Hádzaná stávkové kancelárie - Zistite všetko potrebné

Hádzaná je šport, ktorý sa v našich zemepisných šírkach teší skutočne veľkej popularite. Hádzaná síce nedosahuje popularitu futbalu či ľadového hokeja, no patrí u nás medzi tie najobľúbenejšie športy. Hádzanárske kluby môžete nájsť v každom menšom meste a venuje sa jej mnoho ľudí.

Práve preto si v tomto článku priblížime tento šport a to, ako naň možno uzatvárať stávky. Konkrétne si rozoberieme to, kde si môžete na hádzanú vsadiť, akým spôsobom môžete stávky uzatvárať, taktiež si povieme niečo aj o tom, ak možnosti vám hádzaná ponúka v oblasti live stávok a live prenosov stretnutí, rozoberieme si aj tie najpopulárnejšie hádzanárske eventy, ktoré v súčasnej dobe existujú, taktiež si uvedieme niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť v uzatváraní stávok na tento šport a nakoniec si rozoberieme tie najčastejšie kladené otázky ohľadne uzatvárania stávok na hádzanú a tiež aj odpovede na ne.

Zoznam najlepších stávok na hádzanú pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kde možno uzatvárať stávky na hádzanú?

Ak sa rozhodnete, že hádzaná je ten šport na ktorý by ste chceli uzatvárať stávky, máte možnosť tak urobiť na webových stránkach hneď viacerých online stávkových kancelárií. Ktoré to teda sú?

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOTTIP hráčom ponúka skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športov, na ktoré majú možnosť uzatvárať stávky. Medzi týmito športami môžeme samozrejme nájsť aj práve hádzanú. Môžete tu uzatvárať rôzne typy stávok a nájdete tu aj rôzne stávkové trhy. Vsadiť si teda môžete napríklad na to, kto sa stane víťazom daného stretnutia, koľko gólov v zápase padne, ktorý z hráčov bude najlepším strelcom stretnutia a mnoho ďalšieho. V súčasnosti vám online stávková kancelária SYNOT TIP ponúka najmä bonusy, ktoré možno využívať na celú ponuku, nie výhradne na stávky na hádzanú.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

Ak sa rozhodnete uzatvárať stávky na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet, určite vás poteší, že aj tu nájdete možnosť vsadiť si práve na zápasy v hádzanej. Kurzová ponuka v tejto oblasti je skutočne veľmi široká a vy si tak môžete vybrať z veľkého množstva dostupných líg, súťaží aj stávkových trhov. Vsadiť si tu môžete napríklad na to, kto sa stane víťazom zápasu, na to, ktorý z hráčov bude v danom zápase najúspešnejším strelcom a mnohé ďalšie. Nájdete tu aj rôzne typy stávok, populárne sú napríklad jednoduché stávky, no aj akumulátory, vďaka ktorým môžete zvýšiť kurz vašej celkovej stávky.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport vám taktiež ponúka možnosť uzatvárania stávok práve na hádzanú. Ak sa rozhodnete, že chcete využiť služby tohto online operátora, máte na výber z pomerne širokých možností stávok na hádzanú. Nájdete tú veľké množstvo národných líg, medzi nimi napríklad českú, dánsku, francúzsku či nemeckú najvyššiu ligu, no vsadiť si môžete aj trebárs na zápasy Ligy Majstrov.

Tipsport vám tiež ponúka možnosť využiť rôzne stávkové trhy, najpopulárnejšie sú samozrejme stávky na víťaza daného stretnutia, no popularite sa tešia aj napríklad stávky na víťaza ligy či turnaja, stávky na to, akým skóre skončí dané stretnutie alebo stávky na to, ktorý z hráčov sa stane najúspešnejším strelcom daného zápasu.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Ak navštívite webové stránky online stávkovej kancelárie iFortuna, aj tu samozrejme nájdete kurzové stávky práve na hádzanú. Vsadiť si tu môžete na veľké množstvo rôznych líg či turnajov, nájdete tu napríklad slovenskú, dánsku, francúzsku či nemeckú najvyššiu ligovú súťaž, no vsadiť si máte možnosť aj na Ligu Majstrov či na mnoho ženských turnajov a líg.

