Kickbox stávkové kancelárie – Všetko, čo slovenskí hráči potrebujete vedieť

Kickbox je šport, ktorý sa na celom svete teší už dlhé desaťročia pomerne veľkej popularite. To isté samozrejme platí aj u nás, aj keď nemožno tvrdiť, že by sa na Slovensku tento šport radil medzi tie úplne najobľúbenejšie. Jeho popularita je však aj tak veľká a pasívne či aktívne sa kickboxu venuje veľmi veľa ľudí. Uzatváranie stávok na tento šport je u nás taktiež veľmi vyhľadávané. Práve z týchto dôvodov sme sa rozhodli, že si kickbox a tiež aj uzatváranie stávok naň v tomto článku o niečo viac priblížime. Čo vás teda v tomto článku čaká?

Zoznam najlepších stávok na kickbox pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

V prvom rade si uvedieme tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré pôsobia na našom trhu a zároveň vám ponúkajú možnosť uzatvárať stávky na kickboxové zápasy. Následne si podrobne preberieme aj to, ako prebieha uzatváranie stávok na kickbox. Taktiež si uvedieme aj tie najpopulárnejšie tipy kickboxových stávok a populárne stávkové trhy, ktoré pri uzatváraní stávok na kickbox radi využívajú práve slovenskí stávkari.

V ďalšej časti si rozoberieme to, či je možné na kickbox uzatvárať live stávky a sledovať live prenosy kickboxových zápasov. Následne si uvedieme niekoľko najpopulárnejších udalostí zo sveta kickboxu, ktoré sú populárne aj na Slovensku. Potom vám poskytneme niekoľko tipov, ktoré by mohli by pri vašom uzatváraní stávok na kickbox užitočné a v úplnom závere si rozoberieme tie najčastejšie kladené otázky spojené so stávkovaním na tento šport a samozrejme aj odpovede na ne.

Kde možno uzatvárať stávky na kickbox

V tejto časti našej recenzie si bližšie rozoberieme to, ktoré online stávkové kancelárie pôsobiace na našom trhu vám takúto možnosť ponúkajú. Pokiaľ si teda máte záujem vyskúšať uzatvárať kickbox stávky, ponúkame vám podrobný prehľad operátorov, u ktorých bude takéto stávkovanie najlepšie:

nike

Na webových stránkach online operátora Niké máte možnosť nájsť pomerne širokú škálu športových stávok, ktoré môžete uzatvárať. Niké patrí medzi popredných poskytovateľov online hazardu na slovenskom trhu a tak neprekvapí, že ponuka je tu skutočne kvalitná. Najväčší výber stávkových príležitostí vám samozrejme ponúkajú športy z kategórie tých najpopulárnejších, no na svoje si prídu aj fanúšikovia iných športov, medzi ktorými samozrejme nechýba ani kickbox. V rámci kickboxu si máte možnosť vsadiť na ženské i mužské zápasy a tiež na mnoho kickboxových eventov či rôznych líg.

Ak si budete chcieť v online stávkovej kancelárii Niké vsadiť práve na kickbox, najpopulárnejšie sú medzi hráčmi pochopiteľne stávky na víťaza daného zápasu. No vsadiť si môžete aj na ďalšie veci, napríklad na to, či bude zápas ukončený KO, či bude rozhodnutý podľa bodov, atď.

doxxbet

Ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie športových stávok na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet, môžete sa tešiť na to, že tu nájdete pomerne širokú ponuku dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Najširšia ponuka v oblasti stávkových príležitostí je prirodzene v rámci športov ako futbal či hokej, no na svoje si prídu aj tí stávkari, ktorí preferujú o niečo menej populárne športy.

V ponuke online stávkovej kancelárie DOXXbet tak môžete nájsť práve aj stávky na kickbox. V rámci kickboxu si môžete vsadiť na viaceré populárne série a môžete si vybrať aj to, či si chcete vsadiť na mužskú alebo ženskú časť tohto športu.

V prípade, že sa rozhodnete vsadiť si na kickbox u operátora DOXXbet, môžete si vsadiť napríklad na to, ktorý z účastníkov v danom zápase zvíťazí, čo je najpopulárnejšia stávka. Tiež však môžete uzatvoriť stávku aj na to, koľko kôl bude v rámci tohto zápasu odohraných, či sa tento zápas skončí na body, spôsobom KO, no aj na mnoho ďalších vecí.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie menom Tipsport nájdete skutočne veľmi širokú ponuku dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Tento online operátor patrí na našom trhu medzi tých úplne najobľúbenejších a niet sa čomu čudovať, ako sme už zmienili, ponuka stávkových možností je tu skutočne skvelá. Najviac zastúpené sú tu samozrejme tie najpopulárnejšie športy, ako je napríklad ľadový hokej, futbal, tenis či basketbal, no svoje miesto tu má aj mnoho ďalších, ktoré často nepatria do kategórie tých úplne najpopulárnejších.

