Online stávková stránka Victory Tip a jej ponuka

Táto stávková kancelária zatiaľ neprešla našimi expertnými testami a v súčasnosti nie je verifikovaná. Nami odporúčané stávkové kancelárie môžete nájsť na našej webovej stránke.

Odporúčané bookmakeri

Online stávková kancelária pod názvom Victory Tip zrejme nepatrí medzi tých operátorov, ktorí sú pre hráčov na slovenskom trhu notoricky známi.

Zobraziť viac

Samozrejme, Victory tip sa teší popularite medzi pomerne veľkým množstvom milovníkov online hazardu, no jej meno zrejme nepozná úplne každý hráč, ktorý u nás pôsobí.

Zobraziť menej
Victory Tip
1
  • Najnovšie výsledky
  • Podrobné štatistiky
  • Rôzne stávkové trhy
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 1
Výbery: 1
Vklady: 1
Meny: 1
Software: 1
Ľahké používanie: 1
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Na slovenskom trhu zahájila spoločnosť Victory Tip svoje fungovanie už v roku 1991, v tomto čase sa samozrejme jednalo o prevádzkovanie kamennej stávkovej kancelárie. Zaujímavosťou je, že Victory Tip bola len tretia stávková kancelária, ktorá na Slovensku fungovala. Môžeme ju teda zaradiť medzi stálice a „veteránov“ na našom trhu s hazardom. Samozrejme v dobrom slova zmysle.

Časom sa operátor rozrástol a dnes má po území celého Slovenska približne 200 kamenných pobočiek a samozrejme prevádzkuje aj online stávkovú kanceláriu, čo je v dnešnej dobe v podstate nevyhnutnosť, keďže sa čoraz viac hráčov presúva zo sveta kamenných stávkových kancelárií a kasín práve do tých internetových. V tejto recenzii sa vám túto online stávkovú kanceláriu pokúsime priblížiť a poskytnúť vám dôležité informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či je práve tento operátor tou správnou voľbou pre vaše online hazardné hranie.

To znamená, že si v tomto článku uvedieme informácie o tom, ako je tento operátor licencovaný, popíšeme si aj spôsob registrácie na jeho webe, uvedieme si platobné metódy, ktoré sú vám k dispozícii, dostupné možnosti v oblasti bonusov, preberieme a zhodnotíme taktiež funkčnosť a dizajn webovej stránky Victory Tip, to, ako je tento web zabezpečený. Taktiež si povieme niečo o úrovni zákazníckych služieb a čo je snáď najdôležitejšie, rozoberieme si aj športy a stávkové trhy, ktoré v jeho ponuke môžete nájsť.

Veríme, že v tomto článku nájdete všetky potrebné informácie k uskutočneniu správneho rozhodnutia o tom, či je Victory Tip kurzové stávkovanie to pravé pre vás. Ak sa teda chcete dozvedieť niečo viac a zistiť, čo presne vám tento online operátor môže ponúknuť, určite čítajte ďalej.

Držiteľom akej licencie je stávková kancelária Victory Tip SK?

Otázka licencie a regulácie by mala byť jednou z tých úplne najdôležitejších otázok, ktoré by ste si ako potenciálny používateľ mali položiť pri vašom výbere online stávkovej kancelárie, ktorej sa rozhodnete zveriť svoje finančné prostriedky. Bezpečnosť vašich peňazí a taktiež aj osobných údajov by totiž mala byť vašou absolútnou prioritou.

Máme pre vás dobré správy. Aby online operátor mohol na slovenskom trhu poskytovať svoje služby v oblasti online hazardu, je nevyhnutné, aby bol držiteľom licencie, ktorá je na našom území udeľovaná výhradne Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

Vďaka tejto licencii máte záruku, že v prípade, že sa dostanete do akýchkoľvek problémov s online stávkovou kanceláriou či kasínom, máte sa na koho obrátiť (MFSR) a všetko bude vyriešené podľa platných zákonov. Nemusíte sa tak obávať, že o vašich problémoch a sťažnostiach bude rozhodovať nejaká zahraničná jurisdikcia, ako tomu často bývalo v minulosti alebo stále býva na území mnohých iných krajín, ktoré majú inú legislatívu v oblasti online hazardu.