Najčastejšie tu hráči uzatvárajú stávky na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného zápasu, no veľmi radi si vsadia aj trebárs na to, aký bude konečný stav stretnutia či ktorý z hráčov bude tým najlepším strelcom. Momentálne vám online stávková kancelária Fortuna neponúka možnosť využiť promo akcie či bonusy, ktoré by boli exkluzívne iba pre hádzanú, no aj tu môžete využívať mnoho bonusov, ktoré sú platné pre celú ponuku operátora.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké nájdete skutočne širokú ponuku dostupných kurzových stávok a medzi nimi samozrejme nesmejú chýbať ani stávky práve na hádzanú. Tento šport má v ponuke Niké pevné miesto a vsadiť si tu tak môžete skutočne množstvo rôznych národných líg či turnajov. Nájdete tu napríklad slovenskú, nemeckú, francúzsku, českú, dánsku či fínsku najvyššiu národnú ligu, no tiež aj Ligu Majstrov a mnohé ženské súťaže. Najväčšej popularite sa samozrejme tešia stávky na víťaza daného stretnutia, no hráči si radi vsadia aj trebárs na to, akým skóre stretnutie skončí, koľko celkovo gólov v zápase padne a podobne.

eTIPOS

Online stávková kancelária eTIPOS vám tak ako aj vyššie rozoberaní operátori na svojich webových stránkach ponúka možnosť uzatvárania stávok na hádzanú. Tento šport má v ponuke eTIPOS veľmi dôležité miesto, čomu zodpovedá aj ponuka dostupných kurzových stávok na hádzanú. Vsadiť si tu môžete na množstvo najvyšších národných líg, medzi ktorými nechýba česká, dánska, nemecká či francúzska a na výber tu máte aj z rôznych stávkových trhov, najpopulárnejšie sú určite stávky na víťaza daného zápasu či napríklad na to, ktorému z hráčov sa podarí streliť najvyšší počet gólov.

Stávkovanie na hádzanú je jednoduché

Stávkovanie na hádzanú

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky práve na tento šport, určite vás bude zaujímať, ako staviť na hádzanú.

Uzatváranie stávky na hádzanú je v podstate u každej online stávkovej kancelárie rovnaké ako pri ktoromkoľvek inom športe. V prvom rade musíte samozrejme navštíviť webovú stránku online operátora. Následne je potrebné, aby ste klikli na sekciu kurzových stávok a z dostupných športov si zvolili práve stávky na hádzanú. Následne si vyberiete zápas, na ktorý chcete uzatvoriť stávku a potom priamo konkrétnu stávkovú príležitosť. Potom už stačí len dúfať, že vaša stávka bude úspešná a vám sa podarí odniesť si z nej výhru.

Hádzaná stávkové kancelárie vám dávajú možnosť nájsť rôzne typy stávok. Ktoré to teda sú? V prvom rade je to určite takzvaná jednoduchá stávka, prostredníctvom ktorej si môžete vsadiť na jednu stávkovú príležitosť, napríklad na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného zápasu alebo trebárs aj na to, ktorý z hráčov sa stane najlepším strelcom turnaja. Jednoduchá stávka môže byť v podstate akákoľvek, podstatné je, že je na vašom tikete iba jedna stávková príležitosť.

Ďalšou pomerne populárnou stávkou je aj tzv. akumulátor. Tento typ stávky vám dáva možnosť vsadiť si na viac vecí a skombinovať svoje stávkové príležitosti. Toto má jednu veľkú výhodu, keďže skombinovaním týchto stávkových príležitostí na jednom tikete sa vám podarí zvýšiť váš kurz a zvýšiť tak aj potenciálnu výhru. Nevýhodou však je to, že aby mohla byť takáto vaša stávka úspešná, budú musieť byť víťazné všetky stávkové príležitosti, ktoré sú súčasťou tiketu. Vďaka tomu máte menšiu šancu na výhru, no ak sa vám vyhrať podarí, môžete rátať s omnoho väčšou odmenou, ako keby ste tieto stávky podávali zvlášť.

Medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy, keď je reč o hádzanej, určite patria stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného stretnutia. Veľmi veľkej popularite sa tešia napríklad aj stávky na to, ktorý z hráčov sa stane najúspešnejším strelcom v danom zápase. Ďalej sú obľúbené aj stávky na to, aký presný počet gólov padne v zápase. Okrem toho si stávkari radi vsadia aj napríklad na celkového víťaza turnaja či národnej ligy.

Na Slovensku sa tej najväčšej popularite tešia najmä stávky na slovenskú najvyššiu hádzanársku ligu, no tiež aj na Ligu Majstrov a aj niektoré kvalitné európske národné ligy, ako napríklad nemecká či francúzska liga. V podstate sa teda jedná o rovnaké stávky, aké sú populárne aj v celosvetovom meradle, s výnimkou slovenskej ligy.

Hádzaná stávkovanie je teda veľmi podobné v podstate všade na svete.

Stávkovanie v priebehu hry

Oblasť live stávok a live prenosov je dnes na webových stránkach online operátorov veľmi vyhľadávaná. Online stávkové kancelárie sa totiž snažia svojim hráčom poskytnúť aj tento skvelý rozmer hry, vďaka ktorému vám uzatváranie stávok poskytuje úplne inú úroveň adrenalínu ako klasické stávky. Čo vám teda ponúka práve sekcia live stávok a live prenosov?

