Skoky na lyžiach stávkové kancelárie – Ako uzatvárať stávky na tento šport

Skoky na lyžiach sú šport, ktorý je dobre známy fanúšikom po celom svete. Jeho popularita je však pochopiteľne najvyššia v krajinách, ktoré majú dlhodobú lyžiarsku tradíciu, jedná sa teda najmä o severské európske štáty či Severnú Ameriku.

Zoznam najlepších stávok na skoky na lyžiach na rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Aj a Slovensku má však tento šport pomerne solídnu fanúšikovskú základňu, aj keď určite nepatrí medzi tie, ktoré by sa mohli pochváliť úplne najväčšou popularitou. Aj keď u nás nie je v rámci tohto športu príliš bohatá tradícia, teší sa u nás vcelku slušnej obľube a v rámci krátkej histórie našej krajiny sa objavilo aj niekoľko skokanov na lyžiach, ktorí Slovensko v tejto disciplíne zastupovali na medzinárodných súťažiach.

Preto si v tomto článku o skokoch na lyžiach a uzatváraní stávok na tento šport povieme niečo viac. Čo sa teda v našej recenzii môžete dozvedieť? Ako prvé si rozoberieme to, kde môžete uzatvárať stávky na tento šport. Rozoberieme si teda ponuku tých najlepších online stávkových kancelárií, ktoré vám u nás stávky na skoky na lyžiach ponúkajú. Následne si uvedieme, ako prebieha uzatváranie stávky a či sa líši od uzatvárania stávok na iné športy.

Preberieme si aj typy stávok na skoky na lyžiach a populárne trhy, ktoré sa tešia obľube medzi slovenskými stávkarmi. V ďalšej časti sa budeme venovať live stávkam a live prenosom v oblasti skokov na lyžiach a následne si rozoberieme aj pár z tých najpopulárnejších eventov v rámci tohto športu, ktoré sú obľúbené aj medzi našimi stávkarmi. Potom vám poskytneme niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť pri vašom stávkovaní na skoky na lyžiach a v závere si uvedieme tie najčastejšie kladené otázky zo sveta stávok na tento šport a samozrejme aj odpovede na ne.

Uzatváranie stávok na skoky na lyžiach – Kde nájdete najlepšie podmienky

V tejto časti našej recenzie si uvedieme tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré vám v súčasnej dobe na svojich webových stránkach skoky na lyžiach stávky ponúkajú. Ak si teda máte záujem vyskúšať stávkovanie na skoky na lyžiach, stávkové kancelárie, ktoré vám ponúkajú tie najlepšie podmienky, sú nasledovné:

synottip

Online stávková kancelária menom SYNOT TIP patrí medzi to najlepšie, čo môžete na našom trhu nájsť. Tento operátor sa u nás teší veľmi veľkej popularite a niet sa čomu čudovať, na jeho webových stránkach môžete nájsť skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športov, medzi ktorými samozrejme dominujú najmä tie obecne najpopulárnejšie, ako je futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal a ďalšie.

Skvelé je, že tu však nájdete aj mnoho takých, ktoré sa tešia o niečo menšej popularite, medzi nimi nemôžu chýbať práve ani skoky na lyžiach. V rámci tohto športu nájdete na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP pomerne solídnu ponuku, aj keď je samozrejme potrebné počítať s tým, že nie je až tak široká ako v prípade niektorých populárnejších športov.

Ak si teda vyberiete uzatváranie stávok na skoky na lyžiach, máte možnosť využiť viacero zaujímavých súťaží či turnajov, samozrejme to však závisí od toho, aké z nich sa práve odohrávajú. Medzi stávkarmi sa pochopiteľne najväčšej popularite tešia stávky na to, ktorý z pretekárov sa stane celkovým víťazom daného závodu, no radi si vsadia aj trebárs na to, či daný pretekár skončí na jednom z prvých troch miest či na to, ktorý z dvoch vybraných účastníkov sa umiestni vyššie ako ten druhý.

V SYNOT TIP môžete na stávky využiť 100% vstupný bonus až do 5 000 eur.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké nájdete skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa práve tento online operátor teší medzi hráčmi a stávkarmi u nás tak veľmi veľkej popularite. Niké totiž patrí medzi stávkové kancelárie, ktoré na našom území pôsobia najdlhšie a za túto dobu si dokázala vybudovať skutočne veľmi dobré meno.

K tomu prispieva najmä fakt, že hráči tu nájdu skutočne širokú ponuku dostupných športov, na ktoré si majú možnosť vsadiť. To najväčšie zastúpenie tu pochopiteľne majú športy ako napríklad futbal, basketbal či ľadový hokej, no uzatvárať stávky tu môžete aj na o niečo menej populárne športy a skoky na lyžiach nie sú žiadnou výnimkou.

