MMA stávkové kancelárie – Čo by mali slovenskí hráči vedieť o tomto športe

MMA je športom, ktorému sa každý rok darí získavať množstvo nových fanúšikov. Tento trend sledujeme v podstate na celom svete a v posledných rokoch veľmi výrazne aj práve na Slovensku. Popularita MMA sa samozrejme odráža aj v popularite stávok na tento šport, a tak môžete MMA nájsť v ponuke veľmi veľkého množstva online stávkových kancelárií, ktoré na našom trhu nájdete. Práve to je jedným z dôvodov, prečo sme sa rozhodli priniesť vám recenziu, vďaka ktorej získate prehľad o všetkom dôležitom, čo sa s uzatváraním stávok na MMA spája. Čo sa teda v tejto recenzii dozviete?

Na začiatok si uvedieme tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré na našom trhu pôsobia a ktoré vám vo svojom portfóliu ponúkajú práve stávky na tento šport. Ako ďalšie si preberieme to, akým spôsobom je možné uzatvárať stávky na MMA a tiež si uvedieme aj typy stávok, aké na tento šport môžete uzatvárať. Taktiež si uvedieme aj stávkové trhy spojené s MMA.

Následne si preberieme, čo vám tento šport ponúka v oblasti live stávok a live prenosov zápasov a venovať sa budeme aj tým najpopulárnejším udalostiam zo sveta tohto športu a to ako v rámci Slovenska, tak aj celosvetovo. Potom si uvedieme zopár tipov, vďaka ktorým by vaše uzatváranie stávok na MMA mohlo byť efektívnejšie a úspešnejšie a v závere si preberieme aj pár často kladených otázok zo sveta MMA, ktoré zaujímajú mnoho hráčov a samozrejme aj odpovede na ne.

Zoznam najlepších stávok na MMA pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

MMA a akým spôsobom prebieha uzatváranie stávok naň

V tejto časti si rozoberieme, čo vám náš trh v oblasti stávok na MMA ponúka, uvedieme si teda tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré vám v rámci svojho portfólia stávky na tento populárny šport ponúkajú. Ak by ste teda chceli začať uzatvárať MMA stavky, stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú a patria medzi solídnych partnerov, sú tieto:

doxxbet

DOXXbet – na webových stránkach online stávkovej kancelárie menom DOXXbet nájdete veľmi veľké množstvo dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Samozrejme tu nesmú chýbať tie najpopulárnejšie z nich, ako je trebárs futbal, hokej, tenis, basketbal a ďalšie, no k dispozícii máte aj stávky na športy, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite. V ponuke online operátora DOXXbet samozrejme nájdete aj práve stávky na MMA a možnosti sú tu dostatočne široké.

Využiť máte možnosť viacero zaujímavých variantov, vsadiť si môžete napríklad na tú najpopulárnejšiu zo všetkých organizácií, ktorou je americká UFC. Stávky však môžete uzatvárať aj napríklad na zápasy najlepšej organizácie v rámci Československa pod názvom Oktagon. Taktiež si máte možnosť vybrať aj z viacerých typov stávok, najobľúbenejšie sú určite stávky na to, ktorý zo zápasníkov sa stane víťazom daného stretnutia, no hráči si s obľubou vsadia aj napríklad na to, či zápas skončí remízou, či sa niektorému zo zápasníkov podarí ukončiť zápas štýlom KO alebo či zápas skončí na body. Ak by ste mali záujem využiť bonusy určené výhradne pre MMA, túto možnosť na stránkach DOXXbet v súčasnosti nenájdete.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Tipsport – online stávková kancelária Tipsport, sa taktiež môže pochváliť tým, že na svojich webových stránkach toho hráčom ponúka skutočne mnoho. Vsadiť si tu tak máte možnosť na veľmi širokú škálu športov, medzi ktorými nájdeme samozrejme aj práve bojový šport známy pod skratkou MMA. V rámci stávok na MMA taktiež určite nebudete sklamaní, ponúkajú vám veľmi široké možnosti.

