Tipsport SK - Proces registrácie a najnovšie ponuky pre Slovensko

V tejto recenzii si priblížime online stávkovú kanceláriu Tipsport, ktorá je najväčším poskytovateľom služieb v tomto odvetví na Slovensku a v Česku.

Zobraziť viac

Na území Slovenska pôsobí konkrétne od roku 2006, a tak má za sebou už pomerne dlhú históriu na to, aby sme mohli férovo zhodnotiť jej fungovanie aj z dlhodobého hľadiska.

Zobraziť menej

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Vstupný bonus: €20
Tipsport
4.5
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
  • Live stávky s množstvom možností
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 5
Výbery: 4.5
Vklady: 4
Meny: 4
Software: 4.5
Ľahké používanie: 5
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

V tomto článku sa pokúsime poskytnúť vám obsiahlu recenziu tejto online stávkovej kancelárie, uvedieme si, ako je operátor licencovaný, predstavíme si spôsob registrácie na jeho webových stránkach, platobné metódy, ktoré máte k dispozícii, rôzne bonusy, ktoré tu môžete nájsť, dizajn a funkčnosť webu, zabezpečenie webstránky, úroveň zákazníckeho servisu a v neposlednom rade aj samotné športy a stávkové trhy, ktoré na Tip sport nájdete.

Dúfame, že vám naša recenzia pomôže zistiť, či je stávková kancelária Tipsport – kurzová ponuka, atď. vhodnou voľbou práve pre vás a či v nej nájdete všetko, čo pre svoje stávkovanie potrebujete.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport stávková kancelária- licencia a registrácia stávkovej spoločnosti

Toto je jedna z najdôležitejších otázok, ktoré by ste si mali položiť pri výbere toho správneho partnera v oblasti online hazardu práve pre vás. Bezpečnosť musí byť na prvom mieste a to platí dvojnásobne, pokiaľ svoje finančné prostriedky zverujete do cudzích rúk.

Dobrou správou je, že v tejto oblasti sa môže operátor pochváliť veľmi dobrým zabezpečením. Táto stávková kancelária je držiteľom licencie, ktorú online stávkovým kanceláriám a kasínam udeľuje Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Táto licencia je zárukou toho, že sa v prípade problémov (reklamácia tiketu, a pod.) budete mať na koho obrátiť a všetko prebehne v súlade so zákonom.

Vďaka tejto licencii sa teda nemusíte obávať o svoje finančné prostriedky a služby online stávkovej kancelárie môžete využívať s pocitom, že vaše peniaze sú v bezpečí.

Vlastnosti Tipsport

🏆 Tipsport SK: Navštívte stránku
📱 Mobilná verzia: Android a iOS
🎁 Ponuka registrácie: €20 zadarmo na prvé stávky
💸 Minimálna výška vkladu: €1

Tipsport Registrácia - Ako si otvoriť online stávkový účet

Ak sa rozhodnete, že chcete využiť služby práve online stávkovej kancelárie Tipsport, registrácia je samozrejme potrebná. Ako tento proces prebieha? Čo je pre registráciu nutné?

Tipsport

Navštívte webovú stránku www.tipsport.sk. Hneď na domovskej stránke uvidíte vpravo hore možnosť Registrácia. Po kliknutí na ňu sa vám zobrazí registračný formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Tento formulár od vás vyžaduje vyplnenie mena, priezviska, telefónneho čísla a e-mailovej adresy. Taktiež tu nájdete políčko „Chcem zadať akčný kód“, ktorého vyplnenie je však nepovinné.

Je dôležité, aby ste všetky tieto údaje vyplnili pravdivo. V ďalšom kroku od vás totiž stávková kancelária vyžaduje overenie vašej e-mailovej adresy a telefónneho čísla, ktoré ste zadali. Na váš e-mail vám pošle odkaz, na ktorý je potrebné kliknúť a taktiež vám na váš mobilný telefón zašle heslo pre prihlásenie. Následne stačí tieto údaje vyplniť a váš účet je zaregistrovaný.