V rámci skokov na lyžiach si v stávkovej kancelárii Niké môžete vybrať z mnohých zaujímavých a obľúbených eventov, turnajov a podobne. Medzi stávkarmi sa štandardne najvyššej popularite tešia stávky na to, ktorý z pretekárov sa v daných pretekoch umiestni na prvej priečke, no obľúbené sú aj mnohé iné stávky, napríklad stávka na to, či sa daný pretekár umiestni na stupienku víťazov, ktorý z dvoch vybraných účastníkov závodu sa umiestni na vyššej pozícii a ďalšie.

Na stránkach operátora Niké môžete na svoje stávky na skoky na lyžiach využiť bonus 20 eur + bonus bez limitu.

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete v oblasti online hazardu u nás nájsť. Tento operátor na našom území pôsobí už pomerne dlhú dobu a medzitým sa mu podarilo vybudovať si veľmi veľkú a vernú základňu stávkarov a hráčov, ktorí jeho služby opakovane a radi využívajú. Na webových stránkach Fortuna si môžete vybrať zo širokej škály športov, najširší výber je pochopiteľne medzi tými najpopulárnejšími z nich, ako je napríklad futbal, hokej, basketbal či tenis, no svoje zastúpenie tu má aj mnoho iných športov, medzi nimi samozrejme aj skoky na lyžiach.

V rámci skokov na lyžiach si môžete vsadiť na mnohé zaujímavé turnaje či udalosti, záleží na tom, ktoré z nich práve prebiehajú. Medzi stávkarmi sú najobľúbenejšie stávky na to, ktorý zo zúčastnených sa stane celkovým víťazom daného závodu, no popularite sa tešia aj viaceré iné stávky, napríklad stávka na to, či sa daný pretekár umiestni na jednom z prvých troch miest v závode, či skončí jeden z dvoch vybraných pretekárov v rámci závodu na vyššej priečke ako druhý a populárne sú napríklad aj stávky na to, či sa danému pretekárovi podarí na konci sezóny získať Svetový pohár.

Fortuna vám ponúka možnosť využiť na svoje stávky vstupný bonus vo výške 30 eur + 30 točení zdarma.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bet365

Online stávkovú kanceláriu menom bet365 zrejme netreba nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa o jedného z najpopulárnejších online operátorov a to nielen u nás, ale najmä v celosvetovom meradle. Online stávková kancelária bet365 sa môže pochváliť tým, že toho svojim hráčom ponúka skutočne veľmi veľa. Jednou z najdôležitejších vecí je určite veľmi široká ponuka dostupných športov a aj samotných stávkových príležitostí, ktoré tu máte možnosť nájsť.

Najširší výber stávok pochopiteľne ponúkajú tie všeobecne najpopulárnejšie športy, medzi ktoré patrí napríklad futbal, ľadový hokej, basketbal a ďalšie, no na svoje si prídu aj stávkari, ktorí preferujú niektorý z o niečo menej populárnych športov. V ponuke stávkovej kancelárie bet365 samozrejme nechýbajú ani stávky na skoky na lyžiach, ktoré tu majú pomerne slušné zastúpenie.

V rámci stávok na tento šport si máte možnosť vybrať z množstva populárnych eventov a turnajov, no samozrejme záleží na tom, ktorý z nich práve prebieha. V rámci stávok na skoky na lyžiach sú medzi stávkarmi najobľúbenejšie tie na víťaza daného závodu, no veľkej obľube sa tešia aj napríklad stávka na to, kto sa na konci sezóny stane celkovým víťazom Svetového pohára, kto sa v rámci daných pretekov umiestni na stupňoch víťazov a taktiež aj viaceré ďalšie.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

bwin

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin môžete nájsť skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športov, no taktiež aj konkrétnych stávkových príležitostí. V najväčšej miere sú tu samozrejme zastúpené tie športy, ktoré sa aj vo všeobecnosti tešia najväčšej popularite. Medzi ne môžeme zaradiť napríklad futbal, ľadový hokej, tenis, hádzanú a ďalšie. Dobrou správou však je, že na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin máte možnosť uzatvárať stávky aj na o niečo menej populárne športy a nájdete tu aj práve stávky na skoky na lyžiach.

Vybrať si môžete z mnohých turnajov či iných udalostí, samozrejme to však záleží na tom, ktoré z nich práve prebiehajú. Stávkari si v rámci stávok na skoky na lyžiach najčastejšie a najradšej vsadia na to, ktorý z pretekárov sa stane víťazom daného závodu. Obľúbené sú však aj viaceré ďalšie stávky, napríklad stávka na to, ktorý z dvoch vybraných účastníkov sa v rámci závodu umiestni na vyššej pozícii, alebo trebárs stávka na to, kto z pretekárov sa stane na konci sezóny celkovým víťazom Svetového pohára. Obľúbené sú aj ďalšie stávky napríklad stávka na to, ktorí traja pretekári sa v rámci daného závodu umiestnia na prvých troch priečkach.

