Platobná metóda Skrill

Skrill (v minulosti Moneybookers) je internetová peňaženka, ktorá sa teší veľkej popularite. Vo viac než 200 krajinách sveta ju využíva takmer 40 miliónov ľudí. Pre návštevníkov slovenských online stávkových kancelárií je však dôležité najmä to, či ju môžu využívať na ich webových stránkach. Skvelou správou je, že patrí medzi tie najrozšírenejšie platobné metódy, ktoré ponúka takmer každý online operátor na slovenskom trhu.

S kľudom môžeme tvrdiť, že táto platobná metóda je dostupná v 99% online stávkových kancelárií, ktoré na našom trhu pôsobia. Vďaka tomu je Skrill skutočne pohodlnou a šikovnou platobnou metódou. Skvelé sú tiež časy vkladov a výberov na hráčsky účet, ktoré pomocou Skrill-u prebiehajú v podstate okamžite. Vďaka tomu môžete svoje prostriedky využívať ihneď potom, čo ich vložíte alebo vyberiete zo svojho hráčskeho účtu.

*Platia pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Jedným z najdôležitejších kritérií, ktoré by mala platobná metóda spĺňať, je určite bezpečnosť. Dobrou správou je, že patrí k tým najbezpečnejším platobným metódam, zárukou je aj to, že je regulovaná britskou FSA – Financial Services Authority.

Ktoré stávkové kancelárie internetovú peňaženku Skrill ponúkajú?

Platby cez PayPal

Ako sme už zmienili vyššie, patrí k tým úplne najpopulárnejším platobným metódam, ktoré možno na webových stránkach online stávkových kancelárií na slovenskom trhu nájsť. Vďaka tomu existuje skutočne veľké množstvo operátorov, ktorí svojim zákazníkom túto metódu poskytujú.

Spomeňme len pár tých najznámejších mien ako Synottip, Tipsport, bwin, bet365 či Doxxbet. Všetky hráčom umožňujú vklady a výbery finančných prostriedkov pomocou tejto internetovej peňaženky. Samozrejme však existujú aj takí operátori, ktorí sa rozhodli svojim hráčom možnosť využiť Skrill neposkytnúť. Medzi nich patrí napríklad online stávková kancelária iFortuna.

Aké špeciálne ponuky a promo akcie sú s touto platobnou metódou spojené?

Online stávkové kancelárie si pre svojich hráčov niekedy pripravia promo akcie a bonusy, ktoré sú spojené s niektorými platobnými metódami. Ako je to pri tejto internetovej peňaženke? Máte možnosť využiť nejaké špeciálne ponuky, ktoré sa týkajú práve tejto platobnej metódy?

Mnoho stávkových kancelárií a kasín umožňuje zapojiť sa do niektorých promo akcií iba hráčom, ktorí využívajú konkrétne platobné metódy. Pomerne často sa s tým môžete stretnúť napríklad pri vstupnom bonuse, ktorý teda môžu využiť len tí zákazníci, ktorí využijú stávkovou kanceláriou určené platobné metódy.

Aké časy vkladov a výberov vám táto internetová peňaženka ponúka?

Toto je jedna z najväčších výhod, ktoré vám poskytuje. Ako sme spomínali už vyššie v tomto článku, vklady a výbery na a z internetovej peňaženky prebiehajú prakticky okamžite. To znamená, že v prípade, že si odošlete svoje finančné prostriedky z hráčskeho účtu v online stávkovej kancelárii, na vašom Skrill účte by sa mali objaviť v podstate ihneď. To platí aj pri vklade z peňaženky na hráčsky účet. Toto je skutočne skvelé, a to najmä kvôli tomu, že máte svoje prostriedky k dispozícii presne vtedy, kedy potrebujete.

Existuje množstvo platobných metód, ktoré ponúkajú v tomto smere omnoho horšie podmienky. Napríklad pri bankovom prevode si hráč počká častokrát aj niekoľko dní, než sa jeho finančné prostriedky dostanú na miesto určenia. Táto metóda však nie je jediná, ktorá dokáže platby vykonať okamžite, a tak je len na vás, akú platobnú metódu si vyberiete.

Platby cez Skrill

Ak sa teda napríklad na obed rozhodnete, že chcete uzavrieť stávku na zápas, ktorý sa odohráva podvečer, no na svojom hráčskom účte nemáte žiadne finančné prostriedky, pomocou prevodu cez Skrill môžete tento problém vyriešiť. Vaše Skrill stávkovanie tak môže byť omnoho flexibilnejšie.

Aké sú výhody a nevýhody využívania Skrill-u oproti platobným kartám?

V tejto časti článku si priblížime rozdiely medzi vkladaním a vyberaním finančných prostriedkov pomocou tejto platobnej metódy a prostredníctvom platobných kariet. Začnime tým, čo majú tieto platobné metódy spoločné, a to je čas vkladu a výberu prostriedkov. Tak ako Skrill, aj platobné karty vám ponúkajú v podstate okamžité vklady a výbery, čo je skvelé.

Poplatky, ktoré sú účtované za využitie danej platobnej metódy, sa môžu líšiť napríklad podľa toho, služby ktorej banky využívate. V čom sú však Skrill a platobné karty iné? Tieto platobné metódy sa okrem iného môžu líšiť v tom, aké sú limity pre minimálny a maximálny povolený vklad a výber finančných prostriedkov. Napríklad v online stávkovej kancelárii Tipsport môžete pomocou platobných kariet vkladať už od 1 eura a maximálny vklad môže dosiahnuť až 40 000 eur.

