Alpské lyžovanie stávkové kancelárie a ako to funguje

Zrejme každý z nás pozná šport menom alpské lyžovanie. Tento šport sa u našich fanúšikov najmä v posledných rokoch teší skutočne veľmi veľkej obľube a určite sa niet čomu čudovať. Za popularitu tohto športu si môžu pripísať zásluhy naši lyžiari, najmä však lyžiarky, ktoré práve v alpskom lyžovaní dosahujú svetové úspechy. To sa teda odrazilo aj na obľúbenosti tohto športu medzi ľuďmi na Slovensku obecne a zákonite aj medzi stávkarmi.

Práve alpské lyžovanie si bližšie rozoberieme v rámci tohto článku. V prvom rade si preberieme to kde mate možnosť uzatvárať stávky na tento šport. V ďalšej časti článku sa bližšie pozrieme na to, ako prebieha uzatváranie stávky, čo pre uzatvorenie stávky na alpské lyžovanie musíte urobiť. Následne si rozoberieme, či máte možnosť uzatvárať live stávky na alpské lyžovanie a taktiež aj to, či môžete pozerať live prenosy závodov.

V ďalšej časti sa budeme venovať tomu, aké sú tie najpopulárnejšie udalosti spojené s týmto športom a následne si uvedieme niekoľko tipov, ktoré by mohli byť pri uzatváraní stávok na alpské lyžovanie užitočné. Nakoniec si zodpovieme niekoľko tých najčastejšie kladených otázok, ktoré hráčov zaujímajú.

Zoznam najlepších stávok na Alpské lyžovanie pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Najlepšie miesta pre uzatváranie stávok na lyžovanie

V tejto časti recenzie si uvedieme online stávkové kancelárie, ktorých ponuka dostupných stávok na alpské lyžovanie je na našom trhu zrejme najlepšia. Keď si teda chcete vsadiť na alpské lyžovanie, stávkové kancelárie, ktoré vám podľa nás ponúkajú v tejto oblasti tie najlepšie možnosti, sú nasledujúce:

iFortuna

Ak sa rozhodnete, že máte záujem uzatvárať stávky na webových stránkach online operátora Fortuna, máte k dispozícii pomerne širokú škálu dostupných športových stávok na mnoho športov. Medzi ne samozrejme patrí aj alpské lyžovanie, v rámci ktorého vám ponúka Fortuna (iFortuna) viacero zaujímavých možností. Samozrejme tu môžete uzatvárať stávky na mužské aj ženské závody v alpskom lyžovaní, uzatvárať stávky môžete napríklad na preteky svetového pohára, najčastejšie tu nájdete slalom, obrovský slalom, paralelný slalom či zjazd. Môžete si vsadiť na to, kto sa stane víťazom daného závodu, kto sa umiestni na druhom či treťom mieste a mnoho ďalšieho. V súčasnej dobe vám online operátor Fortuna neposkytuje príležitosť využiť nejaký typ bonusu, ktorý by súvisel výhradne so stávkami na alpské lyžovanie.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

V prípade, že si pre svoje stávkovanie vyberiete práve online stávkovú kanceláriu Niké, budete mať skutočne široký výber možností. Vsadiť si tu môžete na veľmi veľké množstvo športov a samozrejme tu nájdete aj alpské lyžovanie. Vzhľadom na to, akej popularite sa tento šport u nás v posledných rokoch teší, si tu môžete vybrať z množstva dostupných stávok naň. Zvoliť si môžete mužské aj ženské turnaje a najčastejšie sa tu môžete stretnúť so stávkami na zjazd, slalom, paralelný slalom či obrovský slalom. Takisto tu máte na výber aj mnoho typov stávok, medzi nimi sú najpopulárnejšie stávky na to, ktorý z účastníkov sa stane víťazom daného závodu, kto sa umiestni na ďalších miestach, či trebárs na to, kto sa stane víťazom Veľkého či Malého glóbusu. Ani Niké vám neponúka exkluzívne bonusy pre alpské lyžovanie.

