Čo nám ponúkajú kurzové stávky stávkovej kancelárie Niké?

Táto stávková kancelária zatiaľ neprešla našimi expertnými testami a v súčasnosti nie je verifikovaná. Nami odporúčané stávkové kancelárie môžete nájsť na našej webovej stránke.

Odporúčané bookmakeri

V tomto článku sa budeme venovať tomu, čo nám ponúka online stávková kancelária Niké.

Zobraziť viac

Tento operátor patrí medzi najdlhšie prevádzkované online stávkové kancelárie na našom trhu a už od začiatku sa môže pochváliť tým, že si medzi hráčmi dokázal vytvoriť skutočne pevné miesto.

Zobraziť menej
Niké
1
  • Niké športová TV
  • Live stávky s množstvom možností
  • Výsledky zápasov pre všetky športy
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 1
Výbery: 1
Vklady: 1
Meny: 1
Software: 1
Ľahké používanie: 1
*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Začiatok jeho činnosti sa datuje až do roku 1991, no je samozrejmé, že v tom čase ešte neposkytovala služby v oblasti online stávkovania. V tejto recenzii si uvedieme tie najdôležitejšie informácie o online stávkovej kancelárii.

Povieme si niečo o tom, akými licenciami sa operátor môže pochváliť, popíšeme si postup, ako sa u operátora zaregistrovať a založiť si hráčsky účet, predstavíme si dostupné platobné metódy, pomocou ktorých môžete uskutočňovať vklady a výbery na a z vášho hráčskeho účtu, dostupné bonusy, povieme si niečo o funkcionalite a dizajne webu, o tom, ako je web zabezpečený, aké zákaznícke služby môžete očakávať a predstavíme si tiež to najdôležitejšie, a teda samotné stávkové trhy, športy a stávkové príležitosti, ktoré môžete na jeho stránkach využiť.

Veríme, že vám tento článok prinesie potrebné informácie k tomu, aby ste dokázali urobiť správne rozhodnutie a vybrať si vhodnú stávkovú kanceláriu.

Akým spôsobom je stávková kancelária Niké licencovaná?

To, akou licenciou sa môže online stávková kancelária pochváliť, by malo byť pre potenciálnych hráčov veľmi dôležité. Ide tu o bezpečnosť najmä vašich finančných prostriedkov, preto je dôležité vedieť, komu ich vkladáte do rúk a či sa jedná o dôveryhodného partnera.

Skvelé je, že stávková kancelária sa môže pochváliť tým, že je po stránke bezpečnosti na veľmi dobrej úrovni. Keďže sa jedná o operátora, ktorý legálne pôsobí na slovenskom území v oblasti online hazardu, musí byť držiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Vďaka tejto licencii máte istotu, že vaše prostriedky sú v najväčšom bezpečí a nemusíte sa ich obávať vkladať na svoj hráčsky účet.

Ministerstvo financií Slovenskej republiky je pre vás ako hráča skvelý regulačný orgán, keďže sa v prípade problémov môžete obrátiť na slovenského partnera a nie na zahraničnú jurisdikciu, ako tomu môže byť u online operátorov, ktorí nie sú držiteľom tejto licencie. Niké kurzové stávkovanie prevádzkuje legálne a podlieha slovenským orgánom.

Ako prebieha v stávkovej kancelárii Niké registrácia?

V prípade, že ste sa rozhodli založiť si účet na webovej stránke online stávkovej kancelárie, musíte samozrejme absolvovať proces registrácie. Čo je pre registráciu nutné urobiť a ako celý proces prebieha?

Niké

Otvorte si vo webovom prehliadači internetovú stránku www.nike.sk a v pravom hornom rohu nájdete políčko s názvom Registrácia. Po kliknutí naň sa pred vami objaví registračný formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Operátor od vás vyžaduje pravdivé údaje: prihlasovacie meno, heslo, skutočné meno, priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, štátnu príslušnosť, e-mailovú adresu, telefónne číslo, ulicu, číslo domu, poštové smerovacie číslo, mesto, údaj o tom, či ste politicky exponovaná osoba a tiež si musíte vybrať vstupný bonus podľa svojho uváženia.

Na výber máte hneď zo štyroch vstupných bonusov, no môžete tiež vôbec nevyužiť možnosť získať vstupný bonus. Je veľmi dôležité všetky políčka vyplniť pravdivo, keďže stávková kancelária si vašu identitu bude overovať. No záleží na tom najmä preto, že overenie údajov zabráni tomu, aby niekto iný zneužil vaše citlivé informácie a založil si hráčsky účet.

