Najlepšie ponuky, pokiaľ ide o stávkovanie na tenis

Vybrať si toho správneho partnera v oblasti online stávok nie je ľahká úloha. Preto sme sa rozhodli, že vám v tomto článku poskytneme pomerne rozsiahlu recenziu tenisových stávok na Slovensku. Rozoberieme si tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré na tenis stávkovanie ponúkajú. Ďalej sa budeme venovať tým najrozšírenejším typom tenisových stávok a tomu, na akých stávkových trhoch môžete u nás uzatvárať na tenis stávky.

Na našom trhu dnes existuje skutočne veľké množstvo online operátorov, ktorí vám možnosť online stávok na tenis ponúkajú. Je preto veľmi dôležité, aby ste si dokázali vybrať takého, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ani samotný fakt, že vybraná stávková kancelária patrí ku slovenskej špičke, nemusí znamenať, že poskytuje tie najlepšie tenisové stávky. Ak chcete vedieť viac, určite si prečítajte tento článok.

Zoznam najlepších stávok na tenis pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • "Nety za zdieľanie" bonus
Roland Garros
Wimbledon
Atp
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • Virtuálne hry
  • Rôzne stávkové trhy
Wta
Atp
Wimbledon
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • Špeciálne stávky
  • iFortuna športová TV
Wimbledon
Atp
Wta
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Virtuálne hry
  • Skaut programe: odmenu za privedenie nových hráčov
Wimbledon
Roland Garros
Atp
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Ktoré miesto je pre uzatváranie tenisových stávok to najlepšie?

Ako sme už vyššie zmienili, dnes môžeme aj na slovenskom trhu nájsť pomerne veľké množstvo online stávkových kancelárií, ktoré svojim hráčom poskytujú možnosť uzatvárania stávok na tenisové zápasy.

Hráč teda stojí pred ťažkou úlohou, a to vybrať si takého operátora, ktorý mu poskytne to najlepšie v odvetví. V tejto časti si bližšie rozoberieme niekoľko stávkových kancelárií a ich ponuku v oblasti stávok na tenisové zápasy:

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna tiež patrí k tomu najlepšiemu, čo možno v oblasti online hazardu na Slovensku nájsť. Skvelou správou je, že to možno tvrdiť aj o stávkach na tenis. Na webových stránkach online operátora iFortuna totiž nájdete naozaj širokú ponuku tenisových stávok, ktorá nie je samozrejmosťou u každej stávkovej kancelárie.

Ponuka, ako sme už zmienili vyššie, sa samozrejme odvíja od toho, koľko turnajov sa v súčasnosti hrá. No obecne môžeme povedať, že iFortuna vám na svojich webových stránkach ponúka možnosť uzatvárať stávky na rôzne Grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, ITF turnaje, ženské i mužské, a tiež si môžete vsadiť na vybrané turnaje z kategórie Challenger.

Samozrejme máte k dispozícii aj rôzne typy stávok, napríklad stávku na víťaza zápasu, stávku na víťaza 1. setu, stávku na presný výsledok stretnutia alebo stávku na to, či daný hráč vyhrá v zápase aspoň jeden set. Na webových stránkach stávkovej kancelárie iFortuna nenájdeme bonusy a promo akcie, výhradne zamerané na tenis.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Aj Tipsport má bezpochyby miesto medzi online stávkovými kanceláriami, ktoré ponúkajú tie najlepšie tenisové stávky. Na webových stránkach operátora Tipsport síce dominuje futbal, no to je pravidlom takmer u každej stávkovej kancelárie. Dobrou správou je, že tenisové stávky sú taktiež na veľmi dobrej úrovni.

Nájdeme tu široké možnosti stávkových trhov, Grandslamové turnaje, ATP a WTA turnaje, ITF turnaje, turnaje z kategórie Challenger a tiež Davis Cup a Fed Cup. Taktiež tu nájdete množstvo typov stávok, môžete si vsadiť na víťaza zápasu, handicap, víťaza 1. setu, počet gemov, počet gemov v 1. sete či presný výsledok. Na webových stránkach stávkovej kancelárie Tipsport nenájdeme promo akcie, ktoré by boli zamerané vyslovene na tenis.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Synottip

Ďalšou stávkovou kanceláriou, ktorej ponuka online stávok na tenis stojí za zmienku, je určite Synottip. Aj tento online operátor je známy svojou kvalitnou ponukou stávkových možností, do čoho môžeme zaradiť aj tenisové stávky. Tak ako u vyššie spomínaných konkurentov bwin a iFortuna, aj Synottip vám ponúka možnosť vsadiť si na zápasy, hrajúce sa na niektorom zo štyroch Grandslamových turnajov, na zápasy série ATP a WTA, ITF turnaje a turnaje zo série Challenger.

