Stolný tenis – Tipy a uzatváranie stávok na tento šport

Stolný tenis patrí medzi športy, ktoré sú veľmi dobre známe v podstate po celom svete. Aj keď sa popularita tohto športu v celosvetovom meradle nedá porovnať s niektorými inými športmi, ako je napríklad futbal či basketbal, aj stolný tenis je pomerne populárny a obľubuje ho veľké množstvo ľudí, či už sa jedná o hráčov, fanúšikov, alebo samozrejme aj stávkarov.

Najvyššiu popularitu zaznamenáva stolný tenis najmä v ázijských krajinách, ktoré majú veľmi dlhú tradíciu v rámci tohto športu a zaznamenávajú aj veľké úspechy na medzinárodnej úrovni. Popularita stolného tenisu a tiež aj uzatvárania stávok naň je však pomerne veľká aj práve na Slovensku. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktoré sme sa rozhodli si tento šport a stávkovanie priblížiť v tejto recenzii.

Zoznam najlepších stávok na stolný tenis pred rokom 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Stavkovanie na stolný tenis – Kde nájdete tie najlepšie možnosti

V tejto časti nášho článku si bližšie rozoberieme to, na webových stránkach ktorých online stávkových kancelárií máte možnosť uzatvárať stávky na stolný tenis. Ak si teda budete mať záujem vyskúšať stávkovanie na stolný tenis, stávkové kancelárie, ktoré si rozoberieme nižšie, vám ponúkajú tie najlepšie podmienky:

Tipsport

Online stávková kancelária menom Tipsport ponúka na svojich webových stránkach skutočne mnoho a to je jeden z hlavných dôvodov, pre ktoré patrí medzi tie najpopulárnejšie a najčastejšie využívané online stávkové kancelárie na našom trhu. V ponuke tohto online operátora máte možnosť nájsť veľmi širokú škálu športov, na ktoré si môžete vsadiť. Prirodzene tu majú to najväčšie zastúpenie najmä tie všeobecne najpopulárnejšie športy, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad futbal, basketbal či tenis a ďalšie.

Skvelé je však to, že si tu máte možnosť vsadiť aj na športy, ktoré nepatria do kategórie tých najviac využívaných, a medzi týmito športmi nájdete samozrejme aj stolný tenis. V rámci stolného tenisu si môžete na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport vybrať z pomerne širokej škály možností, je však pravdou, že nie je tak široká ako v prípade napríklad vyššie spomínaných najpopulárnejších športov.

Ak sa teda rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok na stolný tenis, môžete si vybrať z mnohých zaujímavých a populárnych líg aj turnajov. Je však dôležité vedieť, ktoré z nich práve prebiehajú. Najobľúbenejšie sú samozrejme stávky na to, ktorý z hráčov či tímov sa stane víťazom daného zápasu. Stávkari však s obľubou využívajú aj mnohé iné typy stávok, napríklad stávku na to, aký presný počet gemov bude v danom stretnutí odohraný, kto sa stane víťazom prvého gemu a ďalšie.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin máte možnosť využiť skutočne veľmi širokú škálu dostupných stávkových možností. bwin je jednou z najobľúbenejších online stávkových kancelárií a to nielen u nás, ale aj v celosvetovom meradle. Tomu zodpovedá práve aj ponuka tohto online operátora. Na jeho stránkach si môžete vybrať z veľkého množstva športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť, a tiež aj z množstva samotných stávkových príležitostí. Najviac stávok tu pochopiteľne ponúkajú športy z kategórie tých najpopulárnejších, napríklad futbal, tenis či basketbal.

