Hokej – Stávkovanie na tento populárny šport

Hokej patrí medzi tie najpopulárnejšie športy a u nás to platí dvojnásobne. Tento šport sa u nás teší naozaj veľkej obľube a práve preto sa mu budeme v tomto článku venovať.

V tomto texte si bližšie rozoberieme to, kde je možné uzatvárať stávky na tento šport, taktiež si uvedieme to, ako pri uzatváraní stávok na hokej postupovať, rozoberieme si typy stávok na tento šport, populárne trhy, ktoré možno využiť u slovenských stávkových kancelárií.

Následne si povieme niečo o live stávkach na hokej a live streamingu, ďalej si rozoberieme aj eventy, ktoré sa týkajú práve hokeja a tešia sa na Slovensku a vo svete veľkej popularite. Potom si uvedieme niekoľko tipov ohľadne stávkovania na hokej a na záver si zodpovieme pár často kladených otázok.

Zoznam najlepších stávok na hokej pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport TV
  • Tipkonto
Extraliga, Chance Liga
KHL
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • Rôzne stávkové trhy
  • SYNOTTIP Challenge
Česko
Extraliga
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • Špeciálne bonusy
  • Fortuna TV - živých prenosov
Fínsko
Slovensko Kanadské Body
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Virtuálne hry
  • Funkcia live streamu
NHL
Extraliga
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Kde môžete uzatvárať stávky na hokej?

SYNOTTIP

Keď navštívite webové stránky online stávkovej kancelárie SYNOTTIP, okamžite zistíte, že vám ponúka skutočne širokú škálu dostupných stávkových možností. To isté samozrejme platí aj pre ľadový hokej. Ak chcete uzatvárať stávky práve na tento šport, môžete si vybrať napríklad slovenskú najvyššiu hokejovú ligu, taktiež aj českú najvyššiu ligovú súťaž, kontinentálnu KHL, fínsku, švédsku či švajčiarsku najvyššiu ligu, mnoho nižších líg z rôznych štátov Európy a chýbať samozrejme nesmie ani tá najpopulárnejšia hokejová liga, ktorou je NHL. Ak by ste chceli využívať bonusy či promo akcie, ktoré sú venované výhradne hokeju, v súčasnosti vám takúto možnosť online stávková kancelária SYNOT TIP neponúka.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport patrí medzi to najlepšie, čo vám svet športových stávok ponúka. Ak teda chcete vsádzať práve na hokej, máte tu pomerne širokú škálu dostupných možností. V prvom rade tu samozrejme nájdete zápasy slovenskej najvyššej hokejovej ligy, no tiež aj mnoho ďalších, medzi ktoré patria napríklad kontinentálna KHL, česká najvyššia hokejová liga, fínska najvyššia súťaž a ďalšie. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport v súčasnosti nenájdete promo akcie či bonusy, ktoré by boli exkluzívne venované práve hokeju.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Online stávková kancelária iFortuna patrí medzi tých najznámejších a najvyhľadávanejších online operátorov, ktorí na našom trhu v súčasnej dobe pôsobia. Na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie si môžete vybrať zo skutočne veľmi širokej škály dostupných stávkových možností, medzi ktoré samozrejme patrí aj hokej - stávkovanie naň.

Na stránkach Fortuna môžete uzatvárať stávky na tie najpopulárnejšie hokejové ligy, ako je napríklad americká NHL či slovenská najvyššia hokejová liga Tipsport. Okrem nich tu však nájdete aj ďalšie, ako napríklad KHL, najvyššia švédska hokejová liga a iné. Fortuna vám v súčasnej dobe neponúka bonusy, ktoré by boli exkluzívne spojené s uzatváraním stávok na hokej.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Online stávková kancelária Niké je medzi hráčmi známa tým, že ponúka skutočne veľmi široké možnosti stávok a niečo pre seba si tu nájde snáď každý hráč. To platí samozrejme aj pre tých, ktorí chcú uzatvárať stávky na hokej. Na webových stránkach online operátora NIKÉ si môžete vsadiť napríklad na zápasy slovenskej najvyššej hokejovej ligy, no uzatvárať stávky máte možnosť aj na stretnutia prebiehajúce v rámci českej najvyššej ligy, kontinentálnej KHL, fínskej najvyššej súťaže či najpopulárnejšej hokejovej ligy na svete, ktorou je NHL. Online stávková kancelária NIKÉ vám v súčasnej dobe neponúka možnosť využiť bonus či promo akciu, ktoré by boli exkluzívne práve pre hokejové stávky.

