Šípky stávkové kancelárie – Všetko o stávkach na tento šport

Šípky sú športom, ktorý je pomerne známy medzi ľuďmi na celom svete. Aj keď sa nemôže pochváliť tak veľkou popularitou, ako niektoré iné športy, je súčasťou života mnohých ľudí. Šípky väčšina z nás pozná najmä z rôznych barov či pohostinstiev, kde sú často umiestnené a ľudia si nimi radi spríjemnia svoj voľný čas.

Šípkam sa však najmä v posledných rokoch darí získavať si široké publikum v podstate z celého sveta. Stávky na šípky taktiež naberajú na popularite a niet sa čomu čudovať, tento šport je totiž veľmi atraktívny a priebeh súťaží v šípkach je často veľmi napínavý. Šípky sa tešia veľkej obľube napríklad na britských ostrovoch, kde patria medzi jedny z tých úplne najpopulárnejších športov. Práve preto, že je tento šport veľmi dobre známy a obľúbený, sa mu budeme venovať v rámci tejto recenzie.

Zoznam najlepších stávok na šípky pred rokom 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Stávkovanie na šípky – Kto vám ponúka tie najvýhodnejšie podmienky

Tu si uvedieme tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré svoje služby poskytujú stávkarom na slovenskom trhu a v súčasnej dobe majú v ponuke aj práve šípky stávky. Ak si teda budete chcieť na vlastnej koži vyskúšať stávkovanie na šípky stávkové kancelárie, ktoré vám práve na to dokážu ponúknuť tie najlepšie podmienky, sú nasledovné:

nike

Online stávková kancelária menom Niké patrí medzi stálice na slovenskom trhu s online hazardom. Tento operátor poskytuje slovenským stávkarom svoje služby už skutočne veľmi dlhú dobu a postupne svoje aktivity presunul z kamenných prevádzok najmä do online sveta. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké si máte možnosť vybrať z množstva rôznych športov, na ktoré si môžete vsadiť. V najväčšej miere sú tu celkom pochopiteľne zastúpené tie športy, ktoré sa tešia celkovo tej najvyššej popularite. To znamená napríklad futbal, ľadový hokej či trebárs tenis.

Okrem športov z kategórie tých najpopulárnejších vám však operátor Niké ponúka aj mnoho takých, ktoré sa tak vysokou popularitou nemôžu pochváliť. Medzi tieto športy samozrejme patria aj práve šípky. V rámci šípok tu nájdete taktiež pomerne slušnú ponuku stávok, no musíte samozrejme počítať s tým, že bude obmedzenejšia ako v prípade niektorých iných športov.

V prípade, že sa rozhodnete uzatvárať stávky práve na tento šport, nájdete tu rôzne turnaje či ligy. Medzi stávkarmi je najobľúbenejšou stávkou na šípky stávka na to, kto zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom daného zápasu. Ďalšou veľmi obľúbenou stávkou je aj stávka na celkového víťaza turnaja. Okrem toho však existuje viacero ďalších populárnych stávok, napríklad rôzne handicapové stávky či stávka na to, kto sa stane víťazom legu, jednej hry v rámci zápasu.

synottip

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP si na svoje prídu všetci stávkari, ktorí hľadajú kvalitné prostredie pre svoje uzatváranie športových stávok. Operátor SYNOT TIP totiž patrí k tomu najlepšiemu, čo vám v súčasnej dobe náš trh s online hazardom ponúka. Svoje služby u nás ponúka už veľmi dlhú dobu a cestu na jeho stránky si nachádza veľké množstvo stávkarov. V ponuke SYNOT TIP si máte možnosť vybrať z veľkého množstva dostupných športov. Do najväčšej miery sú tu celkom pochopiteľne zastúpené najmä tie všeobecne najpopulárnejšie športy, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad ľadový hokej, futbal, basketbal či tenis.

Okrem športov z kategórie tých najpopulárnejších si však u tejto stávkovej kancelárie môžete vybrať aj z mnohých iných športov, medzi ktorými nechýbajú ani šípky. Aj keď je ponuka v rámci stávok na šípky pomerne kvalitná, musíte pochopiteľne počítať s tým, že výber dostupných stávok tu bude menší ako napríklad v prípade vyššie zmieňovaných športov.

