Biatlon stávkové kancelárie – Aká je ponuka a ako si staviť

Biatlon patrí medzi tie úplne najpopulárnejšie zimné športy, čo možno povedať aj práve o slovenskom trhu. Veľkej obľube sa u nás teší aj preto, že máme v rámci tohto športu pomerne solídne zastúpenie a tak si môžu slovenskí fanúšikovia a hráči vychutnať sledovanie a uzatváranie stávok na mnoho závodov so slovenským zastúpením, kde naši športovci nie sú zďaleka iba do počtu. Čo to vlastne biatlon je?

Biatlon je kombináciou dvoch športov, konkrétne behu na lyžiach a streľby. Veľkej popularite sa teší najmä v severských krajinách, no ako sme už zmienili, obľúbený je aj u nás. Práve preto si v tejto recenzii biatlon priblížime. Čo všetko sa tu teda dozviete?

V prvom rade si uvedieme to, ktoré stávkové kancelárie vám ponúkajú možnosť staviť si na tento šport. Následne si bližšie rozoberieme proces uzatvárania stávky na biatlon, uvedieme si rôzne typy stávok naň a populárne stávkové trhy. V ďalšej časti si priblížime to, aká je ponuka live stávok a live prenosov biatlonových závodov, následne si rozoberieme aj populárne udalosti zo sveta biatlonu. Potom vám ponúkneme niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť pri stávkovaní na tento šport a v záverečnej časti si uvedieme tie najčastejšie kladené otázky zo sveta stávok na biatlon a tiež aj odpovede na ne.

Zoznam najlepších stávok na biatlon pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Biatlon a kde uzatvárať stávky na tento šport

V tejto časti našej recenzie si uvedieme viacero stávkových kancelárií, ktoré vám ponúkajú tie najlepšie možnosti v oblasti uzatvárania stávok na biatlon. V prípade, že teda máte záujem o uzatváranie stávok na biatlon, stávkové kancelárie, u ktorých budete mať tie najlepšie podmienky, sú nasledovné:

Tipsport

Tipsport – online stávková kancelária Tipsport patrí jednoznačne medzi to najlepšie, čo vám v oblasti online stávok náš trh v súčasnej dobe ponúka. Samozrejme teda v jeho ponuke nájdete aj práve stávky na biatlon. V rámci biatlonu tu tiež môžete využiť viacero zaujímavých možností, uzatvárať stávky máte možnosť ako na mužskú, tak aj ženskú verziu tohto športu. Veľmi veľkej popularite sa tešia najmä stávky na konkrétne preteky, ktoré patria do série Svetového pohára. Toto sa týka takisto ženskej, ako aj mužskej časti tejto série.

Čo sa týka typov stávok, ktoré môžete na biatlon uzatvárať, taktiež ich nájdete viacero. V prvom rade si stávkari samozrejme radi vsadia na to, ktorý z účastníkov či účastníčok závodu sa stane jeho víťazom. Ďalej sú veľmi populárne napríklad aj stávky na to, kto sa umiestni na prvých troch priečkach v rámci daných pretekov. Stávkari tiež radi uzatvárajú stávky aj na to, ktorý z dvoch vybraných účastníkov sa umiestni vyššie v rámci závodu.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

iFortuna – na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna si máte možnosť zvoliť z veľmi veľkého množstva dostupných športov. Medzi týmito športmi samozrejme nemôže chýbať ani práve biatlon. Biatlon síce nepatrí medzi tie úplne najpopulárnejšie športy, no aj napriek tomu máte v rámci stávok naň na stránkach stávkovej kancelárie iFortuna pomerne široké možnosti. Samozrejme tu nájdete ako ženskú, tak aj mužskú verziu biatlonu a uzatvárať stávky tak môžete na obe.

