Rugby stávkové kancelárie – Ako a kde staviť na tento šport

Rugby je šport, ktorý je aj na Slovensku veľmi dobre známy, aj keď je zrejme jasné, že nepatrí medzi športy, ktoré by sa u nás mohli pochváliť tým, že patria medzi tie najpopulárnejšie. Rugby v našich končinách väčšina ľudí pozná v prvom rade z filmov, v ktorých sa veľmi často vyskytuje. Rugby je však celosvetovo veľkým fenoménom a určite patrí medzi športy z kategórie tých najobľúbenejších. To isté možno tvrdiť aj o uzatváraní stávok na tento šport a práve preto sme sa rozhodli, že si rugby a to, čo vám prináša uzatváranie stávok naň, v tejto recenzii trochu priblížime. Na čo sa teda v tomto článku môžete tešiť?

Zoznam najlepších stávok na Rugby pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Ako prvé si rozoberieme to, ktoré online stávkové kancelárie pôsobiace na našom trhu vám na svojich webových stránkach ponúkajú možnosť vsadiť si na rugby. V ďalšej časti si potom preberieme to, akým spôsobom prebieha uzatváranie stávky na tento šport, uvedieme si tiež aj typy stávok, aké máte možnosť na rugby uzatvárať a taktiež aj stávkové trhy, ktoré sa medzi slovenskými stávkarmi tešia tej najväčšej obľube.

Následne sa budeme venovať tomu, či vám stávkové kancelárie pôsobiace na slovenskom trhu ponúkajú možnosť uzatvárať live stávky a sledovať live prenosy rugby zápasov. Potom si rozoberieme aj tie najpopulárnejšie udalosti zo sveta rugby, ktoré sa tešia veľkej popularite aj medzi stávkarmi. Následne vám ponúkneme niekoľko tipov na uzatváranie stávok na rugby, ktoré by pre vás mohli byť užitočné a v závere si preberieme tie najčastejšie kladené otázky z oblasti uzatvárania stávok na rugby a samozrejme tiež aj odpovede na ne.

Uzatváranie stávok na rugby – Aká je najlepšia možnosť

V rámci tejto časti nášho článku sa pozrieme na to, ktoré zo slovenských online stávkových kancelárií vám ponúkajú možnosť uzatvárať na ich webových stránkach stávky na rugby. Ak si teda chcete vyskúšať uzatvárať rugby stavky, ktoré sú tie najvhodnejšie miesta?

Tipsport

Online stávková kancelária menom Tipsport patrí medzi tie najobľúbenejšie, ktoré na našom trhu môžete nájsť. Na webových stránkach tohto online operátora máte možnosť vybrať si zo skutočne veľmi širokej škály dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť. Najhojnejšie sú tu pochopiteľne zastúpené tie obecne najpopulárnejšie športy, ako je napríklad futbal, ľadový hokej, tenis a ďalšie. Dobrou správou však je, že v rámci dostupných športov tu môžete nájsť práve aj rugby. Aj keď samozrejme musíte počítať s tým, že ponuka stávok na rugby je skromnejšia ako v prípade populárnejších športov.

Ak sa teda rozhodnete, že si na stránkach stávkovej kancelárie Tipsport chcete vsadiť na rugby zápasy, môžete tu nájsť zastúpených viacero zaujímavých a populárnych líg, no tiež aj iných udalostí. Najpopulárnejším typom stávky je v prípade rugby, tak ako aj u väčšiny ostatných športov, stávka na to, kto z účastníkov sa stane víťazom daného zápasu. Vsadiť si však máte možnosť aj na mnoho ďalších vecí, trebárs na to, ktorému z hráčov sa podarí získať v zápase najvyšší počet bodov, či na to, koľko bodov bude celkovo v zápase odohraných.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Ak máte záujem vyskúšať si uzatváranie stávok na rugby na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké , máme pre vás dobré správy. Tento operátor vám okrem iného ponúka aj možnosť staviť si práve na tento šport. Najširší výber dostupných stávkových príležitostí samozrejme nájdete najmä u športov, ako je napríklad futbal, basketbal či ľadový hokej, no skvelé je, že aj v prípade rugby máte pomerne široké možnosti. Vsadiť si tu môžete na viacero zaujímavých národných líg, ako je napríklad najvyššia austrálska národná liga pod názvom NRL a mnoho ďalších, no tiež tu nájdete aj dôležité rugby udalosti, ak sa práve nejaké odohrávajú.

