Ktoré stávkové kancelárie ponúkajú milovníkom futbalu tie najlepšie podmienky?

Zrecenzovali sme tie najlepšie stávkové kancelárie, ktoré možno na Slovensku nájsť a v tomto článku vám ponúkame veľké množstvo informácií, ktoré vám pomôžu vybrať si toho najlepšieho operátora vo svete online futbalových stávok. Naša podrobná recenzia vám poskytne podrobnosti o tom, aké typy futbalových trhov a stávok môžete nájsť, kde je možné na futbal stávky uzatvárať a mnoho ďalších užitočných informácií.

Na slovenskom trhu existuje pomerne veľké množstvo operátorov, ponúkajúcich možnosť uzatvárania stávok na najpopulárnejší šport na svete, a tak je potrebné, aby si medzi nimi hráč vedel dobre vybrať. To, že online stávková kancelária patrí medzi kvalitné, ešte nemusí s istotou znamenať, že sa to bude týkať aj futbalových stávok. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej a získajte lepšiu predstavu o tom, čo vám náš trh ponúka.

Zoznam najlepších futbalových stávkových kancelárií pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • TV Tipsport exkluzívne online prenosy zo všetkých zápasov Bundesliga, Primera División.
Ligue 1
Fa Cup
Serie A
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • Virtuálne hry
  • "Benefit" body za každú stávku
Premier League
Serie A
La Liga
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • Fortuna TV - živých prenosov
  • Exkluzívne všetky zápasy Fortuna ligy
Fortuna Liga
La Liga
Euro 2020
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Športové novinky
  • Skaut programe za privedenie nových hráčov
Bundesliga
Champions League
Premier League
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kto sú najlepší poskytovatelia stávok na futbal na Slovensku?

V tejto časti si bližšie rozoberieme tie najlepšie a najpopulárnejšie online stávkové kancelárie, v ktorých majú hráči možnosť uzatvárať stávky na futbalové zápasy.

Je dobré zmieniť, že všetky z uvedených stávkových kancelárií svojim hráčom ponúkajú možnosť stávkovania live.

iFortuna

Na našom trhu nenájdeme veľa stávkových kancelárií, ktoré by si medzi hráčmi dokázali vybudovať takú popularitu, ako sa to podarilo stávkovej kancelárii iFortuna. Na webových stránkach tohto online operátora nájdete skutočne širokú ponuku. To sa týka taktiež stávok na futbal. Dokonca možno tvrdiť, že stávky na tento šport sú na iFortuna tým najlepším.

Nie je však až tak výnimočné, že online operátor poskytuje na futbal stávkovanie na najvyššej úrovni, keďže tento šport je vo väčšine sveta tým najpopulárnejším. Vďaka tomu tu nájdete možnosť uzavrieť stávku na národné futbalové ligy a poháre skutočne z celého sveta. Taktiež tu nájdete širokú škálu druhov stávok. iFortuna väčšinou neponúka bonusy, ktoré by boli zamerané vyslovene na futbal, no ako futbalovú stávku môžete využiť napríklad stávku zdarma, ktorá je v ponuke tejto stávkovej kancelárie dlhodobo.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Tipsport bezpochyby patrí do výberu tých najlepších a najpopulárnejších poskytovateľov futbalových či iných športových stávok. Keď navštívite webové stránky tohto operátora, zistíte, že futbal tu dominuje. A to platí aj pri bližšom pohľade na to, na akých futbalových trhoch môžete uzatvárať stávky. Opäť tu nájdete národné ligy zo všetkých kútov sveta, vybrané krajiny majú zastúpenie aj z nižších líg.

Čo sa týka druhov stávok, aj tu je ponuka skutočne široká. Môžete si staviť na víťaza zápasu, 1. polčasu, víťaza zápasu bez remízy, handicap, počet gólov, na to, ktorý tím dá gól a ďalšie. V stávkovej kancelárii Tipsport taktiež nenájdete promo akcie, ktoré by sa zameriavali vyslovene na futbal, no na uzatváranie futbalových stávok môžete využiť napríklad prostriedky získané prostredníctvom uvítacieho bonusu či ďalších promo akcií.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Doxxbet

Za zmienku určite stojí aj online stávková kancelária Doxxbet a jej ponuka v oblasti futbalu. Na webových stránkach tohto operátora sa tak ako u vyššie spomínaných konkurentov môžeme stretnúť s kvalitnou ponukou, a to najmä v oblasti futbalových stávok.