Keď absolvujete všetky popísané kroky, budete mať aktívny účet. K tomu, aby ste mohli pokračovať a začať uzatvárať stávky, je potrebný už len posledný krok. Musíte na svoj účet vložiť finančné prostriedky. Toto môžete vykonať pomocou jednej z viacerých platobných metód, ktoré vám stávková kancelária ponúka. O tom, ktoré konkrétne to sú a za akých podmienok ich môžete využiť, si povieme viac v ďalšej časti tohto článku.

Vklady a výbery na a z hráčskeho účtu – čo vám Niké ponúka?

Možnosti v oblasti vkladov a výberov finančných prostriedkov sú pre mnoho hráčov veľmi podstatnou súčasťou ponuky online stávkovej kancelárie či kasína. Dostupnosť obľúbenej platobnej metódy môže byť často jedným z rozhodujúcich kritérií pri výbere partnera v oblasti online hazardu. Preto si v tejto časti článku bližšie rozoberieme, čo v tejto oblasti ponúka táto stávková kancelária.

Niké

Pre vklady na svoj hráčsky účet máte možnosť využiť tieto varianty: platbu môžete uskutočniť prostredníctvom kreditných a debetných kariet Visa, Visa Electron, Visa Pay, Mastercard, Maestro, Diners Club a Discover. Ďalej máte možnosť využiť platbu prostredníctvom internetbankingu, konkrétne prostredníctvom Slovenskej sporiteľne, Tatra banky, VÚB, Poštovej banky, UniCredit banky a ČSOB. Ďalej môžete využiť možnosť vložiť si peniaze na hráčsky účet v hotovosti priamo v jednej z kamenných pobočiek Niké, ktorých na Slovensku nájdete veľké množstvo.

Pri žiadnej z uvedených platobných metód by si online stávková kancelária nemala účtovať nijaký poplatok, ten si však môže zaúčtovať vaša banka. Čo sa týka rýchlosti prevodu finančných prostriedkov, prostredníctvom ktorejkoľvek z platobných kariet by mala platba prebehnúť v podstate okamžite. Pri bankovom prevode platba prebieha taktiež pomerne rýchlo, no v niektorých prípadoch je nutné počítať s tým, že môže trvať až jeden alebo dva pracovné dni. Pri vklade na účet v hotovosti na jednej z pobočiek by mal vklad prebehnúť okamžite.

Pri platbách prostredníctvom platobných kariet neexistujú žiadne obmedzenia, pri platbe v hotovosti na niektorej z kamenných pobočiek Niké a pri platbe prostredníctvom bankového prevodu sa odporúča vložiť minimálne 5 eur. Aby ste mohli vkladať finančné prostriedky v niektorej z kamenných prevádzok stávkovej kancelárie Niké, musíte mať pri sebe klubovú kartu Niké a preukaz totožnosti.

Ako je na tom stávková kancelária Niké v otázke dizajnu a funkčnosti?

Keď vstúpite na web online stávkovej kancelárie Niké, privíta vás domovská stránka, ktorá obsahuje skutočne veľmi veľké množstvo informácií. Jedným dychom je však potrebné dodať, že tieto informácie sú na stránke rozmiestnené veľmi šikovne, a tak je celá domovská stránka pomerne prehľadná a ľahko sa na nej zorientujete.

To isté môžeme povedať aj o v podstate všetkých podstránkach, ktoré na webe Niké nájdeme. Celý web je priateľský k užívateľom a vyhľadanie potrebných informácií je rýchle a efektívne, vďaka čomu je uzatváranie stávok v Niké pomerne príjemným zážitkom. Vyzdvihujeme tiež to, že celá webová stránka je dostupná aj v slovenskom jazyku, vďaka čomu nebudú mať s orientáciou na nej problémy ani tí užívatelia, ktorí neovládajú žiadny zo svetových jazykov.

Dizajn webstránky je obecne dobrý, no nebolo by na škodu, kedy prešiel miernou modernizáciou. To najpodstatnejšie však je, že je stránka veľmi prehľadná a pohyb na nej je efektívny. Hráč tak nemusí tráviť čas zdĺhavým hľadaním informácií a môže sa sústrediť na to, kvôli čomu prišiel, a to je uzatváranie stávok. Proces uzatvárania stávok na webstránke Niké je tiež veľmi jednoduchý a intuitívny, čo je veľké plus, keďže ide o jedno z najdôležitejších kritérií, ktoré by mala online stávková kancelária spĺňať.

Aké bonusy ponúka Niké?

