Florbal stávkové kancelárie – Ako uzatvárať stávky a čo vám ponúka

Florbal patrí medzi športy, ktoré môžeme zaradiť do kategórie tých populárnejších. Aj keď existuje viacero športov, ktoré sa tešia väčšej fanúšikovskej základni, florbal patrí medzi pomerne vyhľadávané športy. Toto platí celosvetovo, no taktiež aj v slovenských podmienkach. Aj u nás si totiž cestu k florbalu našlo veľké množstvo ľudí, či už sa mu venujú profesionálne, ako rekreační športovci či prípadne iba ako diváci.

Zoznam najlepších stávok na florbal pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Popularita florbalu je značná aj v oblasti športových stávok, medzi stávkovými kanceláriami, ktoré pôsobia na slovenskom trhu, nájdete veľké množstvo takých, ktoré vám stávky práve na tento šport ponúkajú. Práve vďaka tomu, že je florbal tak obľúbený, si tento šport bližšie rozoberieme v tomto článku. Čomu konkrétne sa budeme venovať?

Ako prvé si rozoberieme to, ktoré online stávkové kancelárie pôsobiace na našom trhu vám ponúkajú možnosť uzatvárania stávok na florbal. V ďalšej časti si priblížime, aké rôzne typy stávok na tento šport existujú a tiež aj to, ako presne prebieha uzatváranie stávky naň. Taktiež si uvedieme aj niekoľko najpopulárnejších stávkových trhov u nás.

Následne sa budeme venovať live stávkam a live prenosom zo sveta florbalu, ďalej si priblížime aj niekoľko veľmi populárnych florbalových eventov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Taktiež si uvedieme aj zopár tipov, ktoré by mohli byť pri uzatváraní stávok na tento šport užitočné a na záver vám ponúkneme niekoľko často kladených otázok zo sveta stávok na florbal a samozrejme aj odpovede na ne.

Stávkové kancelárie, kde si môžete vsadiť na florbal

Tu si rozoberieme, ktoré sú tie najlepšie online stávkové kancelárie, ktoré vám na svojich webových stránkach ponúkajú možnosť vsadiť si na tento atraktívny šport. V prípade, že si teda máte záujem vsadiť práve na florbal, stávkové kancelárie, ktoré patria medzi tie najlepšie a zároveň v ich ponuke nájdete aj tento šport, sú tieto:

iFortuna

Online stávková kancelária menom iFortuna patrí medzi tých úplne najpopulárnejších poskytovateľov online športových stávok, s ktorými sa na našom trhu možno stretnúť. V jej ponuke nájdete širokú škálu dostupných športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť. Medzi tieto športy samozrejme patrí aj florbal, ktorý tu má pomerne solídne zastúpenie. Vsadiť si tu tak môžete napríklad na mnohé populárne národné ligy, ako napríklad švajčiarska či česká najvyššia národná liga, no aj viacero ďalších.

Vybrať si tu tiež máte možnosť aj z viacerých zaujímavých typov stávok, tou najobľúbenejšou z nich je pochopiteľne stávka na to, ktorý z dvoch zúčastnených tímov sa stane víťazom daného zápasu, no stávkari si tiež radi vsadia napríklad aj na to, koľko gólov v zápase padne, alebo trebárs aj na to, či padne viac alebo menej gólov, ako je stanovené číslo. Populárne sú aj stávky na celkového víťaza určitého turnaja či národnej ligy, alebo aj na to, ktorému z hráčov sa podarí v stretnutí streliť gól.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

nike

Aj online stávková kancelária Niké je jedným z najlepších hráčov na našom trhu s online hazardom. Za pomerne dlhú dobu svojho pôsobenia a poskytovania svojich služieb slovenským hráčom sa jej podarilo vybudovať si skvelú reputáciu a tiež aj veľmi široké portfólio ponúkaných športov, na ktoré si môžete vsadiť. Medzi nimi samozrejme nesmie chýbať ani florbal, ktorý tu má vcelku slušné zastúpenie. Vybrať si tu môžete z viacerých zaujímavých možností, populárne sú najmä stávky na rôzne národné ligy, medzi ktorými nájdete okrem iných aj švédsku, švajčiarsku či českú najvyššiu národnú ligu.

