V akej stávkovej kancelárii nájde milovník basketbalu tie najlepšie podmienky?

V tomto článku sme sa vám rozhodli poskytnúť recenzie stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú tie najvýhodnejšie podmienky pre hráčov, ktorí radi uzatvárajú stávky na basketbal. Naším cieľom je uľahčiť vám výber tej správnej online stávkovej kancelárie.

Nasledujúce riadky vám ponúknu informácie o tom, aké rôzne stávkové trhy zamerané na basketbal možno v online stávkových kanceláriách nájsť, aké typy stávok môžete na basketbal uzatvárať, aké miesto je pre stávky na basketbal najvhodnejšie, aké populárne basketbalové udalosti (Majstrovstvá sveta, Európy, atď.) môžete na stránkach online operátorov nájsť a mnoho ďalších zaujímavých informácií.

Zoznam najlepších basketbalových stávkových kancelárií pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • TV Tipsport online prenosy
  • Live stávky s množstvom možností
Euroleague Basket
Bbl
Nba
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • Rôzne stávkové trhy
  • "Benefit" body za každú stávku
Lega Basket
Nba
Sbl
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • Špeciálne bonusy
  • Fortuna TV - živých prenosov
Sbl
Nba
Liga Endesa
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Funkcia live streamu
  • Najnovšie výsledky a štatistiky
Bbl
Nba
Euroleague Basket
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Basketbal patrí medzi tie najsledovanejšie športy a z toho vyplýva aj popularita stávok naň. No samotný fakt, že daná online stávková kancelária patrí medzi tie najpopulárnejšie na trhu, nemusí tiež znamenať, že na jej webových stránkach nájdete aj tie najlepšie stávky na basketbal. Pre viac informácií pokračujte v čítaní nášho článku.

Aké sú tie najlepšie miesta pre uzatváranie stávok na basketbal?

Aby ste získali čo najlepší prehľad o tom, ktorí online operátori na slovenskom trhu vám ponúkajú tie najvýhodnejšie podmienky pre uzatváranie stávok na basketbal, v tejto časti článku uvádzame niekoľko stávkových kancelárií, ktoré patria v tejto oblasti k tomu najlepšiemu, čo na našom trhu možno nájsť.

iFortuna

V našom výbere určite nesmie chýbať ani jedna z najpopulárnejších stávkových kancelárií na našom trhu, konkrétne iFortuna. Tento online operátor sa môže taktiež pochváliť veľmi širokou ponukou stávok, čo čiastočne platí aj pre stávkovanie na basketbal. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna si tak prídu na svoje aj milovníci tohto športu.

Na výber však máte napríklad oproti futbalu pomerne obmedzený výber stávkových trhov, za zmienku stojí určite americká NBA, či napríklad najvyššie národné ligy v štátoch ako Filipíny či Portoriko. Taktiež tu môžete uzatvárať štandardné typy stávok, ako je stávka na víťaza, stávka na víťaza 1. polčasu a podobne. Ani iFortuna, tak ako jej konkurenti, vám neponúka možnosť využiť bonusy, ktoré by boli zamerané vyslovene na basketbal.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Pri výbere top stávkových kancelárií v oblasti basketbalových stávok určite nesmieme vynechať ani online operátora Tipsport. Táto stávková kancelária patrí medzi to najlepšie, čo nám trh online stávok ponúka. Zodpovedá tomu aj ponuka stávkových možností v oblasti basketbalu.

Na webových stránkach tohto operátora totiž nájdete kvalitnú a širokú ponuku a na svoje si prídu aj hráči, ktorí hľadajú niečo viac. Tak, ako aj u vyššie spomínaných konkurentov, Tipsport ponúka možnosť uzatvárania stávok na tie najpopulárnejšie európske národné aj pohárové súťaže. Zároveň v ponuke nesmú chýbať NBA stávky a niekoľko ďalších zaujímavých možností. To isté sa týka aj typov stávok, ktoré môžete uzavrieť.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Doxxbet

Do nášho zoznamu bezpochyby patrí aj online stávková kancelária Doxxbet, ktorá milovníkom basketbalu taktiež ponúka zaujímavé možnosti. Doxxbet vám ponúka pomerne širokú škálu trhov, na ktorých možno uzatvárať stávky na basketbalové zápasy. Nájdete tu tie najznámejšie európske národné ligy, ako sú napríklad nemecká, španielska či talianska, no taktiež tu môžete uzavrieť stávku na uruguajskú či bolívijskú najvyššiu ligu.

Okrem národných líg máte možnosť vsadiť si aj na najpopulárnejšiu európsku súťaž Euroligu či na americkú NBA, ktorá sa medzi hráčmi taktiež teší obrovskej popularite. Nájdete tu aj veľmi širokú škálu typov stávok, od základných, ako je výsledok, výsledok bez remízy, výsledok vrátane predĺženia či počet bodov, až po výsledok či počet bodov v 1. polčase. Na webových stránkach stávkovej kancelárie Doxxbet nenájdeme bonusy s basketbalovou tematikou, no bonusy z promo akcií, ktoré vám Doxxbet ponúka, možno následne využiť aj na uzatváranie basketbalových stávok.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Synottip

Poslednou online stávkovou kanceláriou, ktorej ponuku basketbalových stávok si rozoberieme, je Synottip. Synottip sa môže pochváliť obecne veľmi dobrou ponukou v oblasti športových stávok. Sekcia basketbalu určite nie je tak obsiahla ako napríklad stávky na futbal, no tie najzaujímavejšie národné ligy a pohárové súťaže nájdete aj tu.

