Futsal – Všetky potrebné informácie

Futsal je športom, ktorý je dobre známy v podstate na celom svete. Síce nedosahuje popularitu niektorých z tých úplne najobľúbenejších športov, môže sa pochváliť tým, že má veľmi širokú fanúšikovskú základňu medzi ľuďmi z rôznych kútov sveta. To isté platí aj v oblasti uzatvárania stávok na tento šport, stávky na futsal sú taktiež veľmi vyhľadávané. Aj keď u nás futsal nemá zvlášť dlhú či bohatú tradíciu, aj fanúšikovia a stávkari na našom trhu si tento šport obľúbili.

Zoznam najlepších stávok na futsal pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Stávky na futsal môžete uzatvárať na webových stránkach množstva online stávkových kancelárií a aj to je jeden z dôvodov, prečo si futsal a stávky naň bližšie rozoberieme v tejto recenzii. Aké informácie vám teda na najbližších riadkoch prinesieme?

V prvom rade si uvedieme to, ktoré kvalitné stávkové kancelárie, ktoré pôsobia na našom trhu, vám ponúkajú možnosť uzatvárať na ich webových stránkach stávky práve na futsal. Rozoberieme si stávkové trhy a bonusy, ktoré tu nájdete. Následne si rozoberieme, akým spôsobom prebieha samotné uzatváranie futsalovej stávky a tiež aj to, aké typy stávok na tento šport máte možnosť využiť.

Uvedieme si aj trhy, ktoré sú populárne medzi slovenskými stávkarmi. Potom sa budeme bližšie venovať live stávkam a prenosom zo sveta futsalu a rozoberieme si aj tie najpopulárnejšie futsalové udalosti, na ktoré si máte možnosť vsadiť.

Následne si uvedieme pár užitočných tipov, vďaka ktorým môže byť vaše stávkovanie efektívnejšie a na záver si rozoberieme niekoľko tých najčastejšie kladených otázok z oblasti uzatvárania futsalových stávok a tiež aj odpovede na ne.

Futsal stávkovanie – Kde možno uzatvárať stávky na tento šport

V tejto časti si povieme niečo viac o tom, čo vám trh ponúka v oblasti uzatvárania stávok na futsal, konkrétne to, aká je ponuka na webových stránkach online stávkových kancelárií na našom trhu. V prípade, že budete mať záujem uzatvárať práve stávky na futsal, stávkové kancelárie, ktoré vám na to poskytujú tie najlepšie podmienky, sú tieto:

iFortuna

iFortuna – online stávková kancelária iFortuna sa môže pochváliť tým, že patrí ku špičke toho, čo možno v tejto oblasti na našom trhu nájsť. Ponuka na webových stránkach tohto online operátora je v oblasti športových stávok skutočne široká, nájdete tu veľké množstvo športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť svoje peniaze. Medzi dostupnými športmi samozrejme nechýba ani futsal. V rámci futsalu si môžete vsadiť napríklad na množstvo národných líg, nájdete tu napríklad tú zrejme najpopulárnejšiu z nich, ktorou je najvyššia národná španielska liga, no aj mnohé ďalšie, medzi ktoré patrí trebárs česká či poľská najvyššia národná súťaž.

Široký výber máte aj v oblasti dostupných typov stávok, hráči si samozrejme radi vsadia najmä na to, ktorý z účastníkov daného futsalového stretnutia sa stane jeho víťazom, no k dispozícii máte aj mnohé iné stávky, trebárs na to, či v celom stretnutí padne spolu viac alebo menej gólov, ako je stanovené číslo, či na to, ktorému zo zúčastnených tímov sa podarí vyhrať prvý polčas stretnutia.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

synottip

SYNOT TIP – aj online stávková kancelária menom SYNOT TIP patrí medzi to najlepšie, čo vám náš trh s online hazardom momentálne ponúka. Jedná sa o operátora, ktorý má vo svojom portfóliu veľmi širokú ponuku športov, medzi ktorými samozrejme nesmie chýbať ani futsal. Stávky na futsal sú u SYNOT TIP taktiež veľmi kvalitné a nájdete tu veľmi veľa možností. Vsadiť si tu môžete najmä na viacero obľúbených a kvalitných národných líg, medzi ktoré patrí napríklad najvyššia španielska národná futsalová liga, ktorá je svetoznáma vďaka svojej vysokej kvalitatívne úrovni, no nájdete tu aj iné, ako napríklad českú, poľskú či rumunskú najvyššiu futsalovú ligu.