Medzi tie úplne najpopulárnejšie typy stávok, s ktorými sa možno na webových stránkach operátora iFortuna stretnúť, môžeme určite zaradiť stávku na to, komu sa podarí umiestniť na prvom mieste v rámci daného závodu. Ďalej je medzi stávkarmi obľúbená aj stávka na to, kto z dvoch vybraných súťažiacich sa umiestni na vyššej priečke, alebo aj na to, aké bude poradie na prvých troch miestach v rámci závodu. Všetky tieto stávky sú medzi stávkarmi vyhľadávané ako pre mužskú, tak aj ženskú verziu tohto športu.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

synottip

SYNOT TIP – online stávková kancelária SYNOT TIP ponúka svojim hráčom skutočne veľmi široké možnosti v rámci športových stávok. Nájdete tu veľké množstvo dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť. V prvom rade sú to samozrejme tie najpopulárnejšie z nich, no svoje zastúpenie tu majú aj menej vyhľadávané športy, ako napríklad práve biatlon. V rámci stávok na biatlon môžete využiť ako ženskú, tak tiež aj mužskú časť tohto športu.

Veľkej obľube sa tešia najmä v podstate všetky preteky, ktoré sú súčasťou Svetového pohára, či už hovoríme o jeho mužskej, alebo ženskej verzii. Stávkari si na stránkach stávkovej kancelárie SYNOT TIP najčastejšie zvyknú vsadiť na to, ktorý zo zúčastnených sa stane víťazom vybraného závodu, no veľmi populárne sú aj stávky na umiestnenie na prvých troch priečkach v rámci závodu. Stávkari tiež obľubujú aj stávky na to, ktorý z dvoch určených účastníkov skončí vyššie v poradí.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Niké – ak si ako svojho partnera pre online hazardné hranie vyberiete práve stávkovú kanceláriu Niké, máte možnosť vybrať si niektorý z množstva dostupných športov, na ktoré môžete uzatvárať svoje stávky. Medzi dostupnými športami je samozrejme aj práve biatlon, ktorý sa medzi našimi stávkarmi teší vcelku slušnej popularite. V rámci stávok na biatlon na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké máte taktiež pomerne široké možnosti, samozrejmosťou je, že si tu môžete vsadiť aj na mužskú a aj na ženskú časť.

Stávky môžete uzatvárať najmä na všetky závody, ktoré sa odohrávajú v rámci seriálu Svetového pohára a to ako v jeho mužskej, tak aj v ženskej verzii. Najpopulárnejším typom stávky je bezpochyby stávka na víťaza konkrétnych pretekov, no obľúbené medzi stávkarmi sú aj iné, napríklad stávka na to, ktorý z dvoch vybraných pretekárov či pretekárok sa umiestni vyššie ako druhý. Často sa možno stretnúť aj so stávkami na umiestnenie na prvých troch miestach v danom závode.

bet365

bet365 – bet365 patrí medzi online stávkové kancelárie, ktoré patria medzi špičku nielen u nás, ale aj na celosvetovom trhu s online hazardom. Táto stávková kancelária má jednu z najkvalitnejších a najširších ponúk stávok, s akou sa možno stretnúť. Najväčšie zastúpenie tu samozrejme majú tie všeobecne najpopulárnejšie športy, no široké stávkové možnosti vám ponúkajú aj práve športy ako je biatlon. Najväčšie zastúpenie tu majú stávky preteky Svetového pohára v biatlone, toto sa týka ako mužskej, tak aj ženskej verzie tohto športu.

K dispozícii máte aj množstvo rôznych typov stávok, najčastejšie sa jedná o stávky na to, komu zo zúčastnených sa podarí vyhrať konkrétny závod. Populárne sú však aj rôzne iné stávky, napríklad stávka na to, ktorí účastníci obsadia prvé tri miesta v závode (určuje sa aj presné poradie), alebo trebárs stávka na to, kto z dvoch vybraných účastníkov sa v konečnom poradí závodu umiestni vyššie ako druhý.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

bwin

bwin – ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin , budete mať veľmi široké možnosti v oblasti športových stávok. bwin je totiž jedným z popredných svetových hráčov na poli online hazardu a tomu zodpovedá aj ponuka tohto operátora. Na výber tu máte širokú škálu dostupných športov, od tých úplne najpopulárnejších, až po tie menej vyhľadávané. Samozrejme tu má svoje zastúpenie aj biatlon, v rámci ktorého si máte možnosť vsadiť na rôzne súťaže.