V online kasíne bwin môžete na svoje stávky na skoky na lyžiach využiť 100% vstupný bonus až do 100 eur.

doxxbet

Online stávková kancelária menom DOXXbet je na našom trhu taktiež pomerne populárna a svoje služby v oblasti online hazardu slovenským hráčom poskytuje už dlhé roky. Za tento čas si dokázala vybudovať veľmi dobré meno a silnú hráčsku základňu a niet sa čomu čudovať. DOXXbet totiž svojim hráčom a stávkarom ponúka skutočne veľmi široké možnosti.

V prvom rade si tu máte možnosť vybrať z veľkého množstva športov, na ktoré si môžete vsadiť, no tiež aj množstva samotných stávkových príležitostí. Najviac zastúpené sú tu pochopiteľne stávky na športy ako futbal, ľadový hokej, tenis, atď., no na svoje si prídu aj milovníci stávok na športy, ktoré patria do kategórie o niečo menej populárnych. Nájdete tu tak samozrejme aj stávky na skoky na lyžiach.

V rámci stávok na skoky na lyžiach si môžete vybrať ako ženskú, tak aj mužskú časť tohto športu a môžete si vsadiť na mnoho zaujímavých turnajov a iných udalostí. Najobľúbenejšie sú medzi stávkarmi stávky na víťaza daného závodu, no aj mnohé iné, napríklad stávka na to, ktorý z dvoch vybraných účastníkov sa v závode umiestni na vyššej priečke, či sa danému pretekárovi podarí umiestniť sa na niektorej z prvých troch priečok a ďalšie.

Operátor DOXXbet vám ponúka na vaše stávky veľmi štedrý vstupný bonus, 100% až do 2 000 eur.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Poslednou z vybraných stávkových kancelárií je Tipsport. Tento online operátor taktiež patrí medzi to najlepšie, čo vám náš trh v súčasnej dobe ponúka. Na webových stránkach stávkovej kancelárie Tipsport môžete nájsť skutočne veľmi širokú škálu dostupných športov, na ktoré máte možnosť uzatvárať stávky a tiež aj veľké množstvo samotných stávkových príležitostí. Najširší výber stávok nájdete v rámci tých všeobecne najpopulárnejších športov, ako je napríklad futbal, tenis, basketbal či ľadový hokej, no pomerne slušné zastúpenie tu má aj mnoho iných športov, medzi ktorými nechýbajú ani práve skoky na lyžiach.

V rámci skokov na lyžiach si môžete vsadiť na mužskú aj ženskú sekciu tohto športu, môžete si vybrať z viacerých zaujímavých turnajov. Stávkari najčastejšie využívajú stávky na to, ktorý z účastníkov sa stane víťazom daného závodu, no populárne sú aj mnohé iné, napríklad stávka na to, kto sa umiestni na prvých troch priečkach, ktorý z dvoch konkrétnych pretekárov sa v závode umiestni na vyššej priečke ako ten druhý, kto sa na konci sezóny stane celkovým víťazom Svetového pohára, atď.

Na vaše stávky vám Tipsport ponúka vstupný bonus 100% až do 4 000 eur.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Skoky na lyžiach stávkovanie – Ako postupovať, stávkové trhy a typy stávok

Ak si chcete vyskúšať skoky na lyžiach stávkovanie, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali predtým určite vedieť. V prvom rade by ste mali vedieť aké typy stávok na tento šport existujú:

Online stávky na skoky na lyžiach

Stávkovanie na skoky na lyžiach je veľmi podobné ako v prípade v podstate všetkých ostatných športov, ktoré vám vo svojom portfóliu stávkové kancelárie ponúkajú. V prvom rade musíte mať samozrejme aktívny účet na stránkach niektorej z online stávkových kancelárií pôsobiacich na našom trhu. V ďalšom kroku si musíte zvoliť šport, na ktorý si chcete vsadiť, v tomto prípade skoky na lyžiach.

Následne si vyberiete konkrétnu športovú udalosť či turnaj a v ďalšom kroku aj konkrétnu stávkovú príležitosť. Ďalej je potrebné vybrať si, na aký výsledok si chcete staviť a ihneď potom aj sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť. Potom už stačí len dúfať, že práve vaša stávka bude úspešná.

Na Slovensku sa tej najväčšej popularite tešia v podstate rovnaké stávkové trhy, ako je tomu aj v celosvetovom meradle. Jedná sa hlavne o stávku na víťaza daného závodu či na to, komu sa podarí získať pódiové umiestnenie.

