DOXXbet bonus – Vstupny ponuka a registraciu pre slovenčinu

Online operátor DOXXbet vám toho ponúka skutočne mnoho. Na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie a kasína v jednom môžete nájsť veľmi širokú ponuku v oblasti športových stávok, no tiež aj skvelé kasínové hry.

Zobraziť viac

Taktiež tu však nájdete aj pomerne atraktívnu ponuku dostupných promo akcií. Práve tejto sekcii u operátora DOXXbet sa budeme venovať v tejto recenzii.

Zobraziť menej
Vstupný bonus: €2000
DOXXbet
4
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
  • Uzatváranie stávok na e-športy
Predpisy
  • Platobných metód:
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet športový vstupný bonus

DOXXbet športový vstupný bonus

Športový DOXXbet bonus za registraciu má hodnotu až do 5 000 eur a jedná sa o bonus vo forme 100% navýšenia vášho prvého vkladu na hráčske konto. Minimálna výška vkladu pre získanie tejto ponuky je 10 eur. Ak chcete získať túto propagáciu, je potrebné si ju zvoliť priamo pri registrácii vášho nového účtu u DOXXbet. Podmienky, ktoré sú spojené s touto ponukou, potom musíte splniť do 90 dní od získania vstupného bonusu.

Medzi podmienky patria aj požiadavky na prestávkovanie, ktoré sú v tomto prípade závislé od toho, akú výšku bonusu sa rozhodnete získať. Ak budete chcieť získať plnú výšku promo sumy 5 000 eur, musíte bonusové prostriedky prestávkovať 16x. Ak sa však rozhodnete využiť v jeho najnižšej úrovni, stačí vám bonusové prostriedky prestávkovať 10x. Tento bonus vám na vaše konto bude pripisovaný v piatich častiach.

doxxbet
Športový vstupný ponúka Až do 5 000 eur
Min. vklad 10 eur
Platnosť 90 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet kasínový vstupný bonus

Kasínový DOXXbet registracny bonus od online operátora DOXXbet vám dáva možnosť pripísať si na váš účet až 7 000 eur + 250 točení zdarma. To je skutočne veľmi štedrá ponuka, ktorá určite stojí za bližší pohľad. Táto propagácia má takisto podobu 100% navýšenia vášho prvého vkladu, a tak záleží na vás, akú výšku bonusu si pripíšete.

Ak budete chcieť túto ponuku získať, budete musieť splniť podmienky. Medzi tie najdôležitejšie patria požiadavky na prestávkovanie, ak budete chcieť ponuku získať, je potrebné bonusové prostriedky prestávkovať 45x. Všetky podmienky, ktoré si operátor kladie, musíte splniť do 30 dní od pripísania promo sumy.

doxxbet
Kasínový vstupný ponúka Až do 7 000 eur + 250 točení zdarma
Min. vklad 10 eur
Platnosť 30 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Prvá stávka bez rizika

Prvú stávku bez rizika máte možnosť využiť ihneď potom, ako si založíte svoj nový hráčsky účet. Výška stávky bez rizika je maximálne 20 eur a môžete ju využiť do 14 dní od uskutočnenia prvého vkladu na svoj účet u online operátora DOXXbet. Môžete tak získať DOXXbet bonus 5 €, či aj v akejkoľvek inej hodnote do 20 eur.

Pre túto promo akciu neexistujú žiadne požiadavky na prestávkovanie. Ak sa rozhodnete stávku bez rizika využiť, tiket musí mať minimálny kurz 2,0. Akcia platí iba na jednoduché tikety.

doxxbet
Prvá stávka bez rizika Stávka za 20 eur
Min. vklad -
Platnosť 14 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet online kasíno točení zdarma

