Čo je to NETELLER?

Je to internetová peňaženka, ktorá sa využíva k internetovým platbám. Spolu so Skrill sú to tie najpopulárnejšie peňaženky. O jej popularite hovorí aj fakt, že túto internetovú peňaženku využívajú ľudia z viac než 200 krajín sveta. Najčastejšie sa s ňou stretneme v online stávkových kanceláriách, online kasínach či pri nákupoch na internete.

Pre našich čitateľov je určite najdôležitejšie to, či môžu internetovú peňaženku NETELLER využívať aj vo svojej online stávkovej kancelárii. Dobrou správou je, že možnosť využiť platobnú metódu NETELLER dnes ponúka väčšina online operátorov v oblasti hazardu, či už sa jedná o stávkové kancelárie, alebo kasína. Skvelé je taktiež to, že NETELLER je bezpečná platobná metóda a nemusíte sa obávať zveriť tejto internetovej peňaženke svoje finančné prostriedky. Má aj ďalšiu veľmi dôležitú a pozitívnu vlastnosť. Platby, ktoré pomocou tejto internetovej peňaženky uskutočňujete, sú realizované veľmi rýchlo.

*Platia pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

V ktorých stávkových kanceláriách nájdete možnosť využiť NETELLER?

Platby cez PayPal

Táto peňaženka je jednou z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších platobných metód, s ktorými sa v online stávkových kanceláriách môžeme stretnúť. Ktorí operátori vám možnosť využiť internetovú peňaženku NETELLER poskytujú?

Medzi tie najpopulárnejšie online stávkové kancelárie na našom trhu, ktoré poskytujú hráčom možnosť využiť služby peňaženky NETELLER, patrí napríklad Synottip, bwin a ďalšie. Na druhej strane je však potrebné uviesť, že na rozdiel od internetovej peňaženky Skrill, ktorú nájdeme skutočne takmer všade, ju neposkytuje viacero z veľkých mien v oblasti stávok. Stačí, ak povieme, že pomocou tejto platobnej metódy nemáte možnosť platiť na webových stránkach operátora iFortuna, Doxxbet či Tipsport. Ak teda chcete uzatvárať stávky na niektorom z týchto miest, NETELLER nebudete môcť využiť.

Aké promo akcie a špeciálne ponuky sa s NETELLER-om spájajú?

Existujú promo akcie a bonusy, ktoré sú spojené iba s určitými platobnými metódami a online stávková kancelária vám umožňuje takúto promo akciu využiť len v prípade, že využijete danú platobnú metódu. To môže platiť aj pri využití tejto internetovej peňaženky.

Častejšie sa však môžeme stretnúť s opačným prípadom, kedy stávková kancelária neurčí platobné metódy, ktoré musíte pre účasť na promo akcii využiť, ale tie, ktoré sú z účasti na promo akcii diskvalifikované. S tým sa pomerne často stretávame najmä pri vstupnom bonuse, ktorý nemožno získať, ak pre uskutočnenie svojho prvého vkladu na hráčsky účet využijete vybranú platobnú metódu. Stávkovanie cez NETELLER teda obvykle neprináša špeciálne bonusy či promo akcie.

Koľko vám s touto internetovou peňaženkou trvajú vklady a výbery?

Časy trvania vkladov a výberov sú jedným z najdôležitejších kritérií, ktoré hráči zohľadňujú pri výbere platobnej metódy, ktorá bude pre nich najvhodnejšia. Internetová peňaženka NETELLER vám v tejto oblasti ponúka to najlepšie, čo možno na trhu nájsť, teda okamžitú realizáciu vkladov a výberov. Rýchlosť realizácie vkladov a výberov je pre mnoho hráčov skutočne dôležitá.

Je to najmä preto, že to robí vaše NETELLER stávkovanie omnoho flexibilnejším. Napríklad si podvečer poviete, že si chcete vsadiť na večerný futbalový zápas Ligy Majstrov, no na svojom účte v stávkovej kancelárii nemáte žiadne finančné prostriedky. S touto internetovou peňaženkou to nie je problém, keďže vaša platba bude spracovaná ihneď. Keď preferujete rýchle stávkovanie, vklad cez NETELLER je tak správnou voľbou.

Aké sú výhody a nevýhody oproti platobným kartám?

Internetová peňaženka NETELLER aj platobné karty patria k veľmi často ponúkaným a využívaným platobným metódam na stránkach online stávkových kancelárií. V čom je však jedna možnosť lepšia ako druhá? A čo majú spoločné?

Táto peňaženka a platobné karty majú spoločný práve vyššie rozoberaný čas spracovania vkladov a výberov. Obe tieto platobné metódy sa môžu pochváliť tým, že platby budú spracované okamžite a vaše finančné prostriedky budete mať k dispozícii bez zbytočného čakania.

To, v čom sa tieto platobné metódy líšia, sú poplatky, ktoré musíte za ich využitie zaplatiť. Poplatky, ktoré sa spájajú s touto internetovou peňaženkou, si rozoberieme nižšie. Ďalším rozdielom medzi NETELLERom a platobnými kartami môže byť aj to, koľko minimálne a maximálne môžete vložiť a vybrať zo svojho účtu v online stávkovej kancelárii. Aj keď obidve platobné metódy spravidla ponúkajú v tejto oblasti pomerne široké možnosti a vy tak môžete vkladať a vyberať veľmi nízke aj vysoké sumy.

Aká je webová stránka platobnej metódy a orientácia na nej?

Keď navštívite webové stránky online peňaženky, čaká vás skutočne príjemné a moderné prostredie. Skvelé je, že všetko, čo sa potrebujete dozvedieť, zistíte veľmi rýchlo a jednoducho, keďže pohyb a orientácia na webstránke sú veľmi dobré a intuitívne.

