Stávky na baseball – Kompletný sprievodca s tipmi a trikmi

Baseball je v celosvetovom meradle veľmi populárny šport, ktorý má fanúšikov na celom svete. Aj keď na Slovensku nepatrí medzi tie najobľúbenejšie a najsledovanejšie športy, aj u nás má mnoho priaznivcov a stále pribúdajú noví. Práve preto si baseball a to, ako na tento šport uzatvárať stávky, priblížime v tomto článku.

Najskôr si rozoberieme, kde možno uzatvárať stávky na tento šport. Uvedieme si tie najlepšie stávkové kancelárie, ktoré vám na našom trhu túto možnosť ponúkajú. V ďalšej časti si uvedieme, čo musíte urobiť pre uzavretie stávky na baseball. Následne si rozoberieme live stávky a live streaming, ďalej sa budeme venovať tým najpopulárnejším baseballovým eventom, ktoré obľubujú práve slovenskí stávkari. Potom pridáme niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu, aby bolo vaše baseball stávkovanie úspešné a v poslednej časti si zodpovieme tie najčastejšie kladené otázky z oblasti uzatvárania stávok na baseball.

Zoznam najlepších stávok na baseball pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kde je možné uzatvárať stávky na baseball?

SYNOTTIP

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOTTIP môžete nájsť veľmi širokú ponuku dostupných športov aj samotných stávkových príležitostí. SYNOT TIP taktiež patrí medzi tých najkvalitnejších a najobľúbenejších operátorov na našom trhu. Skvelé je, že medzi športy, na ktoré si tu môžete staviť, patrí aj baseball. Môžete tu uzatvárať rôzne druhy stávok, samozrejme napríklad na to, kto sa stane víťazom daného zápasu, no aj mnoho iných, nájdete tu trebárs handicapy či ďalšie.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport je dobre známa najmä hráčom na Slovensku a v Českej republike. Na jej webových stránkach nájdete skutočne veľké množstvo športov, na ktoré si môžete vsadiť. Skvelé je, že medzi ne patrí aj baseball. Môžete si vybrať z viacerých dostupných líg, napríklad americkú MLB či juhokórejskú najvyššiu ligu. Tiež si môžete vybrať aj z niekoľkých typov stávok.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna patrí k tým najúspešnejším stáliciam na našom trhu. Na webových stránkach tohto operátora môžete nájsť širokú škálu športov, na ktoré si môžete vsadiť. Medzi týmito športmi nájdete aj baseball. Môžete tu uzatvárať stávky na rôzne ligy a taktiež aj rôzne typy stávok, ako napríklad stávku na to, kto sa stane víťazom daného stretnutia, alebo na to, koľko bodov padne v danom zápase.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Online stávková kancelária Niké taktiež patrí medzi operátorov, ktorí na našom trhu úspešne pôsobia už dlhú dobu. Na jej stránkach si môžete vybrať zo skutočne širokej škály športov, na ktoré si možno vsadiť a medzi nimi je aj práve baseball. Môžete tu uzatvárať stávky na viacero baseballových eventov a líg, napríklad na japonskú PB League. Vsadiť si tiež môžete na rôzne typy stávok, napríklad na to, kto v danom zápase zvíťazí, alebo na to, koľko bodov padne v celom zápase.

V súčasnosti vám žiadna z rozoberaných online stávkových kancelárií neponúka možnosť využiť promo akciu exkluzívnu práve pre stávky na baseball, no môžete sa raz za čas pozrieť do sekcie Promo akcií a bonusov a zistiť, či sa táto situácia nezmenila.

Ako môžete uzatvárať stávky na baseball?

Stávky na baseball

V prípade, že sa rozhodnete uzatvárať stávky na baseball, zrejme budete chcieť vedieť, aké typy stávok máte možnosť využiť. Samozrejme si môžete vsadiť na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného stretnutia. Ďalším populárnym typom stávky je napríklad stávka na to, koľko bodov celkovo „padne“ vo vybranom zápase. Ďalej si môžete vsadiť na rôzne handicapové stávky, taktiež aj na to, koľko bodov získa vybraný z tímov, ktoré sa v zápase stretnú. Tiež si môžete staviť na pár/nepár a mnoho ďalších.

Taktiež vás určite bude zaujímať aj to, ako prebieha uzatváranie stávok na baseball. Toto je pomerne jednoduché a postup je v podstate rovnaký ako u ktoréhokoľvek iného športu. V prvom rade musíte mať samozrejme aktívny hráčsky účet. Následne si vyberiete šport, na ktorý si chcete staviť. Potom si zvolíte konkrétny zápas a typ stávky. Nakoniec si samozrejme musíte zvoliť aj sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť.

Medzi tie najpopulárnejšie baseballové stávky na Slovensku, tak ako aj v iných krajinách, patrí určite stávka na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného zápasu. Ďalej sú obľúbené aj stávky na počet bodov, ktoré v stretnutí padnú alebo ktoré získa v zápase jeden z tímov. Populárne sú tiež aj handicapy, ako u mnohých iných športov.

Live stávky na baseball a live streaming zápasov

Mnoho stávkových kancelárií dnes svojim hráčom ponúka možnosť uzatvárať live stávky a tento typ stávok sa stáva čoraz populárnejším. To samozrejme platí aj pre baseball. Live stávky na baseball sú skvelé, pretože vám doprajú ešte vyššiu hladinu adrenalínu ako klasické stávky. Live stávky na baseball môžete nájsť na webových stránkach viacerých online stávkových kancelárií, napríklad Tipsport, SYNOT TIP, Niké alebo Fortuna.

Okrem live stávok je zaujímavý aj live streaming. Live streaming však určite nie je niečo, čo by sme mohli nájsť v ponuke každého online operátora. Ak teda chcete sledovať živé prenosy baseballových zápasov, musíte si vybrať takú stávkovú kanceláriu, ktorá vám túto možnosť ponúka.

Populárne baseballové eventy

Stávky na baseball - MLB

Ako sme už zmienili vyššie v tomto článku, baseball nepatrí medzi tie úplne najpopulárnejšie športy na Slovensku. Aj tak však má aj u nás pomerne veľké množstvo fanúšikov, ktorí tento šport sledujú. Ktoré sú tie najpopulárnejšie baseballové eventy medzi slovenskými hráčmi?

Medzi tie najobľúbenejšie môžeme určite zaradiť americkú MLB či čínsku CBPL. Okrem toho je populárna napríklad aj japonská PB League.

Medzi slovenskými hráčmi sa teda veľkej popularite tešia v podstate rovnaké ligy a udalosti, ako je to aj na celosvetovom trhu. Vzhľadom na to, že sa Slovensko zatiaľ nemôže pochváliť vlastnou kvalitnou baseballovou ligou, sa ani niet čomu čudovať.

Pár tipov, ako vsádzať na baseball

Často kladené otázky ohľadne stávok na baseball

Bohužiaľ, v súčasnej dobe na Slovensku neexistuje baseballová liga, ktorá by mala dostatočnú kvalitu a popularitu na to, aby sa stávkové kancelárie rozhodli zaradiť ju do svojej ponuky.

Na túto otázku nemožno jednoznačne odpovedať. Väčšina hráčov preferuje stávky na víťaza daného baseballového stretnutia, no to, aký typ stávky bude vyhovovať práve vám, závisí na vašich preferenciách. Mali by ste dobre poznať pravidlá baseballu a ostatné je len na vás.

V podstate áno, baseball patrí medzi svetovo najpopulárnejšie športy, a tak ho nájdete v ponuke takmer každej online stávkovej kancelárie, ktorá na našom trhu pôsobí.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top