Ďalšou z promo akcií, ktoré vám online operátor DOXXbet ponúka, je aj 100 točení zdarma. Tento je určený pre hráčov, ktorým sa v danom mesiaci v hre príliš nedarilo. DOXXbet vám pripíše točenia zdarma podľa toho, koľko peňazí ste za mesiac prehrali. Aby ste získali túto ponuku v jej plnej výške, podmienkou je, že za daný mesiac prehráte 600 eur a viac. S touto promo akciou nie sú spojené žiadne požiadavky na prestávkovanie.

doxxbet
100 točení zdarma Točenia zdarma z prehru
Min. vklad 10 eur
Platnosť nasledujúci deň

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet reload bonus

Ďalším z viacerých bonusov, ktoré operátor DOXXbet ponúka, je aj reload bonus. Podmienkou pre získanie tejto promo akcie je prestávkovanie určitej sumy mesačne, konkrétne 1 000 eur. Ak sa vám podarí túto podmienku splniť, získate reload bonus v hodnote 20 eur. Túto sumu je teda potrebné prestávkovať 50x.

Stávky, ktoré sa započítavajú do splnenia podmienok tejto promo akcie, je potrebné splniť do 20 dní od aktivácie tohto bonusu.

doxxbet
Reload bonus Až do 20 eur
Min. vklad -
Platnosť 20 dní

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Skvelý VIP bonus pre slovenských hráčov

VIP bonus od online operátora DOXXbet vám dáva možnosť získať prostriedky naviac za „vernosť“. To znamená, že môžete získať peniaze za to, že stávkujete na stránkach tohto operátora.

Tento bonus je rozdelený do viacerých úrovní, ak budete chcieť získať promo akciu v jej plnej výške, teda 300 eur, musíte mesačne prestávkovať až 100 000 eur a viac. VIP bonus však môžete získať aj za stávkovanie v omnoho menšom objeme, a to od 2 500 eur.

doxxbet
Skvelý VIP Až do 300 eur
Min. vklad -
Platnosť -

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet Skaut bonus

Na webových stránkach online operátora DOXXbet môžete nájsť tiež aj veľmi lákavý Skaut bonus. Táto ponuka vám dáva možnosť spríjemniť si vaše chvíle na webových stránkach DOXXbet a zarábať v systéme provízií.

Pre získanie Skaut bonusu budete musieť k online operátorovi DOXXbet priniesť nových hráčov. Každý nový hráč vám zaistí odmenu. Najprv navštívte sekciu Bonusov, konkrétne stránku Skaut bonusu. Tu môžete získať unikátny Skaut kód, ktorý môžu vaši noví hráči použiť pri registrácii.

Noví hráči, ktorých privediete, získajú unikátne bonusy, a tak je to výhodné aj pre nich. Vy zase môžete získať 100 bodov do vernostného programu online kasína, 100 bodov do vernostného programu športového tipovania, a tiež aj 5% províziu zo zisku hráčov, ktorých sa vám podarí priviesť.

doxxbet
Skaut bonus 200 bodov
Min. vklad -
Platnosť -

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Často kladené otázky

Na túto otázku neexistuje jednoduchá odpoveď, musíte si v prvom rade preštudovať podmienky daného bonusu, ktoré vždy nájdete priamo na stránke bonusu, ktorý si vyberiete. Po preštudovaní podmienok následne musíte zvážiť, či ich dokážete splniť, a teda či bude tento bonus pre vás výhodný. Či už sa jedná o DOXXbet bonus 5€, alebo niektorý z bonusov, pomocou ktorých môžete získať niekoľko tisíc eur, na toto nikdy nezabudnite.

Online operátor DOXXbet vám v súčasnej dobe ponúka možnosť využiť tzv. Skaut bonus, pre ktorého získanie môžete využiť práve bonusový kód.

Ak sa rozhodnete využiť vstupný bonus od online operátora DOXXbet, máte na výber buď športový, alebo kasínový vstupný bonus. Oba tieto bonusy vám dávajú možnosť pripísať si na svoje konto skutočne zaujímavé finančné prostriedky, no samozrejme je potrebné myslieť na to, že musíte splniť podmienky bonusu.

DOXXbet
open
Top