IFortuna SK - Dostupné stávkové kurzy a sprievodca registráciou

Online stávková kancelária iFortuna patrí k stáliciam slovenského sveta online hazardu.

Zobraziť viac

Preto sme sa rozhodli, že vám poskytneme obsiahlu recenziu, v ktorej vám priblížime, čo vám tento operátor ponúka.

Zobraziť menej

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Vstupný bonus: €0
iFortuna
4
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
  • Najnovšie výsledky a štatistiky
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 3.5
Výbery: 4
Vklady: 4
Meny: 3.5
Software: 3.5
Ľahké používanie: 5
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Online stávková kancelária pôsobí na slovenskom trhu pod názvom iFortuna až od roku 2015, no prvá pobočka jej predchodkyne, Fortuny, bola otvorená už v roku 1990, aj keď v tej dobe sa samozrejme jednalo o kamennú prevádzku.

V tejto recenzii sa budeme snažiť podať vám čo najviac užitočných informácií o stávkovej kancelárii Fortuna. Uvedieme informácie o tom, držiteľom akej licencie operátor je, priblížime si to, ako sa možno na jeho stránkach registrovať, aké platobné metódy možno na jeho webe využívať, bonusy, ktoré svojim hráčom ponúka, funkčnosť a vzhľad webovej stránky, úroveň zákazníckych služieb a taktiež to snáď najpodstatnejšie, a to ponúkané športy, stávkové trhy a príležitosti.

Budeme radi, ak vám tento článok napomôže pri rozhodovaní sa o tom, ktorý online operátor bude pre vaše stávkovanie tým najvhodnejším. Aké vám ponúka iFortuna kurzové stávkovanie?

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Stávková Kancelária Fortuna - Akú licenciu má v roku 2024?

Otázka licencie je do veľkej miery otázkou bezpečnosti, a tak by mala byť hneď tým prvým, čo sa chcete o stávkovej kancelárii či online kasíne dozvedieť. Bezpečnosť je totiž najmä v prípade, kedy svoje peniaze posielate do rúk druhej strany, veľmi dôležitá.

Skvelé je, že iFortuna SK je jedným z našich najväčších online operátorov, čomu zodpovedá aj to, akým zabezpečením sa môže pochváliť. Je totiž licencovaná Ministerstvom financií Slovenskej republiky. Ministerstvo financií je regulátorom všetkých na slovenskom trhu pôsobiacich poskytovateľov online hazardu, a tak je držba tejto licencie nevyhnutnosťou, pokiaľ chce operátor u nás legálne pôsobiť.

Vďaka tomu, že je iFortuna regulovaná MFSR, sa máte v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí s kým spojiť a môžete riešiť svoje problémy priamo na domácej pôde. Môžeme tak potvrdiť, že Fortuna je bezpečným miestom pre uzatváranie stávok a nemusíte mať obavy z toho, zveriť tejto stávkovej kancelárii svoje finančné prostriedky.

Vlastnosti iFortuna

🏆 iFortuna SK: Navštívte stránku
📱 Mobilná verzia: Android a iOS
🎁 Ponuka registrácie: -
💸 Minimálna výška vkladu: €1

Bookmaker iFortuna Registrácia - Čo je potrebné?

V prípade, že si vyberiete online stávkovú kanceláriu Fortuna, registrácia je veľmi jednoduchá. Musíte si v prvom rade vytvoriť svoj hráčsky účet. Čo je potrebné pre úspešnú registráciu urobiť?

iFortuna

V prvom rade je potrebné zájsť na webovú stránku www.ifortuna.sk. Priamo na domovskej stránke nájdete v pravom hornom rohu políčko s názvom Registrácia. Potom, čo na toto políčko kliknete, objavíte formulár pre registráciu nového účtu. Tento formulár je nutné pravdivo vyplniť. Musíte vypísať políčka oslovenie, meno, priezvisko, dátum narodenia, login, heslo, PIN kód, e-mailová adresa, telefón, ulica a číslo domu, PSČ a mesto, bonus a prípadne nepovinné pole promo kód.

