Snooker stávkové kancelárie – Ako stávkovať na tento šport

Snooker patrí medzi športy, ktoré sú pomerne známe na celom svete, no určite nepatrí do kategórie tých úplne najpopulárnejších. V podstate to isté platí aj medzi stávkarmi a divákmi na slovenskom trhu, aj nás je snooker pomerne populárny, no jeho popularita sa nedá porovnať s niektorými inými športmi, ako je napríklad futbal či ľadový hokej.

Zoznam najlepších stávok na snooker pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Snooker však najmä v posledných rokoch výrazne naberá na popularite a to ako u nás, tak aj v rámci celého sveta. Čím ďalej tým viac ľudí pozná hráčov snookru a sleduje rôzne turnaje, ktorých je v rámci tohto športu dnes už skutočne veľké množstvo. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si v tejto recenzii práve snooker priblížime a povieme si o tomto zaujímavom športe a stávkovaní naň všetko podstatné.

Ako prvé si rozoberieme to, kde možno uzatvárať stávky na snooker. Uvedieme si teda tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré na našom trhu pôsobia a zároveň vo svojom portfóliu majú aj práve stávky na tento šport. V ďalšej časti si preberieme to, ako prebieha samotné uzatvorenie stávky na snooker a taktiež si uvedieme aj typy stávok a stávkové trhy, s ktorými sa pri snookri môžete stretnúť.

Následne si rozoberieme aj to, či a kde si môžete vyskúšať live stávky na snooker, ktoré sa dnes tešia skutočne veľmi veľkej popularite, a tiež aj live prenosy zápasov. Potom si rozoberieme to, aké populárne udalosti zo sveta tohto športu existujú a ktoré z nich sa tešia veľkej obľube aj medzi slovenskými divákmi a stávkarmi. V ďalšej časti vám potom poskytneme zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť byť vo vašom uzatváraní stávok na snooker o niečo úspešnejší a na záver si uvedieme tie najčastejšie kladené otázky z oblasti stávok na snooker a tieto otázky si samozrejme aj zodpovieme.

Stávkovanie na snooker – Najlepšie miesto, kde si vsadiť

Tu si uvedieme tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré pôsobia na našom trhu a zároveň vám ponúkajú možnosť uzatvárania stávok práve na šport menom snooker. Ak si teda aj vy máte záujem vyskúšať stávkovanie na snooker, stávkové kancelárie, ktoré vám takúto možnosť poskytujú, sú napríklad tieto:

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport patrí medzi to úplne najlepšie, čo môžete na našom trhu v oblasti online hazardu nájsť. Na webových stránkach tohto operátora máte možnosť nájsť skutočne veľmi širokú škálu športov, na ktoré si môžete vsadiť. Najväčšie zastúpenie tu pochopiteľne majú najmä športy ako futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal, ktoré sú ako medzi fanúšikmi, tak aj medzi stávkarmi veľmi populárne. Svoje miesto v portfóliu stávkovej kancelárie Tipsport však majú aj športy, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite, medzi nimi práve aj snooker. Musíte však počítať s tým, že výber stávok nebude tak široký ako práve u tých najpopulárnejších športov.

V rámci snookeru teda budete mať príležitosť využiť možnosť vsadiť si na viacero zaujímavých turnajov či líg. Samozrejme však záleží na tom, ktoré z nich sa v danej chvíli odohrávajú. Stávkari si v rámci snookeru najradšej vsadia na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom daného zápasu, no aj na mnohé iné veci, napríklad na to, kto sa stane víťazom celého turnaja či dokonca celej ligy, alebo trebárs aj na to, aké bude presné skóre po skončení daného zápasu a populárne sú aj rôzne handicapové stávky.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna si na svoje prídu hráči a stávkari, nech preferujú v podstate čokoľvek. Jedná sa totiž o jedného z najlepších a najobľúbenejších online operátorov na našom trhu a Fortuna u nás pôsobí už veľmi dlhé roky, za ktoré si dokázala vytvoriť veľmi širokú základňu stávkarov. Niet sa však čomu čudovať, táto stávková kancelária vám toho ponúka naozaj veľa. Najväčšie zastúpenie tu majú najmä športy z kategórie tých najpopulárnejších, medzi ktoré patrí futbal, ľadový hokej, basketbal a podobné. Svoje zastúpenie tu však majú aj športy, ktoré nepatria medzi tie úplne najvyhľadávanejšie, a medzi nimi práve aj snooker.