Overenie vášho účtu pomocou zaslania e-mailu a SMS je potrebné, aby si operátor dokázal overiť, že zadávate pravdivé údaje a že sa jedná skutočne o vás. Je to spôsob, ako zabrániť zneužitiu vašich údajov cudzou osobou.

Po uskutočnení všetkých vyššie popísaných krokov máte aktívny hráčsky účet. Už je potrebné len uskutočniť svoj prvý vklad finančných prostriedkov, čo môžete urobiť prostredníctvom niektorej z dostupných platobných metód, ktorých Tipsport ponúka dostatočné množstvo a o ktorých si povieme viac v nasledujúcej časti našej recenzie.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako fungujú vklady a výbery na hráčsky účet - k dispozícii sú vstupné bonusové ponuky

Sekcia platobných metód je pevnou súčasťou každého online kasína či stávkovej kancelárie a úroveň tejto sekcie je pre hráčov veľakrát jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere správneho partnera v oblasti online hazardu. Aké platobné metódy vám ponúka stávková kancelária Tipsport?

Tipsport

Ak sa rozhodnete vložiť na svoj hráčsky účet finančné prostriedky, na webovej stránke online stávkovej kancelárie Tip sport ponuka určite nesklame. Vložiť môžete prostredníctvom nasledujúcich platobných metód: bankový prevod, kreditné a debetné karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro, Slovenská sporiteľňa, VÚB banka, Tatra banka, e-peňaženka Skrill, paysafecard a vklad na pobočke.

Pri vklade prostredníctvom paysafecard zaplatíte poplatok vo výške 5% z vášho vkladu, vklad na niektorej z kamenných pobočiek môžete uskutočniť zadarmo. Pri zvyšných metódach vkladu si Tipsport neúčtuje žiaden poplatok, no ten si môže účtovať vaša banka.

Pomocou bankového prevodu môžete vkladať prostriedky bez obmedzenia, pri Skrill-e od 40 do 50 000 eur, pomocou paysafecard od 1 do 1 000 eur, vložiť na pobočke môžete od 0,01 do 1 500 eur a pri ostatných metódach máte možnosť jednorazového vkladu od 1 do 40 000 eur. Doba spracovania platby je pri všetkých metódach okamžitá, jedinou výnimkou je bankový prevod, pri ktorom si môžete pár dní počkať. Pre výbery z hráčskeho účtu môžete využiť bankový prevod, Skrill alebo výplatu na pobočke.

Poplatky sú rovnaké ako pri vkladoch, pomocou bankového prevodu si môžete vybrať 5 až 100 000 eur, pomocou Skrill-u 40 až 30 000 eur a na pobočke 1 až 1 000 eur. Cez bankový prevod a Skrill si na výber počkáte do 2 pracovných dní. Vklad môžete uskutočniť veľmi jednoducho, stačí vám mať vytvorený aktívny hráčsky účet a vybrať si platobnú metódu, ktorú chcete využiť. To isté platí aj pre výbery z hráčskeho účtu.

Funkčnosť a Dizajn Stránky pre Stávkovanie Online

Už pri prvej návšteve webovej stránky online stávkovej kancelárie Tipsport si všimnete, že domovská stránka obsahuje širokú škálu informácií. Dobrou správou však je, že aj napriek tomu je stránka veľmi prehľadná a zorientujete sa na nej pomerne rýchlo. To isté sa týka aj všetkých sekcií a podstránok, ktoré vám Tipsport ponúka. Všetko je prehľadné a priateľské k užívateľom, vďaka čomu je stávkovanie príjemné a efektívne.

Okrem toho môžeme webovú stránku hodnotiť pozitívne aj po stránke dizajnu, aj keď je pravdou, že by si tak významná online stávková kancelária ako Tipsport možno zaslúžila o niečo modernejší šat.

