatvoríte na základe omnoho väčšieho množstva užitočných informácií, ako keby ste nemali k dispozícii živý prenos.

Ak sa rozhodnete, že si chcete pozrieť niektoré z práve prebiehajúcich športových stretnutí, môžete využiť niektorú z nasledujúcich možností:

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport vám ponúka možnosť sledovania živých prenosov športových stretnutí, a to nie hocijakú. Tipsport totiž patrí medzi tých najkvalitnejších poskytovateľov živých prenosov, akých možno na našom trhu online stávkových kancelárií nájsť. Čo vám teda v oblasti živých prenosov ponúka?

Tipsport vám v prvom rade ponúka skutočne širokú škálu športových zápasov, ktoré môžete sledovať. Samozrejme, ich dostupnosť závisí na tom, ktoré stretnutia sa v danom čase odohrávajú, nemôžete teda očakávať, že napríklad o polnoci SELČ si budete môcť vybrať zo širokej škály zápasov európskych líg.

Aby ste mohli na webových stránkach online stávkovej kancelárie sledovať športové prenosy live, musíte splniť určité podmienky. Ako sme už zmienili vyššie, väčšina online operátorov vyžaduje, aby ste si na ich stránke vytvorili hráčsky účet. Tipsport v tomto nie je výnimkou a vyžaduje od vás aktívny hráčsky účet. V prípade, že túto podmienku splníte, vám ponúka možnosť sledovania tisícov športových stretnutí.

Tipsport TV, ako sa funkcia živých prenosov na webových stránkach tohto operátora nazýva, vám ponúka možnosť exkluzívneho sledovania slovenskej Tipsport Ligy a taktiež aj českej Tipsport Extraligy. Samozrejme tu máte k dispozícii aj množstvo iných možností, ako napríklad hokejovú NHL a KHL, najpopulárnejšie európske futbalové súťaže ako španielska Primera División, nemecká Bundesliga, tenisové Grand Slam turnaje a mnoho ďalších.

Tipsport vám tiež ponúka skvelú funkciu sledovania viacerých stretnutí naraz, vďaka čomu budete môcť uzatvárať stávky ešte efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna taktiež svojim hráčom poskytuje možnosť sledovať vybrané živé prenosy. Tak ako Tipsport, aj iFortuna patrí k tomu najlepšiemu, čo môžeme v oblasti sledovania živých stretnutí na našom trhu online stávkových kancelárií nájsť. Čo všetko vám ponúka?

V prvom rade sa na webových stránkach operátora iFortuna môžete tešiť na skutočne širokú škálu ponúkaných živých prenosov športových zápasov. Široká je však nielen ponuka vysielaných zápasov, ale aj športov, ktoré tu máte možnosť nájsť. Sledovať tu môžete hokejové či futbalové online zápasy, no na svoje si prídu tiež milovníci tenisu, cyklistiky, basketbalu, no i množstva menej populárnych športov, ako napríklad stolný tenis, volejbal, futsal, hádzaná, baseball a dokonca i progaming.

Vďaka skutočne kvalitnému výberu si tu niečo pre seba nájde snáď každý hráč. To, či sú k dispozícii práve vami preferované športy či ligy, samozrejme závisí na tom, či sa práve daná liga hrá, teda záleží na sezóne, a taktiež na čase, v ktorý sekciu živých prenosov navštívite.

Aj stávková kancelária iFortuna si kladie určité podmienky, aby ste mohli na jej webových stránkach sledovať živé prenosy vami vybraných stretnutí. Musíte si v prvom rade u tohto operátora vytvoriť hráčsky účet. To však nestačí, iFortuna od hráčov požaduje, aby mali na svojom účte zostatok. To znamená, že sledovať živé prenosy budete môcť až potom, čo uskutočníte aspoň jeden vklad na hráčsky účet.

Skvelé je, že aj iFortuna vám ponúka tzv. multiview, teda možnosť sledovania viacerých stretnutí naraz, vďaka čomu bude vaše uzatváranie stávok ešte zábavnejšie a adrenalínovejšie.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Ďalším z kvalitných poskytovateľov živých prenosov z radov online stávkových kancelárií je aj Niké. Tak ako predošlé dve stávkové kancelárie, aj Niké patrí medzi to najlepšie, čo na našom trhu môžete v oblasti živých prenosov nájsť. Čo presne tým myslíme?

Základom je, že online stávková kancelária Niké vám ponúka pomerne široké možnosti v oblasti sledovania prenosov vašich obľúbených zápasov. Nájdete tu stretnutia z veľkého množstva športov, a to ako tých najpopulárnejších, tak aj tých, ktoré sa medzi hráčmi tešia o niečo menšej priazni. Taktiež sa môžete tešiť, že budete mať možnosť uzatvárať stávky na množstvo z tých najlepších líg v rámci daných športov.

Tak, ako je tomu i v online stávkových kanceláriách iFortuna a Tipsport, aj v Niké musíte pre sledovanie online prenosov splniť určité podmienky. Je potrebné, aby ste si na webových stránkach tohto online operátora založili hráčsky účet. To však nestačí, aby ste mali možnosť sledovať živý prenos vybraného stretnutia, musí byť zostatok na vašom hráčskom účte aspoň 5 eur. Ďalšou možnosťou je, aby ste mali v čase, kedy chcete stretnutie sledovať, podaný tiket v hodnote aspoň 0,5 eura.