Medzi tie najpopulárnejšie typy stávok, ktoré tu môžete nájsť, patria samozrejme stávka na to, ktorému z dvoch tímov sa podarí vyhrať v danom stretnutí, alebo či sa zápas skončí nerozhodným výsledkom, no obľúbené sú aj napríklad stávky na počet gólov, ktoré v stretnutí padnú, či na to, ktorý zo zúčastnených hráčov sa stane najlepším strelcom vybraného zápasu. Ak chcete využiť bonus exkluzívny iba pre stávky na florbal, túto možnosť vám stávková kancelária Niké neponúka.

bet365

Online stávková kancelária menom bet365 je veľkým pojmom nielen u nás, ale aj na celosvetovom trhu s online hazardom. Jedná sa o jedného z najpopulárnejších poskytovateľov online športových stávok na svete a ponuka bet365 tomuto statusu zodpovedá. Vybrať si tu môžete z mnohých športov, na ktoré si následne máte možnosť staviť svoje peniaze. Medzi týmito športmi, ako asi nikoho neprekvapí, nájdete práve aj florbal. Aj v rámci florbalu si môžete vybrať z mnohých zaujímavých možností, veľmi obľúbené sú medzi hráčmi najmä stávky na rôzne národné ligy, vybrať si môžete trebárs švajčiarsku, fínsku, švédsku či českú najvyššiu národnú súťaž, no taktiež aj mnohé ďalšie.

Na webových stránkach stávkovej kancelárie bet365 sú v rámci florbalu populárne aj rôzne stávkové trhy, hráči najviac obľubujú stávky na to, ktorý z tímov vyhrá v danom zápase, no radi si vsadia aj napríklad na najlepšieho strelca v rámci zápasu, na to, koľko gólov v stretnutí padne či na to, či celkovo padne viac alebo menej gólov, ako je určené číslo.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

synottip

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP môžete nájsť tiež veľmi slušnú ponuku dostupných stávok. Tento operátor patrí k najlepším na našom trhu a hráčom dáva možnosť uzatvárať stávky na mnoho zaujímavých športov, od tých najpopulárnejších až po tie, ktorých fanúšikovská základňa je o niečo menšia. Medzi športy v ponuke SYNOT TIP samozrejme patrí aj práve florbal, ktorý vám tu ponúka solídne stávkové možnosti. Stávkari si tu radi vsadia hlavne na rôzne kvalitné národné ligy, medzi ktoré môžeme zaradiť trebárs českú, švédsku či fínsku najvyššiu národnú ligu, no aj mnohé ďalšie.

K dispozícii tu máte aj viacero typov stávok, najobľúbenejšími sú určite stávky na víťaza daného stretnutia, prípadne na to, či sa zápas skončí nerozhodným skóre. Hráči si tiež v hojnom počte zvyknú vsádzať na celkového víťaza národných líg či populárnych turnajov, alebo aj na to, koľko gólov spolu padne v určitom zápase. Ak by ste si mali záujem vyskúšať promo akcie, ktoré sú určené iba pre florbal, SYNOT TIP vám to v súčasnej dobe neumožňuje.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Meno bwin je v odvetví poskytovania online hazardných služieb v podstate legendou. Jedná sa o jednu z najväčších a najpopulárnejších online stávkových kancelárií nielen u nás, ale aj v celosvetovom meradle. Ponuka dostupných stávkových možností na webových stránkach bwin zodpovedá reputácii tohto operátora a tak vás určite neprekvapí, že tu má svoje kvalitné zastúpenie aj práve florbal. Milovníci stávok na tento šport tu môžu nájsť mnoho zaujímavých národných líg, medzi ktoré patria trebárs česká, švajčiarska či fínska najvyššia národná liga, no aj niektoré ďalšie. Obľúbené sú však aj rôzne turnaje či iné udalosti.