Podstatné však je, že tu nájdete všetko, čo potrebujete, a to veľmi rýchlo a bez zdĺhavého blúdenia po webovej stránke. Skvelé je tiež to, že web je k dispozícii v slovenskom jazyku, čo nebýva pravidlom pri všetkých operátoroch.

Proces uzatvárania stávok je taktiež veľmi jednoduchý, čo je často pre hráčov jedným z najdôležitejších kritérií, ktoré pri výbere online stávkovej kancelárie hodnotia. Obecne môžeme web Tipsport ohodnotiť ako po stránke dizajnu, tak i po stránke funkcionality pozitívne a bezpochyby sa na ňom bude každý z hráčov cítiť veľmi dobre.

Tipsport bonus - Aké bonusové ponuky máte k dispozícii

Tipsport

Online operátor Tipsport vám tak ako aj iní operátori ponúka viacero bonusov. Tým najobľúbenejším je zrejme uvítací bonus. Čo konkrétne vďaka nemu môžete získať?

Ak sa rozhodnete využiť možnosť pripísať si na účet uvítací bonus, môžete sa tešiť na to, že sa skladá z dvoch častí. Prvú tvorí 15 eur, ktoré získate iba za to, že vyplníte pri registrácii osobné údaje a overíte svoju totožnosť.

Druhá a zaujímavejšia časť vstupného bonusu je možnosť získať až 4 000 eur. Stávková kancelária Tipsport vám totiž váš úplne prvý vklad na hráčsky účet zdvojnásobí, a to až do výšky vkladu (alebo bonusu) 4 000 eur.

Je potrebné počítať s tým, že na takto získané prostriedky sa vzťahujú aj určité požiadavky na prestávkovanie. Aby ste mali svoje bonusové prostriedky k dispozícii, musíte prestávkovať aspoň 600 eur, a to na stávkových tiketoch s kurzom minimálne 1,5. Za každý deň si však do tohto súčtu môžete pripísať maximálne 40 eur, a tak si bonus v plnej sume na svoj účet pripíšete najskôr po 15 dňoch od jeho získania.

Tipsport tiež ponúka promo akciu Nety za zdieľanie, v ktorej môžete získavať vernostné body, tzv. Nety, za zdieľanie analýz a tiketov na sociálnych sieťach, iných weboch a na fórach.

Taktiež tu môžeme nájsť vernostný program s názvom Tipkonto, v rámci ktorého získavate taktiež Nety, a to za uzatváranie stávok. Tieto vernostné body následne môžete využívať ako vklad na akúkoľvek stávku.

Tip sport - Aké trhy nájdete na webovej stránke?

Vzhľadom na to, že Tipsport patrí medzi najväčšie a najkvalitnejšie stávkové kancelárie na slovenskom trhu, ponuka stávkových trhov na jeho webe je veľmi široká.

Aké sú tie najpopulárnejšie trhy?

1/X/2

Na tomto trhu si hráč môže vsadiť na to, či stretnutie vyhrá prvý tím, druhý tím alebo či sa skončí nerozhodným stavom.

Akumulátor

Na tomto trhu máte možnosť získať za svoj vklad pomerne vysokú odmenu, je však potrebné, aby boli všetky stávky na vašom tikete výherné. Na tikete musí byť taktiež viac ako jedna stávka.

Over/Under

Na tomto trhu uzatvárate stávku na tom, či v danom stretnutí padne viac/menej gólov/bodov, ako je dané číslo.

Toto sú len tie najpopulárnejšie trhy, ktoré u tohto operátora môžete nájsť. Okrem nich je tu však aj množstvo ďalších stávkových trhov, z ktorých si určite vyberie každý hráč.

Aké športové stávky vám Tipsport SK ponúka?

Skvelá je okrem ponuky stávkových trhov aj ponuka športov, na ktoré si na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport môžete vsadiť. Čo konkrétne tu môžeme nájsť?