Na webových stránkach operátora Tipsport si môžete v rámci MMA vybrať aj z viacerých zaujímavých organizácií, na ktoré si máte možnosť vsadiť. V prvom rade musíme samozrejme zmieniť UFC, ktorá je americkou organizáciou a jej zápasy sú najpopulárnejšie v rámci tohto športu. Nájdete tu však aj populárny česko-slovenský Oktagon, poľskú KSW či Bellator. Nájdete tu aj viacero typov stávok, najobľúbenejšia je stávka na to, ktorý z bojovníkov sa stane víťazom zápasu, no mnoho stávok je uzatváraných aj na to, či sa zápas skončí remízou, či bude ukončený na body, alebo či sa niektorému z bojovníkov podarí ukončiť ho KO.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Niké – Niké patrí medzi online stávkové kancelárie, ktoré sa na našom trhu tešia skutočne veľmi veľkej popularite a niet sa čomu čudovať. Na jej webových stránkach totiž môžete nájsť množstvo športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Medzi týmito športmi samozrejme nesmie chýbať ani práve MMA, ktoré je tu zastúpené v pomerne veľkej miere. Stávky na MMA vám teda u operátora Niké ponúkajú široké možnosti.

Ak si tu teda budete chcieť vsadiť práve na MMA, môžete si vybrať napríklad z viacerých obľúbených organizácií. Na prvom mieste musíme určite uviesť americkú UFC, no nájdete tu aj viaceré ďalšie organizácie, medzi ktoré patrí aj najmä v posledných rokoch veľmi populárny česko-slovenský Oktagon či taktiež obľúbený Bellator. V rámci stávok na MMA si môžete vybrať z množstva dostupných typov stávok. V prvom rade je to stávka na to, ktorý z bojovníkov si odnesie víťazstvo v zápase, no nájdete tu tiež aj mnohé iné, napríklad stávku na to, či daný zápas niektorý z bojovníkov ukončí KO, alebo trebárs či sa zápas skončí na body.

synottip

SYNOT TIP – v prípade, ak sa rozhodnete využiť služby online stávkovej kancelárie SYNOT TIP, môžete sa tešiť na veľký výber dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Samozrejme tu nechýbajú tie úplne najpopulárnejšie z nich, no nájsť tu môžete aj také, ktorých popularita je o niečo menšia. Svoje pevné miesto v ponuke online operátora SYNOT TIP má aj šport menom MMA a ponuka v rámci tohto športu je tu skutočne veľmi široká.

V rámci stávok na MMA si na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP môžete vybrať napríklad z niekoľkých populárnych organizácií, medzi ktoré patrí Bellator či americká UFC, ktorá je tým najlepším, čo vám svet bojových športov momentálne ponúka. Taktiež tu máte možnosť využiť aj množstvo typov stávok, asi nikoho neprekvapí, že tou najpopulárnejšou z nich je stávka na to, ktorý bojovník bude víťazom daného zápasu. Obľube sa však tešia aj iné typy stávok, trebárs stávka na to, či sa zápas skončí remízou, či niektorý zo zápasníkov ukončí súboj KO alebo či bude zápas ukončený na body. Mnoho hráčov tiež často využíva stávku na počet začatých kôl v danom zápase.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

iFortuna – online stávková kancelária iFortuna svoje služby hráčom na našom trhu ponúka už skutočne veľmi dlhú dobu. Je veľmi obľúbená a niet sa čomu čudovať, ponuka v oblasti stávok je tu naozaj veľmi dobrá. Nájdete tu množstvo rôznych športov a medzi nimi samozrejme aj MMA. V rámci samotného MMA máte taktiež k dispozícii široké stávkové možnosti.

V prvom rade si tu máte možnosť vsadiť napríklad na zápasy viacerých zaujímavých a populárnych organizácií. Tou úplne najpopulárnejšou z nich je určite americká UFC, ktorá sa teší najväčšej obľube, no využiť môžete aj mnohé iné, napríklad veľmi kvalitnú poľskú KSW, česko-slovenský Oktagon, Bellator, no napríklad aj ruskú Russian Cagefighting Championship.

