Kriket – stávkovanie a čo vám prináša

Kriket sa na svete teší vcelku veľkej popularite, aj keď je pravda, že u nás určite nepatrí medzi tie úplne najpopulárnejšie športy. Najmä v iných krajinách má však kriket skutočne dlhú tradíciu a obrovské množstvo fanúšikov.

Uzatváranie stávok na kriket je však obľúbené určite aj u nás, a preto si v tomto článku rozoberieme to, kde mate možnosť uzatvárať stávky na kriket, uvedieme si prehľad tých najlepších stávkových kancelárií, ktoré vám umožňujú stávkovať práve na kriket. Ďalej si povieme aj o tom, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli uzatvárať stávky na tento šport.

Uvedieme si typy stávok a populárne trhy. V ďalšej časti sa budeme venovať live stávkam na kriketové zápasy a live streamingu týchto stretnutí. Potom si uvedieme tie najpopulárnejšie kriketové eventy u nás aj celosvetovo, povieme si pár rád spojených s týmto športom a nakoniec si odpovieme na niekoľko často kladených otázok ohľadne kriketu.

Zoznam najlepších stávok na kriket pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • "Nety za zdieľanie" bonus
Indická Liga SAE
Big Bash League
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • Rôzne stávkové trhy
  • "Benefit" body za každú stávku
Big Bash League
1.Liga
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Funkcia live streamu
  • Virtuálne hry
1.Liga
Indická Liga SAE
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kde môžete uzatvárať stávky na kriket?

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOTTIP patrí medzi operátorov, ktorí na svojich webových stránkach svojim hráčom ponúkajú možnosť vsadiť si aj práve na kriketové stretnutia. Môžete tu uzatvárať stávky na viacero súťaží, napríklad na austrálsku či indickú najvyššiu súťaž, alebo na medzinárodné stretnutia. V súčasnej dobe vám online stávková kancelária Synottip neponúka možnosť využiť bonus, ktorý by bol exkluzívny práve pre kriket.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Aj na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna môžete využiť kriket stávkovanie. Vybrať si tu môžete z viacerých možností stávok, napríklad aj jednu z najpopulárnejších národných kriketových líg, a to indickú Premier League. V súčasnosti vám online stávková kancelária Fortuna nedáva príležitosť využiť promo akciu alebo bonus, ktorý by bol spojený výhradne s kriketom.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Aj online stávková kancelária Bwin vám na svojich webových stránkach ponúka možnosť uzatvárať kriket stávky. Konkrétne si tu môžete vybrať z rôznych druhov stávok, no taktiež aj z rôznych súťaží, na ktoré si budete môcť staviť. Napríklad tu môžete nájsť indickú Premier League, The Ashes či svetový pohár. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Bwin v súčasnej dobe nenájdete bonus, ktorý by bol exkluzívny práve pre kriket.

Niké

Aj online stávková kancelária menom Niké vám ponúka možnosť uzatvárania stávok na kriket. Keď sa rozhodnete využiť služby práve tejto stávkovej kancelárie, môžete si vsadiť napríklad na indickú najvyššiu súťaž pod názvom Premier League, ktorá sa teší veľmi veľkej popularite. V súčasnej dobe vám online stávková kancelária Niké neponúka príležitosť využiť bonus, ktorý by bol exkluzívny práve pre kriket.

Unibet

Ak sa rozhodnete navštíviť webové stránky online stávkovej kancelárie Unibet, taktiež tu máte možnosť uzatvárať stávky na kriket. Nájsť tu môžete viacero stávkových možností, napríklad môžete uzatvárať stávky na jednu z najpopulárnejších kriketových líg, ktorou je indická Premier League, alebo The Ashes. Momentálne na webe stávkovej kancelárie Unibet nenájdete možnosť využiť bonus, ktorý by bol určený výhradne pre kriket.

Ako si možno vsadiť na kriket?

Stávok na kriket

V prípade, že sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky práve na šport menom kriket, máte možnosť vybrať si z množstva dostupných súťaží, no taktiež aj z viacerých dostupných typov stávok. V prvom rade si samozrejme môžete vybrať stávku na víťaza daného stretnutia, tzv. Match betting. Ďalšou možnosťou je staviť si na to, že stretnutie nebude mať víťaza (tzv. Tied match). Toto môže byť spôsobené napríklad tým, že sa stretnutie nedokončí z dôvodu nepriaznivého počasia, pomalej hry či iných vplyvov.

Ďalšou možnosťou je uzatvorenie stávky na víťaza série zápasov, napríklad série The Ashes, ktorá pozostáva z piatich stretnutí, ktoré sa uskutočňujú medzi tímami Anglicka a Austrálie.

Populárnym typom stávky je aj stávka na víťaza celého turnaja, kde napríklad môžete uzavrieť stávku na celkového víťaza Svetového pohára. Stávkovanie na kriket je v podstate rovnaké, ako je to u takmer ktoréhokoľvek iného športu. Stačí si vybrať stretnutie a stávkovú príležitosť a následne si zvoliť sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť.