Do základnej ponuky samozrejme patria športy, ktoré nemôžu chýbať na stránkach žiadnej stávkovej kancelárie. Nájdete tu hokej, futbal, tenis či basketbal, no aj ďalšie športy ako volejbal, baseball, americký futbal, bojové športy, box, cyklistiku, golf, rugby, šachy či šípky. Medzi zaujímavosti patrí aj ponuka športov ako sú e-športy, ktoré si získavajú čoraz väčšiu popularitu, letecká akrobacia, motoristické športy ako F1 či MotoGP, plochá dráha či spoločenské stávky, kde nájdete väčšinou stávkové možnosti kopírujúce aktuálne spoločenské dianie.

Čo internetove stavkovanie preferujú slovenskí stávkari?

Medzi tie najpopulárnejšie športy medzi slovenskými hráčmi patria podľa očakávaní najmä hokej, futbal, tenis a basketbal, najviac stávok je uzatváraných na tie najsledovanejšie ligy a turnaje v daných športoch, alebo na najvyššie slovenské ligy ako futbalová Fortuna Liga či hokejová Tipsport Liga. Populárne sú tiež napríklad tenisové zápasy so slovenským zastúpením, to sa týka najmä ženského tenisu.

V rámci ostatných športov sa tešia popularite taktiež najmä tie ligy či zápasy, ktoré sú najsledovanejšie aj v celosvetovom meradle.

Ako uzavrieť stávky Tipsport a aké sú kurzové stávky?

V tejto časti si bližšie popíšeme, čo je treba urobiť pre uzavretie športovej stávky na stránke stávkovej kancelárie Tipsport.

Ak sa rozhodnete uzavrieť stávku v stávkovej kancelárii Tipsport, postup je veľmi jednoduchý. Stačí si na domovskej stránke v paneli vľavo vybrať daný šport, následne stávkový trh, na ktorom chcete uzavrieť stávku a daný zápas. Potom si stačí vybrať konkrétnu stávkovú príležitosť a kliknúť na vami tipovaný výsledok. Ďalej je samozrejme potrebné zvoliť sumu, ktorú ste sa rozhodli staviť.

Na pravej strane nájdete panel s tiketom, na ktorom sú zobrazené vaše stávky. Na tikete nájdete všetky potrebné informácie, teda stávky, ktoré uzatvárate, konkrétne Tipsport kurzy, celkový kurz, čiastku, ktorú ste vsadili, čiastku, ktorú môžete v prípade víťazného tiketu získať a ďalšie potrebné údaje. Medzi tie najpopulárnejšie druhy stávok, ktoré možno v online stávkovej kancelárii Tipsport uzatvárať, patria:

Sólo tip

Jeden zápas/stávková príležitosť na tikete. Tiket je výherný, ak je váš tip správny.

AKU stávka

Akumulovaná stávka, na tikete sú minimálne 2 a maximálne 60 stávok. Tiket je výherný, ak sú všetky stávky na ňom správne.

Extratip

Tiket môže byť víťazný aj pri jednom chybnom tipe, ak bol tento tip prídavný. Prídavný tip možno určiť na tikete, ktorý obsahuje aspoň 10 stávkových príležitostí.

Stávková kancelária Tipsport ponúka možnosť využitia Cashout-u. Cashout vám umožňuje nechať si vyplatiť tiket za súčasnú ponúkanú hodnotu. Jedná sa v podstate o predčasné vyplatenie výhry. Cashout sa môže vyplatiť pri viacero scenároch. Napríklad pokiaľ uzavriete AKU stávku s 15 stávkovými príležitosťami, z ktorých 11 už vyšlo, no vy sa obávate, aby vás jeden zo zostávajúcich 4 tipov o vašu výhru nepripravil.