Nájdeme tu veľké množstvo trhov, na ktorých možno uzatvárať stávky, či už sa jedná o národné ligy a poháre z celého sveta, alebo celoeurópske súťaže ako Liga Majstrov či Európska Liga. Doxxbet tiež neponúka špeciálne promo akcie, ktoré by sa zameriavali iba na futbal, no na uzatváranie futbalových stávok môžete využiť prostriedky získané napríklad prostredníctvom vstupného bonusu či bezrizikovej stávky, ktorú môžu získať noví hráči.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Synottip

Ďalším z online operátorov s kvalitnou ponukou stávok je bezpochyby aj Synottip. Aj na stránkach tejto stávkovej kancelárie nájdete veľmi kvalitnú a širokú ponuku futbalových stávok. Synottip taktiež považuje futbal za svoju prioritu a svojim hráčom tak práve v tomto športe ponúka najzaujímavejšiu a najširšiu škálu stávkových možností. Tak ako v iFortune, i na stránkach tohto operátora môžete nájsť národné futbalové ligy prakticky z celého sveta.

Samozrejmosťou sú aj najmä celoeurópske súťaže. Môžete tu tiež uzatvárať rôzne druhy stávok, od jednoduchých stávok na celkového víťaza stretnutia, cez stávky na celkového víťaza bez remízy, až po víťaza 1. polčasu a ďalšie. Na webových stránkach Synottip nenájdete bonusy, ktoré by boli zamerané vyslovene na futbal.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako môžete uzatvárať stávky na futbal?

Fortuna liga - futbalových stávok

Ak chcete uzatvárať stávky na futbal, je samozrejme najdôležitejšie vedieť, aký je postup. V prvom rade si musíte u danej online stávkovej kancelárie založiť aktívny hráčsky účet. Na začiatok môžete využiť uvítací bonus, ktorý dnes veľká väčšina online operátorov aspoň v nejakej forme ponúka. Väčšinou sa jedná o zdvojnásobenie vášho pôvodného vkladu do určite výšky. Po založení účtu si musíte na webových stránkach danej stávkovej kancelárie vyhľadať sekciu kurzových stávok a konkrétne futbal.

Futbal býva v drvivej väčšine prípadov uvedený na prvom mieste, keďže je to celosvetovo najpopulárnejší šport. Ďalej je potrebné, aby ste si našli požadovaný stávkový trh, na ktorom chcete uzavrieť vašu stávku. Väčšina hráčov sa snaží držať napr. slovenskej či českej futbalovej ligy, ktoré dobre poznajú a pravidelne sledujú. No existujú aj stávkari, ktorí vyhľadávajú omnoho menej známe trhy, ako napríklad najvyššia indonézska liga. Ďalej sa musíte rozhodnúť, aký druh stávky chcete uzavrieť, či si chcete staviť na celkového víťaza stretnutia, alebo napríklad na to, ktorý tím dá prvý gól. Potom už stačí len sledovať zápas a dúfať, že práve vaša stávka bude víťazná.

Aké typy stávok je možné vo futbale uzatvárať?

Existuje veľké množstvo typov stávok, ktoré dnes môžete v online stávkových kanceláriách uzatvárať. V tejto časti článku si priblížime tie najznámejšie z nich:

Stávka na výsledok stretnutia

Toto je určite tá najbežnejšia stávka, s ktorou sa môžete stretnúť. Ako je jasné už z jej názvu, môžete si pomocou nej staviť na to, ktorý tím v stretnutí zvíťazí. Možnosťou je aj remíza.