Nájdete tu teda aj práve kickbox a ponuka stávok na tento šport je vcelku uspokojivá. Máte možnosť vsadiť si tu ako na ženskú, tak aj na mužskú časť kickboxu. Nájdete tu aj mnoho kickboxových udalostí, ktoré sa odohrávajú, a tiež aj viaceré zaujímavé ligy.

Ak sa rozhodnete, že si chcete vsadiť na kickbox práve na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport, môžete si vsadiť napríklad na to, komu sa podarí v danom zápase zvíťaziť, alebo aj na to, či sa zápas skončí spôsobom KO, koľko kôl bude v zápase odohraných a mnoho ďalších vecí.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna je najmä na našom trhu stálicou, ktorá svoje služby ponúka hráčom už veľmi dlhé roky. Tento operátor má medzi hráčmi veľmi dobrú povesť a jedným z dôvodov je aj to, že ponúka veľmi širokú škálu športov, na ktoré si tu môžete vsadiť. Medzi tieto športy samozrejme patrí aj práve kickbox. Aj keď najväčšie zastúpenie tu majú tie najpopulárnejšie športy ako napríklad futbal či ľadový hokej, stávky na kickbox vám tu taktiež ponúkajú dostatočné možnosti.

Vsadiť si tu môžete ako na zápasy žien, tak aj mužov a taktiež aj na množstvo športových udalostí či líg. Vďaka tomu si tu nájde niečo pre seba asi každý, kto obľubuje práve stávky na kickbox. Nech už preferujete seriál Glory alebo aj mnoho ďalších, na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna si budete môcť vsadiť na zápasy podľa svojej preferencie. Najväčšej obľube sa samozrejme tešia stávky na to, ktorý z účastníkov sa stane víťazom daného zápasu, no môžete si vsadiť aj na mnoho iných vecí, napríklad na to, či bude zápas ukončený KO či na to, koľko kôl bude v danom zápase odohraných.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bet365

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365 si máte možnosť vsadiť na skutočne veľmi širokú škálu športov a rôznych stávkových príležitostí. Jedná sa o online operátora, ktorý patrí medzi tých najpopulárnejších a to nielen u nás, ale aj v celosvetovom meradle.

To najväčšie zastúpenie tu samozrejme majú športy, ktoré môžeme zaradiť do kategórie tých najpopulárnejších, ako sú napríklad ľadový hokej, futbal, tenis a ďalšie. Skvelou správou je, že na svoje si prídu aj stávkari, ktorí si chcú vsadiť na kickboxové zápasy. V rámci tohto športu si môžete vybrať z množstva dostupných stávkových možností.

Ak sa teda rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok na kickbox práve na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365, môžete si vsadiť na viacero vecí, najobľúbenejšie sú samozrejme stávky na to, ktorý z účastníkov zápasu sa stane jeho víťazom, no popularite sa tešia aj stávky napríklad na to, koľko kôl bude odohraných alebo aj na to, či sa zápas skončí spôsobom KO.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

bwin

Оnline operátor menom bwin je taktiež jedným z najpopulárnejších a to v celosvetovom meradle. Aj v našich končinách sa však online stávková kancelária bwin môže pochváliť tým, že jeho služby využíva veľmi veľké množstvo stávkarov a hráčov. Ak sa rozhodnete navštíviť webové stránky tohto operátora, môžete sa tešiť na to, že tu nájdete skutočne veľmi široký výber dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť.

To najväčšie zastúpenie tu majú pochopiteľne najmä tie obecne najpopulárnejšie športy, ako sú napríklad futbal, basketbal či tenis, no vďaka tomu, že výber športov je tu skutočne veľmi široký, nájdete tu aj veľké množstvo ďalších športov. Medzi týmito športami nemôže chýbať ani práve kickbox, na ktorý si tu taktiež môžete vsadiť.

V rámci kickboxu si môžete vybrať z množstva možností, môžete si vsadiť ako na ženskú, tak aj na mužskú časť tohto športu a taktiež si môžete vybrať aj z množstva sérií či rôznych kickboxových eventov. V rámci stávok na kickbox v online stávkovej kancelárii bwin si môžete vsadiť napríklad na to, komu sa podarí stať sa víťazom daného zápasu, alebo aj na to, či zápas dopadne KO, no aj na mnoho ďalších vecí.

synottip

Online stávková kancelária SYNOT TIP patrí medzi operátorov, ktorých môžeme zaradiť medzi stálice na našom trhu v odvetví (nielen) online hazardu. Operátor SYNOT TIP u nás pôsobí už veľmi dlho a má povesť kvalitného operátora s veľmi širokou ponukou, z ktorej si dokáže vybrať snáď každý.

Najviac zastúpené sú tu samozrejme tie všeobecne najpopulárnejšie športy, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad futbal, ľadový hokej, tenis a ďalšie, no vsadiť si tu máte možnosť aj na mnoho ďalších športov, medzi ktorými nechýba ani práve kickbox. Aj keď výber kickboxových stávok tu nie je tak široký ako v prípade niektorých iných športov, môžete si tu vsadiť na mužské aj ženské zápasy a taktiež si môžete vybrať aj z rôznych kickboxových eventov či sérií.