Vaše finančné prostriedky sú tak vďaka tomu, že Victory Tip je držiteľom tejto licencie, v bezpečí a nemusíte mať strach, že vás o ne niekto nelegálnym spôsobom pripraví. Toto by pre vás mala byť jedna z najdôležitejších informácií pri rozhodovaní sa o tom, kto sa stane vašim partnerom v oblasti online gamblingu.

Ako prebieha na webových stránkach Victory Tip registrácia?

Victory Tip

V prípade, že sa rozhodnete, že je online stávková kancelária Victory Tip tým správnym miestom práve pre vás, je samozrejme nevyhnutné podstúpiť proces registrácie, čiže vytvorenia hráčskeho účtu na webových stránkach tohto online operátora. Ako presne prebieha proces registrácie účtu? Čo musíte pre registráciu urobiť?

V prvom rade musíte samozrejme navštíviť webové stránky online stávkovej kancelárie Victory Tip. Privíta vás domovská stránka. Priamo na tejto domovskej stránke nájdete v prvom hornom rohu možnosť navštíviť sekciu Registrácia. Po kliknutí na toto tlačidlo sa pred vami objaví registračný formulár, ktorý budete musieť vyplniť.

V tomto formulári od vás online operátor žiada nasledujúce informácie: meno, priezvisko, rodné číslo, číslo dokladu (cestovný pas alebo občiansky preukaz) , e-mailová adresa, heslo, ulica, mesto, PC, krajina, číslo účtu, kód banky a číslo na váš mobilný telefón. Ďalej je potrebné uviesť jazyk, v ktorom chcete mať svoj účet vedený a tiež to, či ste cudzinec. Operátor od vás taktiež vyžaduje súhlas s pravidlami stávkovania a herným plánom a prehlásenie, že ste dovŕšili 18 rokov.

Uvedenie týchto údajov je povinné a je veľmi dôležité, aby ste údaje vyplnili podľa skutočnosti a neuvádzali v žiadnom z polí nepravdivé informácie. Stávková kancelária si tieto informácie totiž môže overovať a v prípade, že by informácie nekorešpondovali so skutočnosťou, online stávková kancelária Victory Tip by vám nemusela umožniť otvorenie vášho účtu na jej webe.

Overenie vášho hráčskeho účtu je dôležité aj preto, aby sa zamedzilo zneužívaniu osobných údajov. Máte tak istotu, že sa nikomu nepodarí využiť práve vaše údaje a otvoriť si pomocou nich účet na webovej stránke online stávkovej kancelárie Victory Tip.

Ak sa vám podarí úspešne absolvovať všetky vyššie uvedené kroky, môžete sa tešiť zo svojho nového hráčskeho účtu. Ďalej musíte iba vložiť svoje prvé finančné prostriedky. Práve tejto téme sa budeme venovať v ďalšej časti tohto článku, kde si uvedieme všetky platobné metódy, ktoré vám tento operátor na svojom webe ponúka.

Aké platobné metódy vám operátor ponúka?

Sekcia platobných metód taktiež patrí k pomerne dôležitým veciam, ktoré pre mnoho hráčov pri rozhodovaní sa o tom, akého partnera v oblasti online hazardu si vyberú, zohrávajú svoju úlohu.

Victory Tip

Dnešné moderné online kasína a stávkové kancelárie sa svojim hráčom snažia prinášať tie najpohodlnejšie a najmodernejšie možnosti aj práve v tejto oblasti. Dôležité je, aby mal hráč dostatočne široký výber, ktorý by mal obsahovať najmä tie najpopulárnejšie a najčastejšie využívané platobné metódy. Ako je na tom v tejto oblasti Victory Tip ponuka? Ponúka svojim hráčom dostatočné kvalitné možnosti vkladov a výberov?