Ak chcete vklad uskutočniť prostredníctvom tejto internetovej peňaženky, minimálny vklad má hodnotu až 40 eur. Maximálny vklad je však vyšší ako u platobných kariet, jednorazovo môžete vložiť až 50 000 eur. Je vhodné tiež spomenúť, že niektoré stávkové kancelárie, ako napríklad práve spomínaný Tipsport, neponúkajú hráčom možnosť uskutočňovať prostredníctvom platobných kariet aj výbery z hráčskeho účtu.

Aká je navigácia na webových stránkach internetovej peňaženky Skrill?

Webové stránky internetovej peňaženky sú veľmi kvalitne spracované a prehľadné, vďaka čomu sa návštevník rýchlo dostane k tomu, čo práve hľadá. Webstránka nie je v súčasnosti dostupná v slovenskom jazyku, no našťastie pre užívateľov z našej geografickej oblasti je k dispozícii kompletný český preklad, a tak s navigáciou na webovej stránke nebudú mať problém ani tí návštevníci, ktorí neovládajú angličtinu či iný svetový jazyk.

Prostredie webstránky je, ako sme už zmienili, prehľadné a pohyb po nej je veľmi pohodlný a príjemný. Dobrou stránkou je aj dizajn, ktorý je príjemný a moderný. Celkovo môžeme webovú stránku internetovej peňaženky Skrill ohodnotiť veľmi pozitívne.

Ako prebieha registrácia a vytvorenie účtu na webovej stránke?

Ak ste sa rozhodli, že internetová peňaženka Skrill je pre vás tým správnym riešením, je samozrejme potrebné založiť si Skrill účet. V tejto časti článku si krok po kroku rozoberieme postup, ako to urobiť.

Je to skutočne jednoduché. Stačí iba vyplniť povinné údaje – meno, priezvisko, e-mailovú adresu a heslo – a registrácia je dokončená. Potom už stačí, pokiaľ si na svoj novo vytvorený účet vložíte finančné prostriedky, ktoré môžete následne odoslať na účet v online stávkovej kancelárii alebo s nimi naložiť tak, ako chcete.

Ako je na tom Skrill v oblasti bezpečnosti?

Toto je tá najdôležitejšia otázka, ktorú by si mal položiť každý, kto chce využívať služby tejto internetovej peňaženky či akúkoľvek inú platobnú metódu. Bezpečnosť vašich finančných prostriedkov by totiž mala byť vašou prioritou.

Internetová peňaženka Skrill sa môže pochváliť skutočne kvalitným zabezpečením. Ako sme už spomínali, je regulovaná britskou FSA, čo je skratka pre Financial Services Authority. Okrem toho spĺňa potrebné požiadavky na zabezpečenie platieb úrovne PCI-DSS Level 1. To znamená, že ochrana dát a šifrovanie spoločnosti spĺňa tie najvyššie štandardy. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sú vaše finančné prostriedky v rukách tejto internetovej peňaženky v bezpečí.

Aké sú pri tejto peňaženke poplatky?

Je potrebné uviesť, že ak využívate túto internetovú peňaženku, poplatky sú niečo, s čím musíte počítať. Za čo konkrétne teda platíte? Pri vklade finančných prostriedkov na váš Skrill účet musíte počítať s poplatkom 1% z celkovej sumy vášho vkladu, a to pri ktorejkoľvek z dostupných metód vkladu.

Pri výbere finančných prostriedkov sú poplatky vyššie, ak vyberáte prostredníctvom vašej Visa karty, zaplatíte poplatok vo výške 7,5% z celkovej sumy vášho vkladu. Ak vyberáte pomocou metódy Swift, je potrebné počítať s fixným poplatkom 5,5 eura. Pri odosielaní finančných prostriedkov je prítomný poplatok vo výške 1,45% alebo minimálne 0,5 eura. V prípade odoslania na bankový účet nemusíte zaplatiť žiadny poplatok.

Prijímanie peňazí na Skrill účet je vždy zdarma. Je užitočné zmieniť, že pri prepočítavaní meny spoločnosť navyšuje veľkoobchodné zmenné kurzy o 3,99%.

Čo je na Skrill-e zaujímavé a najčastejšie kladené otázky

Skrill je pre svojich zákazníkov zaujímavý najmä tým, aké podmienky im ponúka. Po rozmenení na drobné tým myslíme najmä kvalitné zabezpečenie, jednoduchú a intuitívnu orientáciu na webovej stránke a pomerne prijateľné poplatky za prichádzajúce a odchádzajúce platby. Čo sa však zákazníci najčastejšie pýtajú? Pár zaujímavých otázok si uvedieme nižšie:

Áno, sú. Maximálna čiastka, ktorú možno vybrať, závisí na metóde výberu a stave účtu. Kartou Skrill Prepaid Mastercard môžete vybrať až 900 eur v rámci 24 hodín. Karta Visa vám umožňuje vybrať v priebehu jedného dňa až 4 900 eur a kartou Skrill môžete za tovary a služby v priebehu 24 hodín zaplatiť až 2 700 eur.

Aby ste sa stali súčasťou programu Skrill VIP, stačí v priebehu štvrťroku previesť aspoň 6 000 eur alebo ekvivalent v inej mene. Medzi výhody VIP programu patria napríklad vyššie transakčné limity, účet vo viacerých menách, prístup k zákazníckej podpore 24 hodín denne a nižšie poplatky za transakcie.

Ako sme už zmienili, táto metóda je skutočne bezpečným riešením internetových platieb, u ktorého sú vaše finančné prostriedky v bezpečí.

Internetová peňaženka Skrill je bezpochyby zaujímavou platobnou metódou. To, či je však vhodná práve pre vás, musíte zhodnotiť sami. V tomto článku sme zhrnuli tie najväčšie výhody a nevýhody tejto platobnej metódy, popísali stávkovanie cez Skrill a tak veríme, že sa rozhodnete správne.

Top 3 Skrill Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top