Dobrý výber máte k dispozícii aj v oblasti typov stávok na futsal, najobľúbenejšou z nich je podľa očakávaní stávka na to, kto zvíťazí v danom zápase alebo či sa tento zápas skončí nerozhodným stavom. Ďalšími obľúbenými stávkami sú napríklad stávka na to, koľko gólov celkovo padne v zápase, stávka na to, či padne viac alebo menej gólov ako je určené číslo a mnoho ďalších. Ak máte záujem využiť promo akcie, ktoré sú exkluzívne iba pre futsalové stávky, v súčasnej dobe túto možnosť na stránkach SYNOT TIP nenájdete.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

bwin – bwin je meno, ktoré je preslávené medzi stávkarmi v podstate na celom svete. Jedná sa o absolútnu svetovú špičku v oblasti športových stávok a ponuka na webových stránkach tejto online stávkovej kancelárie tomu zodpovedá. Vybrať si tu môžete zo skutočne veľkého množstva športov aj samotných stávkových príležitostí a do portfólia bwin samozrejme patrí aj futsal. Ak sa rozhodnete vsadiť si práve naň, na výber tu máte mnoho národných líg, napríklad českú, poľskú či španielsku najvyššiu národnú ligu, ktorá je skutočne veľmi kvalitná a populárna medzi fanúšikmi aj stávkarmi z celého sveta.

Taktiež tu nájdete aj viacero zaujímavých turnajov. Využiť máte možnosť aj mnoho typov stávok na futsal, nikoho neprekvapí, že najvyhľadávanejšie sú stávky na to, ktorému z tímov sa podarí zvíťaziť v danom zápase alebo či tento zápas skončí nerozhodným stavom. Vsadiť si môžete trebárs aj na to, komu zo zúčastnených tímov sa podarí stať sa víťazom prvého polčasu, alebo aj na to, či vo vybranom zápase padne viac či menej gólov, ako je určený počet.

bet365

bet365 – aj stávková kancelária menom bet365 má povesť jedného z najkvalitnejších poskytovateľov športových stávok na svete. Ponúka možnosť vsadiť si na veľmi širokú škálu dostupných športov a medzi týmito športmi samozrejme nájdete aj práve futsal. V rámci stávok na futsal vám online stávková kancelária bet365 ponúka pomerne široké možnosti, nájdete tu viacero zaujímavých turnajov a najmä národných líg, na ktoré máte možnosť uzatvárať stávky. Jedná sa napríklad o národné ligy ako španielska, poľská či rumunská, ktoré sú známe svojou kvalitou.

Ponuka futsalových stávok vás určite nesklame ani v oblasti dostupných typov stávok, najčastejšie si hráči zvyknú vsadiť na to, komu zo zúčastnených tímov sa podarí stať sa víťazom daného zápasu alebo na to, či sa tento zápas skončí nerozhodným stavom. Populárne sú však aj iné stávky, napríklad stávka na celkové skóre zápasu, stávka na to, či vo vybranom zápase padne menej alebo viac gólov ako je stanovené číslo a mnohé ďalšie. Na webových stránkach operátora bet365 dnes nenájdete možnosť využiť bonus vyhradený iba pre futsalové stávky.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

doxxbet

DOXXbet – online stávková kancelária DOXXbet je najmä na našom trhu medzi stávkarmi veľmi obľúbená a niet sa čomu čudovať. Ponuka športov, na ktoré si môžete vsadiť, je tu skutočne široká a to isté platí aj pre samotné stávkové príležitosti. Medzi športmi, ktoré na webových stránkach online stávkovej kancelárie Doxxbet nájdete, je samozrejme aj futsal. Aj pre tento šport platí, že vám ponúka široké možnosti. Nájsť tu môžete rôzne turnaje a národné ligy, medzi nimi napríklad španielsku, českú či rumunskú najvyššiu národnú ligu a ďalšie.

