SMS stavkovanie - Tom ako prebieha vklad a aké sú poplatky?

SMS správy sú všetkým veľmi dobre známe a využívame ich v našom každodennom živote už dlhé roky. SMS správy môžu slúžiť ako klasický spôsob komunikácie, no okrem toho máte možnosť využívať ich aj na rôzne typy platieb, najčastejšie sa môžeme stretnúť napríklad s tým, že platby cez SMS možno využívať na platenie za parkovné, platby za rôzne služby, atď.

Ďalším z možných využití SMS platieb, ktoré si bližšie rozoberieme práve v rámci našej recenzie, sú aj platby v online stávkových kanceláriách. Stavkovanie zapasov cez SMS je dnes taktiež čoraz populárnejšie a dobrou správou je, že túto možnosť uskutočňovania platieb vám ponúkajú aj niektorí operátori, ktorí svoje služby poskytujú práve na slovenskom trhu. Aj keď nepatrí medzi tie najviac využívané platobné metódy, stávkovanie cez SMS určite stojí za to, aby sme si o ňom povedali niečo viac.

V tejto recenzii sa teda budeme venovať tomu, ktorí operátori vám platby cez SMS poskytujú, aké sú časy vkladov a výberov, aké sú výhody a nevýhody tejto platobnej metódy, aké sú s ňou spojené poplatky a tiež si uvedieme aj niekoľko často kladených otázok a samozrejme si ich aj zodpovieme.

Najlepšie stávkové kancelárie na Slovensku (2024)

# Bookmaker Bonus* RTP Mobil Hodnotenie Navštíviť
1 SYNOTTIP
5
Bonus:
€80
RTP:
96.43%
Mobil:
5
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
2 Tipsport
4.5
Bonus:
€20
RTP:
98.25%
Mobil:
4.5
Navštíviť terazTipsport recenzia
3 iFortuna
4
Bonus:
€0
RTP:
96.86%
Mobil:
4
Navštíviť teraziFortuna recenzia
*Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Ktoré stávkové kancelárie vám ponúkajú možnosť SMS platieb?

Ako sme zmienili už vyššie, aj na našom trhu existuje hneď niekoľko online stávkových kancelárií, ktoré vám ponúkajú možnosť uskutočňovať platby práve prostredníctvom SMS správ. Ktoré to teda sú?

V súčasnosti sa jedná o stávkové kancelárie DOXXbet a SYNOT TIP. Aj keď je teda jasné, že platby cez SMS vám neponúka zďaleka každý online operátor, ktorý pôsobí na našom trhu, túto možnosť máte. Online stávkové kancelárie, ktoré vám túto možnosť ponúkajú, majú vo svojom portfóliu aj viacero iných platobných metód, ktoré sú o niečo viac využívané, no SMS platby sa tešia taktiež pomerne vysokej popularite.

Čas potrebný pre vykonanie platby

Stavkovanie cez sms

Pre mnoho stávkarov, ktorí pôsobia v niektorej z online stávkových kancelárií, je veľmi dôležité tiež aj to, aký čas je potrebný pre vykonanie vkladu alebo výberu na a z ich účtu u daného operátora. To samozrejme platí aj práve u platieb uskutočňovaných prostredníctvom SMS správ.

Máme pre vás dobré správy, platby, ktoré vykonáte cez SMS, sú spracované v podstate ihneď. Vďaka tomu máte možnosť svoje finančné prostriedky využívať okamžite po tom, čo vykonáte vklad na svoj stávkarský účet u daného online operátora.

Výbery prostredníctvom SMS v súčasnej dobe nie sú u stávkových kancelárií na našom trhu podporované, a tak môžete cez SMS správy svoje peniaze iba vkladať. Ak teda chcete využiť pre svoje stavkovanie vklad cez SMS, všetko prebehne veľmi rýchlo.

Výhody používania SMS platieb oproti kreditným kartám

Ak sa rozhodnete využívať platobnú metódu SMS pre uskutočňovanie vašich platieb na webových stránkach niektorej z dostupných online stávkových kancelárií, určite vás bude zaujímať aj to, aké výhody vám práve táto platobná metóda prináša napríklad oproti platbám prostredníctvom kreditných kariet.