SYNOTTIP

Pokiaľ si ako partnera pre svoje online hazardné hranie vyberiete práve online stávkovú kanceláriu SYNOTTIP, môžete sa tešiť na to, že tu budete mať k dispozícii veľmi veľké množstvo dostupných stávkových príležitostí, veľa športov a tiež aj množstvo rôznych typov stávok. Samozrejme medzi dostupnými športami nájdete aj alpské lyžovanie. Aj tu si môžete vybrať mužské aj ženské alpské lyžovanie, medzi najpopulárnejšie disciplíny, ktoré tu nájdete, patrí slalom, obrovský slalom, zjazd a paralelný slalom. Medzi typmi stávok sú najobľúbenejšie stávky na víťaza daného závodu, na ďalšie umiestnenia či napríklad na to, či niektorý z účastníkov skončí na lepšej alebo horšej pozícii ako ďalší. Populárne sú aj stávky na to, kto sa stane celkovým víťazom daného seriálu.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport je obľúbená najmä preto, že tu máte možnosť využiť stávky na veľké množstvo športov. Medzi nimi môžete samozrejme nájsť aj práve alpské lyžovanie. Skvelé je, že v rámci tohto športu môžete využiť pomerne širokú škálu kurzových stávok. V prvom rade je dôležité zmieniť, že máte na výber stávky na mužskú aj ženskú časť tohto športu. Najväčšie zastúpenie tu majú stávky na obrovský slalom, slalom, paralelný slalom a tiež aj na umiestnenie v celkovom poradí boja o Veľký a Malý Glóbus. Nájdete tu aj rôzne typy stávok, najvyužívanejšími sú stávky na to, kto z účastníkov sa stane víťazom závodu, kto sa umiestni na ďalších priečkach, kto vyhrá prvé a druhé kolo a tiež aj mnoho ďalších. U Tipsport nenájdete exkluzívne bonusy na alpské lyžovanie.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet si môžete vyskúšať stávky na širokú škálu dostupných športov. Jedným z týchto športov je aj alpské lyžovanie, ktoré tu má pomerne slušné zastúpenie. Nájdete tu stávky na mužskú aj ženskú časť tohto športu, veľmi populárne sú stávky na slalom, obrovský slalom, paralelný slalom a v mužskej verzii tohto športu tiež aj na zjazd. Využiť tu môžete aj rôzne typy stávok, medzi ktoré patria napríklad stávky na to, kto z účastníkov závodu sa stane jeho celkovým víťazom, taktiež aj to, kto sa umiestni na druhom či treťom mieste. Ďalej sú zastúpené aj stávky na to, kto vyhrá prvé a druhé kolo závodu a tiež aj na to, kto na konci sezóny získa Veľký a Malý Glóbus. V oblasti bonusov ani na DOXXbet nie je dostupný bonus, ktorý by bol určený výhradne pre stávky na alpské lyžovanie.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Alpské lyžovanie – Stávkovanie a ako naň

Ak sa rozhodnete, že máte záujem o uzatváranie stávok práve na alpské lyžovanie, stávkovanie na tento šport a teda jeho priebeh by vás mal určite zaujímať. Čo je teda potrebné vedieť, aby ste vedeli, ako staviť na alpské lyžovanie?

V prvom rade by ste mali poznať rôzne typy stávok, ktoré možno na alpské lyžovanie uzatvárať. Aké to teda sú?

Stávka na víťaza

To, čo je stávka na víťaza, je zrejme jasné už z jej samotného názvu. V tomto prípade uzatvárate stávku na to, ktorý z účastníkov daného závodu sa stane aj jeho víťazom. Vo väčšine závodov v rámci alpského lyžovania to teda znamená, že sa jedná o súťažiaceho, ktorý musí mať najlepší súhrnný výsledok za obidve odjazdené kolá a samozrejme nemôže ani v jednom z nich vypadnúť.

Stávka na umiestnenie

Tento typ stávky je pomerne podobný ako stávka na víťaza, rozdiel je v podstate iba v tom, že neuzatvárate stávku na to, kto sa stane víťazom závodu, ale uzatvárate stávku na to, na ktorom mieste sa umiestni daný závodník.