Na stránkach tohto online operátora si môžete vybrať z viacero dostupných platobných metód. Ak sa rozhodnete, že si vo Victory Tip založíte svoj hráčsky účet a budete naň chcieť vykonať svoj prvý vklad, na výber vám táto stávková kancelária poskytne hneď niekoľko populárnych možností. Ktoré konkrétne to sú?

Vklady tu môžete vykonávať prostredníctvom nasledujúcich platobných metód: Sporopay (Slovenská sporiteľňa), TatraPay (Tatra banka), ePlatby VUB (VÚB banka), a UniPlatba (Unicredit banka) a bankový prevod. Pre výbery na váš bankový účet môžete využiť bankový prevod.

Aj keď vám operátor najmä v oblasti vkladov ponúka pomerne veľké množstvo platobných metód, ktoré možno využiť, mohli by sme tu vytknúť absenciu napríklad niektorej z e-peňaženiek ako Skrill či NETELLER, ktoré sa medzi užívateľmi tešia skutočne širokej obľube a oproti ostatným platobným metódam ponúkajú pomerne veľkú flexibilitu a najmä rýchlosť vykonávania vkladov a výberov na a z vášho hráčskeho účtu. Dobrou správou je, že vklady prostredníctvom vyššie spomínaných platobných metód prebiehajú vcelku rýchlo. To platí s výnimkou bankového prevodu, ktorý bude ako v prípade vkladov, tak i v prípade výberov vyžadovať o niečo viac času.

Sekciu vkladov a výberov v online stávkovej kancelárii Victory Tip môžeme celkovo ohodnotiť pozitívne, no ako sme spomenuli, zišlo by sa jej zopár drobných vylepšení, a to ako v oblasti vkladov, tak aj výberov.

Dizajn a funkčnosť, ktoré vám operátor ponúka

Ďalším z kritérií, ktoré by hráč mal brať do úvahy pri výbere toho správneho operátora, je bezpochyby aj dizajn a funkčnosť webových stránok. Pri prvom pohľade na web online stávkovej kancelárie Victory Tip si určite ihneď všimnete, že tvorcovia sa snažili vytvoriť čo najjednoduchšie prostredie, v ktorom hráča nezahltí príliš veľké množstvo informácií, čo sa im do veľkej miery aj podarilo.

To isté platí aj pre všetky podstránky webu. Orientácia na celom webe je pomerne jednoduchá a nezaberie vám príliš mnoho času nájsť to, čo práve hľadáte. Po stránke funkčnosti je web veľmi kvalitný, ako sme už zmienili, orientácia na ňom je veľmi rýchla a bezproblémová. Stránka obsahuje všetko, čo má, pohodlne tu nájdete všetky potrebné informácie. Rovnako jednoduché je aj uzatváranie stávok, čo je veľmi dôležité pre mnoho hráčov.

V otázke samotného dizajnu stavila stávková kancelária tiež na jednoduchosť. Aj keď na domovskej stránke nájdete pomerne veľké množstvo informácií, nepôsobí preplneným dojmom. Jedna vec by sa však webovej stránke v oblasti dizajnu dala vytknúť. Aj keď oceňujeme jednoduchosť, strohosť a prehľadnosť, webu by určite neuškodil o niečo modernejší vzhľad. Okrem toho však nemáme tomuto operátorovi po stránke dizajnu a funkčnosti v podstate čo vytknúť.

Aké možnosti vám dáva Victory Tip bonus?

Victory Tip

Bonusy sú veľmi dôležitou súčasťou ponuky takmer každého operátora. Existuje veľké množstvo dostupných typov bonusov, no tým najpopulárnejším je medzi hráčmi jednoznačne uvítací či vstupný bonus. Ponúka vám takýto typ bonusu aj online stávková kancelária Victory Tip? A čo vďaka nemu môžete získať?

Skvelou správou je, že aj u tohto online operátora máte možnosť využiť na začiatok svojho hrania vstupný bonus a spríjemniť si tak prvé kroky na jeho webových stránkach. Ak sa rozhodnete práve tento vstupný bonus využiť, čaká vás bonus v hodnote 33%. Výška takéhoto bonusu je samozrejme, tak ako to býva u každého operátora, obmedzená, konkrétne môžete získať bonus vo výške najviac 50 eur.

