NASCAR stávkové kancelárie - Zapojte sa do vzrušenia zo stávkovania na tento šport

NASCAR patrí medzi športy, ktoré sú vyhľadávané a sledované najmä za hranicami Slovenska. Aj keď i u nás má tento šport svoju nemalú fanúšikovskú základňu, najobľúbenejší je na severoamerickom trhu. NASCAR je motoristický šport a jeho názov je skratkou anglického National Association for Stock Car Auto Racing.

V rámci našej recenzie si povieme, ktorí operátori vám poskytujú stávky na NASCAR, aké live stávky a live prenosy máte možnosť v rámci tohto športu využiť, aké sú tie najpopulárnejšie eventy. Taktiež si spomenieme niekoľko tipov, ktoré vám pri stávkovaní na NASCAR môžu pomôcť a nakoniec si rozoberieme aj pár tých najčastejších otázok týkajúcich sa uzatvárania stávok na NASCAR.

Zoznam najlepších stávok na NASCAR pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

NASCAR stávkové kancelárie - Čo vám ponúka?

Tu si uvedieme stávkové kancelárie, ktoré poskytujú služby na slovenskom trhu a zároveň vám ponúkajú aj NASCAR stávkovanie. Ktoré to teda sú?

Tipsport

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport si môžete vybrať z veľmi širokej škály dostupných športov, na ktoré tu možno uzatvárať stávky. Dobrou správou je, že Tipsport vám dáva možnosť uzatvárať aj NASCAR stávky. V rámci tohto športu si tu máte príležitosť vsadiť na viacero zaujímavých závodov, no určite nie na zďaleka všetky, keďže v rámci tohto seriálu sa ich odohráva okolo 1 500. Ak sa rozhodnete vsadiť si práve na NASCAR, môžete si vybrať viacero dostupných typov stávok.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOT TIP patrí k tomu najlepšiemu, čo vám náš trh s online stávkami v súčasnej dobe ponúka. Aj tu si máte možnosť vybrať z množstva športov a tiež aj samotných stávkových príležitostí. Svoje miesto tu má aj NASCAR a na stránkach SYNOTTIP si tak môžete vsadiť na viaceré preteky, ktoré sa odohrávajú v rámci tohto seriálu. Tak, ako u Tipsport, ani tu nemôžete očakávať, že si budete môcť vsadiť na všetky z nich.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Ak si pre svoje uzatváranie stávok vyberiete stávkovú kanceláriu iFortuna, môžete sa tešiť na to, že tu nájdete skutočne širokú ponuku dostupných športov, na ktoré si možno vsadiť. Široká je aj škála samotných stávkových príležitostí. Medzi dostupné športy patrí aj NASCAR. Na stránkach stávkovej kancelárie iFortuna si môžete vybrať z viacerých možností uzatvárania stávok na tento seriál, no samozrejme nemôžete počítať s tým, že by ste tu našli každý zo závodov, keďže tých po celom svete prebieha veľmi veľa.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

U online stávkovej kancelárie DOXXbet sa taktiež môžete tešiť na široký výber stávkových možností. Tento popredný poskytovateľ online stávok vám ponúka mnoho športov. Medzi ne patrí aj práve seriál NASCAR, na ktorý si v rámci DOXXbet máte možnosť vsadiť. Vybrať si tu môžete rôzne preteky, najmä tie, ktoré patria k tým najobľúbenejším. Ako sme už zmienili, NASCAR pozostáva z približne 1 500 rôznych závodov, a tak je pochopiteľné, že tu nenájdete stávky na každý z nich.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Ak si ako partnera pre svoje stávkovanie zvolíte Niké, môžete sa tešiť na množstvo športov. Najviac sú tu zastúpené športy, ktoré všeobecne patria medzi najpopulárnejšie. Okrem nich tu môžete nájsť aj také, ktoré majú menšiu fanúšikovskú základňu. Na svoje si prídu aj milovníci seriálu NASCAR, ktorí tu môžu nájsť viacero stávkových možností. Je však potrebné povedať, že v rámci NASCAR sa po svete odohráva veľké množstvo závodov a u Niké si nemôžete vsadiť na všetky z nich.

Stávkovanie na NASCAR - Ako prebieha uzatvorenie stávky?

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky na NASCAR, jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť je to, ako stávkovanie na NASCAR prebieha. Ako staviť na NASCAR?

Ako môžete vidieť, uzavretie stávky na NASCAR je veľmi jednoduché a v ničom sa zásadne nelíši od uzatvorenie stávky na iné športy. Aj v rámci stávok na NASCAR existujú typy stávok, ktoré stávkari preferujú. Ktoré sú to?

Live stávky a live prenosy závodov NASCAR

Live stávky sa dnes tešia skutočne veľmi veľkej popularite a určite sa nie je čomu čudovať. Prinášajú vám totiž iný zážitok zo stávkovania, ako je tomu u klasických predzápasových stávok. Určite vás teda bude zaujímať, aké možnosti vám prinášajú live stávky práve pri motoristickom športe NASCAR. Máte možnosť uzatvárať ich na tento šport?