Unibet

Na webových stránkach online kasína Unibet máte taktiež veľmi veľa zaujímavých herných možností, nájdete tu širokú škálu dostupných športov a hokej nie je výnimkou. Online stávková kancelária Unibet vám v oblasti hokeja ponúka skutočne zaujímavé možnosti uzatvárania stávok, samozrejmosťou je napríklad možnosť vsadiť si na zápasy severoamerickej NHL alebo slovenskej najvyššej hokejovej ligy, no to nie je všetko.

Vsadiť si môžete tiež napríklad na českú najvyššiu hokejovú súťaž, taktiež na zápasy v rámci KHL či na fínsku a švédsku najvyššiu hokejovú súťaž. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Unibet momentálne nenájdete bonusy, ktoré by sa spájali s uzatváraním stávok na ľadový hokej.

Hokej – stávky na tento šport a ako prebiehajú?

Hokej Stávkovanie - Tipsport

Pokiaľ sa rozhodnete, že si chcete vybrať pre stávkovanie hokej, máte k dispozícii skutočne širokú škálu rôznych typov stávok, z ktorých si môžete vybrať. V prvom rade samozrejme môžete využiť tú najpopulárnejšiu možnosť zo všetkých, ktorou je stávka na celkového víťaza daného hokejového zápasu. Ďalej si môžete vsadiť na to, akým skóre dané stretnutie skončí. Veľmi populárne sú tiež aj handicapy, ktoré sú často využívané najmä v stretnutiach, ktoré majú veľkého favorita a neponúkajú tak príliš zaujímavý kurz na jeho výhru.

V takom prípade máte možnosť využiť handicap stávku a vsadiť si tak pri omnoho lákavejšom kurze. Handicapy sa však nepoužívajú iba pri stávkach na výsledok celého stretnutia, môžete ich využiť aj na stávky týkajúce sa napríklad jednotlivých tretín zápasu. Ďalšou populárnou stávkou je napríklad aj stávka na víťaza danej tretiny. Taktiež si môžete vsadiť napríklad na to, kto v danej tretine strelí daný počet gólov a podobne.

Obľube sa tešia aj stávky na strelcov, to znamená, že si môžete vsadiť na to, či daný hráč v stretnutí strelí gól. Často sa môžeme stretnúť napríklad aj so stávkami over/under, v rámci ktorých si môžete vsadiť na to, či v danom zápase padne viac alebo menej gólov, ako je určený počet. Taktiež si môžete vsadiť napríklad aj na to, koľko gólov padne v celom stretnutí či vo vybranej tretine a tiež na to, koľko gólov v zápase či v tretine strelí konkrétny tím. Možnosti sú teda skutočne veľmi široké a toto sú len niektoré z nich.

Ako prebieha uzatváranie stávok na ľadový hokej?

Ak si chcete vsadiť na niektorý z hokejových zápasov, postup je v podstate rovnaký ako pri ktoromkoľvek inom športe. V prvom rade si musíte vybrať stretnutie, na ktoré chcete uzavrieť stávku. Potom si musíte zvoliť aj konkrétnu stávkovú príležitosť a samozrejme je potrebné aj to, aby ste nakoniec zvolili sumu, ktorú chcete do danej stávky vložiť. Potom už len stačí čakať a dúfať, že šťastie bude na vašej strane.

Na Slovensku sa teší veľkej popularite hneď niekoľko hokejových líg. Tou zrejme najpopulárnejšou z nich je slovenská najvyššia hokejová liga, ktorá má názov Tipsport extraliga – hokej tej najvyššej úrovne, aký možno u nás sledovať. Okrem nej však hráči na Slovensku obľubujú napríklad aj uzatváranie stávok na najpopulárnejšiu ligu na svete, ktorou je americká NHL.

Ďalej sa veľmi veľkej obľube teší aj česká najvyššia hokejová súťaž, kontinentálna KHL či napríklad švédska najvyššia liga. Medzi slovenskými hráčmi sú obľúbené v podstate tie isté ligy, ako u väčšinu hráčov na celom svete, samozrejme s výnimkou našej a českej najvyššej a aj niekoľkých nižších hokejových líg.

Live stávky na hokej a live streaming

Live stávky na hokej

Online stávkové kancelárie svojim hráčom väčšinou ponúkajú aj možnosť využívať sekciu live stávok. Tá je medzi hráčmi skutočne veľmi populárna a niet sa čomu čudovať, live stávky prinášajú úplne iný rozmer adrenalínu, ktorý hráč pri uzatváraní stávok prežíva. Čo však táto sekcia ponúka práve v oblasti stávok na hokej?