Stávkari si na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké v rámci stávok na rugby najradšej vsadia na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného zápasu. Populárne sú však aj iné stávky, trebárs stávka na to, komu sa podarí stať sa celkovým víťazom turnaja, koľko bodov bude v rámci daného zápasu odohraných, ktorý hráč získa v zápase najviac bodov, či napríklad aj to, komu sa podarí byť úspešnejší v rámci prvej polovice daného stretnutia.

synottip

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP si niečo pre seba nájde snáď každý, kto obľubuje práve športové stávky. Niet sa teda čomu čudovať, že SYNOT TIP patrí medzi tých najobľúbenejších online operátorov, ktorí pôsobia na našom trhu. Najviac možností tu nájdete v oblasti stávkovania na tie všeobecne najpopulárnejšie športy, ako napríklad futbal, ľadový hokej a ďalšie, no skvelou správou je, že na svoje si tu prídu aj tí stávkari, ktorí preferujú práve uzatváranie stávok na rugby. Ponuka stávok na tento šport je tu pomerne široká, aj keď sa samozrejme nedá porovnávať s ponukou stávkových príležitostí v rámci tých najobľúbenejších športov.

V rámci stávok na rugby máte možnosť využiť hneď viacero zaujímavých a kvalitných národných líg, no okrem toho si môžete vsadiť aj na rôzne populárne udalosti zo sveta rugby, ak sa v danom čase odohrávajú. Využiť tiež môžete aj rôzne typy stávok, tým úplne najpopulárnejším sú stávky na víťaza daného stretnutia. Obľúbené sú však aj mnohé iné, napríklad stávky na to, koľko bodov bude odohraných v rámci celého zápasu, koľko tímov sa podarí získať konkrétnemu tímu, ktorý z tímov bude víťazom po skončení prvého polčasu a iné.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bet365

Online stávková kancelária bet365 je meno, ktoré je dobre známe v podstate na celom svete. Jedná sa totiž o jednu z globálne najúspešnejších stávkových kancelárií a niet sa vôbec čomu čudovať. Operátor bet365 na svojich webových stránkach ponúka skutočnú kvalitu, nájdete tu zastúpené veľmi veľké množstvo športov, od tých najpopulárnejších, ako sú trebárs futbal, basketbal, tenis, ľadový hokej a iné, až po tie menej populárne.

Medzi týmito športami samozrejme nesmie chýbať ani rugby, ktoré tu má pomerne slušné zastúpenie. Ak sa rozhodnete, že si chcete na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365 vsadiť práve na tento šport, máte k dispozícii viacero národných líg, ktoré môžeme zaradiť medzi tie najkvalitnejšie a najpopulárnejšie, medzi nimi napríklad najvyššiu austrálsku národnú ligu, NRL, no aj mnoho ďalších. Okrem toho tu nájdete aj práve prebiehajúce dôležité udalosti zo sveta rugby.

Najobľúbenejšou stávkou na rugby je určite stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom zápasu. Populárne sú však aj mnohé ďalšie, napríklad stávka na to, kto bude víťazom prvého polčasu, koľko bodov bude celkovo v danom zápase odohraných, ktorému z hráčov sa podarí získať najvyšší počet bodov v zápase, koľko bodov získa vybraný tím a ďalšie.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

bwin

Оnline stávková kancelária bwin taktiež patrí medzi operátorov, ktorí sa môžu pochváliť veľmi veľkou popularitou v podstate na celom svete. Táto popularita je však určite zaslúžená, keďže bwin vám na svojich webových stránkach ponúka skutočnú kvalitu. Nájdete tu veľmi širokú škálu dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Najviac sú tu pochopiteľne zastúpené tie športy, ktoré patria do kategórie najpopulárnejších, teda napríklad futbal, tenis či basketbal, no niečo pre seba si tu nájdu aj stávkari, ktorí preferujú niektorý z o niečo menej populárnych športov.