Ak budete mať záujem o uzatváranie live stávok práve na NASCAR, máme pre vás dobré správy. Väčšina online stávkových kancelárií, ktoré vám na svojich webových stránkach ponúkajú možnosť vsadiť si na tento šport, má vo svojom portfóliu práve aj sekciu live stávok, v rámci ktorej nájdete aj stávky na NASCAR.

Medzi najobľúbenejšie typy live stávok, ktoré vám naše online stávkové kancelárie ponúkajú, patrí napríklad stávka na celkového víťaza daného závodu, ktorá je aj najobľúbenejšou predzápasovou stávkou. Ďalším populárnym typom live stávky je aj stávka na to, na ktorom mieste sa v celkovom poradí umiestni daný pretekár, alebo aj stávka na to, ktorým pretekárom sa podarí v danom závode obsadiť prvé tri priečky a ocitnúť sa na pódiu.

V rámci sekcie live stávok vám mnoho online stávkových kancelárií ponúka aj možnosť sledovať live prenosy zápasov či závodov. Toto oceníte najmä vtedy, ak ste na danú športovú udalosť uzavreli stávku a chcete sledovať, aký je priebeh závodu, aby ste vedeli, ako sa táto vaša stávka vyvíja.

Obľúbené NASCAR eventy

NASCAR stávkovanie - Populárne eventy

Vo svete motoristického športu NASCAR, tak ako je to aj u všetkých ostatných športov, samozrejme existujú eventy, ktoré sa medzi fanúšikmi a tiež aj stávkarmi tešia veľmi veľkej popularite. Ktoré to sú?

Ako sme už zmienili vyššie v rámci našej recenzie, seriál NASCAR pozostáva zo skutočne veľmi veľkého množstva pretekov, ktoré sa odohrávajú najmä v rámci Spojených štátov amerických, Kanady a Mexika. Aj keď je NASCAR závodov naozaj veľa, ich popularita sa samozrejme líši a niektoré z nich sú veľmi obľúbené u fanúšikov a stávkarov z celého sveta. Ktoré to teda sú?

Tým najpopulárnejším závodom, ktorý sa odohráva pod hlavičkou NASCAR, je zrejme Championship Race, ktorý sa odohráva v meste Homestead na Floride. Jedná sa o veľmi prestížny závod, ktorý je ostro sledovaný ľuďmi z celého sveta motoristického športu.

Ďalším závodom, ktorý je súčasťou NASCAR a teší sa veľmi veľkej popularite, je aj závod, ktorý sa odohráva v meste Concord v Severnej Karolíne. Medzi populárnymi eventmi zo sveta motoristického športu NASCAR určite nesmie chýbať ani závod odohrávajúci sa v meste Daytona na Floride, ktorý každý rok priláka množstvo fanúšikov tohto športu z celého sveta.

Okrem týchto troch veľmi populárnych závodov vám toho svet NASCAR ponúka omnoho viac, stačí si len vybrať. Tieto závody sú veľmi obľúbené medzi fanúšikmi a tiež aj stávkarmi z celého sveta. To isté však platí aj pre stávkarov a fanúšikov zo Slovenska, u nás sa veľkej popularite tešia v podstate tie isté závody odohrávajúce sa v rámci tohto seriálu, ako aj vo zvyšku sveta.

NASCAR - Tipy a rady

Ak sa rozhodnete, že si budete chcieť vyskúšať uzatváranie stávok práve na NASCAR, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť ešte predtým, ako začnete. V tejto časti našej recenzie vám ponúkneme nejaké tipy na NASCAR, ktoré by vám mohli pomôcť byť pri uzatváraní vašich stávok na tento šport o niečo úspešnejší.

Často kladené otázky

Ak máte záujem vyskúšať si uzatváranie online stávok práve na NASCAR, máme pre vás dobré správy. Túto možnosť vám ponúka hneď niekoľko stávkových kancelárií na našom trhu, ktorých ponuku sme si bližšie rozobrali na začiatku našej recenzie.

Stávky, ktoré môžete uzatvárať na motoristický šport NASCAR, sa v ničom zásadnom nelíšia od stávok na iné športy. Samozrejme vám však stávky na NASCAR ponúkajú možnosť využiť niektoré typy stávok, ktoré u väčšiny ostatných športov nenájdete. Väčšina športov vám napríklad nedáva možnosť využiť stávku na pole position či najrýchlejšie kolo v závode.

Vzhľadom na to, že NASCAR u nás nepatrí k tým najexponovanejším športom, v súčasnej dobe vám online stávkové kancelárie, ktoré pôsobia na našom trhu, neponúkajú možnosť využiť bonusy či promo akcie, ktoré by boli exkluzívne práve pre tento šport.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top