Skvelé je, že stávková kancelária Niké vám ponúka možnosť sledovať živé prenosy aj na vašom mobilnom zariadení. Táto možnosť je k dispozícii na všetkých mobilných zariadeniach, ktoré používajú operačný systém Android alebo iOS.

Unibet

Ďalším z online operátorov, ktorí svojim hráčom poskytujú možnosť sledovania živých prenosov na svojich webových stránkach, je online stávková kancelária Unibet. Tento operátor sa môže pochváliť dostupnosťou živých prenosov najmä zo sveta futbalu, basketbalu, tenisu a hokeja, no na svoje si tu prídu aj fanúšikovia napríklad volejbalu či dokonca „okrajových“ športov, ako je trebárs biliard.

Skvelou správou je, že živé prenosy v Unibet môžete sledovať aj prostredníctvom svojho mobilného zariadenia, a to konkrétne v prípade, ak obsahuje operačný systém Android, iOS alebo Windows Phone. Poskytovaním mobilného sledovania sa nemôže pochváliť zďaleka každý online operátor, zaujímavá je najmä možnosť sledovania prenosov na mobilnom zariadení s OS Windows Phone.

Vstupný bonus: €25

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Aké sú ďalšie možnosti sledovania živých prenosov športových stretnutí?

Ak patríte medzi fanúšikov sledovania živých prenosov na internete, no nechcete si kvôli tomu zakladať hráčsky účet v niektorej z online stávkových kancelárií, máme pre vás dobré správy. Živé prenosy sú totiž dostupné aj v inej podobe. Ako teda môžete sledovať svoje obľúbené zápasy?

Možností je viacero, tu si uvedieme tie, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie:

1 Orange Sport TV

Táto internetová televízia vám ponúka najmä možnosť sledovať zápasy futbalovej Ligy Majstrov, na ktorú má zakúpenú exkluzívnu licenciu minimálne do roku 2021. Služby Orange Sport TV sú samozrejmé platené, no veľkou výhodou je to, že ak sa napríklad rozhodnete, že si chcete pozrieť iba jeden či dva zápasy, ktoré sa odohrávajú v daný deň, môžete si zakúpiť predplatné len na dobu 24 hodín.

Orange Sport TV vám taktiež poskytuje možnosť sledovať zápasy naživo aj na vašom mobilnom zariadení, čo oceníte určite najmä vtedy, keď sa ocitnete na cestách alebo niekde, kde nebudete mať k dispozícii svoj počítač či notebook. V prípade, že nechcete za služby platiť, máte možnosť pozrieť si aspoň pomerne kvalitne okomentované zostrihy z Ligy Majstrov.


2 Huste.tv

Táto internetová televízia sa na Slovensku teší pomerne veľkej popularite, a to už dlhodobo. Zameriava sa najmä na poskytovanie živých prenosov z najvyššej slovenskej hokejovej a futbalovej ligy, no na svoje si tu prídu aj milovníci basketbalu.


3 Digi Sport TV

Digi Sport TV ponúka svojim zákazníkom skutočne skvelé možnosti, najmä v oblasti sledovania živých prenosov z tých najpopulárnejších európskych futbalových líg. Na svoje si tu tak prídu napríklad milovníci španielskej La Ligy, talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy či anglickej Premier League.

Digi Sport TV patrí určite k tomu najlepšiemu, čo v tejto oblasti môžeme nájsť. Samozrejme sa taktiež jedná o platenú službu, no pre tých, čo chcú sledovať ten najkvalitnejší európsky futbal naživo, je to určite výhodný nákup.


Určite je vhodné spomenúť aj to, že živé prenosy zadarmo z rôznych športov vám ponúka aj veľmi veľké množstvo webových stránok, ktoré sú však často pochybnej povesti. Športový prenos je vám síce k dispozícii zadarmo, no “zaplatíte” zaň v inej forme.

Takéto stránky sú totižto spojené so skutočne veľkým množstvom reklám, ktoré na vás “vyskakujú” prakticky neustále, často aj v priebehu samotného sledovania zápasu. Ďalším problémom je aj kvalita živého prenosu, ktorá býva vo väčšine prípadov nie príliš dobrá. Ak aj natrafíte na kvalitné vysielanie, často sa stáva, že sa prenos jednoducho preruší a vy musíte hľadať znovu.

Vďaka týmto nepríjemnostiam sa vám určite oplatí zamyslieť sa nad tým, či by nebolo vhodnejšie využiť niektorú z možností, ktoré sme spomínali vyššie. Aj keď sa tieto možnosti spájajú buď s určitými poplatkami alebo s povinnosťou registrácie na webstránkach, poskytujú vám kvalitný prenos, ktorý si budete môcť vychutnať naplno. V tom sa líšia od pochybných internetových stránok.

Záver

V tomto článku sme sa vám pokúsili poskytnúť tie najlepšie možnosti, ktoré môžete v oblasti živých prenosov využiť. Dobrou správou je, že na našom trhu pôsobí množstvo online stávkových kancelárií, ktoré svojim hráčom poskytujú skutočne kvalitné živé prenosy.

Ďalej u nás možno využiť služby aj viacerých internetových televízií, z ktorých si môžete vybrať najmä na základe toho, aký šport či ligu preferujete. Dúfame, že vám tento článok pomôže pri výbere toho správneho partnera v oblasti živých športových prenosov.

Top 3 Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top