Live stávky na lyžiach a live prenosy

Live stávky sa dnes tešia veľmi veľkej popularite a to v podstate v rámci akéhokoľvek športu. Možnosť uzatvárať live stávky dnes môžete nájsť v ponuke snáď každej online stávkovej kancelárie, ktorá na našom i celosvetovom trhu pôsobí. Niet sa však vôbec čomu čudovať, live stávky sa totiž od tých štandardných vo viacerých veciach odlišujú.

Živé stávky na skoky na lyžiach online

V prvom rade ich samozrejme máte možnosť uzatvárať priamo počas toho, ako sa daný zápas či závod odohráva, no najväčším rozdielom je zrejme to, že vám prinášajú o niečo rozdielny zážitok zo stávkovania ako je to u štandardných stávok. Pri live stávkach zažívate iný typ adrenalínu, keďže stávku uzatvárate priamo v rámci „živého diania“.

Medzi tie najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie typy live stávok na skoky na lyžiach môžeme zaradiť určite stávku na celkového víťaza daného závodu, no tiež aj stávku na to, či sa daný pretekár umiestni na niektorej z prvých troch priečok a viaceré ďalšie.

Live stávky na skoky na lyžiach máte možnosť využiť napríklad v online stávkovej kancelárii bwin či Niké.

Ďalšou dôležitou súčasťou live sekcie v mnohých online stávkových kanceláriách je aj možnosť sledovania live prenosov zápasov či závodov. Aj keď túto možnosť neponúka každá stávková kancelária, u väčšiny z nich si live prenosy pozrieť môžete. Samozrejme je potrebné počítať s tým, že takto nebudete môcť sledovať každú športovú udalosť a najväčšie zastúpenie budú mať tie najpopulárnejšie športy, no na svoje si prídu práve aj milovníci skokov na lyžiach. Je však potrebné dodať, že ponuka je výrazne obmedzenejšia ako u niektorých iných športov.

Obľúbené udalosti zo sveta skokov na lyžiach

Obľúbené akcie, na ktoré môžete staviť na skoky na lyžiach

Skoky na lyžiach sú najmä v oblasti Európy a Severnej Ameriky pomerne populárnym športom a samozrejme tak existuje aj viacero udalostí zo sveta tohto športu, ktoré sa tešia veľkej obľube. Ktoré to sú?

Najpopulárnejšou udalosťou vo svete skokov na lyžiach je zrejme FIS Ski Jumping Svetový pohár, ktorý má pomerne dlhú tradíciu, aj keď ženy sa ho zúčastňujú až od sezóny 2011-2012. Pozostáva z množstva závodov, ktoré sa v priebehu celej sezóny konajú v rôznych častiach sveta. Zúčastňujú sa ho jednotlivci, tímy a tiež aj zmiešané tímy.

Ďalším obľúbencom je aj Turnaj štyroch mostíkov, ktorý je tvorený štyrmi závodmi, ktoré sú súčasťou Svetového pohára. Odohráva sa na štyroch miestach, konkrétne sa jedná o Garmisch-Partenkirchen, Obertsdorf, Innsbruck a Bischofshoven.

Medzi populárne udalosti zo sveta skokov na lyžiach musíme samozrejme zaradiť aj zimný olympijský turnaj, ktorý sa odohráva každé štyri roky a na ktorom bojujú najlepší skokani a skokanky z celého sveta. Tieto udalosti patria k tým najpopulárnejším medzi fanúšikmi a stávkarmi po celom svete, no taktiež aj na Slovensku.

Niekoľko tipov, ako stávkovať úspešnejšie

V tejto časti nášho článku vám predstavíme tipy na skoky na lyžiach, vďaka ktorým by vaše uzatváranie stávok na tento šport mohlo byť úspešnejšie.

Často kladené otázky

V súčasnej dobe bohužiaľ Slovensko nemá skokanov či skokanky na lyžiach, ktorí by patrili do svetovej špičky, a tak našich zástupcov na tých najvýznamnejších pretekoch nenájdete. Určite však máte možnosť vsadiť si na niektoré turnaje či závody, na ktorých je aj slovenská účasť.

Stávky na tento šport sú z veľmi veľkej časti podobné ako stávky na akýkoľvek iný šport. Je však pravdou, že tak ako aj u mnohých iných športov, aj práve skoky na lyžiach vám ponúkajú niektoré typy stávok, ktoré nemáte možnosť využiť pri mnohých ďalších športoch. Sem môžeme zaradiť napríklad stávku head-to-head, v rámci ktorej si môžete staviť na to, ktorý z dvoch vybraných účastníkov sa v rámci závodu umiestni na vyššej priečke. Celkovo sa však od ostatných nijak výrazne nelíšia.

Bohužiaľ, v súčasnosti na Slovensku nemáme závody v tomto športe, na ktoré by ste si mali možnosť vsadiť v niektorej z dostupných online stávkových kancelárií. V minulosti sa však takéto závody u nás odohrávali, a tak uvidíme, čo v tomto ohľade prinesie budúcnosť.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top