Ako sme už vyššie spomenuli, pri registrácii nového hráčskeho účtu vám stávková kancelária Niké ponúka hneď štyri varianty vstupného bonusu. Je nimi vstupný bonus vo výške 50 eur, 300 eur, 1 000 eur alebo 40 eur vo forme voľných tiketov.

Niké

Ak chcete získať niektorý Niké bonus, je potrebné vybrať si túto možnosť priamo pri registrácii a taktiež podstúpiť overenie totožnosti. Tiež musíte svoj prvý vklad na váš hráčsky účet vykonať do desiatich dní od registrácie. Ak si vyberiete prvý vstupný bonus vo výške 50 eur, Niké vám zdvojnásobí váš prvý vklad, a to až do výšky vkladu 50 eur.

Aby ste tento bonus získali, je potrebné prestávkovať 5-násobok vášho prvého vkladu. Do prestávkovania sa denne počíta súčet stávok s maximálnym herným vkladom vo výške 10 eur. Do prestávkovanej sumy sa započítavajú iba tie tikety, ktoré obsahujú aspoň tri stávkové udalosti a každá z nich má kurz minimálne 1,1.

Ak si zvolíte vstupný bonus vo výške 300 eur, Niké vám taktiež váš prvý vklad zdvojnásobí. Tu je však potrebné prestávkovať až 10-násobok vášho prvého vkladu. Do prestávkovania sa denne počíta súčet stávok s maximálnym herným vkladom vo výške 100 eur. Do prestávkovanej sumy sa započítavajú iba tie tikety, ktoré obsahujú aspoň tri stávkové udalosti a každá z nich má kurz minimálne 1.25.

Ak si zvolíte vstupný bonus vo výške 1 000 eur, Niké vám taktiež váš prvý vklad zdvojnásobí. Tu je tiež potrebné prestávkovať až 10-násobok vášho prvého vkladu. Do prestávkovania sa denne počíta súčet stávok s maximálnym herným vkladom vo výške 500 eur. Do prestávkovanej sumy sa započítavajú iba tie tikety, ktoré obsahujú aspoň tri stávkové udalosti a každá z nich má kurz minimálne 1.4.

Aké trhy ponúka Niké?

Keďže stávková kancelária Niké patrí dlhodobo medzi to najlepšie, čo na Slovensku môžeme v oblasti online stávok nájsť, nikoho zrejme neprekvapí, že je jej ponuka stávkových trhov veľmi kvalitná.

Medzi najvyužívanejšie trhy patria nasledovné:

1/X/2

Na tomto trhu uzatvárate stávky na výhru jedného či druhého tímu, prípadne na to, že sa zápas skončí remízou.

Ázijský handicap

Pri tomto trhu má niektorý z tímov od začiatku stretnutia udelenú výhodu niekoľkých bodov/gólov podľa súčasnej formy, a vy tak tipujete víťaza už s týmto handicapom.

Akumulátor

Tento trh vám dáva možnosť získať z vašej stávky veľa, na tikete máte viac ako jednu stávku a tiket je výherný len v prípade, že sú všetky stávky na ňom výherné.

Na aké športy je možné v Niké uzatvárať stávky?

Stávkových trhov teda na stránkach stávkovej kancelárie Niké nájdete neúrekom, no to isté môžeme povedať aj o ponuke športov, na ktoré si tu môžete vsadiť. Aké športy teda stávková kancelária Niké ponúka?

Medzi tie najzákladnejšie ponúkané športy, ktoré nájdeme na webových stránkach snáď každej online stávkovej kancelárie, patria bezpochyby futbal, hokej a napríklad aj tenis či basketbal. Okrem týchto športov tu však nájdeme aj hádzanú, volejbal, baseball, americký futbal, austrálsky futbal, bojové športy, ktoré sa tešia aj u nás čoraz väčšej popularite, bowls, box, stále populárnejšie e-športy, kriket, motorizmus, rugby, snooker, stolný tenis a šach.

Ponuka športov je teda na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké skutočne široká, aj keď samozrejme nájdeme niektoré športy, ktoré Niké neponúka a niektorí konkurenti áno. To však platí aj opačne.

Čo preferujú slovenskí stávkari?

Ako zrejme predpokladáte, najväčšej popularite sa medzi slovenskými hráčmi dlhodobo teší hokej, futbal, basketbal a tenis. Najväčší počet stávok Slováci uzatvárajú na zápasy, ktoré sú súčasťou svetovo najsledovanejších líg či pohárových súťaží v daných športoch a veľkú popularitu má taktiež najvyššia slovenská hokejová liga – Tipsport Liga a tiež najvyššia slovenská futbalová liga – Fortuna Liga. Veľké množstvo stávok je tiež uzatváraných na tenisové stretnutia, ktoré majú slovenské zastúpenie.

