MotoGP – Vrchol tipovania v motoristickom športe

MotoGP, alebo majstrovstvá sveta cestných motocyklov, sú športom, ktorý sa môže pochváliť veľkou popularitou na celom svete. Tento seriál pretekov sa odohráva v rámci sezóny na okruhoch v rôznych častiach sveta a je veľmi podrobne sledovaný množstvom fanúšikov. Práve preto, že je MotoGP tak obľúbeným a atraktívnym športom, sme sa rozhodli povedať si o stávkach naň v tejto recenzii niečo viac.

Ako prvé si rozoberieme stávkové kancelárie, ktoré vám ponúkajú stávky na MotoGP. Následne si popíšeme, ako prebieha uzatvorenie stávky, aké sú najobľúbenejšie typy stávok na MotoGP. Ďalej vám ponúkneme aj zopár rád, ktoré by vám mohli pomôcť a na záver si rozoberieme niekoľko tých najčastejšie kladených otázok.

Zoznam najlepších stávok na MotoGP pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

MotoGP stávkovanie a ako prebieha uzatvorenie stávky

Tento šport sa teší skutočne veľmi veľkej popularite, a preto si naň môžete vsadiť na webových stránkach veľkého množstva stávkových kancelárií. Na najbližších riadkoch si teda rozoberieme ponuku operátorov, ktorí vám stavkovanie na MotoGP ponúkajú.

Ak si teda chcete vsadiť na MotoGP stávkové kancelárie, na ktorých stránkach tak môžete urobiť, sú nasledovné:

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport patrí k stáliciam na našom trhu s online hazardom. Na webových stránkach tohto operátora si máte možnosť vybrať z veľmi širokej škály dostupných športov, na ktoré si možno vsadiť. Samozrejme tu dominujú najmä tie športy, ktoré možno zaradiť do kategórie všeobecne najpopulárnejších, napríklad futbal, ľadový hokej či tenis. Medzi dostupnými športmi však nesmú chýbať ani práve MotoGP stavky.

Ak si budete chcieť na stránkach Tipsport vsadiť práve na tento šport, máte k dispozícii všetky závody, ktoré sú súčasťou tohto seriálu. Medzi stávkarmi sa pochopiteľne tej najväčšej obľube teší stávka na to, ktorý z pretekárov sa stane víťazom daného závodu, no populárne sú aj iné typy stávok, napríklad stávka na to, kto sa stane celkovým víťazom celého seriálu, ktorí pretekári obsadia prvé tri miesta v danom závode.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Ak sa rozhodnete, že chcete pre svoje stávkovanie využiť služby online stávkovej kancelárie iFortuna, určite nebudete sklamaní. Nájdete tu totiž veľmi širokú škálu športov, na ktoré si môžete vsadiť. Najviac možností budete mať v rámci tých najobľúbenejších športov, ako je trebárs basketbal, futbal či ľadový hokej. Dobrou správou však je, že pomerne kvalitné zastúpenie tu majú aj práve MotoGP stavky.

V rámci tohto športu budete mať možnosť využiť rôzne stávkové príležitosti na všetky závody, ktoré sa odohrávajú v rámci tohto seriálu. Najväčšej obľube sa tu teší stávka na víťaza, najmä na víťaza daného závodu, no tiež aj na víťaza celého seriálu, ktorý je známy na konci sezóny. Okrem toho si stávkari v stávkovej kancelárii iFortuna radi vsadia napríklad aj na to, na akej pozícii sa v danom závode umiestni daný pretekár, no aj na viaceré ďalšie typy stávok.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOTTIP patrí tak, ako vyššie zmieňovaní operátori, medzi stálice na našom trhu s online stávkami. To je však úplne pochopiteľné, keďže vám na svojich webových stránkach ponúka skutočne veľa. Nájdete tu mnoho športov, na ktoré máte možnosť uzatvárať stávky, najviac sú tu zastúpené celkom pochopiteľne športy patriace do kategórie tých najpopulárnejších, ako je napríklad ľadový hokej, futbal či basketbal. Okrem nich tu však nájdete aj mnohé iné, medzi nimi aj práve MotoGP.