Je dôležité všetky tieto polia vyplniť pravdivo, keďže si iFortuna v ďalšom kroku pravdivosť vašich údajov overí. Je to potrebné preto, aby niekto nezneužil vaše údaje a nepokúsil sa zaregistrovať si hráčsky účet na vaše meno bez vášho vedomia.

Políčko bonus, ktoré sme zmienili vyššie, vám ponúka možnosť vybrať si jeden z troch dostupných uvítacích bonusov, . Môžete si taktiež zvoliť možnosť nevyužiť vstupný bonus, aj keď túto variantu si zvolí len málo hráčov.

Keď sa vám podarí všetky uvedené kroky podstúpiť, môžete sa tešiť zo svojho aktívneho hráčskeho účtu. Aby ste mohli svoj účet využívať naplno, musíte naň vykonať svoj prvý vklad finančných prostriedkov. Tento vklad možno uskutočniť pomocou jednej z platobných metód, ktoré Fortuna ponúka. Práve platobným metódam sa budeme venovať v ďalšej časti tohto článku.

Ako možno na uskutočňovať vklady a výbery peňazí?

To, aké platobné metódy daná online stávková kancelária alebo kasíno svojim hráčom ponúka, je pre mnoho z nich veľmi dôležité. Aké platobné metódy teda môžete nájsť na webovej stránke online stávkovej kancelárie iFortuna?

iFortuna

V prípade, že sa rozhodnete na hráčsky účet u tohto operátora odoslať peniaze, máte možnosť na to využiť niektorú z týchto platobných metód: bankový prevod, vklad na pobočke, kreditné a debetné karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro, platby cez bankový portál VÚB, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, Poštová banka a ČSOB. Pri vklade pomocou ktorejkoľvek z ponúkaných platobných metód môžete počítať s tým, že vaša platba bude spracovaná okamžite. Jedinou výnimkou je bankový prevod, pri ktorom si môžete počkať až dva pracovné dni.

Čo sa týka minimálneho vkladu, všetky platobné metódy majú spodnú hranicu vkladu vo výške 1 euro. Jedinou výnimkou je opäť možnosť platby prostredníctvom bankového prevodu, v takom prípade môžete vložiť už od 0,01 eura. Všetky vklady na vaše konto na webovej stránke iFortuna sú bezplatné a nezaplatíte tak žiaden poplatok. Pre výbery finančných prostriedkov z vášho hráčskeho účtu môžete využiť iba dve platobné metódy, a to výplatu cez bankový prevod alebo výber v hotovosti na jednej z pobočiek spoločnosti iFortuna, ktorých je na území Slovenska veľké množstvo.

Doba spracovania je pri výbere na pobočke samozrejme okamžite, no pri bankovom prevode si počkáte až do dvoch dní. Na pobočke si môžete vybrať minimálne 0,01 euro, prostredníctvom bankového prevodu si na účet môžete poslať minimálne 10 eur. Všetky výbery z vášho hráčskeho účtu na stránke iFortuna sú zdarma a vy tak nemusíte platiť žiadny poplatok, či už vyberáte na pobočke alebo prostredníctvom bankového prevodu.

Aký dizajn a funkcionalitu poskytuje stávková kancelária iFortuna?

Ihneď, keď vstúpite na webové stránky online stávkovej kancelárie iFortuna, privíta vás domovská stránka, ktorá je po informačnej stránke skutočne obsiahla. Nájdete tu všetky športy, na ktoré si máte možnosť vsadiť, tiež je tu výber tých najpopulárnejších stávkových príležitostí, taktiež sekcia najnovších správ zo sveta športových stávok, tiket a mnoho ďalšieho.