Veľmi veľkej popularite sa tešia pochopiteľne najmä stávky na to, ktorý z dvoch účastníkov sa stane víťazom vybraného zápasu, no obľúbené sú aj iné stávky, napríklad na to, či dané stretnutie bude ukončené spôsobom KO, alebo trebárs na body. Ďalej si môžete vsadiť trebárs aj na to, koľko kôl bude v rámci zápasu odohraných a mnoho ďalších vecí.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ak teda chcete uzatvárať stávky na kickbox, stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú, sú skutočne kvalitní a overení operátori.

Kickbox stavkovanie – Ako prebieha

V prípade, že sa rozhodnete vyskúšať si kickbox stávkovanie, istotne by vás malo zaujímať aj to, ako prebieha uzatváranie stávok práve na tento šport a tiež aj to, aké typ stávok na kickbox máte k dispozícii.

Ako vsadiť na kickbox

Stavkovanie na kickbox prebieha v podstate rovnako ako na akýkoľvek iný šport. V prvom rade musíte mať samozrejme otvorený účet u niektorej online stávkovej kancelárie. V ďalšom kroku si musíte vybrať medzi dostupnými športami práve kickbox. Ďalej si zvolíte konkrétne stretnutie, na ktoré chcete uzatvoriť stávku a následne aj stávkovú príležitosť a konkrétny výsledok. Ďalej stačí už len zvoliť sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť.

Medzi tie najobľúbenejšie stávkové trhy u nás i v celosvetovom meradle môžeme zaradiť stávku na víťaza daného zápasu, stávku na to, či zápas skončí spôsobom KO, či napríklad aj stávku na to, či zápas skončí nerozhodne.

Live kickbox stavky a live prenosy zápasov

Live stávky a live prenosy športových zápasov dnes tvoria pevnú súčasť portfólia takmer každej online stávkovej kancelárie. Live stávkovanie sa medzi hráčmi najmä v posledných rokoch teší narastajúcej obľube a niet sa skutočne čomu čudovať. Live stávky totiž stávkarom ponúkajú o niečo iný rozmer zábavy, ako je to u klasických stávok. Pri live stávkach zažívate úplne iný typ adrenalínu, keďže uzatvárate stávky priamo v rámci daného prebiehajúceho stretnutia.

Stavte na živé udalosti kickboxu

Live stávky na kickbox máte možnosť uzatvárať u väčšiny kvalitných online stávkových kancelárií, ktoré na našom trhu v súčasnej dobe pôsobia. Aké live stávkové trhy sú medzi našimi stávkarmi tie najobľúbenejšie?

Najväčšej popularite sa určite tešia live stávky na to, ktorý z účastníkov sa stane konečným víťazom daného zápasu. Veľmi populárne sú však aj stávky na KO, či už na to, že zápas ako taký skončí KO, alebo na to, či spôsobom KO vyhrá konkrétny účastník.

Live prenosy zápasov v kickboxe sú taktiež ponukou niektorých online stávkových kancelárií, no musíte počítať s tým, že sledovať ich nebudete môcť na webových stránkach každého operátora, ktorý ponúka svoje služby stávkarom na našom trhu.

Populárne udalosti zo sveta

Stávkovanie na majstrovstvách kickboxu a turnajoch

Tak ako v každom športe, aj v kickboxe existujú udalosti, ktoré sa medzi fanúšikmi a tiež aj stávkarmi tešia veľmi veľkej popularite. Jednou z takýchto udalostí sú určite zápasy, ktoré sa odohrávajú v rámci série Glory, kde sa stretávajú tí najlepší kickboxeri z celého sveta a tieto zápasy sú divákmi aj stávkarmi veľmi ostro sledované.

Ak hovoríme o populárnych udalostiach zo sveta kickboxu, určite nemôžeme vynechať ani Colosseum Tournament či Glory of Heroes a ďalšie. Medzi slovenskými stávkarmi sú populárne v podstate rovnaké udalosti zo sveta kickboxu, ako je to aj v celosvetovom meradle.

Užitočné tipy na kickbox

V tejto časti našej recenzie si uvedieme niekoľko tipov, ktoré by vám mohli pomôcť k tomu, aby bolo vaše uzatváranie stávok na kickbox úspešné. Tu sú teda naše tipy na kickbox:

Často kladené otázky

Áno, ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky na ženské zápasy v kickboxe, nájdete aj na našom trhu online stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú. Samozrejme sa však nejedná o všetkých operátorov.

Stávky na kickbox sú v podstate rovnaké ako stávky na akýkoľvek iný šport. Je však samozrejme pravdou, že existujú určité typy stávok, ktoré sú špecifické pre niektoré typy športov, a tak sa v prípade kickboxu môžete stretnúť so stávkami, s ktorými sa pri množstve iných športov nestretnete.

V prvom rade je potrebné povedať, že žiadny zaručený recept na úspech neexistuje. Ak však chcete pre úspešné uzatváranie stávok urobiť čo najviac, je určite potrebné mať vytvorenú kvalitnú stávkovú stratégiu, ktorú budete v priebehu vášho uzatvárania stávok na kickbox aj dodržiavať.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top