Dobrou správou však je, že široké možnosti nájdete aj v rámci stávok na športy, ktoré sú o niečo menej rozšírené a samozrejme sem patrí aj práve stolný tenis. V rámci stolného tenisu si máte možnosť vsadiť na rozličné populárne turnaje či ligy. Tou najpopulárnejšou stávkou na tento šport je stávka na víťaza daného zápasu. Obľúbené sú však aj viaceré ďalšie typy stávok, medzi ktoré patrí napríklad stávka na to, ktorý z hráčov sa stane víťazom prvého gemu, koľko gemov bude v rámci daného zápasu celkovo odohraných, alebo napríklad aj rôzne handicapové a over/under stávky. Populárnych typov stávok na stolný tenis je teda pomerne mnoho a môžete si tak vybrať zo širokej škály.

bet365

Online stávková kancelária menom bet365 je operátor, ktorý sa teší veľmi veľkej popularite a to nielen na našom trhu, ale aj v rámci celého sveta. Hlavným dôvodom je to, že sa jedná o jednu z najkvalitnejších stávkových kancelárií, ktoré na svete pôsobia. V ponuke tejto online stávkovej kancelárie si máte možnosť vybrať z veľmi širokej škály športov, na ktoré môžete uzatvárať stávky. V najväčšej miere sú tu zastúpené športy, ktoré všeobecne zaraďujeme do kategórie tých najpopulárnejších, medzi ktoré patrí trebárs futbal, tenis, basketbal či ľadový hokej.

Dobré je však to, že okrem tých najpopulárnejších športov tu nájdete slušné zastúpenie aj v rámci tých, ktoré sa neradia do tejto kategórie a ich popularita je o niečo menšia. Medzi ne patrí práve aj stolný tenis. Stolný tenis má na webových stránkach operátora bwin kvalitné zastúpenie, môžete si tu vsadiť na rôzne populárne a kvalitné turnaje či ligy.

Medzi stávkami sú najpopulárnejšie stávky na to, ktorý z hráčov či tímov sa stane víťazom vybraného stretnutia, no populárne sú tiež aj mnohé iné stávky. Napríklad sa jedná o stávku na to, kto vyhrá prvý gem v zápase, koľko bude v zápase celkovo odohraných gemov. Obľúbené sú však aj napríklad rozličné handicapové a tiež aj over/under stávky.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

synottip

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP si máte možnosť vybrať z veľmi veľkého množstva dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť. Okrem toho tu nájdete aj mnoho samotných stávkových príležitostí. Najmä vďaka tomu je tento online operátor jedným z najobľúbenejších na našom trhu a vyhľadáva ho veľmi veľa hráčov. Najväčšie zastúpenie majú na webových stránkach stávkovej kancelárie SYNOT TIP najmä športy, ktoré všeobecne patria do kategórie tých najobľúbenejších. Sem môžeme zaradiť napríklad futbal, ľadový hokej, basketbal či tenis.

Ak si však budete chcieť vsadiť na nejaký iný šport, SYNOT TIP vám ponúka aj výber mnohých ďalších, ktoré sú vám k dispozícii. Medzi nimi samozrejme nesmie chýbať ani práve stolný tenis. V rámci tohto športu nájdete na stránkach tohto operátora pomerne široké možnosti, vsadiť si môžete na mnoho kvalitných a populárnych líg či turnajov.

Medzi stávkami na stolný tenis sa tou najväčšou popularitou môže pochváliť stávka na to, kto zo zúčastnených sa stane víťazom daného stretnutia, no obľúbené sú aj mnohé iné typy stávok. Sem môžeme zaradiť napríklad stávku na to, ktorý z hráčov i tímov sa stane víťazom prvého gemu, koľko bude celkovo v rámci zápasu odohraných gemov, no aj ďalšie stávky, napríklad rôzne handicapové či over/under stávky.