Skvelé je, že aj napriek tejto informačnej obsažnosti je domovská stránka veľmi prehľadná. To isté môžeme povedať aj o všetkých podstránkach webu iFortuny. Je skvelé, že webstránka je veľmi priateľská k užívateľom a ak hľadáte čokoľvek, pravdepodobne sa vám to podarí nájsť veľmi rýchlo. Stránka je taktiež dostupná v slovenskom jazyku, čo ocenia najmä tí hráči, ktorí neovládajú niektorý zo svetových jazykov.

Dizajn stránky je taktiež veľmi dobrý, domovská stránka i všetky podstránky pôsobia pomerne moderným dojmom, no zachovávajú si pre iFortunu typický vzhľad. Bezproblémový a jednoduchý je tiež postup, ako uzatvárať stávky, čo je pre efektívne fungovanie hráčov veľmi dôležité. Celkovo hodnotíme ako dizajn, tak i funkcionalitu webovej stránky online stávkovej kancelárie iFortuna veľmi pozitívne.

Teraz máte k dispozícii bonusové ponuky iFortuna

Online operátor iFortuna na svojich stránkach ponúka možnosť zisku uvítacieho bonusu. Akú má formu a čo presne môžete vďaka nemu získať? Online stávková kancelária iFortuna svojim hráčom ponúka možnosť využiť jeden z troch variantov uvítacieho bonusu.

iFortuna

Prvým z nich je stávka bez rizika až do výšky 30 eur. Táto ponuka vám dáva možnosť uzavrieť svoju prvú stávku na stránkach iFortuna bez rizika. Táto stávka však musí mať kurz minimálne 2.0. Platí to pre všetky typy stávok s výnimkou tých live. Ak chcete tento bonus využiť, je potrebné tak urobiť 7 dní od aktivácie tohto bonusu, inak vám právo naň zanikne. Ak sa vám teda nepodarí uspieť a vaša prvá stávka na webových stránkach iFortuna nebude úspešná, operátor vám vráti do 24 hodín vklad na váš hráčsky účet.

Druhý uvítací bonus, ktorý si pri registrácii účtu môžete zvoliť, je bonus 20 eur k prvej stávke. Tento bonus vám iFortuna pripíše potom, čo na svoj účet vložíte aspoň 10 eur a uzavriete tiket v minimálnej hodnote 10 eur a s kurzom aspoň 2.0. Po vykonaní týchto krokov vám stávková kancelária na účet pošle 20 eur. Na uzavretie vašej prvej stávky máte 7 dní od aktivácie, inak vám nárok na ňu zaniká.

Treťou možnosťou je zadanie vlastného promo kódu. Operátor iFortuna vám tiež ponúka možnosť stať sa súčasťou jeho vernostného programu a zbierať klubové body, ktoré môžete následne meniť za rôzne veci. Body sú získavané za vklady finančných prostriedkov a meniť ich je možné za finančné bonusy, stávky zdarma, informačný servis, športové predmety, elektroniku či lístky na futbalové zápasy.

Aké trhy nájdete na stránkach iFortuna SK?

Keďže stávkovú kanceláriu iFortuna môžeme bezpochyby zaradiť medzi to najlepšie a najkvalitnejšie, čo nám svet online gamblingu na našom trhu ponúka, podľa očakávaní nájdeme na jej webových stránkach skutočne širokú ponuku stávkových trhov.

Medzi tie, ktoré hráči obľubujú najviac, patria tieto:

1/X/2

Tento trh ponúka možnosť vsadiť si na to, či stretnutie vyhrá prvý alebo druhý tím, alebo zápas skončí remízou.

Správne skóre

Na tomto trhu hráč odhaduje, akým presným výsledkom sa dané stretnutie skončí.

Akumulátory

V rámci tohto trhu môžete uzatvárať tikety s viacerými stávkami, aby bol tiket víťazný, musia byť výherné všetky stávky.

Draw no bet

Pri tomto trhu uzatvárate stávku na víťaza zápasu či skóre, no v prípade remízy sú vám vaše prostriedky vrátené.

Okrem týchto trhov vám operátor samozrejme ponúka aj mnoho ďalších, ponuka je skutočne široká.

Aké športové stávky môžete podať?

