SYNOT TIP bonusy - Zistite čo vám tento online operátor ponúka

Online operátor SYNOT TIP vám na svojich webových stránkach ponúka skutočne veľa, a to hneď v niekoľkých oblastiach. V prvom rade je to samozrejme ponuka stávok a hier, no taktiež aj bonusov a promo akcií.

Zobraziť viac

Práve promo akciám a bonusom z dielne online operátora SYNOT TIP sa budeme venovať v tejto recenzii. Rozoberieme si, aké bonusy na jeho stránkach môžete nájsť, aké sú podmienky pre ich získanie a čo vám tieto bonusy a promo akcie môžu priniesť.

Zobraziť menej
Vstupný bonus: €80
SYNOTTIP
5
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
  • Uzatváranie stávok na e-športy
Predpisy
  • Platobných metód:
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Športový vstupný bonus

SYNOT TIP športový vstupný bonus

V rámci vstupného bonusu v sekcii športových stávok si môžete na svoje konto pripísať až 5 000 eur. Aké sú teda podmienky pre získanie tohto bonusu?

V prvom rade si samozrejme musíte založiť svoj účet u operátora SYNOT TIP. Ďalšou podmienkou je vykonanie prvého vkladu na váš účet. Toto musíte vykonať do 10 dní od založenia účtu, inak vám nárok na tento SYNOT TIP bonus prepadne.

Bonus má hodnotu 100 % vášho vkladu, to znamená, že keď vložíte napríklad 100 eur, získate ďalších 100 eur ako bonus. Toto platí až do výšky bonusu 5 000 eur, čiže ak vložíte viac ako 5 000 eur, bonus bude mať stále túto maximálnu hodnotu.

Pre pripísanie tohto bonusu budete musieť splniť aj určité podmienky, konkrétne je potrebné, aby ste na svojich tiketoch prestávkovali 6-násobok hodnoty vášho bonusu. Tieto tikety musia obsahovať minimálne 3 stávkové online príležitosti. Každá zo stávkových príležitostí na tikete musí mať kurz aspoň 1,40. Do splnenia týchto podmienok sa nezapočítavajú tzv. Rozpisové stávky a ani tiket, na ktorom bol realizovaný cashout. Do splnenia podmienok sa nezarátavajú ani tikety podané za Benefit body.

Vstupný bonus sa na váš účet bude pripisovať v štyroch častiach, každá po 25 %. Vždy, keď sa vám podarí pretipovať 25 % zo sumy potrebnej na splnenie požiadaviek, pripíše sa vám na účet 25 % z hodnoty vášho bonusu.

SYNOT TIP určuje aj čas, v rámci ktorého musíte tieto podmienky splniť, je to 90 dní od vašej registrácie.

synottip
Športový vstupný bonus Až do 5000 eur
Min. vklad 10 eur
Platnosť 90 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Kasínový vstupný bonus - SYNOTTIP bonusový kód

SYNOT TIP vstupny bonus môžete získať aj v rámci sekcie kasínových hier a jeho maximálna výška je 1 500 eur. Aké sú podmienky pre jeho získanie? Pri tomto bonuse taktiež platí to, že si musíte založiť účet u operátora SYNOT TIP. Samozrejme musíte vykonať aj svoj prvý vklad na tento svoj nový účet. Pre tento vklad je potrebné využiť aj SYNOT TIP bonus kód, ktorý je určený práve pre tento typ bonusu.

Minimálna výška vášho vkladu, ktorý môžete využiť pre aktiváciu tohto bonusu, je 1 euro. Tento vklad musíte uskutočniť do 10 dní od registrácie vášho účtu. Hodnota bonusu je 100 % z výšky vášho vkladu, čo znamená, že ak vložíte napríklad 100 eur, získate ďalších 100 eur v podobe bonusu. Ak sa rozhodnete pre prvý vklad vo výške 2 000 eur, kasíno vám na účet pripíše 1 500 eur, keďže to je najvyššia možná suma bonusu.

Pre splnenie podmienok získania tohto bonusu musíte získané bonusové prostriedky aspoň 18-krát prestávkovať. Sloty sa do prestávkovania započítavajú v hodnote 100%, ruleta 20% a blackjack 10%.

synottip
Kasínový vstupný bonus Až do 1 500 eur
Min. vklad 10 eur
Platnosť 30 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

640 zatočení zdarma

Ak budete chcieť získať zatočenia zdarma, musíte priamo pri vykonaní prvého vkladu zadať svoj bonusový kód. Bonusové kódy sú rozdelené podľa toho, akú výšku bude mať váš prvý vklad na účet. V prípade, že budete chcieť získať bonus v jeho plnej hodnote, teda 640 zatočení, musíte vložiť 1 200 eur alebo viac.

Zatočenia zdarma sa vám na účet pripíšu po po pripísaní piatej časti 100% vstupného bonusu.

synottip
640 zatočení zdarma Získajte 640 zatočení
Min. vklad 10 eur
Platnosť -

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

50 zatočení bez rizika

SYNOTTIP bonus za registraciu, 50 zatočení bez rizika môžete získať automaticky, a to ihneď po dokončení vašej registrácie. Po prvom vklade na účet získate možnosť využiť tieto zatočenia, každé z nich má hodnotu 0,5 eur, dokopy teda získate zatočenia v hodnote 25 eur. Keďže je teda pre získanie tohto bonusu vykonať vklad, nejedná sa o SYNOTTIP bonus bez vkladu.

synottip
50 zatočení bez rizika Až 25 eur v zatočeniach
Min. vklad 10 eur
Platnosť -

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Často kladené otázky

Ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať niektorý z dostupných bonusov, dôležité je, aby ste si v prvom rade preštudovali jeho podmienky. Niektoré bonusy totiž môžu mať napríklad pomerne prísne podmienky prestávkovania, ktoré nedokážete splniť. Celkovo sú však bonusy a promo akcie určite dobrým spôsobom, ako si spríjemniť vaše hranie a taktiež si aj o niečo prilepšiť.

Ak budete chcieť využiť niektoré promo akcie, je k tomu potrebné využiť aj promo kód. Tento promo kód zadáte do poľa na to určeného, a to buď priamo počas registrácie, alebo počas uskutočňovania vášho prvého vkladu na svoj účet.

Online operátori nezvyknú obmedzovať počet promo akcií a bonusov, ktoré môžete využívať. Je však potrebné počítať s tým, že ak vám operátor ponúka viacero vstupných bonusov, vybrať si z nich budete môcť iba jeden.

SYNOTTIP
open
Top