V SYNOT TIP môžete na stávky využiť 100% vstupný bonus až do 5 000 eur.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Online stávková kancelária Niké patrí medzi tých operátorov, ktorí sa môžu na našom trhu pochváliť skutočne veľmi veľkou popularitou. Niet sa však vôbec čomu čudovať, Niké totiž hráčom na svojich webových stránkach ponúka veľmi veľa možností. V prvom rade tu nájdete skutočne širokú škálu dostupných športov, no taktiež aj samotných stávkových príležitostí. Medzi športmi tu majú pochopiteľne najširšie zastúpenie tie športy, ktoré sa celkovo tešia tej najväčšej obľube. Medzi ne môžeme zaradiť napríklad futbal, basketbal či aj ľadový hokej a niektoré ďalšie.

Dobrou správou je však to, že okrem týchto športov tu nájdete aj veľmi veľké množstvo takých, ktoré sa nemôžu pochváliť až tak veľkou popularitou. V ponuke online stávkovej kancelárie Niké tak samozrejme nesmie chýbať ani stolný tenis, ktorý tu má pomerne slušné zastúpenie. Stávky na stolný tenis sú tu vcelku populárne a tak ich tu nájdete dostatok. Vsadiť si máte možnosť na rôzne kvalitné turnaje či ligy, atď.

Stávkari najčastejšie využívajú stávku na to, kto zo zúčastnených tímov alebo hráčov sa stane víťazom daného zápasu, no obľúbené sú aj mnohé iné typy stávok. Medzi nimi môžeme nájsť napríklad stávku na to, koľko bude v rámci celého zápasu odohraných gemov, kto sa stane víťazom vybraného gemu, kto sa stane celkovým víťazom turnaja, no tiež napríklad aj rôzne handicapové stávky.

doxxbet

Online stávková kancelária menom DOXXbet na našom trhu pôsobí už pomerne dlhú dobu a za tento čas si dokázala vybudovať veľmi dobré meno a veľmi veľkú základňu stávkarov, ktorí sa na jej webové stránky radi a pravidelne vracajú. Je to však pochopiteľné, keďže online operátor DOXXBET im dokáže ponúknuť skutočne veľmi široké stávkové možnosti. Stávkari si tu môžu vybrať z veľkého množstva športov, na ktoré si možno vsadiť. Aj samotných stávkových príležitostí tu možno nájsť skutočne veľmi veľa. Najväčšie zastúpenie medzi športmi majú na DOXXBET pochopiteľne športy z kategórie tých najpopulárnejších, ako napríklad futbal, basketbal či tenis.

Okrem týchto športov si tu však môžete vybrať aj z množstva ďalších, medzi ktoré patrí samozrejme aj práve stolný tenis. V rámci stolného tenisu si máte možnosť vsadiť na rôzne turnaje, ligy a podobne, ktoré patria do kategórie veľmi kvalitných a populárnych. Medzi stávkarmi je najobľúbenejším typom stávky na stolný tenis stávka na víťaza daného zápasu, no vyhľadávané sú aj mnohé iné typy stávok. Medzi ne môžeme zaradiť napríklad stávku na to, ktorý hráč sa stane celkovým víťazom vybraného turnaja či ligy, koľko gemov bude celkovo v rámci zápasu odohraných, ktorý z hráčov sa stane víťazom niektorého vybraného gemu, no obľúbené sú aj ďalšie typy stávok, napríklad over/under či handicapové stávky.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna nájdete skutočne veľmi kvalitnú a širokú ponuku v oblasti športových stávok. Online operátor Fortuna patrí medzi to najlepšie, čo vám náš trh v oblasti online stávok ponúka. Svoje služby poskytuje už veľmi dlhú dobu, za ktorú sa mu podarilo získať si priazeň skutočne veľmi veľkého množstva stávkarov. Niet sa však vôbec čomu čudovať, na stránkach Fortuny nájde snáď každý to, čo hľadá.

