Stavky na konské dostihy online – najlepšie stávkové kancelárie, ktoré ich ponúkajú

V tomto článku si priblížime tému uzatvárania stávok na konské dostihy. Aj keď tento šport istotne nepatrí medzi tie, ktoré sa v našich končinách môžu pochváliť obrovskou popularitou, kto z nás by nepoznal populárnu hru Dostihy a sázky? Uzatváranie stávok na tento šport sa teší pomerne slušnej priazni stávkarov. Čo vám tento šport ponúka?

Konské dostihy dnes nájdete v ponuke pomerne veľkého počtu online stávkových kancelárií a nie je sa skutočne čomu čudovať. Keďže sa jedná o šport, ktorý sledujúcim prináša naozaj vysokú dávku adrenalínu a napätia, cestu ku stávkam práve na takýto druh zábavy si nachádza veľmi veľa ľudí. V tomto článku sa vám pokúsime priniesť čo najviac informácií o tom, ako uzatvárať stávky práve na tento šport.

Zoznam najlepších stávok na konské dostihy pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Dostihy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • "Nety za zdieľanie" bonus
Goodwood
Lysá Nad Labem
Navštíviť terazTipsport recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • Špeciálne stávky
  • iFortuna športová TV
Lysá Nad Labem
Goodwood
Navštíviť teraziFortuna recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Uvedieme si, na akých trhoch máte možnosť uzatvárať stávky, taktiež si rozoberieme typy stávok, ktoré sú vám pre stávky na konské dostihy online k dispozícii, uvedieme si aj to, na stránkach ktorých online stávkových kancelárií máte možnosť stávky na tento šport uzatvárať, popíšeme si možnosti, aké vám ponúka live stávkovanie na konské dostihy a live prenosy, ktoré môžete na slovenskom trhu využiť.

Taktiež sa budeme venovať aj tomu, aké populárne konské dostihy možno sledovať, a to na slovenskom i na celosvetovom trhu. V závere si uvedieme niekoľko stávkových tipov, ktoré vám pomôžu byť na poli dostihových stávok o niečo úspešnejší.

Kde možno uzatvárať stávky na konské dostihy?

Ak vás zaujímajú konské dostihy, stávkovanie na tento šport bude niečo pre vás. Kde teda môžete využiť možnosť stávkovania naň?

Ktorí operátori vám takúto možnosť ponúkajú?

Tipsport

Na stránkach stávkovej kancelárie Tipsport máte možnosť uzatvárať stávky na konské dostihy. Táto sekcia vám ponúka pomerne široké možnosti stávok, čo je skvelé.

Vsadiť si tu môžete na množstvo dostihov, napríklad na mnoho českých či nemeckých súťaží. Nájsť tu môžete taktiež aj množstvo stávkových trhov, medzi nimi napríklad Win Bets, v rámci ktorej uzatvárate stávku na to, kto sa v danom dostihu stane víťazom. Tiež tu môžete nájsť aj Place Bets, kedy uzatvárate stávku na to, kto sa umiestni na prvom, druhom, treťom či štvrtom mieste v závislosti na počte účastníkov. Tento operátor v súčasnosti neponúka bonusy, ktoré by boli spojené exkluzívne s konskými dostihmi.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Na webe tohto online operátora máte taktiež možnosť uzatvárať stávky na konské dostihy. Výber dostupných stávkových príležitostí je pomerne široký a k dispozícii sú vám stávky na dostihy napríklad z Českej republiky, Anglicka či Hong Kongu.

Populárnym stávkovým trhom je na webových stránkach operátora Fortuna základný trh Win Bets, kde môžete uzatvárať stávky na víťaza daného dostihu. Tiež tu môžete uzatvárať stávky aj na trhu Place Bets a tipovať tak, kto skončí na prvom, druhom, treťom alebo štvrtom mieste. Na webe tohto operátora momentálne nenájdeme bonusy, ktoré by sa spájali s konskými dostihmi.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Na webových stránkach online operátora bwin máte možnosť nájsť skutočne veľmi široké možnosti v oblasti kurzových stávok na konské dostihy. Nájdete tu súťaže v podstate z celého sveta, čo je určite skvelé.

Veľmi dobrý je tiež aj výber dostupných stávkových trhov, nájdete tu klasické trhy ako sú Place Bets či Win Bets, v rámci ktorých uzatvárate stávky na to, kto sa umiestni na prvých priečkach v závode. Taktiež tu môžete nájsť aj viacero ďalších stávkových trhov. Dnes na stránkach bwin nemožno nájsť bonusy či promo akcie spojené priamo s konskými dostihmi.

Unibet

Na webstránke stávkovej kancelárie Unibet môžete nájsť slušnú ponuku dostupných kurzových stávok práve na konské dostihy. Stretnúť sa tu môžete najmä so stávkami na americké závody, no tiež aj na mnoho ďalších.