Bwin vám ponúka aj pomerne širokú škálu možností v oblasti typov stávok, najviac sú samozrejme využívané stávky na to, komu sa podarí v danom zápase zvíťaziť, prípadne či sa tento zápas skončí remízou. Hráči si však často a radi stavia aj na to, aký bude celkový súčet gólov, ktoré v zápase padnú, alebo na to, či v stretnutí padne viac alebo menej gólov, ako je určené číslo. Atraktívne a často využívané sú aj stávky na to, ktorému hráčovi sa podarí v zápase skórovať.

doxxbet

Oline stávková kancelária DOXXbet pôsobí na našom trhu už pomerne dlhú dobu a za tento čas sa jej podarilo vybudovať si veľmi kvalitnú ponuku dostupných stávok, ktoré môžu hráči využiť. Nájdete tu vcelku širokú škálu športov, na ktoré si máte možnosť vsadiť a medzi týmito športmi nesmie chýbať ani práve florbal. Ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok na florbal u tohto online operátora, nemusíte sa obávať, že by ste nemali dostatočne široké možnosti. Na výber tu máte napríklad viacero zaujímavých a populárnych národných líg, za zmienku určite stoja napríklad švédska, fínska či švajčiarska najvyššia národná liga a tiež aj viaceré ďalšie.

Dobrý výber nájdete aj v oblasti poskytovaných typov stávok, určite pre vás nebude prekvapením, že najpopulárnejšie sú stávky na to, ktorému zo zúčastnených družstiev sa podarí získať výhru v zápase alebo či tento zápas skončí nerozhodným výsledkom. Obľúbené sú však napríklad aj stávky na to, či v stretnutí padne viac či menej gólov ako je stanovené číslo, alebo na strelcov v zápase.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Tipsport je online stávková kancelária, ktorá má u nás vcelku dlhú a úspešnú históriu, a to najmä vďaka tomu, akú ponuku dostupných športových stávok tu môžete nájsť. Medzi športy, na ktoré si tu máte možnosť vsadiť, patrí aj práve florbal. Ak si teda budete chcieť na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport vsadiť na tento šport, máte k dispozícii najmä viaceré kvalitné národné ligy, kam môžeme zaradiť napríklad fínsku, českú či švajčiarsku najvyššiu ligu. Kvalita ponuky florbalových stávok je citeľná aj v oblasti dostupných typov stávok.

Hráči najviac obľubujú stávky na celkového víťaza zápasu, no populárne sú aj mnohé iné, trebárs stávky na najlepšieho strelca v danom stretnutí, stávky na to, či sa v danom zápase obom tímom spolu podarí streliť menej alebo viac gólov, ako je stanovené číslo, alebo na to, ktorému z tímov sa podarí vyhrať prvý polčas stretnutia. Pokiaľ by ste chceli využiť promo akcie či bonusy exkluzívne pre florbal, na stránkach Tipsport takúto možnosť nemáte.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Ako staviť na florbal a aké typy stávok môžete využiť

Jednou z tých najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť, ak máte záujem začať uzatvárať stávky na tento šport je to, ako staviť na florbal. To znamená, že by ste mali vedieť, ako presne prebieha uzatváranie stávky a aké kroky musíte vykonať. Skvelé je, že stavkovanie na florbal je skutočne jednoduché a bezproblémové a viac si o ňom povieme nižšie v rámci tejto časti.

Ďalšou podstatnou vecou by pre vás malo byť aj to, aké typy stávok na florbal máte možnosť na stránkach stávkových kancelárií nájsť. Ktoré to teda sú?

Jūs varat derēt uz florbola čempionātiem

Ako sme zmienili už vyššie, veľmi dôležité je, aby ste mali jasno v tom, ako prebieha samotné uzatváranie stávok na florbal. Čo teda musíte urobiť, aby sa vám podarilo úspešne uzavrieť florbalovú stávku?

V prvom rade samozrejme musíte mať vytvorený aktívny hráčsky účet na webových stránkach vami vybranej online stávkovej kancelárie. Následne je potrebné, aby ste si z ponuky dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť, vybrali práve florbal. Potom si zvolíte ligu či turnaj, ktorý vás zaujíma a hneď na to aj konkrétnu stávkovú príležitosť. Následne je potrebné, aby ste si z dostupných možností zvolili výsledok, na ktorý si chcete vsadiť a v poslednom kroku aj finančný obnos, ktorý chcete do tejto stávky vložiť. Následne už môžete iba sledovať priebeh zápasu a dúfať, že bude váš tip správny. Ak sa teda rozhodnete pre florbal, stávkovanie je skutočne jednoduché.

Medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy, s ktorými sa v rámci stávok na florbal môžeme na Slovensku stretnúť, patria napríklad trh 1/X/2, na ktorom si hráči môžu vsadiť na to, ktorý z tímov v tomto zápase zvíťazí, alebo či sa zápas skončí remízou. Obľube sa však tešia aj iné trhy, ako napríklad Over/Under, kde si máte možnosť tipnúť, či v stretnutí padne menej alebo viac gólov, ako je číslo stanovené stávkovou kanceláriou.