Ako sme zmienili už vyššie v rámci našej recenzie, SMS platby prebiehajú v podstate okamžite. To je oproti iným platobným metódam veľká výhoda, u niektorých totiž musíte čakať dokonca až niekoľko dní, než budú vaše finančné prostriedky pripísané na váš účet u online stávkovej kancelárie. To isté však platí aj u kreditných kariet, platby prostredníctvom nich sú taktiež spracované v podstate ihneď.

SMS platby môžu byť výhodnejšie napríklad pre tých ľudí, ktorí nechcú na internete zadávať citlivé údaje, medzi ktoré určite patrí aj práve číslo kreditnej karty, alebo pre tých, ktorí nie sú a nechcú byť majiteľom kreditnej karty. Nevýhodou SMS platieb sú však pomerne vysoké poplatky, ktoré si môže váš operátor účtovať. V tomto sú kreditné karty o niečo lepšou voľbou.

SMS platby - Jednoduché a rýchle

Medzi ďalšie z výhod, ktoré vám ponúkajú platby na stránkach online stávkových kancelárií prostredníctvom SMS správ, patrí aj to, že sú skutočne veľmi jednoduché a zvládne ich tak zrejme každý používateľ. Ako to teda prebieha?

Stačí navštíviť sekciu vkladov na stránkach danej stávkovej kancelárie, následne si zvoliť možnosť SMS platieb a prípadne aj mobilného operátora, prostredníctvom ktorého chcete takýto vklad uskutočniť. Následne si zvolíte sumu, ktorú chcete cez SMS na svoj účet vložiť a zobrazí sa vám kód, ktorý následne zašlete v SMS na určené číslo. V podstate ihneď po potvrdení tejto transakcie budete mať finančné prostriedky dostupné na svojom účte v stávkovej kancelárii.

Je vkladanie prostredníctvom SMS bezpečné?

Bezpečnosť vašich finančných prostriedkov a tiež aj vašich citlivých údajov by mala byť tým najdôležitejším, čo budete pri výbere toho správneho online operátora a tiež aj platobnej metódy riešiť. Ako sú teda na tom práve SMS platby?

SMS platby môžeme označiť za veľmi bezpečnú platobnú metódu. Oproti iným možnostiam platby má veľkú výhodu v tom, že pre jej uskutočnenie nemusíte zadávať žiadne osobné údaje, a tak sa vám nestane, že by mohli vaše citlivé údaje uniknúť neželaným smerom. Jediné, čo zadávate do SMS, prostredníctvom ktorej vykonávate platbu, je kód, ktorý vám poskytne stávková kancelária. SMS platby sú tak absolútne bezpečné.

Poplatky spojené s platbami cez SMS

Ako sme zmienili už vyššie v rámci tohto článku, jednou z nevýhod platieb prostredníctvom SMS je to, že za vklad pomocou tejto platobnej metódy budete musieť zaplatiť poplatok, ktorý môže byť oproti niektorým iným metódam pomerne vysoký.

Konkrétnu výšku poplatku si určuje váš mobilný operátor.

Často kladené otázky

Ak sa rozhodnete uskutočniť vklad prostredníctvom SMS správy na váš účet u niektorej zo stávkových kancelárií, nemusíte sa obávať toho, že by ste museli zadávať citlivé údaje. Jediné, čo do tejto SMS správy zadávate, je kód, ktorý vám poskytne stávková kancelária a ktorý slúži ako identifikátor vašej platby.

Bohužiaľ, v súčasnej dobe vám možnosť uskutočňovania platieb cez SMS neponúkajú u SYNOT TIP a DOXXbet všetci mobilní operátori.

V súčasnej dobe môžete prostredníctvom SMS vkladať iba menšie sumy, možnosti nájdete u vašej stávkovej kancelárie v sekcii vkladov.

Top 3 bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top