Medzi tie najpopulárnejšie môžeme zaradiť NBA či napríklad Majstrovstvá sveta. Na webových stránkach tohto online operátora taktiež nenájdeme promo akcie, ktoré by sa zameriavali výhradne na basketbal. Pokiaľ však chcete uzatvárať stávky na basketbalové zápasy a využívať pritom bonusové prostriedky, môžete napríklad využiť možnosť získať uvítací bonus či skúsiť uspieť v inej promo akcii.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Všetky online stávkové kancelárie, ktorých ponuku basketbalových stávok sme rozoberali, ponúkajú svojim hráčom aj možnosť uzatvárať live stávky.

Ako môžu hráči uzatvárať stávky na basketbal?

Tipsport - stávky na basketbal

Ak chcete na webových stránkach danej stávkovej kancelárie uzatvárať basketbalové stávky, musíte mať v prvom rade vytvorený hráčsky účet. Je skvelé, že dnes už snáď každý online operátor ponúka novým hráčom šancu spríjemniť si svoje začiatky a získať uvítací bonus.

Ak sa vám podarí úspešne zaregistrovať, následne by ste si mali z ponuky stávok na stránke danej stávkovej kancelárie vybrať tie na basketbal. Ten býva väčšinou v prvej štvorici uvedených športov, obvykle za futbalom, ľadovým hokejom a prípadne za tenisom. Ďalej je potrebné, aby ste si vybrali stávkový trh, na ktorom chcete uzavrieť svoju stávku. Je na vás, či sa rozhodnete pre niečo, čo dobre poznáte, alebo si zvolíte niektorú z neznámych a „exotických“ národných líg, ktoré veľa stávkových kancelárií ponúka.

V nasledujúcom kroku sa musíte rozhodnúť, aký typ stávky chcete uzavrieť. V basketbale existuje pomerne veľké množstvo typov stávok, najmä pokiaľ ste v live sekcii. Medzi tie najpopulárnejšie však určite patria stávky na celkového víťaza stretnutia, stávky na víťaza 1. polčasu, stávky na víťaza bez remízy a podobne. Ďalej sa samozrejme musíte rozhodnúť, do rúk ktorého tímu vložíte svoju dôveru. Keď uskutočníte všetky tieto kroky, nezostáva vám nič len čakať a dúfať, že bude vaša stávka výherná.

Aké typy stávok v basketbale existujú?

Tak, ako to platí aj u väčšiny iných športov, aj na basketbal stávkovanie ponúka rôzne možnosti. Tie najpopulárnejšie a najčastejšie využívané si rozoberieme v tejto časti článku:

Stávka na víťaza zápasu

Názov hovorí sám za seba, táto stávka vám umožňuje vsadiť si na to, ktorý tím sa stane celkovým víťazom daného stretnutia. Pri tomto type stávky nemôžete tipovať remízu, pretože v prípade, že bude stav po riadnom hracom čase nerozhodný, rozhoduje stav po predĺžení.

Handicap

Pri handicape v podstate uzatvárate stávku na to, aký minimálny bodový rozdiel bude medzi dvomi tímami. Ak máte silné dôvody predpokladať, že jeden tím bude výrazne prevyšovať ten druhý, handicap je tá správna stávka pre vás.

Celkový počet bodov v zápase

Tento typ stávky vám ponúka možnosť vsadiť si na to, koľko bodov bude získaných v rámci celého zápasu.

Hráč neuzatvára stávku na konkrétny počet bodov, ale na to, či bude počet bodov nižší alebo vyšší ako dané číslo.

Stávka v predstihu

Sú to stávky, ktoré uzatvárate napríklad na to, na ktorom mieste skončí tím na konci sezóny či na to, ako ďaleko sa mu podarí dostať v rámci play-off. Pri tejto stávke je potrebné myslieť na to, že aj v prípade, že bude táto stávka víťazná, na výsledok a jej prípadné vyplatenie si počkáte pomerne dlhú dobu.

Live stávky

Live stávky sú kategóriou sami o sebe. Sekciu, ktorá vám ponúka možnosť uzatvárať práve live stávky, dnes nájdete na webových stránkach snáď každej kvalitnej online stávkovej kancelárie. Jej pevnou súčasťou bývajú aj basketbalové stávky.

Slovenský svet basketbalových stávok je v mnohom veľmi podobný iným krajinám, no predsa sa nájdu určité rozdiely a špecifiká, ktoré ho charakterizujú. Slovenské online stávkové kancelárie ponúkajú hráčom pomerne široké možnosti v oblasti basketbalových stávok.