Ak sa rozhodnete vsadiť si práve na šípky, môžete tu nájsť rôzne kvalitné ligy či turnaje. Najpopulárnejšou stávkou je stávka na to, komu sa podarí vyhrať daný zápas, medzi obľúbené stávky patrí napríklad aj stávka na víťaza celého turnaja, stávka na víťaza konkrétneho legu, teda jednej hry v rámci zápasu, alebo tiež aj rôzne handicapové stávky, ktoré sú populárne v rámci stávok na veľké množstvo športov, nielen na šípky.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport patrí medzi operátorov, ktorí poskytujú na našom trhu stávkarom svoje služby už veľmi dlho. Pôvodne sa Tipsport zameriaval najmä na kamenné prevádzky, no postupom času sa väčšina jeho aktivít presunula do sveta online hazardu. Na stránkach tejto online stávkovej kancelárie si máte možnosť vybrať z veľmi širokej škály dostupných športov, na ktoré si možno vsadiť. Medzi nimi majú úplne najväčšie zastúpenie vcelku pochopiteľne tie športy, ktoré celkovo patria do kategórie tých najpopulárnejších. Sem môžeme zaradiť napríklad športy ako futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal, no aj niektoré ďalšie.

Dobrou správou však je, že na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport si máte možnosť vybrať aj z mnohých iných športov, ktoré do kategórie tých najpopulárnejších nepatria. Medzi športy, na ktoré si tu môžete vsadiť, patria aj práve šípky. V rámci stávok na šípky tu môžete nájsť viaceré zaujímavé a kvalitné turnaje či ligy. Tým najpopulárnejším typom stávky na šípky je stávka na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom daného zápasu, no obľúbené a často využívané sú aj viaceré iné, napríklad stávka na to, komu sa podarí vyhrať daný leg, teda jednu hru v rámci zápasu, alebo napríklad to, ktorý hráč sa stane celkovým víťazom turnaja či ligy. Veľkej obľube sa tešia tiež aj rôzne handicapové stávky.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

doxxbet

Online stávková kancelária menom DOXXbet taktiež ako vyššie rozoberaní operátori patrí medzi stálice na našom trhu. Hráčom zo Slovenska poskytuje svoje služby v oblasti online hazardu už skutočne dlhú dobu a za tento čas si dokázala vybudovať veľmi dobré meno a cestu na jej webové stránky si nachádza mnoho stávkarov a hráčov. Tento operátor vám ponúka možnosť vsadiť si na veľmi širokú škálu dostupných športov a taktiež aj samotných stávkových príležitostí. Medzi športmi, ktoré vám DOXXbet ponúka, sú v najväčšej miere zastúpené najmä tie športy, ktoré všeobecne zaraďujeme medzi tie najobľúbenejšie. Sem patria napríklad športy ako futbal, ľadový hokej, basketbal či tenis.

Skvelé však je, že okrem takýchto športov máte na webových stránkach DOXXbet možnosť vsadiť si aj na mnoho športov, ktoré do kategórie tých najpopulárnejších nemožno zaradiť. Sem patria aj práve šípky. V rámci stávok na šípky si tu môžete vsadiť na rôzne kvalitné ligy aj turnaje.

Najväčšej popularite sa tu medzi stávkami na šípky teší stávka na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane víťazom daného stretnutia, no obľúbené sú aj rôzne iné typy stávok. Jedná sa napríklad o stávku na to, komu z hráčov sa podarí stať sa celkovým víťazom turnaja či ligy, ktorý hráč získa daný leg, čo je jedna hra v rámci zápasu, ale obľúbené sú aj rozličné handicapové stávky.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna sa môžete tešiť na to, že tu na vás čaká skutočne veľmi kvalitná ponuka. Operátor Fortuna je taktiež jedným z tých, ktorí svoje služby v oblasti hazardu ponúkajú stávkarom na našom trhu veľmi dlhú dobu a sú medzi nimi veľmi obľúbené. Niet sa však skutočne čomu čudovať, keďže online stávková kancelária Fortuna na svojich webových stránkach ponúka naozaj veľa.

Môžete si tu vybrať z veľmi širokej škály športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť a to isté platí aj pre samotné stávkové príležitosti. Najväčší výber stávok nájdete prirodzene v rámci športov, ktoré patria do kategórie tých celkovo najpopulárnejších. Jedná sa napríklad o športy ako futbal, tenis, ľadový hokej či basketbal, no aj niektoré iné.

Okrem týchto športov vám však online stávková kancelária Fortuna ponúka aj športy, ktoré sa tak obrovskou popularitou nemôžu pochváliť. Medzi týmito športami samozrejme nesmú chýbať ani práve šípky. V oblasti stávok na šípky vám Fortuna ponúka pomerne široké možnosti, no samozrejme je potrebné rátať s tým, že sú oproti niektorým populárnejším športom o niečo obmedzenejšie.

Ak si chcete vsadiť na šípky, nájdete tu rôzne kvalitné turnaje či ligy. Medzi najobľúbenejšie stávky tu patrí stávka na víťaza daného zápasu, stávka na víťaza konkrétneho legu, čo je jedna z hier v rámci zápasu, či napríklad aj rôzne handicapové stávky.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bet365

Online stávková kancelária menom bet365 patrí medzi operátorov, ktorí sa môžu pochváliť tým, že patria medzi úplnú špičku v oblasti online hazardu a to nielen u nás, ale najmä v rámci celosvetového trhu. bet365 pôsobí na tomto trhu už veľmi dlhú dobu a jeho popularita je určite zaslúžená.