Skvelou správou je, že na stránkach bwin nájdete aj rugby a z ponuky dostupných stávkových príležitostí v rámci tohto športu určite nebudete sklamaní. Uzatvárať stávky môžete na viacero kvalitných a obľúbených národných líg, ktoré patria k úplnej špičke, napríklad tu nájdete austrálsku najvyššiu súťaž pod názvom NRL, no aj mnoho ďalších. Najobľúbenejšia je medzi stávkarmi určite stávka na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného zápasu, populárne sú však aj napríklad stávky na to, ktorý hráč získa v zápase najviac bodov, ktorý tím bude úspešnejší v rámci prvého polčasu, koľko bodov bude celkovo získaných v zápase, koľko bodov získa konkrétny tím a ďalšie.

doxxbet

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet máte možnosť využiť pomerne širokú ponuku. To sa týka ako počtu športov, tak aj stávkových príležitostí. Online operátor DOXXbet patrí k tomu najlepšiemu, čo vám náš trh v súčasnej dobe ponúka. V tej najväčšej miere sú tu samozrejme zastúpené najmä tie najpopulárnejšie športy, ako sú napríklad futbal, ľadový hokej či tenis, no na svoje si prídu aj stávkari, ktorí chcú uzatvárať svoje stávky na o niečo menej populárne športy.

Samozrejme tu môžete nájsť aj práve stávky na rugby, v rámci ktorých máte pomerne široké možnosti. Vsadiť si tu môžete napríklad na viacero kvalitných národných líg, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo vám celosvetový rugby trh ponúka. Okrem toho si máte možnosť vsadiť aj na zápasy, ktoré prebiehajú v rámci významných turnajov.

Stávkari si v rámci stávok na rugby najčastejšie vsádzajú na to, ktorému z tímov sa podarí vyhrať v danom zápase. Obľúbené sú však aj rôzne iné stávky, napríklad stávka na to, ktorý z tímov sa stane víťazom prvého polčasu, ktorému z hráčov sa podarí získať v zápase najviac bodov, koľko bodov získa jeden či druhý tím a ďalšie.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Online stávková kancelária menom iFortuna patrí taktiež k tomu najlepšiemu, čo vám náš trh v súčasnej dobe ponúka. Tento operátor ponúka slovenským hráčom a stávkarom svoje služby už veľmi dlhé roky, za ktoré si dokázal vytvoriť veľmi dobrú reputáciu. Na svojich webových stránkach totiž ponúka skutočne veľmi širokú škálu dostupných športov, na ktoré si hráči majú možnosť vsadiť. Rugby medzi týmito športami samozrejme nájdete tiež. V rámci tohto športu si môžete vsadiť napríklad na najvyššiu austrálsku národnú ligu, no aj na mnohé ďalšie a tiež aj na tie najpopulárnejšie eventy zo sveta rugby.

Najobľúbenejšie sú jednoznačne stávky na víťaza zápasu, no stávkari si radi tipnú aj napríklad na to, kto z hráčov získa v zápase najvyšší počet bodov, ktorý tím sa stane víťazom v rámci prvého polčasu a tiež aj mnoho ďalších.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ak si teda chcete vsadiť na rugby, stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú, sú na našom trhu dostatočne zastúpené.

Rugby stavkovanie - Ako prebieha, typy stávok a stávkové trhy

Ak máte záujem vyskúšať si rugby stávkovanie na vlastnej koži, je vhodné, aby ste v prvom rade vedeli, ako prebieha uzatváranie stávok na tento šport. Ak teda chcete vedieť, ako staviť na rugby, čítajte ďalej. Taktiež je dôležité poznať rôzne typy stávok a stávkové trhy, s ktorými sa pri rugby máte možnosť stretnúť.