Najčastejšie sa môžete stretnúť so stávkami na niektorý zo závodov, ktoré sa uskutočňujú v rámci Svetového biatlonového pohára. Medzi najobľúbenejšie typy stávok patria určite stávky na to, kto zo zúčastnených sa stane víťazom daného závodu, no tiež aj ďalšie, napríklad stávka na umiestenie na prvých troch miestach v rámci závodu. Okrem toho si stávkari radi vsadia aj na to, ktorý z dvojice účastníkov či účastníčok sa umiestni na vyššej pozícii ako druhý. V bwin si máte možnosť vsadiť na mužskú aj ženskú verziu tohto športu.

doxxbet

DOXXbet – v prípade, že si pre svoje online hazardné hranie zvolíte práve stávkovú kanceláriu DOXXbet, môžete sa tešiť na to, že ponuka tohto operátora, ktorý patrí medzi to najlepšie na našom trhu, je skutočne široká. Vybrať si tak môžete z množstva športov, na ktoré môžete uzatvárať svoje stávky. Medzi nimi samozrejme nájdete aj práve biatlon. V rámci biatlonu vám online stávková kancelária DOXXbet ponúka možnosť vsadiť si ako na mužskú, tak tiež aj na ženskú časť.

Biatlonové stávky na DOXXbet sa týkajú najmä pretekov, ktoré sa odohrávajú v rámci Svetového pohára, mužského aj ženského. Vybrať si tu máte možnosť z viacero dostupných typov stávok, jednoznačne najviac využívanou stávkou je stávka na to, ktorý z pretekárov či pretekárok sa stane celkovým víťazom vybraného závodu. Ďalej si mnoho stávkarov zvykne vsadiť aj na to, aké bude presné poradie v rámci závodu, konkrétne prvé tri miesta. Všetky tieto stávky a mnoho ďalších možno uzatvárať na ženskú a aj mužskú časť biatlonu.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Biatlon stávkovanie – Aké typy stávok existujú

Ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok na tento šport, stávkovanie na biatlon a najmä to, čo preň musíte urobiť, by malo byť jednou z prvých vecí, ktoré by ste mali vedieť. Aké informácie teda musíte mať, aby ste mohli úspešne uzatvárať stávky na biatlon?

Okrem iného by ste mali mať určite prehľad o tom, aké typy stávok práve na biatlon existujú a ako prebieha ich uzatváranie. Čo vám teda biatlon stávkovanie v tejto oblasti ponúka? Aké sú tie najpopulárnejšie typy stávok naň?

Stávky na svetový pohár v biatlone

Ak chcete začať uzatvárať stávky na biatlon, ďalšou veľmi dôležitou vecou, ktorú by ste určite mali vedieť je to, ako takéto uzatváranie stávky vlastne prebieha. Stávky na biatlon sú v podstate rovnaké ako stávky na akýkoľvek iný šport. Ak sa teda rozhodnete, že si ich chcete vyskúšať, postup je veľmi podobný. Ako staviť na biatlon?

V prvom rade si musíte vytvoriť aktívny hráčsky účet u niektorej z online stávkových kancelárií. Následne je potrebné medzi dostupnými športami nájsť práve biatlon. Potom si musíte zvoliť, či si chcete vsadiť na mužskú alebo ženskú časť biatlonu. Následne si vyberiete stávkovú príležitosť, na ktorú si chcete vsadiť a potom si zvolíte sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť. Potom už musíte iba čakať, či stávka dopadne podľa vašich predstáv.

Medzi tie úplne najpopulárnejšie stávkové trhy, ktoré máte možnosť v rámci stávok na biatlon u nás využiť, patrí stávka na víťaza vybraného závodu, stávka na to, kto z vybraných účastníkov urobí na strelnici viac chýb než druhý, aké bude presné poradie na prvých troch priečkach a mnohé ďalšie. Tieto stávkové trhy sa tešia tej najväčšej popularite ako celosvetovo, tak aj na našom, slovenskom trhu. Týka sa to stávok na mužskú aj ženskú časť tohto športu.