K dispozícii tu máte aj viacero stávkových trhov, medzi ne patria napríklad Win Bets, teda stávka na úplného víťaza daného dostihu, alebo Place Bets, kde uzatvárate stávku nielen na víťaza, ale aj na ďalších umiestnených. Okrem toho sú tu k dispozícii aj ďalšie trhy. V sekcii stávok na dostihy môžete nájsť aj časť odmien, ktoré sa odvíjajú od vášho stávkovania na webe online stávkovej kancelárie Unibet.

Vstupný bonus: €25

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Sportingbet

Aj na webových stránkach online operátora Sportingbet môžete využiť možnosť uzatvárania stávok na konské dostihy. Stávková kancelária Sportingbet vám ponúka príležitosť stávkovať na pomerne veľké množstvo dostihov zo širokej škály krajín.

Aj tu nájdete tie najpopulárnejšie stávkové trhy, medzi ktoré určite patria už vyššie spomínané Win Bets a Place Bets, kde uzatvárate stávky na umiestnenie prvých súťažiacich. Na webe Sportingbet momentálne nenájdete bonusy, ktoré by boli exkluzívne práve pre konské dostihy.

Ako uzatvárať stávky na konské dostihy?

Konské dostihy - Tipsport

V prípade, že sa rozhodnete uzatvárať stávky práve na konské dostihy, určite by ste mali v prvom rade vedieť to, akým spôsobom tieto stávky možno uzatvárať. Ako teda prebieha uzatvorenie stávky na konské dostihy? Líši sa v niečom zásadnom od stávok na iné populárne športy?

Stávkovanie na konské dostihy je do veľkej miery podobné ako v prípade akéhokoľvek iného športu. V prvom rade si musíte vybrať daný šport. U väčšiny online stávkových kancelárií nájdete ich zoznam na domovskej stránke v paneli úplne naľavo. Ďalej si musíte vybrať udalosť, na ktorú chcete uzavrieť stávku. To znamená zvoliť si konkrétny dostih. V ďalšom kroku si vyberiete stávkovú príležitosť, ktorá vás zaujíma. Následne si samozrejme musíte vybrať aj to, koľko finančných prostriedkov chcete do danej stávky investovať.

Všetky svoje uzavreté stávky môžete nájsť na stávkovom tikete, ktorý vám takmer každý online operátor ponúka priamo na domovskej stránke, konkrétne vpravo hore. Tu nájdete prehľad všetkých svojich stávok, ich kurzov, celkový kurz a tiež to, koľko finančných prostriedkov ste do stávok vložili a aj to, aká je vaša celková potenciálna výhra.

Uzatváranie stávky na konské dostihy je teda pomerne jednoduché a nijak zásadne sa nelíši od uzatvárania stávok na ktorýkoľvek iný šport.

Aké sú typy stávok na konské dostihy?

Ak sa rozhodnete uzatvárať stávky práve na konské dostihy, určite vás okrem iného bude zaujímať aj to, aké typy stávok sú vám k dispozícii práve v rámci tohto športu. Ktoré to teda sú?

Single

Jednoduchá stávka, ktorá sa uzatvára na výhru v jednom dostihu. Je to pochopiteľne tá najvyužívanejšia a najpopulárnejšia stávka, ktorú stávkari uzatvárajú najčastejšie.

Treble

Jedna stávka na tri výsledky rôznych dostihov. Taktiež platí, že všetky tri stávkové príležitosti musia byť výherné, aby bola celá vaša treble stávka výherná.

Double

Jedna stávka na dva výsledky rôznych dostihov. To znamená, že môžete napríklad uzavrieť stávku na to, kto sa stane víťazom v dvoch dostihoch, tipovať môžete samozrejme rôznych víťazov. Aby však bola vaša stávka výherná, musia byť výherné obe tieto stávkové príležitosti.

Akumulátor

Tento typ stávky vám umožňuje uzatvoriť v rámci jednej stávky štyri a viac výberov. Pri akumulátore tak môžete počítať s pomerne zaujímavým potenciálnym zhodnotením vášho vkladu. Keďže však musia byť všetky výbery víťazné, aby mohla byť víťazná celá stávka, spája sa akumulátor aj s pomerne vysokým rizikom.

Okrem týchto typov stávok sa samozrejme môžeme stretnúť aj s množstvom iných, no tie, ktoré sme si uviedli vyššie, patria jednoznačne medzi tie najpopulárnejšie a najčastejšie využívané ako na našom, tak aj na celosvetovom trhu so stávkami na konské dostihy.

Aké stávkové trhy sa na Slovensku tešia tej najväčšej popularite?

Hráči na území Slovenskej republiky taktiež vo veľkej miere využívajú možnosť uzatvárania stávok na konské dostihy. Ktoré stávkové trhy sa teda u nás tešia tej najväčšej popularite? Líši sa to v niečom od situácie na celosvetovom trhu?