Na svojich webových stránkach totiž ponúka tak širokú škálu dostupných stávok a tiež aj samotných stávkových príležitostí, že si tu niečo pre seba vyberie snáď každý stávkar, nech už preferuje akýkoľvek šport. V ponuke online stávkovej kancelárie bet365 majú najväčšie zastúpenie samozrejme najmä tie športy, ktoré sa medzi fanúšikmi aj stávkarmi tešia všeobecne najväčšej popularite. Medzi takéto športy možno zaradiť napríklad futbal, tenis či basketbal, no tiež aj nejaké ďalšie.

Dobrou správou však je, že okrem športov z kategórie tých najpopulárnejších máte na stránkach bet365 možnosť vsadiť si aj na množstvo športov, ktorých popularita nedosahuje tak vysokú úroveň. Medzi nimi samozrejme môžete nájsť aj práve šípky. V rámci stávok na šípky však musíte počítať s tým, že ich ponuka je síce dostačujúca, no nie až tak široká ako u niektorých iných športov. V online stávkovej kancelárii Fortuna nájdete zaujímavé turnaje či ligy. Tou najpopulárnejšou stávkou je stávka na víťaza vybraného zápasu, obľúbené sú však aj iné stávky, napríklad stávka na celkového víťaza turnaja či ligy a tiež aj rôzne handicapové stávky.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

bwin

Online stávková kancelária bwin taktiež patrí medzi operátorov, ktorých popularita dosahuje celosvetové rozmery a jedná sa o jednu z najlepších stávkových kancelárií na svete. Táto popularita je však určite zaslúžená, bwin totiž na svojich webových stránkach ponúka skutočne veľmi širokú škálu dostupných stávkových možností. To sa týka výberu dostupných športov a rovnako aj samotných stávkových príležitostí, ktoré tu môžete nájsť. Táto online stávková kancelária má najširšiu ponuku najmä v rámci športov, ktoré možno označiť za všeobecne najpopulárnejšie, jedná sa napríklad o futbal, basketbal či tenis, no aj viaceré iné športy.

Okrem týchto športov však v ponuke bwin nájdete aj veľké množstvo ďalších športov, medzi nimi samozrejme nesmú chýbať práve ani šípky. Stávky na šípky sú u tohto online operátora na dobrej úrovni, no musíme dodať aj to, že v rámci tých najpopulárnejších športov je ponuka stávok pochopiteľne širšia.

V rámci stávok na šípky si v online stávkovej kancelárii bwin máte možnosť vybrať z rozličných kvalitných líg a turnajov. Tou najobľúbenejšou stávkou na šípky je tu stávka na to, ktorý z hráčov sa stane víťazom daného zápasu, no okrem nej sú populárne aj viaceré iné, napríklad stávka na to, komu z hráčov sa podarí vyhrať daný leg, čo je jedna hra v rámci zápasu, alebo aj na to, kto vyhrá celý turnaj či ligu. Veľmi obľúbené sú tiež aj handicapové stávky.

Šípky stávkovanie – Ako uzatvoriť stávku, typy stávok a stávkové trhy

V prípade, že máte záujem o šípky stávkovanie, je hneď viacero vecí, ktoré by ste určite ešte predtým mali vedieť. Ako prvé by ste určite mali mať prehľad o tom, aké rôzne typy stávok na šípky vlastne existujú:

Začnite uzatvárať stávky online na šípkach

Ďalšou podstatnou vecou, ktorú by ste mali vedieť, je to, ako staviť na šípky. Stávkovanie na šípky je do veľmi veľkej miery podobné ako stávkovanie na takmer akýkoľvek iný šport. Ako prvé musíte mať aktívny hráčsky účet na webových stránkach niektorej z online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu.

Následne si musíte vybrať šport, na ktorý si chcete vsadiť, v tomto prípade šípky. Ďalej si zvolíte konkrétny turnaj, ligu či inú športovú udalosť a hneď potom aj konkrétny zápas, na ktorý chcete svoju stávku uzatvoriť. Následne si vyberiete aj konkrétnu stávkovú príležitosť a taktiež aj výsledok, na ktorý si chcete vsadiť. Na záver musíte samozrejme zadať aj sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť. Potom vám nezostáva už nič iné, iba čakať, či bude táto vaša stávka úspešná.

Medzi slovenskými stávkovými kanceláriami a stávkarmi sa tej najväčšej popularite tešia stávkové trhy ako stávka na víťaza daného zápasu, rozličné handicapové stávky, či napríklad to, ktorý hráč ako prvý získa 180 bodov. V podstate to isté možno povedať aj o stávkových trhoch v celosvetovom meradle.