Dôležité je ešte zmieniť, že tento bonus nezískate z výšky vášho prvého vkladu, ale z výšky vašej prvej stávky. To znamená, že aby ste získali vstupný bonus v plnej výške 50 eur, musí mať vaša prvá uzavretá stávka na hráčskom účte hodnotu 150 eur alebo viac. Na kurz takejto stávky sa nevzťahujú žiadne podmienky.

V stávkovej kancelárii Victory Tip môžete nájsť taktiež aj vernostný program. Čo konkrétne vám tento vernostný program ponúka?

V rámci vernostného programu online stávkovej kancelárie máte možnosť získavať body za uzatváranie stávok. Konkrétne získate za každú uzavretú stávku 0,3% z jej hodnoty. Ak teda uzavriete stávku v hodnote 1 000 eur, získate vernostný bonus vo výške 3 bodov. Tento vernostný bonus nemá žiadne obmedzenie jeho výšky, čiže získavate 0,3% zo stávky, nech je jej hodnota akokoľvek vysoká.

Skvelé je tiež to, že nezáleží na kurze, aký uzavretá stávka má, čiže získavate vernostný bonus aj za uzavretie stávky s kurzom 1.01. Body, ktoré získate pomocou vernostného bonusu, môžete následne využiť na uzavretie ďalšej stávky. Stávka, na ktorú využijete tieto vernostné body, však musí mať celkový kurz vo výške minimálne 8.5.

Aké trhy na stránkach tohto operátora nájdete?

Stávková kancelária Victory Tip patrí medzi tých operátorov na slovenskom trhu, ktorí sa snažia ponúkať to najlepšie a to sa týka aj ponuky stávkových trhov. Vďaka tomu tu máte možnosť nájsť tie najpopulárnejšie trhy, ktoré vyhľadáva väčšina hráčov. Victory Tip kurzová ponuka je široká.

Ktoré konkrétne to sú?

1/X/2

Na trhu 1/X/2 môžu hráči uzatvárať stávky na to, či v danom zápase zvíťazí prvý tím, druhý tím alebo či tento zápas dopadne nerozhodne

Akumulátor

Trh pod názvom akumulátor hráčom ponúka možnosť získať veľmi zaujímavé zhodnotenie vkladu do danej stávky, toto je však vykúpené vyšším rizikom, keďže musia byť všetky stávky na tikete víťazné. Tento tiket musí obsahovať viac ako jednu stávku

Over/Under

Na tomto trhu hráči uzatvárajú svoje stávky na to, či vo vybranom zápase padne viac/menej gólov/bodov, ako je dané číslo

Vyššie uvedené sú len tie najčastejšie využívané a najpopulárnejšie trhy, aké vám operátor ponúka. Ďalej tu môžete nájsť aj viacero ďalších trhov, vďaka čomu si na svoje príde každý, kto na webové stránky tejto stávkovej kancelárie vstúpi.

Ponuka športov na stránkach Victory Tip

Konečne sa dostávame k tomu, čo väčšinu hráčov zaujíma bezpochyby najviac. Sú tým športy, ktoré môžeme nájsť v ponuke našej online stávkovej kancelárie. Aké športy tu teda môžeme nájsť?

Tak, ako v každej stávkovej kancelárii, ktorá chce uspieť na trhu, aj vo Victory Tip sa stretnete s tými najpopulárnejšími športami ako futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal. Na webe tohto online operátora však nájdete aj o niečo menej populárne športy ako baseball, americký futbal, florbal, hádzaná, futsal, formula, snooker, rugby, či šípky. Vo výbere športov tu môžete nájsť aj tzv. Duel Victorky, v ktorom stávková kancelária prináša fiktívne udalosti dvoch tímov, kde vyhráva ten tím, ktorému sa podarí vsietiť väčšie množstvo gólov.

Čo vyhľadávajú slovenskí stávkari?

