Sporopay – Čo vám táto platobná metóda ponúka

Na webových stránkach online stávkových kancelárií môžete využívať rôzne platobné metódy, medzi ktoré patrí tiež aj Sporopay. Táto metóda je pomerne populárna a nie je sa príliš čomu čudovať, keďže vám ponúka možnosť vykonávať vaše platby veľmi pohodlne a bez akýchkoľvek problémov. Co je Sporopay?

Túto platobnú metódu vám ponúka Slovenská sporiteľňa, ktorá patrí medzi tie najobľúbenejšie a najväčšie banky, ktoré na slovenskom trhu pôsobia. Bankový účet v Slovenskej sporiteľni má veľmi veľa ľudí a preto je aj táto platobná metóda v online stávkových kanceláriách veľmi obľúbená a vyhľadávaná. Dobrou správou je, že jej prostredníctvom dnes môžete platiť u väčšiny kvalitných online operátorov, ktorí na našom trhu v súčasnosti pôsobia.

*Platia pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

V tejto recenzii si povieme viac o tom, prečo sa oplatí túto platobnú metódu využívať, aké sú výhody a nevýhody tejto platobnej metódy, aké sú zaujímavé fakty o Sporopay a tiež aj tie najčastejšie kladené otázky a odpovede na ne.

Je Sporopay k dispozícii u vašej obľúbenej stávkovej kancelárie?

Platby cez Sporopay

Ako sme zmienili už vyššie, túto platobnú metódu dnes máte možnosť nájsť v ponuke metód platieb v podstate všetkých kvalitných online stávkových kancelárií, ktoré na našom trhu pôsobia.

Medzi stávkovými kanceláriami, ktoré vám práve túto možnosť platieb ponúkajú, môžeme nájsť také mená, ako je napríklad Fortuna, DOXXbet či SYNOT TYP. Všetci títo online operátori vám ponúkajú pomerne širokú škálu dostupných platobných metód a medzi nimi práve aj Sporopay.

Ak teda máte záujem využívať pre svoje uzatváranie online stávok na stránkach slovenských stávkových kancelárií práve túto možnosť platby, máte k dispozícii pomerne široké možnosti.

Ponuky spojené s platobnou metódou Sporopay

Online stávkové kancelárie vám na svojich webových stránkach môžu niekedy ponúkať isté benefity, ktoré sú spojené práve s využívaním konkrétnej platobnej metódy pre uskutočňovanie vašich platieb.

V prípade platobnej metódy Sporopay však v súčasnej dobe neexistuje žiadna ponuka, ktorá by bola exkluzívna práve pre využívanie tejto metódy platieb. Ak by sa na tom niečo zmenilo, budeme vás o tom v čo najkratšom možnom čase informovať.

So Sporopay nemusíte dlho čakať

Platobná metóda Sporopay je síce súčasťou ponuky mnohých online stávkových kancelárií, ktoré vám umožňujú prostredníctvom nej uskutočňovať vklady a výbery na svoj účet na ich webových stránkach, no okrem toho máte možnosť túto možnosť platby využiť aj na mnohých iných miestach.

Jedná sa o platobnú metódu, ktorú máte možnosť využívať pre platby na internete obecne, najmä v rôznych internetových obchodoch.

Platby cez Sporopay

Výhodou platieb prostredníctvom tejto platobnej metódy je to, že sa jedná o veľmi jednoduchý a rýchly spôsob, ako uskutočňovať platby rôzneho druhu v online svete. Platby, ktoré uskutočníte cez Sporopay, sú vykonávané veľmi rýchlo, čo je aj jedným z hlavných dôvodov, prečo sa medzi ľuďmi tešia tak veľkej popularite.


Po uskutočnení platby je táto vaša platba v banke okamžite skontrolovaná a kontrolou prejde aj certifikačný kód, ktorý pri každej takejto platbe zadávate. Po tomto veľmi rýchlom overení je vaša platba ihneď spracovaná, vďaka čomu platby prebiehajú všeobecne veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.

Sporopay alebo kreditná karta – Čo je lepšia voľba

Stavte na populárne snookerové populárne udalosti

Používanie tejto platobnej metódy má oproti používaniu kreditných kariet určité výhody aj nevýhody.

Medzi hlavné výhody môžeme zaradiť to, že nemusíte fyzicky ani virtuálne žiadnu kartu, aby ste na internete platby prostredníctvom Sporopay mohli vykonávať. Jediné, čo musíte mať, je bankový účet v Slovenskej sporiteľni. Naopak pri platbách cez kreditnú kartu musíte takúto kartu logicky vlastniť.