Okrem toho, že vám iFortuna ponúka širokú škálu stávkových trhov, nájdete tu aj množstvo športov, na ktoré môžete uzatvárať vaše stávky. Aké konkrétne športy teda iFortuna ponúka?

Samozrejme tu nesmú chýbať tie najpopulárnejšie a najstávkovanejšie športy ako je futbal, hokej, tenis či basketbal, ktoré dnes ponúka snáď každý online operátor. Okrem toho si tu môžete vsadiť aj na ďalšie populárne športy, kam môžeme zaradiť hádzanú, volejbal, baseball, americký futbal, Formulu 1, rugby či stále populárnejšie MMA, no nájdete tu aj také športy, ktoré sa netešia tak obrovskej popularite ako napríklad futbal či hokej. Sem môžeme zaradiť bowls, kriket, leteckú akrobaciu, motocykle, pro gaming, rally, stolný tenis, no nájdeme tu aj sekciu špeciálnych stávok a politiky.

Na čo Slováci najradšej tipujú?

Slovenskí hráči na webových stránkach iFortuna využívajú možnosť uzatvárania stávok najmä na tie najpopulárnejšie športy, to znamená futbal, hokej a tenis. Samozrejme to záleží aj od toho, aká je časť roka a aké ligy, poháre či turnaje práve prebiehajú.

Vo futbale sa okrem populárnych svetových líg teší veľkej obľube slovenská Fortuna Liga a v hokeji môžeme povedať to isté najmä o najvyššej Tipsport Lige. V rámci tenisu si okrem celosvetovo obľúbených turnajov Slováci často nájdu cestu k zápasom, ktoré hrajú slovenskí zástupcovia, čo platí aj u iných športov.

Ako uzatvárať stávky na iFortuna

Ak sa ako hráč rozhodnete podať stávku práve na stránkach online operátora Fortuna, je samozrejme potrebné uskutočniť niekoľko krokov. Našťastie je tento proces veľmi jednoduchý a podobný, ako tomu býva aj u konkurenčných online stávkových kancelárií.

Ako sme už zmienili vyššie, vľavo na domovskej stránke nájdete panel, na ktorom sú uvedené ponúkané športy. Z tých si vyberiete taký, na ktorý chcete uzavrieť stávku, následne zvolíte stávkový trh, stávkovú príležitosť a kliknete na výsledok, na ktorý si chcete vsadiť. Následne je potrebné určiť, koľko finančných prostriedkov chcete vsadiť.

Napravo nájdete panel, na ktorom je zobrazený váš tiket aj s vašimi stávkami. Tiket obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete. Nájdete tu svoje uzatvárané stávky, ich kurzy, celkový kurz, finančné prostriedky, ktoré ste vložili a tiež sumu, ktorú sa vám v prípade úspechu podarí získať. Okrem toho tu nájdete aj ďalšie informácie.

Aké sú tie najobľúbenejšie druhy stávok, ktoré v iFortune nájdeme?

Sólo

Jednoduchá stávka, iba jeden zápas na tikete, ľubovoľný kurz.

Ako

Akumulovaná stávka, minimálne dve stávkové príležitosti s ľubovoľným kurzom na tikete, výsledný kurz je súčtom kurzov na tikete.

Maxikombi

Rozpisová stávka, je skráteným zápisom viacerých Ako stávok na jednom tikete.

Na webe stávkovej kancelárie iFortuna nájdete možnosť využiť tzv. Cashout. Cashout je v podstate predčasné vyplatenie vášho tiketu, a to za v súčasnosti ponúkanú hodnotu, ktorá odráža súčasné kurzy zápasov na vašom tikete. Cashout môže byť správnou voľbou vo viacerých situáciách.

