Formula stávkovanie - Ako a kde stávkovať na tento populárny šport?

Formula určite patrí medzi tie najpopulárnejšie športy, s akými sa môžeme stretnúť. Veľmi veľké množstvo divákov si cez víkend pravidelne sadá k televízoru a sleduje napínavé závody zo seriálu F1. Mnoho ľudí však na tento šport taktiež rado uzatvára aj stávky. V tomto článku si bližšie rozoberieme práve to, ako stávkovať práve na Formulu. Rozoberieme si, kde mate možnosť uzatvárať stávky, uvedieme si tie najlepšie stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú.

Ďalej si popíšeme, ako je možné uzatvárať formula stávky, aké typy stávok existujú. Tiež si povieme niečo o živých stávkach a živých prenosoch, rozoberieme si aj populárne eventy, na ktoré hráči u nás aj v zahraničí radi uzatvárajú stávky. Taktiež si uvedieme pár užitočných tipov spojených s týmto športom a nakoniec si odpovieme na niekoľko často pokladaných otázok, ktoré sa s týmto športom spájajú.

Zoznam najlepších stávok na Formulu pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Formula stávkovanie - Ktoré ponúkajú formula stávky

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna vám ponúka možnosť uzatvárania športových stávok na závody Formule 1. Na webových stránkach tohto online operátora si môžete staviť na celkové poradie v závodoch Formule 1. V súčasnej dobe vám online stávková kancelária iFortuna neponúka možnosť využívať bonusy, ktoré by boli exkluzívne práve pre Formulu 1, no môžete využiť ostatné bonusy, ktoré vám ponúka.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Online stávková kancelária bwin patrí taktiež medzi tých najpopulárnejších a najlepších operátorov, ktorí vám ponúkajú možnosť uzatvárania stávok na závody F1. Môžete si tu vsadiť na to, ktorý zo závodníkov sa stane celkovým víťazom daného závodu. Momentálne vám online stávková kancelária bwin neponúka možnosť využiť bonus, ktorý by bol určený iba pre Formulu 1. Nájdete tu však pomerne širokú škálu dostupných bonusov, ktoré môžete využiť na stávky na formulu, napríklad free bets a iné.

SYNOTTIP

Aj online stávková kancelária SYNOTTIP vám dáva možnosť vsadiť si na závody Formule 1. Skvelé je, že SYNOTTIP vám ponúka možnosť vsadiť si nielen na to, kto sa stane celkovým víťazom danej Veľkej ceny, no tiež aj na mnoho iných vecí, napríklad na to, či niektorý z hráčov získa pole position, zajazdí najrýchlejšie kolo a tiež sa stane celkovým víťazom, alebo trebárs na to, koľko závodníkov sa klasifikuje do daného závodu.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Unibet

Online stávková kancelária Unibet svojim používateľom taktiež ponúka možnosť uzavrieť stávku na závody Formule 1. Môžete tu uzatvárať stávky klasicky na víťaza danej Veľkej ceny, no okrem toho mate možnosť vsadiť si aj napríklad na to, ktorý z tímov sa stane víťazom Pohára konštruktérov alebo ktorý zo závodníkov sa stane celkovým víťazom seriálu F1.

Niké

Online stávková kancelária Niké taktiež patrí medzi operátorov, ktorí svojim hráčom ponúkajú príležitosť uzatvárať stávky na závody F1. Na webových stránkach Niké si môžete vsadiť na to, ktorý zo závodníkov sa stane víťazom danej Veľkej ceny. Tiež si však môžete vsadiť aj na to, na ktorom mieste v konečnom poradí závodu sa vybraný hráč umiestni.

Čo musíte urobiť, aby ste si mohli vsadiť na formulu?