Oba tímy strelia gól

Stávka na to, že obom futbalovým tímom, ktoré sa stretnú v danom stretnutí, sa podarí vsietiť gól.

Presný výsledok stretnutia

Táto stávka vám umožňuje staviť si na to, ako presne stretnutie skončí. Netipujete teda len meno víťaza, ale aj presný počet gólov, ktoré každý tím v danom zápase strelí.

Futbal je známy tým, že v ňom nepadá až tak veľké množstvo gólov, a tak sú najčastejšie tipovanými výsledkami skóre 1:0, 1:1 a 2:0.

Ktorý hráč strelí gól

Stávkar má možnosť vsadiť si na to, že sa konkrétnemu hráčovi podarí vo vybranom futbalovom stretnutí streliť gól. Toto je pomerne obľúbená stávka, pretože sa pri nej častokrát môžeme stretnúť so zaujímavými kurzmi. Samozrejme to záleží od samotného hráča, jeho kvality a momentálnej formy.

Kombinované stávky

Spojenie viacerých stávok akoby do jednej, pre úspech musia byť všetky stávky víťazné.

Handicap

Stávka na to, o koľko gólov (minimálne) zvíťazí vami vybraný tím. Ak uzavriete stávku s handicapom 0:1, vaša stávka bude víťazná, ak domáci porazia hostí aspoň o dva góly.

Live stávky

Live stávky sú veľkou kategóriou, do ktorej patrí skutočne široká škála typov stávok. Možnosť uzatvárať stávky live dnes nájdete na webových stránkach každej lepšej online stávkovej kancelárie.

Slovenské stávkové kancelárie svojim hráčom štandardne ponúkajú pomerne širokú škálu stávkových trhov v oblasti futbalu. Dôkazom sú aj online operátori, ktorých ponuku sme rozoberali vyššie v tomto článku. To, ktoré trhy u nás patria medzi tie najpopulárnejšie, zrejme nikoho príliš neprekvapí. Medzi tie „najstávkovanejšie“ trhy v oblasti národných líg podľa očakávaní patrí najvyššia slovenská futbalová liga, najvyššia česká futbalová liga, anglická Premier League, španielska La Liga, nemecká Bundesliga a talianska Serie A.

Čo sa týka nadnárodných súťaží, tam jednoznačne vedie Liga Majstrov a Európska Liga. Ďalej bývajú veľmi populárne turnaje ako napríklad Majstrovstvá Sveta, Majstrovstvá Európy, Copa América a ďalšie. Platí však, že typický slovenský stávkar sa rád drží toho, čo dobre pozná, a tak sú u nás uzatvárané stávky najmä na tých trhoch, ktoré patria zároveň k najsledovanejším. Pre mnoho slovenských stávkarov sa rovná futbal Fortuna liga, a tak má medzi stávkami veľké zastúpenie.

Možnosť uzatvárania live stávok dnes na svojich webových stránkach ponúka v podstate každá kvalitná online stávková kancelária. Ako tieto live stávky uzatvárať? Ak chcete využiť možnosť uzatvárania live stávok na futbal, navštívte danú online stávkovú kanceláriu a vyhľadajte sekciu Live stávok, ktorá je väčšinou veľmi dobre viditeľná. Po vstupe do tejto sekcie si z dostupných športov vyberte tipy na futbal a uvidíte výber zápasov, ktoré sa práve odohrávajú a tiež tých, ktoré sa onedlho začnú hrať. Taktiež máte pri danom futbalovom stretnutí vždy k dispozícii výber konkrétnych typov live stávok, ktoré možno uzavrieť. Často sa môžeme stretnúť so skutočne veľkým počtom dostupných možností live stávok.

Niektoré online stávkové kancelárie ponúkajú svojim hráčom možnosť sledovať vybrané zápasy online na ich webových stránkach. Toto je naozaj skvelé a hráči vďaka tomu zažívajú ešte väčší adrenalín, ako keby zápas, na ktorý uzavreli stávku, nesledovali. Live sledovanie však nepatrí do portfólia každej online stávkovej kancelárie. Aj tie, ktoré ho ponúkajú, mávajú často možnosť live prenosov obmedzenú len na určité športy či dokonca súťaže. Napríklad na stránkach operátora Tipsport v oblasti live prenosov výrazne dominuje hokej. Široké možnosti, a to aj v otázke sledovania zápasov vo futbale, ponúka bwin či bet365.