Live florbal stávky a prenosy zápasov

So sekciou live stávok a live prenosov sa dnes môžeme stretnúť v ponuke veľmi veľkého množstva stávkových kancelárií. Live stávkovanie je veľmi populárne a hráčom dokáže poskytnúť trochu iný zážitok z hry ako štandardné športové stávky. Môžete využiť aj live stávky na florbal?

Väčšina stávkových kancelárií, ktoré vám ponúkajú možnosť vsadiť si na florbalové zápasy, má vo svojej ponuke aj live stávky. V tejto sekcii obvykle nájdete aj práve stávky na florbal.

Medzi tie najpopulárnejšie live stávkové trhy môžeme určite zaradiť 1/X/2 stávky, over/under stávky či napríklad stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom prvého polčasu.

Súčasťou sekcie live stávok bývajú často aj live prenosy, aj keď je nutné poznamenať, že to tak nebýva vždy. Ak vám však vami vybraná stávková kancelária ponúka možnosť sledovania live prenosov, je pravdepodobné, že tu nájdete aj florbal. Určite však nemožno rátať s tým, že budete mať k dispozícii live prenos každého zápasu, na ktorý môžete uzatvárať live stávky.

Populárne športové udalosti, na ktoré máte možnosť si vsadiť

Uzatvárajte stávky na florbal online

Florbal patrí medzi pomerne populárne športy a to ako u nás, tak aj celosvetovo. Samozrejme tak existujú aj určité florbalové udalosti, ktoré sa tešia veľmi veľkej obľube medzi fanúšikmi aj stávkarmi. Ktoré to teda sú?

Medzi tie najpopulárnejšie udalosti zo sveta florbalu určite patrí Svetový šampionát vo florbale, ktorý sa uskutočňuje pravidelne každý rok. Tento šampionát má svoju mužskú aj ženskú časť a stretávajú sa tu tie najlepšie národné tímy z celého sveta. Mužská aj ženská verzia tohto turnaja sa koná každý druhý rok, no vďaka tomu, že sa jedná vždy o po sebe idúce roky a nie o ten istý, fanúšikovia a stávkari si môžu šampionát vychutnať každý rok.

Veľmi obľúbený je napríklad aj Czech Open, ktorý je najväčším turnajom klubových tímov vo svete florbalu vôbec. Koná sa každý rok a stretávajú sa v ňom tie najlepšie klubové tímy zo všetkých kútov sveta.

Medzi slovenskými stávkarmi sa tešia veľkej obľube taktiež najmä Svetový šampionát vo florbale a Czech Open, ktoré je u nás tak populárne aj kvôli tomu, že sa koná u našich západných susedov.

Tipy na florbal a čo by ste mali vedieť pred uzatvorením stávky

V tejto časti našej recenzie vám ponúkneme nejaké tipy na florbal a stávkovanie na tento šport, ktoré by vám mohli pomôcť uspieť aj z dlhodobejšieho hľadiska.

Často kladené otázky

Ak si vyberiete pre svoje uzatváranie stávok práve florbal, výber stávkových príležitostí bude veľmi podobný ako u mnohých iných športov. Samozrejme má aj florbal a stávky naň svoje špecifiká, no nijakým zásadným spôsobom sa nelíši od toho, s čím sa môžete stretnúť pri stávkovaní na iné dostupné športy.

Samozrejme, že áno. Toto však platí bez výnimky pre každý šport, na ktorý si budete chcieť vsadiť. Ak chcete brať stávkovanie na florbal vážne, je veľmi dôležité, aby ste dobre poznali jeho pravidlá. Ak totiž chcete byť úspešní, musíte sa snažiť posunúť výhodu na svoju stranu a poznanie pravidiel tohto športu je úplným základom. Ďalšími dôležitými vecami sú napríklad správna dlhodobá stratégia či pravidelné sledovanie diania v rámci tohto športu.

Áno, aj keď sa mužský florbal vo svete fanúšikov aj stávkarov teší o niečo väčšej popularite, online stávkové kancelárie vám ponúkajú možnosť vsadiť si aj na ženskú verziu tohto športu. Záleží to od konkrétneho operátora, no táto možnosť tu je.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top