Stávky na snooker vám ponúkajú viacero zaujímavých možností, vsadiť si tu môžete na mnoho populárnych turnajov či líg, no samozrejme musíte počítať s tým, že to bude záležať na tom, ktoré z nich sa aktuálne odohrávajú. Stávkari najradšej v rámci snookeru využívajú stávky na to, ktorý z hráčov sa stane víťazom daného zápasu, no obľúbených je aj mnoho iných typov stávok, napríklad rôzne handicapové stávky, či trebárs stávky na to, ktorému z hráčov sa podarí stať celkovým víťazom daného turnaja či dokonca víťazom ligy, populárne sú aj stávky na to,, akým presným skóre daný zápas skončí.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

synottip

Online stávková kancelária menom SYNOT TIP je na našom trhu už skutočne veľmi dlhú dobu a dokázala si vybudovať veľmi dobré meno. Cestu na webové stránky operátora SYNOT TIP si nachádza veľmi veľké množstvo hráčov a stávkarov a skutočne sa niet čomu čudovať. Na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie máte totiž možnosť nájsť skutočne veľmi širokú škálu dostupných stávkových možností. V prvom rade si tu môžete vybrať z množstva športov. Najviac sú tu pochopiteľne zastúpené stávky na športy, ktoré možno zaradiť medzi tie všeobecne najpopulárnejšie, ako napríklad hokej, basketbal, ľadový hokej či tenis. Svoje miesto tu však majú aj mnohé iné športy a medzi nimi samozrejme nesmie chýbať ani práve snooker.

V rámci snookeru môžete využiť aj mnoho možností stávok, na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP si môžete vsadiť na rôzne ligy a turnaje, ktoré sa tešia veľkej popularite. Medzi najobľúbenejšie stávky v rámci snookeru patrí určite stávka na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom zápasu, komu sa podarí vyhrať celý turnaj či dokonca kto sa stane víťazom ligy. Obľúbené sú tiež aj iné stávky, napríklad rôzne handicapové stávky či stávka na to, aké bude presné skóre po skončení stretnutia.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Online stávková kancelária bwin patrí medzi tie najpopulárnejšie a najkvalitnejšie stávkové kancelárie, čo však neplatí iba u nás, ale v rámci celosvetového trhu. Na webových stránkach tohto online operátora na vás čaká skutočne veľmi široká ponuka v oblasti športových stávok a tiež aj hier. Najhojnejšie sú tu samozrejme zastúpené stávky na tie najpopulárnejšie športy, ako je trebárs futbal, basketbal či tenis, no svoje miesto tu má aj veľké množstvo ďalších športov, ktoré sa nemôžu pochváliť až tak veľkou popularitou. Medzi nimi samozrejme môžeme nájsť aj snooker.

Snooker vám na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin ponúka pomerne široké možnosti. Vsadiť si tu máte možnosť na mnoho atraktívnych a veľmi populárnych líg či turnajov, nájdete tu v podstate všetko dôležité zo sveta snookeru. Medzi stávkarmi sa najväčšej obľube v rámci stávok na snooker pochopiteľne teší stávka na víťaza daného zápasu. Obľúbené sú však aj iné typy stávok, stávkari si napríklad radi a často vsádzajú na to, kto bude na konci sezóny víťazom celej ligy alebo kto sa stane víťazom turnaja. Okrem toho si radi vsadia aj trebárs na to, aké bude presné skóre v danom stretnutí a populárne sú aj rôzne druhy handicapových stávok.

bet365

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365 máte možnosť nájsť skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športových stávok. Tento online operátor patrí medzi tých najkvalitnejších a najpopulárnejších nielen u nás, ale na celosvetovom trhu. Niet sa však čomu čudovať, jeho ponuka je skutočne veľmi kvalitná a niečo pre seba si tu nájde snáď každý stávkar alebo hráč, nech už preferuje čokoľvek.

Stávková kancelária bet365 vám ponúka možnosť vsadiť si na množstvo športov, medzi nimi majú najširšie zastúpenie najmä športy z kategórie tých celkovo najpopulárnejších, teda najmä futbal, tenis, basketbal a podobne. Okrem toho tu však nájdete aj veľmi veľké množstvo športov, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite a medzi týmito športami nemôže chýbať ani práve snooker.