Je pochopiteľné, že najväčší výber športových stávok nájdete medzi športmi, ktoré sa radia do kategórie tých všeobecne najpopulárnejších, napríklad ľadový hokej, futbal, tenis či basketbal. Dobrou správou je však to, že veľmi široký výber stávok vám ponúkajú aj mnohé iné športy, medzi ktorými nesmie chýbať ani práve stolný tenis. V rámci stolného tenisu si na webových stránkach online stávkovej kancelárie Fortuna môžete vsadiť na mnoho zaujímavých a kvalitných turnajov či líg. Stávkari si v rámci stolného tenisu najčastejšie zvyknú vsadiť na to, ktorý z hráčov či tímov sa stane víťazom daného stretnutia.

Okrem stávky na víťaza sa však veľkej obľube tešia aj viaceré iné typy stávok, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad stávku na to, koľko gemov bude v rámci zápasu celkovo odohraných, ktorý z hráčov sa stane celkovým víťazom turnaja či ligy, kto sa stane víťazom prvého či niektorého iného gemu v zápase, alebo aj rôzne handicapové stávky.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Stolný tenis stávkovanie – Ako prebieha, typy stávok a stávkové trhy

Ak máte záujem vyskúšať si stolný tenis stávkovanie, existuje hneď niekoľko vecí, ktoré je vhodné vedieť predtým, ako sa do toho pustíte. Jednou z takýchto vecí je určite aj to, aké typy stávok na stolný tenis vlastne existujú:

Vsádzajte teraz online a získajte bonus na stolný tenis

Stávkovanie na stolný tenis je veľmi podobné ako stávkovanie na väčšinu ostatných športov, no najväčšiu podobnosť možno pochopiteľne vidieť s uzatváraním stávok na tenis. Ako staviť na stolný tenis?

V prvom rade musíte mať aktívny hráčsky účet na webových stránkach niektorej z online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu. V ďalšom kroku si zvolíte konkrétny šport, na ktorý chcete uzatvoriť stávku, v tomto prípade stolný tenis. Potom si vyberiete aj konkrétny turnaj či ligu, následne aj konkrétny zápas, na ktorý si chcete vsadiť. Potom si zvolíte stávkovú príležitosť a v ďalšom kroku tiež aj konkrétny výsledok. Následne na to si musíte vybrať sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť. Potom musíte už len čakať, či bude táto vaša stávka úspešná.

Medzi slovenskými stávkarmi sa úplne najväčšej obľube tešia stávky na víťaza zápasu, turnaja či ligy, rozličné handicapové a tiež aj over/under stávky. To isté ako v prípade slovenských stávkarov môžeme tvrdiť aj v rámci celosvetového trhu so stávkami na stolný tenis.

Live stávky na stolný tenis a live prenosy

Live stávky sa najmä v posledných rokoch môžu pochváliť veľmi výrazne narastajúcou popularitou medzi stávkarmi v podstate na celom svete. Sekciu live stávok a live prenosov zápasov máte dnes možnosť využiť na webových stránkach snáď každej online stávkovej kancelárie, ktorá na našom trhu pôsobí.

Live stávky na stolný tenis online

Cestu k tomuto typu stávok si tak nachádza čoraz viac ľudí a niet sa vôbec čomu čudovať. Live stávky sú totiž od tých klasických odlišné hneď vo viacerých veciach. To najdôležitejšie zrejme je, že vám poskytujú o niečo iný zážitok zo stávkovania ako klasické stávky a zažívate pri nich o väčší adrenalín. Ďalším podstatným rozdielom je to, že live stávky máte možnosť uzatvárať priamo v rámci toho, ako sa daná udalosť odohráva.

Medzi tie najobľúbenejšie a najčastejšie využívané typy live stávok na stolný tenis môžeme určite zaradiť napríklad stávku na to, kto z účastníkov sa stane víťazom daného zápasu, no trebárs aj to, ktorému z hráčov sa podarí získať práve prebiehajúci gem či set.

Live stávky na stolný tenis môžete nájsť na webových stránkach viacerých online stávkových kancelárií, napríklad bwin alebo bet365.