Aj keď je slovenský trh so stávkami pomerne podobný ako trhy v iných krajinách, aj u nás existujú určité špecifiká, ktoré tento trh charakterizujú. Ktoré sú teda tie najpopulárnejšie udalosti, na ktoré slovenskí milovníci futbalu uzatvárajú stávky?

Na Slovensku sa najčastejšie môžeme stretnúť so stávkami na slovenskú, českú, anglickú či španielsku najvyššiu futbalovú ligu. Hráči taktiež obľubujú pohárové súťaže, a to najmä slovenský futbalový pohár, ktorý v súčasnosti nesie meno Slovnaft Cup, no i mnoho ďalších. Veľkej popularite sa tešia aj európske pohárové súťaže, konkrétne Liga Majstrov a Európska Liga. Množstvo stávok hráči uzatvoria aj na stretnutia Majstrovstiev sveta vo futbale, aj keď tie sa konajú len raz za štyri roky. To isté platí aj o turnaji, v ktorom medzi sebou bojujú tímy zo starého kontinentu, Majstrovstvách Európy.

Pár odporúčaní, ktoré sa týkajú futbalových stávok

V závere tohto článku by sme vám radi poskytli niekoľko odporúčaní, ktoré by ste mohli pri uzatváraní stávok na futbal využiť. V prvom rade by ste si mali rozmyslieť, pre akú stratégiu sa rozhodnete. Existujú hráči, ktorí vsádzajú na neznáme trhy a riadia sa len dostupnými kurzami a intuíciou. Druhá skupina hráčov sa snaží uzatvárať stávky iba na také stretnutia, o ktorých toho vedia omnoho viac.

Táto skupina hráčov teda preferuje uzatváranie stávok na zápasy, ktorých sa zúčastňujú futbalové tímy, ktorých herný prejav a schopnosti dobre poznajú. Vďaka tomu je pre nich jednoduchšie odhadnúť priebeh zápasu a uzatvoriť stávku. Táto hlbšia vedomosť o zúčastnených tímoch nemusí byť užitočná len pre odhad celkového víťaza stretnutia, hráčovi môže veľa napovedať napríklad aj o tom, či v zápase padne veľa gólov. Pokiaľ sa totiž stretnú dva tímy, ktoré sú známe svojou otvorenou a ofenzívnou hrou, je omnoho pravdepodobnejšie, že v zápase padne veľa gólov, ako v prípade, keď proti sebe stoja tímy, ktoré svoju taktiku zakladajú na silnej a kvalitnej ofenzíve.

Ďalším odporúčaním, ktoré by sme vám radi poskytli je, aby ste stávky uzatvárali vždy s chladnou hlavou. To sa týka najmä live stávok, pri ktorých je potrebné sa rozhodovať veľmi rýchlo. Je preto dôležité, aby ste mali aj v stávkach na futbal pravidlá jasne nastavené a podľa nich stávky uzatvárali. Ak napríklad uzatvoríte live stávku, ktorá nebude víťazná, môže sa stať, že budete chcieť rýchlo túto stratu vymazať a uzavriete nepremyslenú a unáhlenú stávku. Takýmto spôsobom sa môžete zbytočne pripraviť o svoje finančné prostriedky. Preto je vždy vhodné mať stratégiu, vďaka ktorej sa nám podarí zvládnuť aj nepriaznivé situácie.

V tomto článku sme vám poskytli recenzie niektorých kvalitných a populárnych online stávkových kancelárií, ktoré poskytujú široké možnosti futbalových stávok. Priblížili sme si aj tie najbežnejšie typy stávok a stávkové trhy, ktoré vám futbal ponúka. Dúfame, že aj vďaka nám bude vaše stávkovanie na futbal o niečo lepším zážitkom.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top