Ak napríklad uzavriete Ako stávku s 8 stávkovými príležitosťami a 6 z nich už dopadlo vo váš prospech, môže byť rozumné nechať si stávku vyplatiť, pretože 2 zvyšné zápasy by vám ju mohli v prípade neúspechu pokaziť. Ak tak urobíte, zvyšné dve stretnutia sa vás úž netýkajú. Cashout môže byť výhodný aj vtedy, ak sa vám zdá, že sa niektorý zo zápasov, na ktorý ste uzavreli stávku, nevyvíja podľa vašich predstáv a vy chcete zabrániť tomu, aby jeden nesprávny výsledok zničil celý váš tiket.

Uzatváranie live stávok

Mnoho hráčov si dnes nedokáže predstaviť, že by využívali služby online stávkovej kancelárie, ktorá vo svojej ponuke nemá možnosť uzatvárania live stávok. V iFortuna si to dobre uvedomujú a na stránke tohto operátora tak nájdeme kvalitne spracovanú live sekciu.

Ihneď po príchode do live sekcie si všimnete, že všetko je veľmi prehľadné a jednoduché, čo je naozaj skvelé. Vy sa tak môžete sústrediť na výber samotných stávkových príležitostí a nemusíte sa zaoberať ničím iným, hráčov tu nič nerozptyľuje. Toto je pri sekcii live stávok extrémne dôležité, keďže je to oblasť stávkovania, kde častokrát rozhoduje rýchlosť. Preto je potrebné oceniť aj rýchlosť spracovávania zadaných príkazov, s ktorou sa v live sekcii iFortuna stretneme.

A čo samotná ponuka stávkových príležitostí?

Live sekcia v iFortune svojim hráčom poskytuje naozaj široké možnosti. Ako je možné predpokladať, najviac sú zastúpené dva športy – futbal a hokej. Samozrejme si však možno vsadiť aj na mnoho ďalších športov. Ako je zrejme každému jasné, ponuka tiež závisí na tom, aké ligy, súťaže či turnaje sa momentálne odohrávajú.

Dobrou správou je, že okrem live uzatvárania stávok môžete vybrané zápasy v iFortune aj naživo sledovať. Live prenosy sú totiž súčasťou sekcie live stávok. Prenosy sú ale dostupné len pri vybraných stretnutiach, ktorých však nie je málo. V prípade, že by ste svoje tipy či postrehy chceli zdieľať s ďalšími hráčmi, v live sekcii nájdete na pravom paneli chat, v ktorom si hráči vymieňajú svoje skúsenosti a tipy na prebiehajúce zápasy.


IFortuna mobile - Aké mobilné hry ponúka?

Dnes je uzatváranie stávok prostredníctvom mobilného zariadenia veľmi populárne a mnoho hráčov si bez neho nevie predstaviť svoju činnosť. Možnosť mobilnej hry vám samozrejme ponúka aj iFortuna, na jej stránkach sú vám k dispozícii dve varianty: mobilná verzia webu a mobilná aplikácia.

Mobilná verzia webu iFortuna ponúka kvalitný zážitok zo stávkovania, v podstate rovnaký ako v prípade štandardnej verzie. Pokiaľ chcete využiť práve túto možnosť, je to veľmi jednoduché. Stačí navštíviť web iFortuna z vášho mobilného zariadenia a stránka sa prispôsobí vášmu mobilu či tabletu. Web je optimalizovaný aj pre iPad.

Ak preferujete mobilnú aplikáciu iFortuna, máte na výber z dvoch možností, keďže ju ponúka pre hráčov s operačným systémom Android aj iOS. Aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS môžete získať priamo v App Store, v prípade Androidu v sekcii mobilného hrania na webe iFortuna. Skvelé je, že ako aplikácia, tak aj mobilný web vám ponúkajú kvalitné prostredie ako na štandardnej stránke a taktiež rovnaké možnosti stávkovania. V prípade mobilnej hry v iFortune nemáte v súčasnej dobe možnosť využiť žiadnu exkluzívnu promo akciu.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+


Bezpečnosť a Zabezpečenie Stávkovej Kancelárie iFortuna

Bezpečnosť je jednou z kľúčových vecí, ktoré by mali vstupovať do rozhodovania o tom, ktorý partner v oblasti online hazardného hrania je pre nás ten pravý. Dobrou správou je, že v prípade iFortuny sa nie je čoho obávať. Ochranu a zabezpečenie má tento operátor zvládnuté skutočne dobre a hráčom tak poskytuje bezpečné herné prostredie.