Využiť máte možnosť aj viacero zaujímavých typov stávok, asi nikoho neprekvapí, že najväčšej obľube sa tešia stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom stretnutia alebo či sa tento zápas skončí nerozhodným stavom. Populárne sú tiež aj stávky na to, komu z hráčov sa podarí v zápase streliť gól či trebárs aj stávky na to, ktorý z tímov bude víťaz prvého polčasu.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Niké – online stávková kancelária Niké má vo svojom portfóliu mnoho športov, na ktoré si môžete vsadiť. Medzi nimi samozrejme nájdeme tie úplne najpopulárnejšie, no uzatvárať stávky môžete aj na športy, ktoré majú o niečo menšiu fanúšikovskú základňu. V ponuke operátora Niké samozrejme nechýbajú ani stávky na futsal, ktorých tu nájdete pomerne dosť. Staviť si máte možnosť napríklad na viacero zaujímavých národných líg, medzi ktoré patria trebárs španielska či poľská najvyššia národná súťaž, no okrem nich si môžete vsadiť aj na mnoho ďalších.

Stávky môžete uzatvárať aj na rôzne futsalové turnaje. V rámci stávok na futsal si môžete vybrať aj z rozličných typov stávok, najčastejšie sa samozrejme jedná o stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov si vybojuje víťazstvo v zápase alebo či sa tento zápas prípadne skončí remízou. Ďalšími zaujímavými typmi stávok sú trebárs stávky na celkový počet gólov, ktorý v zápase padne, alebo aj rôzne handicapové stávky. Ak máte záujem vyskúšať si bonusy či promo akcie, ktoré sú exkluzívne pre stávky na futsal, v súčasnosti vám Niké takúto možnosť neponúka.

Tipsport

Tipsport – online stávkovú kanceláriu Tipsport zrejme netreba zvlášť predstavovať, keďže sa jedná o operátora, ktorý sa na našom trhu pohybuje už dlhú dobu a patrí k tým najlepším. V ponuke Tipsport môžete nájsť mnoho športov, samozrejme sa jedná o tie najobľúbenejšie z nich, ako je ľadový hokej, futbal či tenis, no samozrejme tu môžete nájsť aj futsal. V rámci stávok na futsal si môžete vybrať napríklad viacero atraktívnych a populárnych národných líg, napríklad španielsku, poľskú či českú najvyššiu ligu.

Taktiež tu nájdete aj rôzne obľúbené turnaje. Výber typov futsalových stávok je tu taktiež veľmi kvalitný. Tou najobľúbenejšou z nich je určite stávka na víťaza zápasu, no nájdete tu napríklad aj stávky na to, komu zo zúčastnených hráčov sa podarí streliť gól, ktorý z tímov bude víťazom prvého polčasu či stávku na to, koľko gólov vsietia oba tímy v zápase dohromady. Bonusy alebo promo akcie určené výhradne pre futsalové stávky momentálne v ponuke online stávkovej kancelárie Tipsport nenájdete.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako staviť na futsal a typy stávok, ktoré vám ponúka

V prípade, že si budete mať záujem vyskúšať na webových stránkach futsal, stávkovanie naň a všetko, čo sa s tým spája, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť. Stávkovanie na futsal je veľmi podobné, ako stávkovanie na v podstate akýkoľvek iný šport. Postup je jednoduchý a bližšie si ho rozoberieme nižšie v rámci tejto recenzie.

Okrem toho by ste však mali vedieť napríklad aj to, aké typy stávok na futsal stávkové kancelárie vo svojom portfóliu ponúkajú. Čo teda v tejto oblasti možno nájsť?

Čo je futsal a ako uzatvárať stávky

Ako bolo spomenuté už vyššie v tejto časti našej recenzie, uzatváranie stávok na futsal je skutočne veľmi jednoduché a v ničom významnom sa nelíši od uzatvárania stávok na mnohé iné športy, ktoré nájdete v ponuke online stávkových kancelárií. Čo teda musíte urobiť pre úspešné uzatvorenie stávky na tento šport? Ako staviť na futsal?

Prvým bodom je samozrejme to, že si musíte na stránkach vami vybranej stávkovej kancelárie vytvoriť aktívny hráčsky účet. Následne musíte navštíviť jej webové stránky a vybrať si šport, na ktorý si máte záujem vsadiť, v tomto prípade futsal. Potom si zvolíte aj turnaj či ligu, na ktorú chcete uzatvoriť vašu stávku a následne na to si vyberiete aj konkrétnu stávkovú príležitosť. Potom si už vyberiete iba to, koľko chcete do tejto stávky vložiť peňazí a na záver už môžete iba čakať, či bude vaša stávka víťazná. Futsal stávkovanie je teda veľmi jednoduché.

Medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy v rámci futsalu medzi slovenskými hráčmi patria stávka 1/X/2, Over/Under stávka a veľkej popularite sa tešia napríklad aj handicapové stávky.

Live stávky a live prenosy futsalových zápasov

Live stávky sú dnes medzi hráčmi veľmi populárne a niet sa vôbec čomu čudovať, keďže stávkovanie live vám dokáže priniesť iný zážitok, ako klasické stávky. Tomuto samozrejme rozumejú aj online stávkové kancelárie, a preto nájdete sekciu live stávok v ponuke väčšiny z nich. Môžete si teda vyskúšať aj uzatváranie live stávok práve na futsal?

Máme pre vás dobré správy, aj live stávky na futsal máte možnosť využiť na webových stránkach veľkej väčšiny online operátorov. Medzi tie najobľúbenejšie stávkové trhy v rámci live stávok patria stávky na to, kto sa stane víťazom daného zápasu alebo či sa zápas skončí remízou, alebo napríklad stávky na to, koľko gólov v stretnutí padne či na to, komu sa podarí streliť najbližší gól.

Veľmi obľúbenou súčasťou live sekcie v online stávkových kanceláriách sú aj live prenosy zápasov. Túto možnosť vám ponúka v rôznych formách mnoho online operátorov, no nenájdete ju v portfóliu úplne každého z nich. Ak máte záujem sledovať práve live prenosy futsalových zápasov, môžete tak urobiť, no určite nemôžete počítať s tým, že by vám stávkové kancelárie ponúkali live prenosy každého futsalového zápasu, na ktorý si môžete vsadiť v live sekcii.

Najlepšie udalosti, na ktoré môžete uzatvárať stávky

Uzatvárajte stávky na futsal online

Futsal je športom, ktorý sa môže pochváliť pomerne slušnou popularitou. Aj keď možno nie je takou hviezdou medzi športmi, ako je napríklad futbal, má skutočne veľmi širokú základňu fanúšikov a tiež aj stávkarov, ktorí práve tento šport preferujú. Samozrejme aj vo svete futsalu máte možnosť nájsť hneď niekoľko udalostí, ktoré sú veľmi obľúbené a upierajú sa na ne oči množstva ľudí v podstate z celého sveta. Aké udalosti to teda sú?

Jednou z tých najobľúbenejších udalostí zo sveta futsalu je určite Svetový šampionát vo futsale, ktorý sa koná každé štyri roky, čo mu dodáva punc výnimočnosti. V rámci tohto turnaja sa stretávajú tie najlepšie národné futsalové tímy z celého sveta a od roku 2012 o výhru na Svetovom šampionáte vo futsale súperí konkrétne 24 tímov.

Ďalším populárnym futsalovým eventom je Liga Majstrov vo futsale. Jedná sa o turnaj, ktorý sa koná každoročne a stretávajú sa v ňom tie najlepšie tímy z celej Európy. Liga Majstrov, tak ako aj napríklad vo futbale, je klubovou súťažou.

Medzi slovenskými stávkarmi sa tešia najvyššej popularite v podstate tie isté udalosti, ako je to aj v celosvetovom meradle.

Tipy na futsal a na čo musíte pri uzatváraní stávok naň myslieť

Uzatváranie stávok na futsal je pomerne jednoduché, no istotne by sa vám mohlo zísť zopár rád, ako postupovať. Tu sú teda naše tipy na futsal:

Často kladené otázky

Aj keď môžeme povedať, že futsal a futbal sú športy, ktoré toho majú veľmi veľa spoločného, určite nie sú to isté. Aj v oblasti stávok na ne platí, že ak si pozriete stávkové možnosti v rámci oboch týchto športov, nájdete tu veľmi veľa podobností, no určite nemožno tvrdiť to, že by boli stávky na tieto dva športy to isté.

Neexistuje žiadny recept, ktorý by vám s istotou dokázal zaistiť úspech pri vašom uzatváraní stávok na futsal. Existuje ale viacero krokov, ktoré vás k tomuto úspechu môžu výrazne priblížiť. Mali by ste si vytvoriť kvalitnú stratégiu, vybrať si vhodnú online stávkovú kanceláriu, mať dostatočné znalosti z oblasti futsalu a niektoré ďalšie veci.

Futsal je pomerne populárny šport a vďaka tomu ho nájdete na webových stránkach snáď každého kvalitného operátora, ktorý na našom trhu pôsobí.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top