Ďalšou výhodou je istotne aj to, že za platby prostredníctvom platobnej metódy Sporopay nikdy neplatíte žiadne poplatky navyše, zaplatíte iba toľko, koľko sa chystáte poslať. Používanie tejto možnosti platby má však oproti kreditným kartám aj svoje nevýhody. Jednou z nich je určite to, že pri platbách prostredníctvom kreditných kariet máte „otvorené dvere“ v podstate kdekoľvek, na niektorých miestach je dokonca možné platiť iba kreditnou kartou. Aj keď platby cez Sporopay sú taktiež veľmi rozšírené, kreditnou kartou zaplatíte stále na viac miestach.

Ako jednoduchý je priebeh platieb cez Sporopay

Ako sme zmienili už vyššie v rámci tejto recenzie, platby, ktoré vykonávate prostredníctvom Sporopay, prebiehajú veľmi jednoducho a bez akýchkoľvek problémov.

Stačí vykonať pár jednoduchých a veľmi priamočiarych krokov a platba je dokončená. Presný postup toho, ako takáto platba prebieha, si preberieme v ďalšej časti našej recenzie.

Ako overiť vašu Sporopay platbu

Ak sa rozhodnete, že chcete využívať práve platby prostredníctvom Sporopay, budete musieť vykonať niekoľko krokov.

V prvom rade je potrebné, aby ste mali bankový účet v Slovenskej sporiteľni. Ďalšou podmienkou je to, že musíte mať aj aktivovaný Internetbanking George. Postup je potom nasledovný:

Na internete si vyberiete platbu prostredníctvom platobnej metódy Sporopay. Ihneď potom budete presmerovaní do internetbankingu George. Tu na vás bude čakať dopredu vyplnený príkaz na úhradu vašej platby. Následne zadáte certifikačný kód z bezpečnostného predmetu, ktorý slúži pre overenie vašej platby a potom platbu potvrdíte.

Platba bude následne overená zo strany banky a následne budete ešte musieť definitívne potvrdiť realizáciu platby. Po vykonaní týchto krokov bude vaša platba okamžite spracovaná. Ako môžete vidieť, platby prostredníctvom platobnej metódy Sporopay prebiehajú skutočne veľmi jednoducho a taktiež aj rýchlo. Aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sú medzi ľuďmi tak veľmi obľúbené.

Bezpečnosť platieb prostredníctvom tejto metódy

Bezpečnosť platieb na internete by mala byť zrejme tým najdôležitejším, čo by vás malo zaujímať. V dnešnej dobe sa totiž veľmi často môžeme stretnúť s tým, že sa podvodníkom poradí získať citlivé údaje od majiteľov kariet či účtov a vďaka tomu získajú prístup k ich finančným prostriedkom.

Platby prostredníctvom Sporopay vám ponúkajú veľmi vysokú úroveň bezpečnosti a to najmä kvôli tomu, že sú dostatočne dobre overované. Ako sme uviedli už vyššie, v rámci uskutočňovania takejto platby ste presmerovaní do vášho internetbankingu a taktiež musíte zadávať aj certifikačný kód. Najmä vďaka týmto dvom krokom je zaistená skutočne vysoká úroveň bezpečnosti vašich citlivých údajov a tým aj finančných prostriedkov.

Poplatky spojené s platbami cez Sporopay

Poplatky sú dôležitou súčasťou každej platobnej metódy. Pri niektorých sa stretnete s poplatkami, ktoré sú pomerne významné, iné platobné metódy vám dávajú možnosť uskutočňovať platby bez toho, aby ste museli znášať akékoľvek poplatky.

Sporopay patrí našťastie do druhej spomínanej kategórie, za platby prostredníctvom tejto platobnej možnosti teda nemusíte platiť žiadne dodatočné poplatky. Zaplatíte tak iba to, čo sa chystáte zaplatiť za daný tovar/službu či čokoľvek iné.

Často kladené otázky

Bohužiaľ, ak nemáte svoj vlastný bankový účet v Slovenskej sporiteľni a tiež aj Internetbanking George, nebudete mať možnosť uskutočňovať platby prostredníctvom tejto platobnej metódy. Slovenská spořitelna internetbanking je teda podmienkou pre platby cez Sporopay.

Všeobecne na internetové platby od SLSP neexistuje žiadny limit, záleží však samozrejme na tom, ako máte nastavené denné limity platieb vo vašom internetbankingu. Ak teda budete potrebovať uskutočniť platby vo väčšom objeme a vaša platba neprejde, budete si musieť vo svojom internetbankingu nastaviť limity denných platieb podľa svojich aktuálnych potrieb.

Ak vám daný e-shop, stávková kancelária či iný provider na internete ponúka možnosť platiť prostredníctvom tejto platobnej metódy, môžete platiť prostredníctvom Sporopay kdekoľvek na svete.

Top 3 Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top