Necháte si vyplatiť stávku a zvyšné zápasy vás tak prakticky nemusia zaujímať. Ďalej sa Cashout môže vyplatiť aj v prípade, že vidíte, že sa niektorý z vašich zápasov nevyvíja vo váš prospech a vy sa obávate, že vám môže pokaziť celý tiket.

Tipsport live - Aké stávky Live nájdete na webovej stránke?

Ako snáď každý kvalitný online operátor, aj Tipsport svojim hráčom ponúka možnosť využiť sekciu live stávok. Táto sekcia vám ponúka pomerne prehľadné prostredie, čo je najmä pri live stávkach, kde je potrebné rýchlo sa orientovať, veľmi dôležité. Dôležité je tiež to, aby boli vaše príkazy spracovávané čo najrýchlejšie, čo Tipsport taktiež spĺňa.

V rámci live sekcie nájdete skutočne štedrú ponuku, najväčšie zastúpenie majú štandardne futbal a hokej, no nájdete tu aj množstvo iných športov, na ktoré si môžete naživo vsadiť.

Tipsport vám vďaka svojej Tipsport TV tiež ponúka možnosť sledovania live prenosov vybraných zápasov, ktorých v skutočnosti nie je málo. Je však potrebné poznamenať, že aj keď v live sekcii stávkovej kancelárie Tipsport nájdete veľké množstvo live prenosov, nie je možné sledovať každý zápas, na ktorý máte možnosť si v live sekcii staviť.

Ak sa chcete inšpirovať či napríklad podeliť o svoje tipy a ďalšie veci, v live sekcii máte možnosť využiť aj chat, ktorý sa nachádza na paneli na pravej strane. V rámci tohto chatu si hráči radia, zdieľajú svoje tipy a naopak sa snažia získať čo najviac informácií ohľadne toho, ako stávkujú ostatní. Konečné rozhodnutie o tom, do čoho vložíte svoje peniaze, je vždy na vás, no skúsenosti ostatných hráčov vám môžu ponúknuť iný pohľad na vec.


Aké sú možnosti mobilnej hry a stavky cez mobil?

Online stávková kancelária Tipsport svojim hráčom ponúka možnosť využiť mobilnú aplikáciu aj mobilnú verziu svojho webu, vďaka čomu si môžete vybrať to, čo vám viac vyhovuje.

Mobilnú verziu webu Tipsport môžete využiť veľmi jednoducho. Stačí, ak webovú stránku navštívite prostredníctvom mobilného zariadenia a okamžite na ňu budete presmerovaní. Skvelé je, že mobilná verzia stránky je responzívna a ponúka veľmi podobný zážitok ako štandardná verzia. Ak dávate prednosť stávkovaniu cez mobilnú aplikáciu Tipsport, ponúka vám možnosť výberu aplikácie pre operačný systém Android alebo iOS.

Ak si chcete stiahnuť aplikáciu pre operačný systém Android, musíte v nastaveniach vášho telefónu povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov, keďže táto aplikácia v súčasnosti nie je dostupná cez Google Play. Aplikáciu si následne môžete stiahnuť priamo na webstránke stávkovej kancelárie Tipsport. V prípade, že si chcete stiahnuť aplikáciu pre operačný systém iOS, stačí navštíviť App Store a aplikáciu si stiahnuť. Taktiež máte možnosť získať ju priamo na webovej stránke Tipsport.

Niekedy sa môžeme stretnúť so špeciálnymi promo akciami, ktoré sú exkluzívne pre mobilnú hru, no stávková kancelária Tipsport vám v súčasnosti takúto možnosť neponúka.

*Platia pravidlá a podmienky! 18+


Bezpečnosť tohto servera pre online stávkovanie

Toto by mala byť snáď tá najdôležitejšia otázka, ktorú si každý užívateľ, ktorý rozmýšľa o vytvorení hráčskeho účtu, položí. Skvelé je, že Tipsport je na tom v oblasti zabezpečenia skutočne veľmi dobre. Svojim užívateľom poskytuje bezpečné herné prostredie, a to pomocou viacerých prostriedkov.