Ak spomíname výhody, musíme sa pristaviť aj pri tom, v čom webová stránka peňaženky práve neexceluje. Pre slovenského zákazníka to môže byť napríklad fakt, že k dispozícii nie je slovenská verzia. Často slúži ako náhrada česká verzia danej stránky, no táto platobná metóda neposkytuje ani tú. Hráč, ktorý neovláda angličtinu ani iný svetový jazyk, tak môže mať s orientáciou na stránke problémy.

Ako prebieha registrácia a overenie účtu?

Aby ste mohli využívať túto internetovú peňaženku, je samozrejme potrebné sa na webstránke tejto spoločnosti zaregistrovať. Pre základnú registráciu je potrebné na domovskej stránke webstránky vpravo hore kliknúť na tlačidlo „Join for free“ a následne vyplniť povinné údaje – krstné meno, priezvisko, e-mailovú adresu a heslo. Zároveň s registráciou užívateľ súhlasí aj s Pravidlami používania a Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti.

Ak však chcete svoju internetovú peňaženku NETELLER využívať naplno, je potrebné, aby ste svoj účet verifikovali. To znamená, že musíte overiť svoju totožnosť. Na svoj NETELLER účet presuňte finančné prostriedky, spôsobov, ako to urobiť, je viacero. Máte možnosť využiť pomerne širokú škálu platobných metód, ktoré vám spoločnosť NETELLER poskytuje. Potom už je len na vás, ako vaše finančné prostriedky využijete, či už na uskutočňovanie online platieb, alebo na uzatváranie stávok v online stávkovej kancelárii.

Sú vaše finančné prostriedky v peňaženke v bezpečí?

Otázka bezpečnosti vybranej platobnej metódy, nech sa bavíme o ktorejkoľvek, by mala byť jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere tej správnej pre vás. Skvelou správou je, že internetová peňaženka NETELLER sa môže pochváliť skutočne kvalitným zabezpečením, je regulovaná britskou FCA (financial conduct authority) a patrí medzi tie najbezpečnejšie platobné metódy na trhu.

Okrem zabezpečenia zo strany spoločnosti NETELLER je však dôležité, aby ste na bezpečnosť dbali aj vy ako zákazník. Vhodné je napríklad pridať k účtu overenie v dvoch krokoch, používať silné heslá, pravidelne kontrolovať svoj výpis platieb, chrániť svoj počítač, z ktorého pristupujete na NETELLER účet, vyhýbať sa počítačom na verejných miestach a vždy, keď dokončíte prácu s účtom, sa nezabudnúť odhlásiť. Stávkovanie zápasov cez NETELLER potom bude absolútne bezpečné.

S akými poplatkami je potrebné pri peňaženke NETELLER počítať?

Pri internetovej peňaženke je samozrejme potrebné počítať s poplatkami. Za čo si pýta peniaze a koľko zaplatíte? Ak si na svoj NETELLER účet vkladáte finančné prostriedky, máte k dispozícii skutočne širokú škálu možností, konkrétne 59. Pri každej z týchto platobných metód musíte počítať s tým, že z vašej platby si spoločnosť vezme 2,5%. Toto platí až do výšky jednorazového vkladu 19 999 eur. Vklady v hodnote 20 000 eur a viac sú uskutočňované zdarma.

Pri výberoch z vášho účtu máte k dispozícii 5 možností. Pri bankovom prevode zaplatíte fixnú čiastku 10 USD, pri možnosti „Member Wire“ musíte počítať s poplatkom vo výške 12,75 USD, pri stránkach obchodníkov neplatíte žiadny poplatok, pri prevode peňazí zaplatíte 1,45%, minimálne však 0,5 USD, a pri Net+ Prepaid Mastercard je poplatok 0 až 1,75% z vašej platby.

V čom je peňaženka NETELLER zaujímavá?

Peňaženka sa môže pochváliť viacerými skvelými vlastnosťami, ktoré zákazníci určite ocenia. Prvou a najdôležitejšou z nich je určite bezpečnosť tejto platobnej metódy. Vďaka kvalitnému zabezpečeniu je používanie NETELLER-u skutočne bezproblémové a o vaše peniaze sa nemusíte obávať. Ďalšou dobrou vlastnosťou je napríklad prehľadná a intuitívna webová stránka, okamžité vklady a výbery a mnoho ďalšieho.

Aké otázky sa zákazníci pýtajú najčastejšie?

Overenie v dvoch krokoch je funkcia, ktorá zvyšuje úroveň zabezpečenia vášho účtu. Pri prihlásení musíte okrem vášho e-mailu a hesla zadať tiež kód, ktorý vám bude zaslaný na váš mobilný telefón. Vďaka tomu znížite pravdepodobnosť, že sa na váš účet dostane nežiadúca osoba.

Ak sa stanete súčasťou VIP programu, môžete sa tešiť na výbery zdarma, účty vo viacerých menách, každomesačný cash-back až do výšky 0,5%, flexibilné limity prevodov a ďalšie. Samozrejme to závisí od úrovne VIP programu, ktorú ste dosiahli (sú ponúkané 4 úrovne).

Net+ Prepaid Mastercard je predplatená karta, ktorá vám poskytuje okamžitý prístup k vášmu NETELLER účtu. Umožňuje vám uskutočňovať nákupy online aj osobne a taktiež pomocou nej môžete vyberať finančné prostriedky v bankomatoch, ktoré akceptujú Mastercard.

V tomto článku sme zhrnuli tie najväčšie výhody a nevýhody internetovej peňaženky NETELLER. To, či je vhodná pre vás, však musíte zhodnotiť vy sami.

Top 3 NETELLER Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top