Stávky na snooker vám tu ponúkajú pomerne široké možnosti, môžete si tak vsadiť na mnoho populárnych turnajov či líg. Stávkari najčastejšie využívajú stávky na to, ktorý z účastníkov sa stane víťazom daného zápasu, alebo na to, aké bude presné skóre na konci stretnutia. Obľúbené sú však aj ďalšie typy stávok, napríklad rozličné handicapové stávky, stávky na víťaza daného turnaja či ligy a mnoho ďalších.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

doxxbet

Online stávková kancelária menom DOXXbet sa u nás teší veľmi veľkej popularite a určite sa niet čomu čudovať. Na svojich webových stránkach totiž ponúka veľmi širokú škálu dostupných možností, najmä v oblasti športových stávok. Vybrať si tu môžete nielen z veľmi širokej škály dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť, skvelý je aj výber samotných stávkových príležitostí, ktoré tu nájdete. Ak sa rozhodnete uzatvárať stávky na stránkach online stávkovej kancelárie DOXXBET, zistíte, že najviac sú tu pochopiteľne zastúpené športy, ktoré obecne možno zaradiť do kategórie tých najpopulárnejších, a teda futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal. Veľmi široká ponuka je tu však aj v rámci iných športov, medzi ktoré samozrejme patrí aj práve snooker.

Ak si teda budete chcieť vsadiť v online stávkovej kancelárii DOXXBET na snooker, nájdete tu mnohé zaujímavé a populárne ligy či turnaje. Stávkari najčastejšie využívajú možnosť vsadiť si na to, ktorý z hráčov sa stane víťazom daného stretnutia, no obľube sa tešia aj iné typy stávok. Jedná sa napríklad o handicapové stávky, stávky na to, akým presným skóre sa daný zápas skončí, alebo trebárs stávky na celkového víťaza vybranej ligy či turnaja.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké toho nájdete skutočne veľa. Táto stávková kancelária pôsobí na našom trhu už skutočne veľmi dlhú dobu a za tento čas si získala priazeň mnohých hráčov a stávkarov. Je to najmä vďaka tomu, že Niké ponúka skutočne široké možnosti v oblasti športových stávok. Nielen, že si tu môžete vybrať z mnohých športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť, nájdete tu aj širokú škálu samotných dostupných stávkových príležitostí. Najviac stávok tu samozrejme máte možnosť uzatvárať na športy z kategórie tých všeobecne najpopulárnejších, medzi ne môžeme zaradiť napríklad ľadový hokej, futbal či tenis, no na svoje si prídu aj milovníci športov, ktoré sa tešia o niečo menšej obľube.

V ponuke stávkovej kancelárie Niké samozrejme nemôže chýbať ani snooker. Stávky na snooker vám u tohto online operátora ponúkajú pomerne široké možnosti, na výber tu máte z rôznych populárnych a kvalitných turnajov či líg. Najobľúbenejšie medzi hráčmi sú stávky na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom daného zápasu, často sa však môžeme stretnúť aj s rôznymi handicapovými stávkami, stávkami na to, akým presným skóre daný zápas skončí, či napríklad aj na to, ktorý z hráčov sa stane celkovým víťazom turnaja či celej ligy.

Snooker stávkovanie – Typy stávok, trhy a ako na to

Ak si máte záujem vyskúšať snooker stávkovanie na svojej vlastnej koži, existuje hneď niekoľko vecí, ktoré by ste určite mali vedieť. Jednou z prvých vecí, ktoré vás určite budú zaujímať, je to, ako staviť na snooker. Ďalším pomerne dôležitým bodom je aj to, vedieť, aké typy stávok na snooker sú dostupné:

Stavte na snooker online

Stávkovanie na snooker prebieha veľmi podobným spôsobom ako je to aj v prípade väčšiny ostatných športov. Tento proces je veľmi jednoduchý, v prvom rade musíte mať aktívny hráčsky účet u niektorej z online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu. V ďalšom kroku si musíte zvoliť šport, na ktorý si chcete vsadiť, v tomto prípade snooker. Následne si vyberiete konkrétny turnaj, ligu či inú športovú udalosť a tiež aj konkrétny zápas, na ktorý chcete uzatvoriť stávku. Potom si vyberiete konkrétnu stávkovú udalosť, ktorá vás zaujíma a ihneď potom aj výsledok, na ktorý si chcete vsadiť. V poslednom kroku si zvolíte finančný obnos, ktorý chcete do tejto stávky vložiť a nakoniec už musíte iba dúfať, že táto vaša stávka bude úspešná.