Tipsport sa môže pochváliť tým, že je držiteľom SSL certifikátu, ktorý vďaka šifrovaniu chráni všetky dáta, ktoré sú prenášané medzi vaším počítačom a webovou stránkou či serverom. Taktiež poskytuje ochranu pred základnými typmi kybernetických útokov. Ochrana vašich osobných informácií je zabezpečená aj vďaka už v súčasnosti platnému nariadeniu o GDPR.

Tipsport vo všeobecnosti poskytuje skutočne dobré zabezpečenie a vy tak môžete mať istotu, že všetky vaše údaje a finančné prostriedky sú v bezpečí. Samozrejme je určitá časť tejto zodpovednosti aj na vás, a preto si dajte záležať na tom, aby ste na stránku nevstupovali z neznámych sietí či zariadení a taktiež sa vždy po ukončení činnosti na stránke Tipsport nezabudnite odhlásiť.


Kvalita a spoľahlivosť stávkovej kancelárie

Ak sa pro vašom hraní stretnete s nejakými problémami a budete sa chcieť obrátiť na zákaznícky servis stávkovej kancelárie Tipsport, môžete na to využiť hneď niekoľko možností.

Môžete napísať e-mail, zavolať alebo odoslať vyplnený formulár, ktorý nájdete v sekcii zákazníckej podpory na webovej stránke Tipsport. Podpora nie je dostupná non-stop, vaše otázky vám zodpovedajú od pondelka do nedele od 8:00 do 22:00.

Podľa skúseností hráčov sú pracovníci podpory veľmi kompetentní a nápomocní. Skvelé je tiež to, že je k dispozícii podpora v slovenskom jazyku.


Informácie o Tipsport Stávková spoločnosť

Spoločnosť Tipsport SK, a.s. je pod súčasným názvom na slovenskom trhu od roku 2006 a prevádzkuje jednu z najúspešnejších stávkových kancelárií v strednej a východnej Európe.

Zaujímavosťou je, že Tipsport sa môže na Slovensku pochváliť aj pomerne veľkým počtom kamenných prevádzok. Za zmienku stojí aj fakt, že bola prvým operátorom na našom území, ktorý svojim hráčom poskytoval možnosť uzavrieť stávku – dvojtip.

Obecne patrí Tipsport k priekopníkom online hazardného hrania na Slovensku, patrí k prvým operátorom, ktorí hráčom poskytovali skutočne kvalitné služby.

Recenzia Záver

V tomto článku sme sa vám pokúsili priblížiť online stávkovú kanceláriu Tipsport a to, čo všetko vám ponúka. Aké sú podľa nás jej najväčšie plusy a mínusy?

Plusy
  • Široký výber stávkových príležitostí
  • Široká škála stávkových trhov a športov
  • Možnosť kvalitného mobilného hrania
  • Spoľahlivosť a bezpečnosť
Mínusy
  • Nie najmodernejší dizajn
  • Menší počet dostupných platobných metód pre výbery

Celkovo hodnotíme online stávkovú kanceláriu Tipsport, kurzové stávky, atď. jednoznačne veľmi pozitívne. Je to veľká „stálica“ na slovenskom trhu s online hazardom, ktorej sa podarilo vybudovať si za dlhé roky existencie skutočne širokú základňu užívateľov a nie je sa čomu čudovať. Ponúka totiž veľmi široké možnosti v oblasti stávkových trhov a stávkových príležitostí, jej služby môžete plnohodnotne využívať aj na cestách a môžete si byť istí, že vaše finančné prostriedky sú v rukách tohto online operátora v absolútnom bezpečí. Vďaka týmto a mnohým ďalším plusom je Tipsport určite operátorom, ktorého by ste pri vašom výbere partnera vo svete online hazardu mali zvážiť.

Náš výber najlepších bookmakerov

Tipsport
open
Top