Biatlon – Live stávky a live prenosy v rámci tohto športu

Live stávky sa najmä v posledných rokoch stali v podstate súčasťou „povinnej výbavy“ na webových stránkach každej online stávkovej kancelárie, ktorá si chce získať priazeň množstva hráčov. Niet sa však vôbec čomu čudovať, keďže live stávky vám dokážu priniesť trochu iný typ zábavy a adrenalínu, ako je tomu v prípade klasických stávok. Ponúkajú vám stávkové kancelárie možnosť uzatvárať aj live stávky na biatlon?

Ak si chcete vsadiť live na biatlon, túto možnosť nájdete na webových stránkach množstva operátorov. Vy si tak môžete vybrať, ktorý z nich vám v tejto oblasti dokáže ponúknuť tie najlepšie možnosti. Ktoré live stávkové trhy v rámci biatlonu sa u nás tešia tej najväčšej popularite?

Najobľúbenejším live stávkovým trhom v rámci biatlonu je na Slovensku určite live stávka na to, ktorý zo zúčastnených pretekárov sa stane víťazom vybraného závodu. Ďalej si hráči veľmi radi a často zvyknú vsadiť aj napríklad na to, na ktorom mieste sa v konečnom poradí závodu umiestni vybraný účastník. Okrem toho však máte možnosť využiť aj mnoho ďalších zaujímavých stávkových trhov.

Ak máte záujem sledovať live prenosy biatlonových závodov na webových stránkach online stávkových kancelárií, táto možnosť existuje. Musíte však určite počítať s tým, že vám ju neposkytuje každý online operátor a určite nebudete mať k dispozícii live prenos všetkých závodov, na ktoré máte možnosť uzatvárať stávky.

Populárne biatlonové udalosti

Ikona-biatlonu

Vo svete existuje niekoľko biatlonových udalostí, ktoré sa medzi fanúšikmi tohto športu aj stávkarmi tešia pomerne veľkej popularite. Ktoré z nich to sú?

V prvom rade sú veľmi populárne samozrejme všetky závody, ktoré sa odohrávajú v rámci Svetového pohára. Obzvlášť veľkej popularite sa teší závod, ktorý prebieha v českom meste Nové Město na Moravě. Medzi ďalšie udalosti, ktoré sú medzi stávkarmi na Slovensku veľmi obľúbené, patrí jednoznačne biatlon v rámci olympiády, no tiež aj Svetový šampionát v biatlone.

V súčasnej dobe sa medzi slovenskými fanúšikmi a taktiež aj stávkarmi tešia o niečo väčšej popularite najmä závody v ženskom biatlone. Vysvetlenie je veľmi jednoduché, najmä v posledných rokoch bolo slovenské zastúpenie v rámci ženskej časti pomerne široké a nielen to, slovenským pretekárkam sa darilo dosahovať veľmi dobré výsledky. To sa teda samozrejme odrazilo aj na celkovej popularite ženského biatlonu na Slovensku.

Niekoľko tipov pre stávkovanie na biatlon

Ak chcete byť pri vašom uzatváraní stávok na biatlon čo najúspešnejší, máme pre vás zopár rád, ktoré by pre vás mohli byť užitočné. Prečítajte si teda naše tipy na biatlon:

Často kladené otázky

V súčasnosti na území Slovenska neprebiehajú biatlonové preteky, ktoré by boli súčasťou Svetového pohára v biatlone alebo inej dôležitej série. Aj preto si v súčasnosti stávkari nemajú možnosť vsadiť v našich online stávkových kanceláriách na slovenské biatlonové preteky.

Stávky na biatlon sú do veľkej miery podobné ako stávky na ktorýkoľvek iný šport, ktorý vám online stávkové kancelárie ponúkajú. Existujú však rôzne typy stávok, ktoré sú špecifické práve pre biatlon. Celkovo sú ale stávky na biatlon v podstate rovnaké, ako je to u iných športov.

Ak sa pozriete na ponuku online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu, drvivá väčšina z nich vám ponúka možnosť uzatvárať stávky na biatlon. Najmä tí najkvalitnejší operátori, z ktorých viacero sme si bližšie rozobrali vyššie v rámci tejto recenzie, vám stávky na biatlon ponúkajú.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top