Ak si budete mať záujem vsadiť na MotoGP v online stávkovej kancelárii SYNOTTIP, budete mať k dispozícii pomerne široké možnosti a všetky závody patriace do tohto seriálu. Najpopulárnejším typom stávky na MotoGP je u SYNOTTIP tak ako zrejme všade stávka na víťaza daného závodu či celého seriálu, no obľúbená je tiež napríklad aj stávka na to, kto z dvoch vybraných pretekárov sa umiestni na vyššej priečke a ďalšie.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie menom DOXXbet nájdete skutočne veľmi širokú ponuku dostupných stávkových možností a to sa týka mnohých športov. Najširšia ponuka na vás pochopiteľne čaká v rámci športov, ktoré všeobecne patria medzi tie najpopulárnejšie, napríklad futbal, tenis či ľadový hokej. Svoje pevné miesto tu však majú práve aj MotoGP stavky.

Ak si budete chcieť u DOXXbet vsadiť práve na tento obľúbený šport, máte tu skutočne dostatočne široké možnosti. Tou úplne najpopulárnejšou stávkou je tu stávka na víťaza daného závodu, no tiež aj stávka na celkového víťaza celého seriálu MotoGP. Okrem toho si na stránkach stávkovej kancelárie DOXXbet stávkari radi vsadia aj napríklad na to, ktorí účastníci obsadia prvé tri priečky v danom závode či na ktorom mieste sa v rámci závodu umiestni daný pretekár a mnohé iné.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Unibet

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie toho nájdete naozaj veľmi veľa. Tento operátor, ktorý patrí k absolútnej svetovej špičke, má vo svojom portfóliu skutočne veľmi širokú škálu športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Skvelé je, že sú tu zastúpené okrem tých najpopulárnejších športov aj tie, ktoré sa tak vysokou popularitou nemôžu pochváliť. V ponuke Unibet samozrejme nesmie chýbať ani práve MotoGP.

Pokiaľ budete mať záujem si u tohto online operátora vsadiť práve na tento šport, čakajú na vás pomerne široké možnosti, nájdete tu stávky na všetky závody, ktoré sú súčasťou seriálu MotoGP. Stávkou, ktorá je v rámci tohto športu najobľúbenejšia, je stávka na to, ktorý z pretekárov sa stane víťazom daného závodu, no populárna je trebárs aj stávka na to, na ktorom mieste sa umiestni konkrétny pretekár či ktorí traja pretekári obsadia prvé tri miesta v rámci daného závodu.

Niké

Online stávková kancelária Niké vám ponúka mnoho športov, na ktoré si na jej webových stránkach môžete vsadiť. V najväčšej miere sú tu pochopiteľne zastúpené najmä tie športy, ktoré sa všeobecne môžu pochváliť tou najväčšou popularitou, napríklad ľadový hokej, futbal, tenis či basketbal. Nájdete tu však aj mnoho iných športov, medzi ktorými samozrejme nemôže chýbať ani práve MotoGP.

Keď si budete chcieť u online stávkovej kancelárie Niké vsadiť práve na tento šport, máte k dispozícii široký výber dostupných možností. Tou najobľúbenejšou stávkou na MotoGP je štandardne stávka na víťaza daného závodu či prípadne celého seriálu. Okrem toho sa veľkej obľube tešia aj stávky na to, ktorí traja pretekári obsadia v rámci závodu prvé tri priečky či stávka na to, na ktorom mieste skončí konkrétny pretekár.

Uzatvorenie stávky na tento šport – Ako prebieha?

Ak si budete chcieť vyskúšať MotoGP stavkovanie, je nevyhnutné, aby ste ešte predtým vedeli niekoľko vecí. Jednou z nich je určite to, ako prebieha samotné uzatvorenie stávky. Taktiež je dobré vedieť, aké typy stávok na tento šport máte k dispozícii. Ak teda chcete vedieť, ako staviť na MotoGP, čítajte ďalej.

