Platobná karta stávky - Aké možnosti vám táto platobná metóda ponúka?

Platobné karty sú snáď všetkým veľmi dobre známe a využívame ich v našom každodennom živote na veľké množstvo vecí. Väčšinou sa jedná o štandardné platby v obchode či na internete, no v tomto článku si predstavíme ďalšiu možnosť, ktorú vám ponúkajú.

Hovoríme o platbách prostredníctvom platobných kariet v stávkových kanceláriách. Táto možnosť je veľmi populárne u operátorov v podstate na celom svete a slovenský trh v tomto nie je žiadnou výnimkou. Aj u nás hráči vo veľkej miere využívajú možnosť uskutočňovania platieb prostredníctvom platobnej karty.

V rámci tejto recenzie si predstavíme tie najpopulárnejšie stávkové kancelárie, ktoré vám ponúkajú možnosť využiť platobna karta stavky, ďalej si povieme niečo o ponukách spojených s touto platobnou metódou, taktiež si uvedieme časy výplat a vkladov, uvedieme si klady a zápory tejto metódy, prevedieme vás procesom registrácie a verifikácie a na záver si uvedieme tie najčastejšie kladené otázky, ktoré sa s platbami pomocou karty spájajú.

*Platia pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú vklady prostredníctvom platobných kariet

Platby cez platobné karty

Na našom trhu môžete nájsť pomerne širokú škálu stávkových kancelárií, ktoré vám na svojich webových stránkach ponúkajú možnosť využiť platobné karty k uskutočňovaniu vkladov. Medzi tieto stávkové kancelárie patria napríklad mená ako Tipsport, DOXXbet, iFortuna, SYNOTTIP, Niké a tiež aj ďalšie. V rámci týchto online stávkových kancelárií nájdete okrem možnosti platieb prostredníctvom platobnej karty obvykle aj viacero iných platobných metód, no platby kartou sú tu veľmi obľúbené. Niet sa však vôbec čomu čudovať, prinášajú vám totiž veľa výhod, ktoré si popíšeme ďalej v našej recenzii.

Koľko času zaberú vklady a výbery?

Platobná karta stávky

Platby prostredníctvom platobných kariet sú veľmi obľúbené a jedným z tých najhlavnejších dôvodov je aj to, že stávkarom a hráčom ponúkajú pomerne rýchle časy vkladov a výplat. To znamená, že vklad, ktorý uskutočníte na svoj účet v online stávkovej kancelárii, je naň pripísaný veľmi rýchlo a to isté platí aj pre výbery z takéhoto účtu.

Vklady na účet u online operátora prebiehajú v podstate okamžite, tak to platí u veľmi veľkej väčšiny stávkových kancelárií, ktoré na našom no i celosvetovom trhu s online hazardom pôsobia. Vďaka tomu máte možnosť využívať finančné prostriedky, ktoré prostredníctvom platobnej karty na svoj účet vložíte, v podstate okamžite po vykonaní vkladu.

Nemusíte tak čakať aj niekoľko dní, ako je to u niektorých iných platobných metód. V podstate to isté platí aj u výberov finančných prostriedkov z vášho účtu u online operátora, tu však musíte počítať s istým časom na spracovanie platby zo strany banky.

Toto je tiež dôvod, prečo ľudia všeobecne radi využívajú platobné karty aj mimo online stávkových kancelárií. Platby v kamenných či internetových obchodoch prebehnú taktiež v podstate okamžite, čo je veľmi príhodné a užitočné, nech už kupujete čokoľvek.

Debetné vs. kreditné karty - Výhody a nevýhody

Slovenske stavkove kancelarie - Debetné vs. kreditné karty

Ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, s využívaním platobných kariet sa spája množstvo výhod a to ako v online stávkových kanceláriách, tak aj pri uskutočňovaní platieb všeobecne. Aj táto platobná metóda má ako výhody, tak aj nevýhody.

Zaujímavé je napríklad porovnanie platieb v online stávkovej kancelárii prostredníctvom debetných kariet a kreditných kariet. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že medzi týmito dvomi typmi platobných kariet nie je v rámci platieb u online operátorov žiadny rozdiel, platby prostredníctvom kreditných kariet sa môžu spájať s inými poplatkami ako platby debetnými kartami.

To sa však netýka poplatkov na strane samotnej online stávkovej kancelárie, ale skôr na strane banky, ktorá si za prevádzkovanie vašej kreditnej karty obvykle účtuje isté povinné poplatky. Celkovo však pri platbách na stránkach online stávkových kancelárií nie je v podstate žiadny zásadný rozdiel medzi kreditnými a debetnými kartami.

Jednoduché uskutočňovanie platieb cez platobné karty

Ak sa rozhodnete, že by ste chceli uskutočňovať svoje platby na webových stránkach danej online stávkovej kancelárie prostredníctvom platobnej karty, priebeh je veľmi jednoduchý. V podstate u každého operátora si vyberiete možnosť vykonania vkladu na váš účet a následne si zvolíte aj platobnú metódu, ktorú na takúto platbu chcete využiť. Tento postup je teda skutočne veľmi priamočiary a bezproblémový. Väčšinou máte k dispozícii možnosť využiť viacero typov platobných kariet, môžete tak využiť Visa stavkovanie, Mastercard stavkovanie, no tiež aj karty Maestro či Visa Electron.

Sú vaše finančné prostriedky v bezpečí?

Ďalším veľmi dôležitým bodom je tiež aj to, aby boli vaše finančné prostriedky, ktoré využívate v rámci vášho stávkovania na webových stránkach online stávkových kancelárií, v úplnom bezpečí.

Ak sa rozhodnete využívať pre svoje platby práve platobnú kartu, môžete si byť istí tým, že zo strany online stávkovej kancelárie bude zaručená vysoká úroveň bezpečnosti. Vďaka tomu si môžete byť istí, že budú vaše finančné prostriedky v úplnom bezpečí a vy sa môžete naplno venovať uzatváraniu vašich stávok.

Poplatky spojené s používaním platobných kariet

Ak je vašou preferovanou metódou platobna karta poplatky sú ďalšou dôležitou vecou, ktorá vás zrejme bude zaujímať. Dobrou správou je, že pri využití tejto platobnej metódy obvykle nebudete musieť znášať žiadne poplatky, ktoré by si účtovala online stávková kancelária. Poplatky si však môže účtovať vaša banka, to však daný online operátor nemôže nijak ovplyvniť.

Často kladené otázky spojené s platbami kartou

Aj keď vám toto určite nemôžeme zaručiť, môžeme s istotou povedať, že platby prostredníctvom platobných kariet sú k dispozícii u drvivej väčšiny online operátorov. Niet sa čomu čudovať, jedná sa o jednu z tých úplne najpopulárnejších platobných metód a využíva ju skutočne veľmi veľké množstvo stávkarov a hráčov.

Ak navštívite sekciu platobných metód na webových stránkach niektorej z online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu, môžete tu väčšinou využiť platobné karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro.

Áno, ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, ak sa rozhodnete uskutočňovať platby na webových stránkach stávkových kancelárií práve prostredníctvom platobných kariet, môžete si byť istí tým, že vaše finančné prostriedky budú v úplnom bezpečí.

Top 3 bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top