Ako sme uviedli vyššie, hráči majú k dispozícii dostatočný počet trhov, na ktorých môžu uzatvárať stávky. Nie je prekvapením, že medzi tie najpopulárnejšie trhy na Slovensku patrí napríklad jednoznačne najznámejšia basketbalová liga sveta, NBA. Veľkej priazni stávkarov sa teší taktiež Euroliga a viaceré, najmä európske národné ligy, ako napríklad španielska, talianska či nemecká najvyššia liga. Vynechať samozrejme nemôžeme ani našu domácu súťaž, a to ako jej mužskú, tak i ženskú časť.

Aj keď slovenské online stávkové kancelárie ponúkajú mnoho možností uzatvárať stávky aj na trhoch, ktoré nie sú pre slovenského hráča veľmi známe, naši stávkari si radšej vyberajú to, čo dobre poznajú.

Sekcia live stávok je dnes už samozrejmou súčasťou webovej stránky takmer každej online stávkovej kancelárie, ktorá na našom trhu pôsobí. Ako je takéto live stávky možné uzatvárať?

Uzatvorenie live stávky je skutočne jednoduché. Navštívte webovú stránku vybranej stávkovej kancelárie, vyhľadajte sekciu Live stávok a následne si medzi dostupnými športmi vyberte basketbal. Ten býva spravidla na jednej z prvých priečok, obvykle v prvej päťke uvedených športov. Zobrazia sa vám práve prebiehajúce basketbalové stretnutia a tiež tie, ktoré sa začnú onedlho hrať. Pri danom zápase máte vždy uvedené rôzne typy live stávok, ktoré možno uzatvárať. Práve u live stávok máte mnohokrát k dispozícii skutočne širokú škálu typov dostupných stávok.

U niektorých online operátorov sa stretneme s tým, že svojim hráčom ponúkajú možnosť sledovania live prenosov priamo na svojich webových stránkach. Táto možnosť je skutočne skvelá, pretože hráčom prináša ešte o niečo adrenalínovejší zážitok, ako keby dané stretnutie, na ktoré si vsadili, nesledovali naživo. Možnosť sledovať zápasy live však nie je samozrejmosťou v každej online stávkovej kancelárii.

A aj tie, čo ju ponúkajú, majú mnohokrát pomerne obmedzený výber. Možnosť sledovať live stretnutia je tak často obmedzená iba na vybrané športy či ligy, ku ktorým najčastejšie patrí hokej a futbal. Pokiaľ hľadáte takú online stávkovú kanceláriu, ktorá sa môže pochváliť širokou ponukou najmä v oblasti live prenosov, vhodným výberom pre vás bude určite bet365 alebo bwin.

Na Slovenskom trhu sa najčastejšie vyskytujú stávky na slovenskú najvyššiu basketbalovú ligu (ako mužskú, tak aj ženskú časť) a popularite sa tiež tešia národné ligy zo Španielska, Talianska či Nemecka a najmä americká NBA. Okrem toho je stávkarmi veľmi vyhľadávaná aj európska pohárová súťaž Euroliga. Medzi veľmi populárne udalosti môžeme určite zaradiť taktiež Majstrovstvá sveta a Majstrovstvá Európy v basketbale, na ktorých medzi sebou bojujú národné tímy.

Pár tipov pre milovníkov basketbalových stávok

Na záver tohto článku by sme vám radi poskytli pár rád, ktoré môžete využiť.

Prvá z nich je, aby ste stávky uzatvárali najmä na zápasy, ktorých aktérov dobre poznáte. Je pravdou, že mnoho hráčov uzatvára stávky len podľa dostupných kurzov, no podľa nás je vždy výhodné, pokiaľ o zúčastnených tímoch viete niečo viac.

Ďalej je podľa nás vhodné, aby ste v prípade, že uzatvárate stávky na basketbal, pravidlá tohto športu veľmi dobre poznali.

Ďalším naším typom je to, aby ste pri uzatváraní stávok brali do úvahy výhodu „domácej palubovky“. Napríklad tím Denver Nuggets, ktorý pôsobí v NBA, má domovský stánok vo výške 1600 metrov nad morom. Pre väčšinu hostí je pomerne náročné si za tak krátku chvíľu zvyknúť a Denver tak vyhráva aj zápasy, v ktorých by podľa papierových predpokladov uspieť nemal.

Taktiež by ste si mali vyberať, kde stávku uzavriete. Kurzy sa môžu u rôznych stávkových kancelárií líšiť a vy by ste si mali ešte pred uzavretím stávky urobiť prehľad o tom, ktorá voľba je pre vás tá najvýhodnejšia.

Snáď tá najdôležitejšia rada, ktorú vám môžeme dať, je nasledovná:

stávky vždy uzatvárajte s čistou hlavou. To znamená, že by ste si mali určiť pravidlá, podľa ktorých sa budete riadiť. Veľmi dôležité je to najmä v prípade live stávok, kde hráči pod časovým tlakom môžu robiť unáhlené rozhodnutia a uzatvárať stávky iracionálne. Tento článok mal za cieľ oboznámiť vás so svetom basketbalových stávok a priniesť vám užitočné informácie.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top