Typy stávok na MotoGP:

Ako sme už zmienili vyššie, je veľmi dôležité vedieť, ako prebieha uzatvorenie stávky na MotoGP na stránkach online stávkových kancelárií. Tento postup je veľmi podobný ako v prípade iných športov. Ako prvé musíte mať aktívny účet u niektorej z online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu. Následne si musíte z výberu dostupných športov vybrať práve MotoGP. Potom si zvolíte aj konkrétny závod, na ktorý chcete uzatvoriť stávku a následne si vyberiete stávkovú príležitosť. Potom si zvolíte výsledok, na ktorý si chcete vsadiť a tiež aj sumu, ktorú do stávky vložíte. Následne už môžete iba čakať, ako táto stávka dopadne.

Ponúka vám MotoGP live stávky a live prenosy?

MotoGP live stavky

Live stávky dnes tvoria pevnú súčasť ponuky takmer každého kvalitného online operátora a to nielen u nás, ale v podstate na celom svete. Niet sa však vôbec čomu čudovať, keďže live stávky vám prinášajú iný zážitok, ako je to u klasických stávok. Vďaka live stávkam totiž môžete svoje stávky uzatvárať priamo v priebehu daného závodu a ak sa vám napríklad nepodarí uzavrieť úspešnú stávku, môžete uzavrieť v priebehu závodu ďalšiu.

Live stávky na MotoGP sú taktiež veľmi obľúbené a preto sa niet čomu čudovať, že vám ich na svojich webových stránkach ponúka mnoho online stávkových kancelárií. Preto si môžete vybrať z pomerne širokých možností. Medzi tie najpopulárnejšie live stávky na tento šport u nás patrí stávka na víťaza daného závodu, či napríklad na prvé tri priečky v závode.

Ak budete chcieť sledovať live prenosy závodov v rámci seriálu MotoGP, túto možnosť nájdete na webových stránkach viacerých online stávkových kancelárií. Samozrejme však nemôžete počítať s tým, že vám túto možnosť bude ponúkať každá z nich.

MotoGP eventy, ktoré sa tešia veľkej popularite

Tak, ako je to u snáď každého športu, aj v rámci MotoGP existuje viacero eventov, ktoré sú medzi fanúšikmi, no tiež aj stávkarmi, veľmi populárne. Ktoré udalosti zo sveta tohto športu sú teda tie najobľúbenejšie? Súčasťou seriálu MotoGP je viacero veľmi zaujímavých a atraktívnych závodov, no medzi tie, ktorých obľuba je zrejme najväčšia, patria napríklad Barwa Grand Prix of Qatar, Gran Premio Red Bull de Espaňa, Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana a ďalšie.

Čo sa týka slovenských stávkarov, aj medzi nimi sa tešia veľkej popularite v podstate tie isté eventy, ako je to v prípade celosvetového meradla.

Tipy pre stávkovanie na MotoGP

V tejto časti našej recenzie vám prinášame tipy na MotoGP, ktoré by pre vás v rámci vášho uzatvárania stávok na tento šport mohli byť užitočné.

Často kladené otázky

Ak si budete chcieť vsadiť na niektorý zo závodov, ktoré sú súčasťou seriálu MotoGP, môžete si vybrať z až 18. Nájdete tu závody, ktoré sa odohrávajú v rôznych krajinách, najväčšie zastúpenie majú španielske závody.

Samozrejme, že áno. Aj keď sú veľmi populárne stávky na víťaza či mnohé iné stávky, ktoré sa týkajú konkrétnych závodov, ktoré sú súčasťou tohto seriálu, u väčšiny online stávkových kancelárií máte možnosť vsadiť si aj na to, ktorý z pretekárov sa stane celkovým víťazom celého seriálu.

Ak sa rozhodnete vsadiť si práve na tento šport, priebeh je veľmi podobný, ako je tomu v prípade väčšiny iných športov. Samozrejme môžete nájsť isté rozdiely napríklad v tom, aké typy stávok vám MotoGP ponúka.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top