Aký je postup pre uzavretie stávky v Niké?

Ak sa rozhodnete, že Niké je tá správna voľba pre vás a budete chcieť začať uzatvárať stávky, je potrebné vykonať niekoľko krokov, ktoré si v tejto časti popíšeme.

Postup, ako uzatvárate na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké kurzové stávky, je skutočne veľmi jednoduchý a v podstate totožný ako u väčšiny relevantných konkurentov. Navštívte domovskú stránku stávkovej kancelárie Niké a na paneli, ktorý je umiestnený vľavo, si vyberte šport, na ktorý chcete uzavrieť stávku. Následne si vyberte stávkový trh a konkrétnu stávkovú príležitosť. Potom kliknite na vami odhadovaný výsledok. Následne zvoľte finančný obnos, ktorý chcete do stávky vložiť.

Na pravej strane, tak ako u množstva iných stávkových kancelárií, nájdete panel zobrazujúci tiket, na ktorom sú vaše stávky. Tiket obsahuje všetky relevantné informácie, nájdete tu svoje stávky, ich kurzy, celkový kurz tiketu, finančný obnos, ktorý ste do tiketu investovali a sumu, ktorú môžete v prípade úspechu získať a ďalšie veci.

A ktoré druhy stávok hráči najviac preferujú? Tu si uvádzame tie najpopulárnejšie druhy stávok, ktoré možno na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké nájsť:

Sólo tip

Iba jeden zápas či stávková príležitosť na tikete. Tiket je výherný, ak je váš tip správny.

AKU stávka

Je to akumulovaná stávka, na vašom tikete sú aspoň 2 a maximálne 60 stávok. Tiket je výherný, ak sú všetky tipy na ňom správne.

Systémová stávka

Tiket obsahuje viacero zápasov, ako pri AKU stávke, no nemusíte uhádnuť všetky z nich, pretože si ich rozdelíte do kombinácií (2z5, 3z5, 4z5, atď.).

Stávková kancelária Niké na rozdiel od množstva svojich konkurentov neponúka svojim zákazníkom možnosť využiť Cashout. Cashout je v podstate možnosť vyplatenia tiketu za v súčasnosti ponúkanú hodnotu. Je to vlastne predčasné vyplatenie vašej výhry. Cashout sa hráčom môže oplatiť pri viacerých scenároch.

Ak trebárs uzavriete AKU stávku s 10 stávkami, z ktorých 7 už skončilo vo váš prospech, no vy máte obavy, aby vás niektorý zo zostávajúcich 3 tipov o vaše peniaze nepripravil. Necháte si vyplatiť stávku a zostávajúce stretnutia a ich výsledky vás tak v podstate nemusia zaujímať. Cashout sa vám môže oplatiť aj vtedy, keď vidíte, že sa niektorý z vašich tipovaných zápasov nevyvíja podľa vašich predstáv a vy máte obavy, že by vám mohol pokaziť celý tiket.

Stávková kancelária Niké a live stávky

Dnes nájdeme sekciu s názvom live stávky na webových stránkach snáď každého kvalitného operátora v oblasti online hazardu, keďže live stávkovanie sa teší medzi hráčmi obrovskej popularite. Stávková kancelária Niké v tomto nie je žiadnou výnimkou a užívatelia na jej stránkach taktiež nájdu možnosť live hry.

Keď navštívite túto sekciu, hneď na prvý pohľad si všimnete jej prehľadnosť. To je zvlášť pri live stávkach veľmi dôležité, keďže je pri nich často potrebné uskutočňovať rýchle rozhodnutia. Spracovávanie vašich príkazov je tiež okamžité.

Sekcia live stávok vám ponúka širokú paletu stávkových príležitostí. Tak ako u väčšiny operátorov, aj tu majú najväčšie zastúpenie futbalové a hokejové zápasy, ale k dispozícii je aj mnoho ďalších športov. Aktuálna Niké ponuka live stávok samozrejme závisí na tom, aké zápasy sa momentálne odohrávajú. V live sekcii Niké tiež môžete využiť možnosť sledovania živých prenosov. Štandardne nie sú k dispozícii prenosy všetkých zápasov zo sekcie live stávok, sledovať je možné len vybrané stretnutia.

V rámci sekcie live hry máte možnosť využiť aj chat, pomocou ktorého sa môžete s ostatnými hráčmi podeliť o svoje tipy a skúsenosti či naopak od nich získať užitočné rady.