Live stávky – hokej sú skutočne veľmi rozšírené, veľmi obľúbené sú napríklad stávky na to, ktorý tím sa stane víťazom práve prebiehajúcej tretiny alebo i celého práve prebiehajúceho stretnutia. Taktiež hráči radi uzatvárajú stávky na to, ktorému tímu sa podarí streliť najbližší gól či koľko gólov ešte v stretnutí padne. Taktiež tu môžete uzatvárať handicapové stávky, stávky na to, či v danej tretine skórujú oba tímy a mnoho ďalšieho.

V sekcii live stávok na webových stránkach mnohých stávkových kancelárií môžete nájsť aj možnosť sledovania live streamov (živé prenosy) práve prebiehajúcich stretnutí. Je však potrebné brať do úvahy to, že live streaming nie je súčasťou ponuky zďaleka každej online stávkovej kancelárie. Ak však daný operátor ponúka možnosť sledovať live streamy, je veľmi pravdepodobné, že medzi nimi nájdete aj priame prenosy z hokejových zápasov, aspoň tých najsledovanejších, o ktoré má záujem najväčšie množstvo hráčov.

Populárne eventy

Hokej sa najmä v našich končinách teší skutočne veľmi veľkej popularite, no samozrejme záleží aj na tom, o ktorom konkrétnom podujatí je reč. Ktoré hokejové eventy sú teda tie najpopulárnejšie?

Na Slovensku sú tou najpopulárnejšou hokejovou udalosťou bez akýchkoľvek pochýb Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočňujú každý rok. Je to najmä vďaka tomu, že slovenská hokejová reprezentácia je ich pravidelným účastníkom a viackrát sa jej podarilo na tomto turnaji zaznamenať aj veľké úspechy. Veľmi veľkej obľube sa určite teší aj hokejový turnaj, ktorý je súčasťou zimných olympijských hier. Olympiáda ako taká je najväčšou športovou udalosťou a jej hokejová „časť“ teda nie je žiadnou výnimkou.

Okrem toho sú na Slovensku veľmi populárne aj niektoré národné ligy, veľmi obľúbený je napríklad ten najlepší slovenský hokej, Tipsport liga, česká najvyššia ligová súťaž, americká NHL, kontinentálna KHL či napríklad najvyššia švédska a fínska liga. Na Slovensku sú teda populárne hokejové udalosti, ktoré sa tešia obľube aj v celosvetovom meradle. Výnimkou sú v podstate iba slovenské a české národné hokejové súťaže.

Užitočné tipy pre začiatočníkov a pokročilých hráčov

Často kladené otázky

Ak sa rozhodnete, že je pre vaše stávkovanie hokej tým najvhodnejším športom, máte skutočne širokú škálu dostupných možností. V prvom rade by ste sa mali zamerať na to, aby ste si vybrali operátora, ktorý vám ponúka absolútne bezpečné prostredie. To znamená, že by sa malo jednať o overenú stávkovú kanceláriu, ktorá má všetky potrebné licencie a taktiež aj úspešnú históriu a mnoho spokojných používateľov.

Následne sa môžete rozhodovať podľa toho, či vám vyhovuje ponuka danej stávkovej kancelárie, či tam nájdete všetky ligy či turnaje, na ktoré chcete uzatvárať stávky. Taktiež by ste mali zvážiť aj to, či vám vyhovuje dizajn webovej stránky a či sa na stránkach dobre a rýchlo orientujete.

Jednoduchá odpoveď na túto otázku neexistuje, mali by ste v prvom rade zvážiť, či vás viac baví sledovať NHL, KHL, slovenskú extraligu, švédsku Elitserien, Majstrovstvá sveta či čokoľvek iné. Je totiž dôležité, aby ste uzatvárali stávky na zápasy, o ktorých máte dostatok vedomostí. To znamená, že by ste mali poznať postavenie tímov, ktoré sa v zápase stretávajú, mali by ste vedieť, ako sú na tom v otázke vzájomných zápasov a ďalšie veci.

Stávky na hokej sú zaujímavé najmä pre hráčov, ktorí obľubujú práve tento šport. Výhodou stávok na ľadový hokej je však to, že keďže sa teší tak veľkej popularite, stávkové kancelárie obvykle ponúkajú pomerne veľké množstvo líg, turnajov a zápasov, na ktoré si môžete staviť. Váš výber je teda omnoho širší ako pri drvivej väčšine iných športov.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top