Taktiež si môžete vsadiť na turnaje národov Davis Cup a Fed Cup. Synottip vám teda ponúka skutočne širokú škálu možností v oblasti tenisových stávok, stačí si len vybrať. Synottip svojim hráčom neponúka bonusy, ktoré by sa zameriavali iba na tenis.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Doxxbet

Poslednou stávkovou kanceláriou, ktorej ponuku tenisových stávok si rozoberieme, je Doxxbet. Doxxbet na svojich webových stránkach ponúka pomerne kvalitné stávkové možnosti, čo sa našťastie týka aj stávok na tenis. Nájdete tu rôzne stávkové trhy, medzi ktoré patria všetky štyri Grandslamové turnaje, turnaje ATP a WTA, ITF turnaje, turnaje z kategórie Challenger a nechýbajú ani súťaže národných tímov Fed Cup a Davis Cup.

Typy stávok sú taktiež veľmi podobné, ako tie, ktoré ponúkajú vyššie uvedení konkurenti. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie by ste bonusy či promo akcie, ktorých výhradnou tematikou je tenis, hľadali márne. Ak však chcete využívať niektoré bonusy na tenisové stávky, môžete tak urobiť napríklad pomocou uvítacieho bonusu.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako môžem uzatvárať stávky na tenisové zápasy?

Stávok na tenis - Tipsport

Ak sa rozhodnete, že chcete skúsiť svoje šťastie a vsadiť si na niektorý z tenisových zápasov, je samozrejme dôležité vedieť, ako to môžete urobiť. Prvým krokom je vytvorenie aktívneho hráčskeho účtu na webových stránkach niektorej zo stávkových kancelárií. Priamo v procese registrácie vám väčšina online operátorov ponúkne rovno aj možnosť využiť uvítací bonus. To je skutočne skvelé, pretože si tak môžete spríjemniť svoje začiatky v stávkovej kancelárii.

Ďalej je potrebné, aby ste si v ponuke kurzových stávok na webovej stránke daného operátora našli tenis. Ten býva spravidla uvádzaný medzi prvými, keďže patrí medzi tie najpopulárnejšie športy. Ďalej si musíte vybrať konkrétny trh, na ktorom chcete stávku uzavrieť. Väčšinou sa hráči snažia držať toho, čo poznajú a vsádzajú tak na tie trhy, s ktorými sú oboznámení. Vždy je totiž lepšie, ak poznáte účastníkov tenisového zápasu, viete, ktorý je na danom povrchu dobrý, atď.

Nasleduje výber tenisového zápasu a výber typu stávky. Keď celý tento postup absolvujete a uzavriete stávku na zápas, už stačí len dúfať, že všetko dopadne podľa vašich predstáv a vaša stávka bude víťazná.

Aké sú typy tenisových stávok?

V tenise, tak ako aj v iných športoch, sa môžeme stretnúť s pomerne širokou škálou typov stávok. Medzi tie najznámejšie patria:

Stávka na zápas

Jednoduchá stávka, vyberiete si toho hráča, o ktorom si myslíte, že bude v zápase úspešnejší a podarí sa mu zvíťaziť.

Handicap

Táto stávka sa využíva najmä v stretnutiach, kde sa dá očakávať výrazná prevaha jedného z hráčov. V podstate určuje minimálny počet hier, o koľko musí hráč poraziť svojho protihráča.

Stávka na presný výsledok zápasu

Táto stávka vám umožňuje vsadiť si nielen na to, kto zo súperov zápas vyhrá, ale aj na to, ako presne zápas dopadne. To znamená, že si môžete vsadiť napríklad na to, koľko presne bude odohraných setov a ktoré získa vybraný hráč. Vsadiť si je možné aj na presný výsledok vybraného setu.

Live stávky

Tenisové live stávky sú kategóriou sami o sebe a hráčom ponúkajú skutočne široké možnosti. Môžete tu uzatvárať stávky na množstvo udalostí, napríklad na víťaza najbližšieho gemu.