Nájdete tu aj viacero typov stávok, najvyužívanejšou z nich je bezpochyby stávka na to, kto v danom zápase zvíťazí, no uzatvárať môžete aj stávky na to, či sa daný zápas skončí KO, či bude ukončený na body, koľko začatých kôl v stretnutí bude, či sa zápas skončí remízou a mnoho ďalšieho. Promo akcie či bonusy exkluzívne iba pre MMA v súčasnosti na stránkach iFortuny nenájdete.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

bwin – online stávková kancelária menom bwinpatrí medzi operátorov, ktorí vám ponúkajú to najlepšie nielen u nás, no aj na celosvetovom trhu. Nájsť tu teda môžete mnoho športov, od tých najpopulárnejších ako futbal či ľadový hokej, až po tie, ktoré majú o niečo menšiu fanúšikovskú základňu. Medzi športmi na stránkach tohto online operátora samozrejme nemôže chýbať ani práve MMA a v rámci stávok na tento šport si u bwin prídete na svoje.

Vsadiť si tu môžete na viacero zaujímavých a populárnych organizácií, v prvom rade musíme spomenúť samozrejme UFC, americkú organizáciu, ktorá sa teší na celom svete najväčšej popularite. Stávky však máte možnosť uzatvárať aj na mnoho iných, napríklad na Bellator či na kvalitnú a obľúbenú poľskú KSW. Aj v otázke typov stávok vám toho bwin ponúka mnoho.

Najčastejšie sú uzatvárané stávky na to, ktorý z bojovníkov bude víťazom zápasu, no populárne sú aj iné, napríklad stávka na to, či sa zápas skončí remízou, či sa ho niektorému z bojovníkov podarí ukončiť spôsobom KO alebo trebárs na to, či bude zápas ukončený na body. Veľkej obľube sa však tešia aj stávky na, koľko bude v zápase začatých kôl a mnohé ďalšie.

bet365

bet365 – na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365 sa môžete tešiť na skutočnú kvalitu. Tento online operátor totiž patrí k tomu najlepšiemu, čo vám trh s online hazardom ponúka a to nielen u nás, ale aj v celosvetovom meradle. V jeho ponuke nájdete mnoho športov a medzi nimi samozrejme aj práve MMA.

V rámci stávok na MMA v stávkovej kancelárii bet365 si môžete vsadiť na rôzne organizácie, samozrejme tu nájdete americkú UFC, najpopulárnejšiu MMA organizáciu na svete. Využiť však môžete aj napríklad poľskú KSW či Bellator. Široká ponuka vás čaká aj v oblasti dostupných typov stávok. Najobľúbenejšie sú pochopiteľne stávky na víťaza daného zápasu, hráči si však často vsadia aj napríklad na to, či sa zápas skončí remízou, či sa niektorému z bojovníkov podarí zápas ukončiť spôsobom KO alebo či bude zápas ukončený na body.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

MMA stávkovanie – Ako na to

Ak si budete mať záujem skúsiť MMA stávkovanie, existuje pár vecí, ktoré by ste mali vedieť. Ako prvé určite to, ako prebieha uzatváranie stávky na MMA. Stávkovanie na MMA je naozaj bezproblémové a jednoduché a viac si o ňom povieme o niečo neskôr.

Ďalšou podstatnou vecou je istotne aj to, aké typy stávok na MMA stávkové kancelárie svojim hráčom ponúkajú.

Stávky na MMA

Ako sme zmienili už vyššie, pri uzatváraní stávok na MMA je okrem iných vecí veľmi dôležité samozrejme aj to, aké kroky musíte vykonať, aby sa vám podarilo uzavrieť takúto stávku. Ako staviť na MMA?

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvoriť stávky na MMA, postup je do veľmi veľkej miery podobný ako je to aj u iných športov, ktoré vám vo svojom portfóliu online stávkové kancelárie ponúkajú. Prvým krokom by určite malo byť vytvorenie aktívneho hráčskeho účtu na webových stránkach vami vybraného operátora. Následne si vyberiete šport, na ktorý si chcete vsadiť. Potom si zvolíte aj organizáciu či ligu, ktorá vás zaujíma a taktiež aj stávkovú príležitosť. V ďalšom kroku si musíte vybrať sumu, ktorú si chcete vsadiť a potom vám ostáva iba dúfať v to, že bude váš tip správny.

Najpopulárnejšie stávkové trhy, ktoré máte možnosť nájsť na slovenskom trhu, patrí jednoznačne stávka na víťaza daného zápasu, no tiež aj viaceré iné stávky, ako napríklad stávka na remízu, stávka na ukončenie KO či stávka na ukončenie zápasu na body.