Najväčšej popularite medzi hráčmi z našej krajiny sa na webe tejto stávkovej kancelárie tešia tie športy, ktoré by ste pravdepodobne očakávali. Jedná sa teda hlavne o futbal, hokej, tenis a basketbal, najväčšie množstvo stávok hráči uzatvárajú na tie najpopulárnejšie ligy a turnaje, ktoré vo vybraných športoch existujú, či na najvyššie slovenské ligy, konkrétne na futbalovú Fortuna Ligu a hokejovú Tipsport Ligu. Veľkej popularite sa tešia tiež tenisové zápasy, v ktorých má naša krajina svoje „želiezko v ohni“, toto sa v posledných rokoch týka najmä ženského tenisu.

Ako prebieha uzatváranie stávky?

Na tomto mieste si priblížime to, čo je potrebné urobiť, aby sa vám podarilo úspešne uzavrieť vašu stávku na webovej stránke online stávkovej kancelárie Victory Tip.

Ak sa rozhodnete, že je táto stávková kancelária tou správnou voľbou práve pre vás, musíte vykonať pár veľmi jednoduchých krokov. Na domovskej stránke nájdite panel, ktorý je umiestnený vľavo, vyberte si šport, na ktorý chcete svoju stávku uzavrieť, následne stávkový trh, ktorý chcete využiť a daný zápas. Ďalej už stačí iba zvoliť stávkovú príležitosť a kliknúť na výsledok, ktorý očakávate. Potom je samozrejme nutné zadať finančný obnos, ktorý chcete do danej stávky vložiť.

Na pravej strane domovskej stránky je umiestnený panel s tiketom, kde nájdete všetky vaše aktuálne stávky. Okrem stávok je tu uvedených viacero informácií, nájdete tu kurzy všetkých vašich aktuálnych stávok, celkový kurz, sumu, ktorú ste vsadili, sumu, ktorú môžete v prípade, že bude váš tiket víťazný získať, a tiež iné dôležité informácie.

Medzi tie najpopulárnejšie druhy stávok, ktoré možno v online stávkovej kancelárii Tipsport uzatvárať, patria:

Sólo stávka

Iba jedno stretnutie/stávková príležitosť na tikete. Tiket je víťazný, ak je váš jeden tip správny.

Akumulátor

Akumulovaná stávka, na tikete sú minimálne 2 stávky. Tiket je víťazný, ak sú všetky stávky na ňom víťazné.

Aké live stávky nájdete u tohto operátora?

Sekcia live stávok je dnes veľmi dôležitou súčasťou ponuky snáď každého online kasína či stávkovej kancelárie, ktoré chcú na tomto vysoko konkurenčnom trhu uspieť. Je to najmä preto, že live stávky sa v posledných rokoch tešia skutočne obrovskej popularite medzi hráčmi a táto popularita neustále narastá. Kvalitná sekcia live stávok je tak v podstate nevyhnutnosťou. Ako je na tom v tejto oblasti práve stávková kancelária Victory Tip?

Online stávková kancelária, ktorú rozoberáme v tomto článku, má tiež svoju live sekciu, v rámci ktorej si môžete vsadiť najmä na tie najpopulárnejšie ako napríklad futbal, ľadový hokej či tenis. Live sekcia tohto operátora však určite nepatrí k tomu najlepšiemu, čo môžeme na trhu s online hazardom nájsť. Je dobré, že vo svojej ponuke možnosť live hrania má, no určite by sa v tejto sekcii zišlo zopár vylepšení. Čo sa týka live vysielania športových stretnutí, toto v súčasnosti táto online stávková kancelária neponúka.


Aké možnosti ponúka operátor v oblasti mobilnej hry?

Tak ako aj live sekcia, mobilná hra patrí medzi tie najdôležitejšie súčasti takmer každej online stávkovej kancelárie či kasína, ktoré sa chce na trhu s online hazardom presadiť.

V dnešnej dobe má takmer každý človek mobilný telefón či iné mobilné zariadenie a na naše mobilné zariadenia sa taktiež presúva veľmi veľká časť našich každodenných aktivít, u ktorých je to technicky možné. To isté sa samozrejme týka aj hazardného hrania. Čím ďalej tým viac používateľov využíva svoj mobil či tablet aj na cestách práve na hazardné hranie. Preto sa takmer každý operátor snaží ponúkať svojim hráčom aj túto možnosť. Ako je na tom v tejto oblasti online stávková kancelária Victory Tip?