Ako na Slovensku, tak aj v podstate na celom svete sa veľmi veľkej popularite teší najvyššia národná indická liga Premier League, austrálska najvyššia národná liga či napríklad už spomínaná séria The Ashes, ktorá prebieha medzi Anglickom a Austráliou.

Live stávkovanie a live streaming kriketu

Live stávky sa dnes medzi hráčmi tešia skutočne veľmi veľkej popularite a túto sekciu dnes nájdete na webových stránkach snáď každej online stávkovej kancelárie, ktorá chce byť na trhu úspešná.

Ak chcete vyskúšať uzatvárať live stávky - kriket, túto možnosť nájdete v ponuke množstva operátorov. Live stávky na kriket či ďalšie športy vám dokážu poskytnúť ešte vyššiu úroveň adrenalínu ako štandardné kurzové stávky. Ak máte záujem túto možnosť využiť, navštívte webové stránky danej online stávkovej kancelárie a vyberte si niektoré z práve prebiehajúcich stretnutí.

Mnoho hráčov si taktiež veľmi obľúbilo sledovanie live streamingu zápasov, na ktoré si vsadili. Nie každý operátor vám však možnosť sledovania live streamingu ponúka. Live streaming (živé prenosy) kriketu teda nie je dostupný u každého online operátora, ktorý ponúka live stávky.

Ktoré kriketové eventy sú najpopulárnejšie?

Ako sme zmienili už vyššie v tomto článku, kriket sa vo svete teší skutočne veľkej popularite. Aj keď sa u nás nemôže pochváliť tým, že by svojou popularitou konkuroval športom, ako napríklad ľadový hokej či futbal, aj na Slovensku existuje pomerne veľké množstvo hráčov, ktorí tento šport radi sledujú a uzatvárajú naň stávky. Ktoré eventy sa teda u nás aj vo svete tešia tej najväčšej popularite?

Ako sme už zmienili vyššie v tomto článku, veľkou klasikou, ktorá sa môže pochváliť tým, že je medzi divákmi po celom svete skutočne veľmi populárna, je The Ashes. Je to séria piatich stretnutí, ktoré sa odohrávajú medzi tímami Anglicka a Austrálie. Veľmi populárnych je tiež viacero národných kriketových líg, napríklad austrálska najvyššia národná liga či indická Premier League.

Pár tipov na uzatváranie kriketových stávok

1 Naštudujte si pravidlá

Ak sa rozhodnete uzatvárať stávky na kriket, v prvom rade by ste mali mať dobrý prehľad o tom, aké sú kriket pravidlá a taktiež sledovať napr. ligu, na ktorú si chcete vsadiť. Dostatočná znalosť „trhu“ vám totiž dáva výhodu a aj keď je stávkovanie samozrejme do veľkej miery o šťastí, ak budete dostatočne vybavení znalosťami, viete mu „vyjsť v ústrety“.

2 Spoznajte svoje možnosti

Ako sme uviedli už vyššie, uzatváranie stávok na kriketové zápasy je ako vo svete, tak aj u nás veľmi populárne, a tak patria stávky na tento šport do portfólia veľkého množstva stávkových kancelárií. Preto je váš výber pomerne široký a vy by ste si mali dobre rozmyslieť, ktorý online operátor pre vás bude ten najvhodnejší.

3 Zvažujte, akú stávku uzavriete

Existuje mnoho typov stávok, ktoré môžete pri vsádzaní na kriket využiť. Napríklad je dobré vedieť, že ak si vsadíte na víťaza celého turnaja, vaša šanca na výhru je pomerne nízka. Pokiaľ však uzavriete stávku na víťaza konkrétneho stretnutia a napríklad k tomu pridáte aj vyššie rozoberanú stávku Tied match, vaše šance na víťazstvo sa výrazne zvýšia.

Často kladené otázky v oblasti uzatvárania stávok na kriket

Áno, na webových stránkach online stávkových kancelárií, ktoré vám ponúkajú sekciu live stávok, väčšinou nájdete aj možnosť uzatvoriť live stávku aj na kriketové zápasy. Je preto vhodné si dopredu zistiť, či vám vami vybraný operátor túto možnosť ponúka a až následne sa pustiť do stávkovania.

Bohužiaľ, v súčasnej dobe vám stávkové kancelárie neponúkajú možnosť uzatvárať stávky na kriketové zápasy, ktoré by boli súčasťou slovenskej kriketovej ligy. Máte však možnosť vsadiť si na množstvo iných národných líg i medzinárodných turnajov, ktorých je k dispozícii veľké množstvo.

V podstate môžeme povedať že nie, samotné uzatváranie stávok prebieha veľmi podobne ako u iných športov, no samozrejme musíte brať do úvahy špecifiká daného športu, v tomto prípade kriketu, jeho pravidlá a to, aké typy stávok vám vďaka tomu ponúka. Celkovo sa však uzatváranie stávok na v podstate všetky športy nijakým zásadným spôsobom nelíši.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top