Stavte online na ragby

Stavkovanie na rugby je v podstate veľmi podobné ako stávkovanie na ktorýkoľvek iný šport. Ako prvé si musíte otvoriť aktívny hráčsky účet na webových stránkach niektorého z online operátorov, ktorí pôsobia na našom trhu. Následne potom si musíte z ponuky dostupných športov vybrať práve rugby. Potom si zvolíte konkrétnu ligu či udalosť, na ktorú si chcete vsadiť a taktiež aj konkrétny zápas. Následne si vyberiete konkrétnu stávkovú príležitosť a výsledok a nakoniec musíte samozrejme zvoliť sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť. Potom vám už nezostáva nič iné iba čakať, či bude vaša stávka úspešná.

Na slovenskom a tiež aj celosvetovom trhu so stávkami na rugby sa najväčšej obľube tešia najmä stávky na víťaza daného zápasu či rôzne handicapové stávky.

Live rugby stavky a live prenosy zápasov

Live stávky sú dnes medzi hráčmi skutočne veľmi populárne a sekcia live stávok je dnes súčasťou ponuky takmer každej online stávkovej kancelárie, ktorá na našom trhu pôsobí. Popularite live stávok sa však niet prečo čudovať, live stávky totiž hráčom dokážu poskytnúť trochu iný typ zábavy, ako je tomu u klasických stávok. Pri live stávke totiž stávku uzatvárate na zápas, ktorý sa práve odohráva, vďaka čomu zažívate úplne iný a adrenalínovejší zážitok.

Podávajte živé stávky online na rugby

Ako sme už zmienili, uzatvárať live stávky môžete u väčšiny online operátorov, ktorí na našom trhu pôsobia.

Medzi tie najpopulárnejšie live stávkové trhy na Slovensku môžeme určite zaradiť stávky na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného zápasu, ktorý hráč bude v stretnutí ten najúspešnejší či napríklad aj rôzne handicapové stávky.

Live prenosy zápasov sú taktiež veľmi obľúbené a aj na našom trhu sa s nimi môžete pomerne často stretnúť. Väčšinou vám online stávkové kancelárie ponúkajú live prenosy ostro sledovaných zápasov, medzi ktoré u nás rugby stretnutia zväčša nepatria. Aj tak však máte možnosť využiť live prenosy rugby zápasov, aj keď len v obmedzenom množstve.

Populárne udalosti zo sveta tohto športu

Podávajte stávky na svetový pohár v rugby

Aj keď rugby v našich zemepisných šírkach nepatrí medzi tie úplne najpopulárnejšie športy, teší sa veľkej obľube medzi množstvom hráčov. Na svete existuje aj viacero udalostí zo sveta rugby, ktoré sú aj medzi našimi stávkarmi veľmi populárne.

Sem môžeme určite zaradiť napríklad Svetový pohár v rugby, kde sa stretáva 20 tých najlepších národných tímov z celého sveta. Veľmi obľúbený je tiež napríklad aj Six Nations Championship, v ktorom sa stretáva šesť národných tímov z Európy a víťaz tohto turnaja je považovaný za neoficiálneho majstra Európy v rugby.

Tipy - Čo by ste mali vedieť

V tejto časti našej recenzie vám ponúkame tipy na rugby, vďaka ktorým by vaše stávkovanie na tento šport mohlo byť úspešnejšie.

Často kladené otázky

Áno, tak ako stávkami na ktorýkoľvek iný šport, aj stávkami práve na rugby si môžete zarobiť. Samozrejme však treba brať do úvahy aj to, že môžete o peniaze, ktoré vložíte do stávok, rovnako tak aj prísť. Preto je vždy dôležité vkladať do hry len toľko, koľko si môžete dovoliť stratiť.

Bohužiaľ, vzhľadom na to, že hranie rugby nie je u nás príliš rozšírené, nemáme ani ligu, ktorá by bola natoľko populárna, aby ju do svojej ponuky zahrnuli aj online stávkové kancelárie.

Stávky na rugby dnes môžete nájsť u drvivej väčšiny kvalitných online stávkových kancelárií, ktoré na našom trhu pôsobia. To však neznamená, že ich nájdete úplne všade.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top