Na Slovensku sú tenisové stávky pomerne obľúbené a tomu zodpovedá aj ponuka online stávkových kancelárií v tejto oblasti. Na webových stránkach operátorov tak väčšinou nájdeme pomerne širokú ponuku stávkových trhov. Medzi tie najobľúbenejšie môžeme zaradiť určite Grandslamové turnaje a turnaje série ATP, čo je mužská séria turnajov, ktoré sú na najvyššej úrovni hneď po tých Grandslamových.

Hráči taktiež vyhľadávajú WTA turnaje, ktoré sú ženskou verziou ATP turnajov. Veľkej popularite sa tešia aj národné súťaže, a to ako mužský Davis Cup, tak aj ženský Fed Cup. Mnoho hráčov však vyhľadáva aj menej populárne trhy.

Ak patríte k milovníkom live stávok, určite vás zaujíma, aké live stávky sú na slovenskom trhu k dispozícii a v ktorej stávkovej kancelárii je najlepšie ich uzatvárať.

V prípade, že chcete uzavrieť live stávku na tenisový zápas, navštívte danú online stávkovú kanceláriu a vyhľadajte sekciu Live stávok, ktorú zväčša nájdete veľmi rýchlo. Po vstupe do tejto sekcie vyhľadajte medzi dostupnými športmi tenis a po rozkríknutí sa vám zobrazí výber zápasov, ktoré sa práve hrajú. Tiež tu nájdete stretnutia, ktoré onedlho začínajú. Pri danom tenisovom zápase tiež vždy nájdete konkrétne typy live stávok, ktoré máte možnosť uzavrieť.

Možnosť sledovania live stretnutí nie je dostupná u každého online operátora. Niektoré stávkové kancelárie ju však ponúkajú, čo je skutočne skvelé. Treba si však uvedomiť, že tieto live prenosy bývajú veľmi často obmedzené, k dispozícii zvyknú byť len pre registrovaných hráčov.

To, na ktoré udalosti zo sveta tenisu sa Slováci rozhodnú uzatvárať svoje stávky, záleží od viacerých faktorov. Jedným z nich je bezpochyby aj to, či je daný turnaj či zápas so slovenskou účasťou. Nedá sa teda jednoznačne povedať, ktoré udalosti slovenský hráč preferuje, záleží to od množstva faktorov. Popularite sa však u nás tešia tie najväčšie turnaje, medzi ktoré patrí Wimbledon, Roland Garros a tiež turnaje národných tímov – Fed Cup a Davis Cup. Populárny je aj záverečný turnaj, na ktorom sa stretáva osem najlepších hráčov uplynulej sezóny – Turnaj Majstrov.

Zopár tipov na tenisové stávky na záver

V závere tohto článku by sme vám radi dali nejaké tipy na tenis, ako zlepšiť vaše šance na to, aby bolo vaše stávkovanie na tenisové zápasy ziskové.

V prvom rade by ste mali brať do úvahy to, ako vysoko je hráč umiestnený v rebríčku.

Jedným dychom ale treba dodať, že samotné postavenie v rebríčku nemusí byť až tak smerodajné. Ak sa napríklad v zápase stretne hráč, ktorý je v súčasnosti 10. vo svetovom rebríčku s hráčom, ktorému patrí 13. miesto, no 13. hráč je v súčasnosti v oveľa lepšej forme, nie je vhodné sa riadiť iba týmto číslom. Umiestnenie v rebríčku totiž nie je natoľko flexibilné, aby vždy odrážalo momentálnu formu hráča.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý nie je vhodné podceňovať, je určite povrch, na ktorom sa daný zápas hrá.

Ak proti sebe stoja napríklad Rafael Nadal a Roger Federer, je veľký rozdiel, či ich súboj prebieha na antuke alebo na tráve, keďže každý z nich je špecialistom na iný z týchto dvoch povrchov. Ak chcete uzatvárať stávky na tenis, pravidlá by mali byť vašou silnou stránkou.

Charakteristiky konkrétneho hráča sú taktiež niečím, čo je potrebné brať do úvahy.

Niektorí hráči sú napríklad tzv. „Grandslamoví hráči“, čo znamená, že sa im na tejto najdôležitejšej štvorici turnajov zvykne dariť. V tomto článku sme vám bližšie predstavili svet tenisových stávok. Dúfame, že sa vám vďaka tomu podarí vašu hru posunúť na o niečo vyššiu úroveň.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top