Pre hráčov, pre ktorých je mobilná hra prioritou, máme zlú správu. Tento operátor v súčasnej dobe na svojich webových stránkach neponúka možnosť využitia mobilnej verzie stránky ani mobilnej aplikácie. Hráči, ktorí chcú hrať aj na cestách, si tak musia vybrať iného operátora. V prípade, že sa v tejto oblasti udejú nejaké zmeny k lepšiemu, budeme informácie v tomto článku aktualizovať.


Akým zabezpečením sa operátor môže pochváliť?

Otázka bezpečnosti by mala byť tým najdôležitejším, čo hráča pri výbere toho správneho partnera v oblasti hazardného hrania zaujíma. Preto si v tejto časti uvedieme, aké zabezpečenie má práve stávková kancelária Victory Tip.

Tento operátor je na tom v oblasti zabezpečenia pomerne dobre. Svojim používateľom ponúka bezpečné prostredie pre uzatváranie stávok, a to prostredníctvom viacerých spôsobov.

Stávková kancelária je držiteľom certifikátu SSL, ktorý pomocou šifrovania ochraňuje všetky údaje, ktoré sú prenášané medzi počítačom a webom alebo serverom. Tiež chráni pred základnými typmi kybernetických útokov. O ochranu vašich osobných informácií je postarané aj vďaka už v súčasnej dobe platnému nariadeniu o GDPR.

Tento operátor tak svojim používateľom poskytuje pomerne dobré zabezpečenie, vďaka čomu sa nemusíte obávať pôsobenia na jeho webových stránkach. Zodpovednosť však leží aj na vašich pleciach, a tak si dávajte pozor na to, aby ste na stránku nepristupovali z vám neznámych sietí či zariadení a tiež sa vždy okamžite po skončení pôsobenia na webe Victory Tip nezabudnite odhlásiť.


Starostlivosť o zákazníkov

V tejto stávkovej kancelárii máte v podstate niekoľko možností, ako sa spojiť s tímom podpory, ktorý je vám k dispozícii. Môžete vyplniť formulár, ktorý je dostupný vo vašom profile. Taktiež je k dispozícii aj e-mailová adresa operátora a tiež tu nájdete aj možnosť využitia telefonického kontaktu (0905961929).

Zamestnanci zákazníckej podpory sú dostatočne kompetentní a dokážu vám poradiť s akýmkoľvek problémom, ktorý máte. Skvelé je tiež to, že zákaznícka podpora je dostupná v slovenskom jazyku, čo je dôležité najmä pre tých hráčov, ktorí neovládajú niektorý zo svetových jazykov.

Zhrnutie

V tomto článku sme sa pokúsili predstaviť vám online stávkovú kanceláriu Victory Tip, to, čo na jej webových stránkach môžete nájsť a akú kvalitu vám prináša. Uviedli sme si silné aj slabé stránky tohto operátora. Medzi tie najsilnejšie stránky patrí určite samotná ponuka kurzových stávok, ktorá je dostatočne široká na to, aby si na webe tohto operátora každý prišiel na svoje. Za slabú stránku môžeme bezpochyby označiť absenciu mobilnej hry. Online stávková kancelária totiž neponúka ani mobilnú verziu svojej webovej stránky, ani mobilnú aplikáciu.

Celkovo však online stávková kancelária Victory Tip obstála v našom hodnotení pomerne dobre. Aj keď musíme povedať, že na slovenskom trhu si hráči môžu vybrať aj operátorov, ktorí im ponúkajú v mnohých oblastiach atraktívnejšie možnosti, tento operátor je určite dobrou voľbou najmä pre tých hráčov, ktorí nechcú využívať mobilnú hru. Dúfame, že vám náš článok pomohol zistiť, či je táto stávková kancelária tým správnym riešením práve pre vás.

Náš výber najlepších bookmakerov
open
Top