Ak sa rozhodnete, že chcete využiť live stávky a live prenosy, môžete využiť rôzne stávkové trhy, ktoré vám táto sekcia ponúka. Tým určite najpopulárnejším stávkovým trhom, ktorý máte možnosť v live sekcii nájsť, je stávka na víťaza práve prebiehajúceho stretnutia. Ďalšou veľmi populárnou stávkou je stávka na celkové skóre daného zápasu a veľkej obľube sa teší aj stávka na to, ktorý hráč bude najúspešnejším strelcom vo vybranom stretnutí. Tieto stávkové trhy patria medzi tie najpopulárnejšie aj na slovenskom trhu.

Ďalšou podstatnou súčasťou sekcie live stávok sú aj live prenosy športových stretnutí. Určite oceníte, ak budete mať možnosť zápas, na ktorý ste uzavreli stávku, aj sledovať. Nie všetky stávkové kancelárie, ktoré majú sekciu live stávok, vám však zároveň ponúkajú aj možnosť sledovať live prenosy. Ak však operátor live prenosy ponúka, musíte počítať s tým, že nebudete mať k dispozícii streamy všetkých zápasov, na ktoré stávková kancelária dáva možnosť v live sekcii si vsadiť.

Populárne eventy

Liga Majstrov Hádzanej

Ako v každom športe, aj stávkovanie na hádzanú vám ponúka udalosti, ktoré sa tešia medzi divákmi veľmi veľkej popularite. Aké udalosti teda hráči vyhľadávajú práve v rámci tohto športu?

Medzi tie najpopulárnejšie hádzanárske udalosti môžeme určite zaradiť napríklad Ligu Majstrov, ktorá je tou najprestížnejšou súťažou v rámci Európy. Stretávajú sa v nej tie najlepšie mužské hádzanárske tímy z celej Európy a tento event je medzi fanúšikmi hádzanej veľmi ostro sledovaný.

Medzi ďalšie veľmi obľúbené eventy patria napríklad aj Majstrovstvá sveta v hádzanej, a to ako ich mužská, tak aj ženská verzia. Najmä však samozrejme tá mužská. Konajú sa každé dva roky a sledujú ich fanúšikovia tohto športu z celého sveta.

Veľmi sledované sú samozrejme aj zápasy v hádzanej, ktoré sa odohrávajú v rámci olympijského turnaja. Toto je zrejme tá najprestížnejšia udalosť, čo platí pre takmer všetky športy, ktoré môžete na Olympijských hrách nájsť.

Tieto eventy patria medzi tie celosvetovo najsledovanejšie, no to platí aj pre slovenský trh. U nás je taktiež veľmi sledovaná aj slovenská mužská najvyššia ligová súťaž a tiež aj najvyššie ligové súťaže v iných európskych krajinách, ako je napríklad nemecká či francúzska najvyššia liga.

Niekoľko tipov na uzatváranie stávok na hádzanú

Ak sa rozhodnete, že hádzaná je tým pravým športom, na ktorý chcete uzatvárať stávky, určite sa vám budú hodiť nejaké tipy na hádzanú, ktoré vám môžu pomôcť uľahčiť vaše stávkovanie.

Často kladené otázky

Ak sa rozhodnete, že si chcete vsadiť práve na hádzanú, určite vás zaujíma, či majú stávky na tento šport nejaké špecifiká. V podstate môžeme povedať, že stávky, ktoré uzatvárate na hádzanú, sa ničím zvlášť nelíšia od stávok, ktoré môžete uzatvárať na ktorýkoľvek iný šport. Stačí, ak si vyberiete stávkovú príležitosť, následne si zvolíte sumu, ktorú chcete do hry vložiť a následne už stačí iba čakať a dúfať, že sa na vás usmeje šťastie a podarí sa vám túto stávku vyhrať.

Online stávkové kancelárie vám dnes zvyknú ponúkať skutočne veľmi širokú škálu dostupných možností v sekcii promo akcií a bonusov. Viacero z nich sa dokonca snaží ponúkať aj také promo akcie, ktoré sú exkluzívne práve pre niektoré zo športov. Jedná sa väčšinou najmä o promo akcie zamerané na futbal či ľadový hokej, a to hlavne vtedy, ak sa odohrávajú nejaké zaujímavé udalosti či turnaje.

Možnosť uzatvárať stávky na zápasy v hádzanej dnes môžete nájsť na webových stránkach väčšiny online stávkových kancelárií, ktoré dnes na trhu sú. Vzhľadom na to, že hádzaná patrí medzi tie najpopulárnejšie športy, niet sa vôbec čomu čudovať. Stávky na tento šport tak nájdete takmer všade a skvelé je aj to, že máte pomerne široké možnosti aj v rámci danej stávkovej kancelárie. To znamená, že vám daný operátor bude ponúkať mnoho typov stávok a stávkových príležitostí, ktoré budú spojené práve s hádzanou.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top