Live prenosy zápasov sú súčasťou sekcie live stávok v mnohých online stávkových kanceláriách, ktoré pôsobia na našom trhu. Je však potrebné poznamenať, že možnosť sledovania live prenosov vám neponúka každá stávková kancelária, no mnoho z nich, najmä tie kvalitnejšie, áno. Najväčšie zastúpenie medzi live prenosmi majú samozrejme športy, ktoré patria do kategórie tých všeobecne najpopulárnejších. Dobrou správou však je, že je dostupné aj live sledovanie zápasov odohrávajúcich sa v rámci športov, ktoré sa tak veľkou popularitou nemôžu pochváliť. Vďaka tomu si na webových stránkach online stávkových kancelárií môžete pozrieť práve aj zápasy v stolnom tenise, aj keď v o niečo menšej miere ako je to u niektorých iných športov.

Populárne udalosti v rámci stolného tenisu

Ako staviť na turnaje v stolnom tenise

Ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, stolný tenis nepatrí do kategórie tých úplne najpopulárnejších športov. To však neznamená, že by nebol obľúbený u veľkého množstva fanúšikov, hráčov, či stávkarov. Práve naopak, cestu k stolnému tenisu si pravidelne nachádza mnoho ľudí a aj to je jeden z dôvodov, prečo existuje hneď viacero populárnych udalostí zo sveta tohto športu. Ktoré to teda sú?

Tou najväčšou udalosťou vo svete stolného tenisu, tak ako je to aj u mnohých iných športov, sú olympijské hry. Tento rok sa olympijské hry odohrávajú v japonskom Tokiu a stolný tenis tu samozrejme nesmie chýbať. V rámci olympiády prebieha ako ženská, tak aj mužská súťaž a víťazstvo sa považuje za najväčší úspech, ktorý môže stolnotenisový hráč vo svojej kariére dosiahnuť.

Ďalšou veľmi populárnou a veľkou stolnotenisovou udalosťou je aj Svetový šampionát v stolnom tenise, ktorý pozostáva z piatich častí - mužská dvojhra, ženská dvojhra, mužská štvorhra, ženská štvorhra a zmiešaná štvorhra. Svetový šampionát sa odohráva každé dva roky a jedná sa o skutočne veľkú a veľmi dôležitú udalosť zo sveta stolného tenisu.

Posledným z rozoberaných eventov je Svetový pohár v stolnom tenise, v rámci ktorého sa odohrávajú mužské aj ženské individuálne aj tímové súťaže. Tieto udalosti zo sveta stolného tenisu sa tešia tej najväčšej popularite ako medzi slovenskými stávkarmi, tak aj medzi stávkarmi v celosvetovom meradle.

Pár tipov, ako byť úspešný pri stávkovaní

Ak chcete brať uzatváranie stávok na tento šport vážne, určite sa vám budú hodiť nejaké tipy na stolný tenis, prostredníctvom ktorých môžete urobiť svoje stávkovanie úspešnejším.

Často kladené otázky

Stávky na stolný tenis sú do veľkej miery podobné ako stávky na v podstate ktorýkoľvek iný šport. Aj priebeh uzatvárania stávky sa v ničom zásadnom nelíši. Existuje však pár vecí, ktoré stávky na stolný tenis odlišujú. V drvivej väčšine športov si napríklad nemôžete vsadiť na víťaza daného gemu či setu, prípadne na ich celkový počet, ktorý bude v rámci zápasu odohraný.

Aj keď je stolný tenis u nás pomerne populárny, v súčasnej dobe na Slovensku nie sú turnaje či ligy, ktoré by svojou kvalitou dosahovali celosvetové či aspoň európske parametre. Ak však máte záujem, môžete sledovať niektoré menšie.

Existuje hneď niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zvýšili svoje šance na úspech v stávkovaní na stolný tenis. Ako sme zmienili už vyššie v rámci tohto článku, dôležitá je napríklad kvalitná stratégia a racionálne konanie. Je však pravdou, že nič z toho vám nedá záruku, že vaše stávky budú úspešné.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top