Umiestnenie na pódiu

Pri tomto type stávky musíte odhadnúť to, ktorým trom zo súťažiacich sa podarí umiestniť sa na prvých troch miestach v rámci daného závodu. Nielen to, musíte správne určiť aj ich presné poradie, a teda to, kto sa umiestni na prvom, druhom a aj treťom mieste. Tomuto typu stávky sa hovorí aj podium finish.

Stávka na víťaza turnaja

V prípade tohto typu stávky si môžete vsadiť na to, kto sa stane celkovým víťazom turnaja. To znamená, že neuzatvárate stávku na to, ktorý z účastníkov zvíťazí v danom závode, ale na to, ktorý z nich bude najúspešnejší v rámci daného turnaja na konci sezóny. V prípade stávok na alpské lyžovanie sú to najčastejšie stávky na víťaza Malého či Veľkého Glóbusu.

Match-up stávka

Pri tomto type stávky si môžete vsadiť na to, ktorý z dvoch účastníkov daného závodu sa umiestni na lepšej a ktorý na horšej pozícii. Tieto stávky sú populárne najmä vtedy, ak sa závodu zúčastňujú napríklad dvaja hráči, ktorí spolu často bojujú o prvenstvo v závode a vy si môžete vsadiť na to, komu z nich sa podarí uspieť a prekonať svojho súpera.

Ďalšou dôležitou vecou, ktorú by ste určite mali vedieť, je to, ako je možné uzatvárať stávky na alpské lyžovanie. Tento proces je skutočne veľmi jednoduchý a v podstate rovnaký, ako u ktoréhokoľvek iného športu. V prvom rade si musíte vybrať, či si chcete vsadiť na mužskú alebo ženskú verziu tohto športu. Následne si vyberiete, či si chcete vsadiť napríklad na slalom, obrovský slalom, paralelný slalom alebo niečo iné. Následne si zvolíte konkrétnu stávkovú príležitosť, zvolíte si sumu, ktorú chcete do hry vložiť a potom už musíte iba dúfať, že bude vaša stávka úspešná.

Medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy, na ktoré si zvyknú vsadiť stávkari na slovenskom trhu, patria stávky na víťaza závodu či celého turnaja, taktiež na to, kto sa stane víťazom konkrétneho kola či napríklad na to, aké konečné umiestnenie v turnaji sa podarí danému športovcovi získať.

Alpské lyžovanie – Uzatvárajte live stávky a sledujte live prenosy

Live stávky na alpské lyžovanie

Sekciu live stávok je dnes možné nájsť v ponuke takmer každej online stávkovej kancelárie, ktorá na tomto trhu pôsobí. Live stávky sa teda tešia skutočne veľmi veľkej popularite. Niet sa príliš čomu čudovať, keďže uzatváranie live stávok je iné ako uzatváranie štandardných stávok. Takéto stávky dokážu hráčom priniesť rozdielny typ zážitku z hry a adrenalínu, keďže môžu uzatvárať stávky priamo na práve prebiehajúce stretnutia. Aké sú teda live stávky a live prenosy práve na slovenskom trhu?

Ak máte radi alpské lyžovanie, stávkovanie live a živé prenosy vás budú určite zaujímať. Ak sa pozrieme na slovenský trh s online hazardom, nájdeme tu taktiež mnoho stávkových kancelárií, ktoré svojim hráčom ponúkajú možnosť uzatvárať live stávky. Medzi tie najpopulárnejšie trhy, ktoré slovenskí hráči využívajú pre uzatváranie live stávok, patria napríklad stávky na to, kto zo zúčastnených sa stane víťazom daného závodu, kto z nich sa umiestni na druhom a treťom mieste.

Ďalej hráči na našom trhu často uzatvárajú aj live stávky na to, kto sa stane celkovým víťazom turnaja. Na Slovensku sa najmä v posledných rokoch tešia najmä live stávky na ženskú verziu tohto športu, keďže je v nej veľmi kvalitné slovenské zastúpenie. Toto sa teda týka stávok na jednotlivé závody, no taktiež aj stávok na to, kto bude na konci sezóny najúspešnejší a podarí sa mu získať Veľký alebo Malý Glóbus.