Mimo iného je iFortuna držiteľom certifikátu SSL. Tento certifikát pomocou šifrovania zabezpečuje ochranu dát, prenášaných medzi vaším zariadením a serverom alebo webstránkou. SSL certifikát taktiež zaisťuje ochranu pred niektorými kybernetickými útokmi.

Nariadenie Európskej Únie o ochrane osobných údajov, známe pod názvom GDPR, zase zabezpečuje ochranu vašich citlivých informácií. Na stránkach iFortuna tak máte istotu, že sú vaše údaje aj finančné prostriedky v absolútnom bezpečí. Je však dôležité, aby ste aj vy dbali na bezpečnosť, a tak na webstránky stávkovej kancelárie nepristupujte z neznámych zariadení či sietí a taktiež vždy po ukončení stávkovania kliknite na tlačidlo odhlásiť.


Kvalita Služieb Podpory Zákazníkov na iFortuna

Ak sa počas stávkovania na webovej stránke iFortuna stretnete s niečím, s čím budete potrebovať poradiť, môžete kontaktovať zákaznícku podporu iFortuna. Ako to môžete urobiť?

Využiť môžete dve možnosti kontaktu. Buď môžete zákazníckej podpore zavolať, a to od pondelku do piatku od 8:00 do 19:00 a od soboty do nedele od 8:00 do 16:00. Druhou možnosťou je kontaktný formulár, ktorý nájdete na webstránke online stávkovej kancelárie iFortuna.

Skvelé je, že podpora je dostupná v slovenskom jazyku, a tak bude komunikácia bezproblémová aj pre užívateľov, ktorí neovládajú žiadny zo svetových jazykov.

Čo sa týka kvality samotných pracovníkov zákazníckej podpory, môžeme potvrdiť, že tu pracujú skutočne kompetentní ľudia, ktorí vám dokážu rýchlo a efektívne pomôcť s riešením vašich prípadných problémov.

Recenzia Záver

V záverečnej časti tejto recenzie by sme radi zhrnuli to najdôležitejšie, čo obsahuje. Aké sú teda podľa nás tie najväčšie plusy a mínusy stávkovej kancelárie iFortuna?

Plusy
  • Široká škála dostupných športov
  • Množstvo stávkových trhov
  • Príjemný dizajn
  • Spoľahlivosť a kvalitné zabezpečenie
Mínusy
  • Menší počet dostupných platobných metód pri výberoch prostriedkov
  • Absencia možnosti využitia niektorej z e-peňaženiek

Z celkového hodnotenia vychádza online stávková kancelária iFortuna veľmi dobre. Svojim hráčom poskytuje kvalitné prostredie pre uzatváranie stávok, veľmi široké možnosti dostupných športov, trhov a stávkových príležitostí. To všetko na kvalitne zabezpečených, prehľadných a príjemných webových stránkach.

Toto je len pár z množstva pozitív, ktoré možno o stávkovej kancelárii iFortuna povedať. Medzi negatíva môžeme zaradiť to, že niektorí užívatelia, ktorí majú špecifické požiadavky na sekciu platobných metód, budú možno musieť využiť iné možnosti, ako tie, ktoré preferujú.

Všeobecne iFortuna – kurzová ponuka tejto stávkovej kancelárie a ďalšie veci vytvárajú skutočne skvelé podmienky aj pre tých najnáročnejších užívateľov, a tak je veľmi pravdepodobné, že si na jej stránkach prídete na svoje aj vy. Dúfame, že vám naša recenzia pomohla v rozhodovaní o tom, ktorá stávková kancelária je pre vás najlepšia.

Recenzie odporúčaných bookmakerov

iFortuna
open
Top