V rámci slovenského trhu sú populárne v podstate tie isté stávkové trhy, ako aj v celosvetovom meradle. To znamená, že sú tu populárne rôzne handicapové stávky, stávka na víťaza daného zápasu či turnaja a podobne.

Live stávky a live prenosy zápasov v snookeri

Živé stávky na svetový šampionát snookerov

Live stávky sú dnes veľmi populárne a to v podstate na celom svete. Najmä v priebehu posledných rokov sa medzi stávkarmi popularita takéhoto typu stávok neustále výrazne zvyšuje a niet sa vôbec čomu čudovať, live stávky sú totiž v niečom iné ako štandardné predzápasové stávky.

Stávkarom ponúkajú iný typ adrenalínu. Sledovať zápas a priamo v čase jeho odohrávania si naň vsadiť je totiž iný zážitok, ako uzatvárať predzápasové stávky. Môžete tak svoje stávky prispôsobovať aktuálnemu dianiu.

Live stávky v dnešnej dobe môžete nájsť v ponuke takmer každej online stávkovej kancelárie a v rámci tejto sekcie máte možnosť využiť obvykle veľmi širokú ponuku dostupných stávok. Samozrejme to však záleží napríklad na tom, aké zápasy sa práve odohrávajú.

Medzi tie najobľúbenejšie live stávky na snooker patria určite stávky na to, kto sa stane víťazom práve prebiehajúceho zápasu, alebo na to, aké bude konečné skóre daného stretnutia.

Súčasťou sekcie live stávok na webových stránkach online stávkových kancelárií sú často aj live prenosy, aj keď ich nenájdeme v ponuke úplne každého operátora. Live prenosy snookerových zápasov máte taktiež možnosť nájsť v niektorých stávkových kanceláriách, no je potrebné počítať s tým, že väčšie zastúpenie aj tu majú niektoré iné športy.

Populárne snookerové eventy

Stavte na populárne snookerové populárne udalosti

Snooker, ako sme zmienili už vyššie v rámci tejto recenzie, nepatrí medzi tie úplne najpopulárnejšie športy na svete, no aj v rámci tohto športu existuje viacero eventov, ktoré sa tešia veľmi veľkej obľube. Ktoré to teda sú?

Jedným z tých najpopulárnejších eventov vo svete snookeru je určite The Masters, ktorý funguje na princípe pozvania, to znamená, že sa ho môžu zúčastniť iba hráči, ktorí dostanú pozvánku. Je to jeden z celkovo najsledovanejších snookerových turnajov vôbec. Ďalším veľmi obľúbeným eventom v rámci snookeru je tiež aj Svetový šampionát v snookeri, ktorého sa zúčastňujú tí najlepší hráči z celého sveta. Spomenúť musíme určite aj The Grand Prix, tento turnaj umožňuje hráčom získavať body dôležité pre kvalifikovanie sa na Svetový šampionát.

Medzi slovenskými stávkarmi sú veľmi populárne najmä Svetový šampionát v snookeri aj The Masters.

Pár tipov na stávkovanie na snooker

V tejto časti našej recenzie vám poskytneme nejaké tipy na snooker, ktoré by pre vás mohli byť užitočné a mohli by vám pomôcť byť pri vašom uzatváraní stávok práve na tento šport o niečo úspešnejší.

Často kladené otázky

Vzhľadom na to, že hranie snookeru u nás zatiaľ nie je na tak vysokej úrovni ako v zahraničí, online stávkové kancelárie vám neponúkajú možnosť vyskúšať si uzatváranie stávok práve na slovenské snookerové eventy.

Stávky na snooker sú v podstate veľmi podobné ako stávky na ostatné športy. Samozrejme aj tu sa stretnete s niektorými typmi stávok, ktoré vám neponúka každý šport, no celkovo nie sú stávky na snooker oproti ostatným športovým stávkam nijak výnimočné.

Samozrejme, že áno, jedným dychom však treba dodať, že stávky by ste mali brať v prvom rade ako zábavu a nevkladať do nich peniaze, ktoré si nemôžete dovoliť stratiť.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top