Stávkovanie na Formulu 1

Ak sa rozhodnete, že si chcete vsadiť práve na závody Formule 1, máte k dispozícii hneď viacero typov stávok, ktoré môžete uzavrieť. Samozrejme si môžete vsadiť na to, ktorý zo závodníkov sa stane celkovým víťazom. Tiež si môžete tipnúť aj to, na ktorej pozícii sa daný závodník umiestni. Taktiež máte možnosť uzatvárať napríklad takzvané head-to-head stávky, kedy si z dvoch daných závodníkov vyberiete jedného, ktorý sa musí umiestniť lepšie ako ten druhý. Taktiež si môžete vsadiť aj na to, kto získa pole position či na to, koľko závodníkov sa klasifikuje do vybranej Veľkej ceny.

A ako prebieha samotné uzatváranie stávok na Formulu 1?

Uzatváranie stávok na F1 je v podstate rovnaké ako na akýkoľvek iný šport. Musíte si na stránke daného online operátora vybrať závody F1, následne si musíte vybrať udalosť, na ktorú chcete uzavrieť stávku a nakoniec aj konkrétnu stávkovú príležitosť. Následne si musíte samozrejme zvoliť aj sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť.

Na Slovensku sa veľkej popularite, tak ako aj inde vo svete, tešia najmä stávky na celkového víťaza danej Veľkej ceny a na to, na ktorom mieste sa daný závodník umiestni.

Live stávky F1 - Akcia behom závodu formule

Live stávky sa tešia skutočne veľkej popularite a ľudia ich veľmi často a radi využívajú. Výnimkou nie sú ani stávky na F1. Live stávky F1 vám totiž ponúkajú ešte o niečo vyššiu úroveň napätia a adrenalínu, ako je tomu pri klasických stávkach. Live stávky na F1 vám dnes ponúka hneď viacero online stávkových kancelárií, pre zistenie toho, aké live stávky môžete využiť, stačí v priebehu závodu navštíviť túto sekciu a vybrať si.

Ďalšou zaujímavou vecou, ktorú vám online stávkové kancelárie ponúkajú, je aj live streaming. Túto možnosť však nenájdete na webe každého operátora, ktorý vám ponúka aj live stávky. Live streaming Formule 1 teda skutočne nie je samozrejmosťou a neponúka vám ho zďaleka každá online stávková kancelária.

Aké podujatia spojené so závodmi formule sa tešia medzi stávkarmi tej najväčšej popularite?

Formula stávkovanie - F1

Je samozrejmé, že najpopulárnejšie sú závody F1, ktoré sú všade na svete tými úplne najvyhľadávanejšími. Za najpopulárnejšie teda môžeme označiť celkovo všetky Veľké ceny F1, ktoré sa v rámci sezóny uskutočňujú.

Ak by sme mali vybrať niekoľko tých úplne najobľúbenejších, ocitla by sa medzi nimi určite Veľká cena Monaka, ktorá je špecifická a atraktívna tým, že sa uskutočňuje priamo v meste, čo jej dodáva zvláštnu atmosféru a zaujímavosť. Klasikou je taktiež Veľká cena Talianska.

Na Slovensku je situácia veľmi podobná, no u nás sa tradične teší veľkej popularite napríklad aj Veľká cena Maďarska, ktorá prebieha na známom Hungaroringu.

Tipy na uzatváranie stávok na Formulu 1

Často kladené otázky

Ako sme uviedli už vyššie v rámci tohto článku, možnosť uzatvárania stávok na F1 vám ponúka hneď niekoľko stávkových kancelárií. Okrem nami rozoberaných sú to aj ďalšie, a tak si stačí vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Na závody F1 si môžete vsadiť praktiky kedykoľvek, no ak chcete uzatvárať live stávky, je jasné, že tak musíte urobiť v priebehu daného závodu.

Ak sa rozhodnete uzatvárať stávky na formulu, proces je v podstate úplne rovnaký ako v prípade akéhokoľvek iného športu. Stačí si vybrať, na čo chcete stávku uzavrieť, a tiež aj sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť, a už vám zostáva iba dúfať, že bude vaša stávka úspešná.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top