Tipsport bonus – Najlepšia ponuka a ďalšie výhody pre Slovensko

Na webových stránkach online operátora Tipsport toho môžete nájsť naozaj veľa, a to ako v oblasti športových stávok, na ktoré sa tento operátor zameriava v prvom rade, tak aj v oblasti online hier. Nájsť tu však môžete aj mnoho zaujímavých promo akcií a bonusov.

Zobraziť viac

Sekcii bonusov a promo akcií sa budeme bližšie venovať v našom článku. Vysvetlíme si, aké bonusy vám online operátor Tipsport na svojich webových stránkach ponúka a ako vám môžu spríjemniť vaše hranie.

Zobraziť menej
Vstupný bonus: €20
Tipsport
4.5
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
  • Live stávky s množstvom možností
Predpisy
  • Platobných metód:
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport športový vstupný bonus

Tipsport športový vstupný bonus

Online operátor Tipsport vám na svojich webových stránkach ponúka možnosť využiť športový Tipsport vstupny bonus. Tento Tipsport bonus vám dáva príležitosť získať na začiatok svojho hrania až 4 000 eur, čo je skutočne veľmi zaujímavá a štedrá suma. Ako teda môžete tento ponuka získať?

Prvým krokom je samozrejme založenie vášho nového účtu u tohto operátora. Ďalším bodom, ktorý musíte splniť, je aj vykonanie prvého vkladu na tento účet.

Výška bonusu, ktorý môžete získať, bude prirodzene závisieť od výšky vášho vkladu. Online operátor Tipsport vám tento váš vklad navýši o 100%, to znamená, že ak vložíte na svoj účet v rámci prvého vkladu 100 eur, Tipsport vám pripíše 100 eur. Ak vložíte 4 000 eur, operátor vám pripíše 4 000 eur. Toto navýšenie však platí do maximálnej výšky bonusu 4 000 eur, takže ak vložíte viac, ponuka bude mať stále hodnotu 4 000 eur.

Ak budete chcieť získať bonus vo výške do 100 eur, do splnenia podmienok na stávkovanie online sa budú počítať stávky s kurzom minimálne 1,5. V tomto prípade je potrebné vaše bonusové prostriedky + vklad prestávkovať 6x. Ak budete chcieť získať ponuka do výšky 400 eur, do splnenia podmienok sa budú započítavať stávky s minimálnym kurzom 3,0. Vaše bonusové prostriedky + vklad budete musieť prestávkovať 8x. V prípade, že budete chcieť získať bonus do výšky 4 000 eur, do splnenia podmienok sa započítavajú stávky s kurzom minimálne 5,0. Svoje bonusové prostriedky + vklad musíte prestávkovať 10x.

tipsport
Športový vstupný bonus Až do 4 000 eur
Min. vklad 1 eur
Platnosť 12 mesiacov

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport kasínový vstupný bonus

Pre milovníkov kasínových hier si online operátor Tipsport pripravil aj vstupný kasínový bonus. Ten vám dáva možnosť pripísať si na začiatok vášho hrania u operátora až 1 000 eur. Ako tento bonus Tipsport získať?

Aj v tomto prípade si samozrejme musíte vytvoriť svoj nový hráčsky účet u tohto online operátora a taktiež vykonať aj svoj prvý vklad. Výška vášho bonusu sa následne bude odvíjať od toho, aká bude výška vášho prvého vkladu. Operátor vám ponúka 100% navýšenie vášho prvého vkladu, a to až do výšky bonusu 1 000 eur. Minimálny vklad je u tohto bonusu 10 eur. Ak sa rozhodnete vložiť napríklad 200 eur, Tipsport vám dá ponuka v rovnakej výške. To platí až do výšky vkladu 1 000 eur, ak vložíte na účet viac ako je táto suma, bonus zostane na úrovni 1 000 eur.

Pre získanie tohto bonusu budete musieť tieto bonusové prostriedky 20x prestávkovať. Hracie automaty sa do splnenia požiadaviek na prestávkovanie započítavajú vo výške 100% a stolové hry len vo výške 10%.

tipsport
Kasínový vstupný bonus Až do 1 000 eur
Min. vklad 10 eur
Platnosť 30 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

20 eur za Tipsport registráciu

Tento Tipsport registracny bonus hráčom ponúka možnosť získať 20 eur bez nutnosti vkladu. Tento ponuka môžete získať zároveň s vaším vstupným bonusom. Tento ponuka vám bude v prípade, že ho získate, na váš účet pripísaný v podobe Netov, ktoré môžete využiť na ďalšie hranie na stránkach Tipsport. 100 Netov má hodnotu 1 euro.

tipsport
20 eur za registráciu 20 eur za registráciu
Min. vklad -
Platnosť -

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Nety za zdieľanie

Ďalším bonusom, ktorý môžete na webových stránkach Tipsport využiť, sú aj Nety za zdieľanie. Aby ste tento ponuka mohli získať, musíte sa zapojiť. Je to veľmi jednoduché, stačí, ak po vytvorení svojho účtu u operátora kliknete na tlačidlo „Začať zdieľať“. Potom vám Tipsport pridelí váš vlastný promo kód, ktorý môžete následne zdieľať na rôznych kanáloch.

Ak sa prostredníctvom tohto promo kódu niekto zaregistruje u Tipsport a vykoná svoj prvý vklad, získate istý počet Netov. To, koľko Netov sa vám podarí celkovo získať, záleží na tom, koľko nových hráčov operátorovi privediete.

Často kladené otázky

Všeobecne môžeme povedať, že využívanie bonusov vám môže priniesť zaujímavé finančné prostriedky, ktoré môžete následne využiť na vaše hranie u daného operátora. Dôležité však je, aby ste si vždy dopredu podrobne preštudovali podmienky daného bonusu a zistili tak, či ich dokážete splniť.

Tipsport bonus kód vám dáva možnosť získavať Nety za zdieľanie. Ak tento Tipsport bonus code budete zdieľať na sociálnych sieťach či rôznych fórach a iných miestach, môžu ho využiť pre registráciu iní hráči, a potom, ako vykonajú svoj prvý vklad na hráčsky účet, vy získate Nety.

V našej recenzii sme si predstavili štyri bonusy, ktoré vám operátor ponúka. Samozrejme sa však v priebehu času môže jeho bonusová ponuka obmieňať, alebo sa môže zmeniť napríklad výška Tipsport registracia bonus či iného z dostupných bonusov.

Tipsport
open
Top