Live MMA stávky a prenosy zápasov

Sekcia live stávok a live prenosov športových udalostí je dnes súčasťou ponuky zrejme každej online stávkovej kancelárie, ktorá chce byť úspešná a ponúkať svojim hráčom skutočnú kvalitu. Live stávky sú medzi hráčmi stále obľúbenejšie, keďže takýto typ uzatvárania stávok vám prináša do veľkej miery odlišný typ adrenalínu, ako je to v prípade klasických stávok. Čo teda môžete od online stávkových kancelárií čakať v oblasti uzatvárania live stávok na MMA a sledovania live prenosov v rámci tohto športu?

Live stávky práve na MMA môžete nájsť v ponuke takmer každého kvalitného online operátora. Ktoré live stávkové trhy sa medzi hráčmi tešia tej najväčšej popularite?

V prvom rade sa samozrejme jedná o stávku na víťaza daného zápasu. Veľmi obľúbená je však taktiež napríklad aj stávka na to, či sa niektorému z bojovníkov podarí tento zápas ukončiť spôsobom KO, alebo či sa zápas skončí na body. Populárna je aj stávka na to, koľko začatých kôl bude súčasťou zápasu.

V ponuke mnohých online stávkových kancelárií nájdete v live sekcii aj live prenosy MMA zápasov. Vzhľadom na to, že sa tento bojový šport teší skutočne vysokej popularite, ktorá stále rastie, zastúpenie MMA v rámci live prenosov je pomerne slušné. Samozrejme však musíte počítať s tým, že nebudete mať možnosť sledovať zďaleka každý zápas, na ktorý vám daná stávková kancelária ponúka možnosť uzatvárať live stávky.

Obľúbené MMA udalosti

Online stávkové kancelárie so stávkami na MMA

Vzhľadom na to, že sa MMA teší v podstate na celom svete skutočne obrovskej priazni fanúšikov a tiež aj stávkarov, nájdeme aj veľké množstvo udalostí, ktoré sú veľmi obľúbené a populárne.

V prvom rade musíme samozrejme spomenúť zápasy, ktoré sa uskutočňujú v rámci americkej organizácie UFC. Aj tu však môžeme nájsť také, ktoré sú ešte populárnejšie ako iné a jedná sa najmä o tzv. titulové zápasy, v ktorých zápasia dvaja bojovníci o titul šampióna vo svojej kategórii.

Na slovenskom trhu sa zápasy v rámci UFC taktiež tešia skutočne veľmi veľkej popularite, no okrem týchto zápasov si slovenskí stávkari veľmi radi a často vsadia aj na zápasy, ktoré sa organizujú pod hlavičkou česko-slovenskej organizácie Oktagon. Aj tu platí, že najobľúbenejšie sú tie zápasy, v ktorých sa stretávajú kvalitní bojovníci, alebo tie, v rámci ktorých sa bojuje o titul v danej kategórii. Medzi slovenskými stávkarmi sú populárne tiež aj zápasy poľskej organizácie KSW.

Tipy na MMA a čo by ste mali brať pri uzatváraní stávok do úvahy

V tejto časti našej recenzie sme si pripravili niekoľko rád, vďaka ktorým by mohlo byť vaše uzatváranie stávok na tento bojový šport o niečo úspešnejšie. Prečítajte si teda naše tipy na MMA:

Často kladené otázky

Samozrejme, že áno. MMA sa aj v našich končinách teší veľkej popularite a nájdeme u nás mnoho bojovníkov, ktorí sú na skutočne vysokej úrovni. Či už si teda budete chcieť vsadiť na zápasy UFC, KSW či česko-slovenský Oktagon, nájdete tu aj slovenských zástupcov.

Neexistuje žiadny zaručený recept na úspech v uzatváraní stávok na MMA. Ak sa však budete držať niektorých bodov ako vytvorenie stratégie a ďalšie, šance na váš úspech môžete výrazne zvýšiť.

Aj keď sú samozrejme stávky na MMA v niektorých veciach špecifické, celkovo možno povedať, že sa nijakým zásadným spôsobom nelíšia od stávok na mnohé iné športy, ktoré nájdete v ponuke online stávkových kancelárií.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top