Aj na slovenskom trhu máte možnosť využiť live prenosy závodov v alpskom lyžovaní, no je potrebné počítať s tým, že vám túto možnosť určite neponúka každá stávková kancelária, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a taktiež tu nenájdete live prenos každého závodu, na ktorý môžete na stránkach daného operátora uzatvárať live stávky.

Alpské lyžovanie – Populárne udalosti

Stávkovanie na alpské lyžovanie sa v dnešnej dobe teší pomerne veľkej popularite a to najmä v európskych krajinách a tiež aj v Severnej Amerike. Aké sú teda tie najpopulárnejšie udalosti v rámci tohto športu?

Počas celej sezóny sa priebežne koná mnoho závodov, ktoré sú súčasťou boja o Svetový pohár, čo platí ako v mužskej, tak aj v ženskej verzii tohto športu. Veľmi populárne sú v podstate všetky z týchto závodov, či už sa jedná o slalom, obrovský slalom, paralelný slalom, zjazd alebo Super G.

Okrem týchto udalostí si stávkari veľmi obľúbili napríklad aj Majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní či preteky v rámci olympijského turnaja.

Medzi slovenskými stávkarmi sa obľube tešia v podstate tie isté udalosti, no najmä v posledných rokoch si hráči na našom stávkarskom trhu nachádzajú cestu najmä k tým závodom a turnajom, ktoré majú slovenskú účasť. Jedná sa teda hlavne o ženskú časť alpského lyžovania, kde máme veľmi silné zastúpenie a často získavame aj veľmi kvalitné umiestnenia. Populárne sú teda v podstate všetky závody, ktoré prebiehajú v rámci ženskej časti Svetového pohára a taktiež aj Majstrovstvá sveta v alpskom lyžovaní. Okrem toho slovenskí stávkari samozrejme veľmi často a radi využívajú aj možnosť vsadiť si na závody v alpskom lyžovaní, ktoré prebiehajú v rámci olympijského turnaja.

Alpské lyžovanie stávková stratégia - Pár tipov

V tejto časti našej recenzie si uvedieme nejaké tipy na alpské lyžovanie, ktoré by vám mohli pomôcť k tomu, aby boli vaše stávky o niečo úspešnejšie a efektívnejšie. Čo teda môžete urobiť, aby bolo vaše stávkovanie lepšie?

Často kladené otázky

Áno, v súčasnosti je slovenské zastúpenie v rámci disciplín alpského lyžovania pomerne dobre zastúpené, a tak môžete počítať s tým, že ak vám online stávková kancelária ponúka možnosť uzatvárať stávky práve na tento šport, budete mať možnosť vsadiť si aj na slovenských športovcov. Toto platí zvlášť v ženskej časti alpského lyžovania.

Uzatváranie športových stávok je odvetvie, v ktorom určite môžete byť aj dlhodobo úspešní. Podmienkou pre tento úspech je však to, aby ste mali dobré znalosti tohto športu, jeho účastníkov a ďalších vecí. Tak, ako to pri hazarde platí v podstate všeobecne, aj keď urobíte všetko pre svoj úspech, budete sa do istej miery musieť spoliehať aj na to, že budete mať pri svojom hraní šťastie. Je teda určite možné byť pri uzatváraní stávok na alpské lyžovanie úspešní, no neexistuje žiaden zaručený recept, ktorý by vám takýto úspech dokázal zaistiť. Keď si však vsádzate na alpské lyžovanie, stávková stratégia je dôležitá.

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky na alpské lyžovanie, postup je v podstate rovnaký alebo veľmi podobný, ako u ktoréhokoľvek iného športu, ktorý vám online stávkové kancelárie ponúkajú. Zvolíte si šport, následne konkrétnu udalosť a výsledok, na ktorý chcete vsadiť svoje peniaze. Potom zvolíte sumu, ktorú chcete do hry vložiť a ďalej už nemusíte robiť nič, iba sledovať závod a dúfať, že sa vám podarí pripísať si na svoj účet výhru.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top