Win Bets

Win Bets sú tie najzákladnejšie stávky, v rámci ktorých môžete tipovať to, kto sa stane víťazom daného dostihu. To znamená, že uzatvárate stávku iba na umiestnenie na prvom mieste.

Place Bets

V prípade Place Bets už môžete uzatvoriť stávky na viac umiestnení, napríklad na to, kto skončí na prvom, druhom, treťom alebo štvrtom mieste, v závislosti na tom, koľko má daný závod účastníkov.

Exotic Bets

Exotic Bets sa delia na dva ďalšie druhy, konkrétne sa jedná o Horizontal Exotic Bets a Vertical Exotic Bets. Pri Horizontal Exotic Bets uzatvárate stávky na sériu dostihov. Konkrétne na to, kto sa stane víťazom v danej sérii dostihov.

Táto stávka musí byť uzatvorená ešte skôr, než začne prvý zo série týchto závodov. V prípade Vertical Exotic Bets uzatvárate stávky na viacero umiestnení v danom závode. Môžu to byť stávky na dve prvé miesta, no tiež aj na viac najvyššie umiestnených.

Okrem vyššie uvedených typov stávok sa pri uzatváraní stávok na konské dostihy môžeme stretnúť aj s mnohými ďalšími, no nami rozoberané typy patria medzi tie najpopulárnejšie a najčastejšie využívané. To platí pre v podstate celý svet, Slovensko v tomto nie je žiadnou výnimkou.

Live stávky a live streaming konských dostihov

Konské dostihy - Live stávky a streaming

Ako sme si uviedli vyššie v rámci tohto článku, uzatváranie stávok na konské dostihy je celosvetovo, no aj na území Slovenska, pomerne populárne a cestu k tomuto športu si nachádza mnoho stávkujúcich.

Live stávky sú v podstate neoddeliteľnou súčasťou ponuky snáď každej online stávkovej kancelárie, ktorá chce byť úspešná. Týka sa to aj konských dostihov?

Samozrejme, takmer všade, kde nájdete možnosť uzatvárania live stávok, nájdete aj možnosť uzatvárania live stávok práve na konské dostihy. Samozrejme je potrebné počítať s tým, že výber bude užší ako v prípade niektorých iných športov, no určite dostačujúci. To isté možno povedať o uzatváraní live stávok na konské dostihy aj na slovenskom trhu.

Čo sa týka live streamingu konských dostihov, tu sa ponuka odvíja od toho, ktorého online operátora si vyberiete. Niektoré stávkové kancelárie totiž svojim stávkarom neponúkajú možnosť live streamingu vôbec, iné len vo veľmi obmedzenej miere. Ak máte teda záujem sledovať live streaming konských dostihov, je potrebné, aby ste si našli práve takú online stávkovú kanceláriu, ktorá vám túto možnosť ponúka. Našťastie na našom trhu pôsobí viacero operátorov, ktorí sa snažia svojim používateľom poskytnúť kvalitný live streaming s množstvom dostupných športov a udalostí.

Aké udalosti sa tešia najväčšej popularite?

Tak, ako je to v rámci každého iného športu, aj v prípade konských dostihov platí, že existujú eventy, ktoré sú obľúbenejšie ako iné. Čo teda patrí medzi to najpopulárnejšie v oblasti konských dostihov?

Keď sa pozrieme na konské dostihy z celosvetového pohľadu, môžeme spomenúť hneď viacero eventov. Veľkej popularite sa teší napríklad Epsom Derby, ktorý sa odohráva v Anglicku, Melbourne Cup, ktorý môžete naživo zažiť v austrálskom meste Melbourne. Ďalej sem možno zaradiť napríklad Breeder´s Cup, ktorý sa odohráva v Severnej Amerike a každý rok sa presúva na nové miesto.

Veľmi populárny je tiež napríklad aj Dubai World Cup, ktorý sa odohráva v Dubaji alebo veľmi populárne Kentucky Derby, ktoré môžete navštíviť v americkom štáte Kentucky, konkrétne v meste Louisville.

Na Slovensku sa tešia veľkej popularite dostihy, ktoré si dokázali získať aj celosvetovú popularitu, no taktiež aj také, ktoré sa odohrávajú v našej blízkosti, to znamená napríklad v našich končinách notoricky známa Veľká Pardubická, ktorá kedysi patrila medzi svetovú špičku a u nás si stále dokázala udržať pomerne vysokú popularitu a obľúbenosť.

Zopár stávkových tipov na záver

Ak premýšľate nad tým, že by ste sa ponorili do sveta stávok na konské dostihy, určite sa vám zíde zopár tipov ktoré vám uľahčia vaše začiatky na tomto poli.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top