Live stávky na šípky a live prenosy zápasov

Sekcia live stávok patrí medzi veľmi obľúbené súčasti portfólia online stávkových kancelárií. V dnešnej dobe máte možnosť nájsť live stávky v ponuke skutočne veľkého množstva online operátorov a to nielen na našom trhu, ale aj po celom svete. Niet sa však vôbec čomu čudovať, live stávky sa totiž od tých klasických do veľkej miery odlišujú a stávkari tak pomerne radi a často túto možnosť stávkovania využívajú.

Živé svetové šípkové turnaje, na ktoré si môžete staviť

Zrejme tým najpodstatnejším rozdielom medzi klasickými stávkami a live stávkami je to, že pri live stávkach zažívate do veľkej miery iný typ adrenalínu. To je pochopiteľné, keďže uzatvárate stávky priamo počas odohrávania sa zápasu, a tak je zážitok iný. Ďalším významným rozdielom je aj to, že pri live stávkach môžete v podstate upraviť svoje rozhodnutie. Ak sa napríklad zápas nevyvíja podľa vašich predstáv, môžete svoju novú stávku prispôsobiť aktuálnemu a očakávanému vývoju.

Medzi tie najpopulárnejšie typy live stávok na šípky môžeme zaradiť napríklad stávku na to, ktorý z hráčov sa stane víťazom daného zápasu, alebo trebárs aj stávku na to, komu sa podarí získať nasledujúci leg, teda jednu z hier v rámci zápasu.

Live stávky na šípky vám ponúkajú napríklad online stávkové kancelárie bet365 i bwin.

Ďalšou pomerne dôležitou súčasťou sekcie live stávok na stránkach online stávkových kancelárií sú aj live prenosy zápasov. Live prenosy vám ponúka väčšina online operátorov, ktorí majú na svojich stránkach aj práve sekciu live stávok. Je však potrebné počítať s tým, že live prenosy nie sú dostupné pre zďaleka všetky zápasy, na ktoré máte možnosť uzatvárať live stávku.

Obľúbené udalosti zo sveta šípok

Začnite tipovať šípky online

Aj keď sú šípky pre väčšinu ľudí z našich končín známe najmä ako „krčmová zábava“ a nájdeme ich aj dnes v mnohých baroch či pohostinstvách, šípky sa ako šport môžu pochváliť aj tým, že sa im darí aj na profesionálnej úrovni. Niet teda divu, že existuje aj viacero udalostí zo sveta tohto športu, ktoré sa tešia veľmi veľkej popularite.

Ako prvé je nutné spomenúť Svetový šampionát v šípkach, ktorého sa zúčastňujú tí najlepší hráči z celého sveta a výhra na tomto šampionáte je považovaná za jeden z najväčších úspechov, ktoré je možno vo svete šípok dosiahnuť.

Ďalším obľúbeným a zaujímavým eventom zo sveta šípok je aj UK Open, ktorý sa odohráva, ako je zrejme jasné už z jeho samotného názvu, na britských ostrovoch, kde majú šípky skutočne dlhú tradíciu a tešia sa tu veľmi veľkej popularite.

Medzi populárne eventy zo sveta tohto športu môžeme zaradiť aj napríklad Svetovú Veľkú Cenu alebo Európsky šampionát, v rámci ktorého sa stretávajú tí najlepší hráči zo starého kontinentu. Keďže na Slovensku sa neodohrávajú eventy zo sveta šípok, ktoré by dosahovali vysokú kvalitu, medzi našimi stávkarmi sa tešia obľube v podstate rovnaké eventy, ako je to aj v celosvetovom meradle.

Zopár tipov na stávky na šípky

Ak chcete byť pri vašom uzatváraní stávok na šípky úspešní, možno oceníte nejaké tipy na šípky, ktoré sme sa vám rozhodli poskytnúť:

Často kladené otázky

Samozrejme, že môžete. Jedným dychom je však potrebné dodať to, že stávky na akýkoľvek šport, šípky nevynímajúc, je riziková záležitosť, a preto je vždy vhodnejšie brať stávkovanie ako zábavu a vkladať doňho iba toľko peňazí, koľko si môžete dovoliť stratiť.

Bohužiaľ, úroveň súťaží v šípkach na Slovensku nedosahuje takú úroveň, aby stávky na ne vo svojom portfóliu online stávkové kancelárie ponúkali. Ak si teda chcete vsadiť na šípky, musíte počítať s tým, že takúto možnosť nemáte.

V súčasnej dobe sa naša krajina nemôže pochváliť tým, že by mala medzi šípkarskou elitou svoje zastúpenie. Šípky u nás nemajú na profesionálnej úrovni takú tradíciu ako v niektorých iných krajinách, a tak je to vcelku pochopiteľné.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top