Stávková kancelária Niké a mobilná hra

Online stávková kancelária Niké umožňuje svojim hráčom možnosť hrania aj cez mobilné zariadenie. Hráči majú hneď viacero možností, môžu si vybrať hranie prostredníctvom mobilného webu Niké, alebo si môžu do svojho mobilného zariadenia stiahnuť aplikáciu tohto operátora.

Mobilnú verziu webovej stránky operátora Niké možno používať veľmi jednoducho. Stačí web navštíviť cez vaše mobilné zariadenie. Mobilná verzia stránky je veľmi kvalitne spracovaná a ponúka vám podobný zážitok ako štandardná desktopová verzia. Ak patríte k hráčom, ktorí radšej využívajú mobilnú aplikáciu, Niké vám vyjde v ústrety, ak používate operačný systém Android alebo iOS.

Či už si vyberiete aplikáciu pre ktorýkoľvek operačný systém, získate v podstate rovnaký herný zážitok, ako v prípade desktopovej verzie. Skvelé je, že aj v rámci aplikácie máte možnosť sledovať live prenosy, ktorých Niké ponúka asi 40 000 ročne, čo je skutočne zaujímavé číslo. Čo sa týka promo akcií, ktoré sú exkluzívne pre mobilnú hru, Niké v súčasnosti nič také neponúka.


Aké má webstránka Niké zabezpečenie?

Otázka zabezpečenia by mala byť pre každého užívateľa prioritou. Dobrou správou je, že online stávková kancelária Niké patrí k operátorom, ktorí túto oblasť zvládajú výborne.

Niké je napríklad držiteľom certifikátu SSL, vďaka ktorému sú všetky dáta, ktoré sa prenášajú medzi vaším počítačom či mobilným zariadením a webstránkou alebo serverom, šifrované. Tento certifikát tiež ochraňuje vaše zariadenie a účet pred základnými kybernetickými útokmi.

Nedávno vošlo do platnosti nariadenie Európskej Únie o ochrane osobných údajov, známe pod názvom GDPR. Toto zaisťuje, že sú vaše osobné údaje chránené a stávková kancelária ich nevyužíva žiadnym nekalým spôsobom.

Všeobecne je hranie na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké bezpečné, no svoj kus práce musíte odviesť aj vy. Dajte si teda pozor, aby ste stránku nenavštevovali prostredníctvom neznámych zariadení či sietí. Vždy po ukončení svojej činnosti na stránke Niké sa tiež nezabudnite odhlásiť.


Zákaznícke služby stávkovej kancelárie Niké

Stávková kancelária Niké ponúka svojim hráčom možnosť kontaktu prostredníctvom viacerých kanálov. Konkrétne môžete využiť možnosť zaslania e-mailu alebo sa so zákazníckymi službami spojiť telefonicky. Skvelé je, že telefonická podpora je užívateľom k dispozícii non-stop, a tak môžete svoje prípadné problémy vyriešiť skutočne veľmi rýchlo.

Ďalším dôležitým faktorom sú pri hodnotení úrovne zákazníckej podpory samotní pracovníci. Dobrou správou je, že stávková kancelária Niké sa môže pochváliť skutočne kompetentnými a ochotnými pracovníkmi zákazníckej podpory, vďaka čomu vyriešite to, čo potrebujete v krátkom čase a efektívne.


História spoločnosti Niké

Ako sme spomínali už vyššie, spoločnosť Niké SK započala svoju existenciu v roku 1991, kedy otvorila svoju prvú kamennú pobočku. V súčasnosti patrí medzi najväčšie spoločnosti v tomto regióne a jedná sa o priekopníka v oblasti stávok. Niké sa môže pochváliť viacerými skvelými úspechmi, jedná sa napríklad o technologického lídra v oblasti online hazardu, veľmi vysokú úroveň má najmä mobilná aplikácia stávkovej kancelárie Niké.

V roku 2017 bola dokonca vyhlásená za najlepšiu aplikáciu pre tipérov. Spoločnosť operuje na viacerých „frontoch“, napríklad spolupracuje s televíziami na tvorbe TV programov a sponzoruje množstvo športových podujatí.

Záver

Tento článok mal za cieľ podrobnejšie vás oboznámiť s tým, čo môžete očakávať od online stávkovej kancelárie Niké. Aké najväčšie plusy a mínusy má podľa nás tento operátor?

Plusy
  • Niké kurzová ponuka
  • Množstvo ponúkaných športov
  • Veľký výber stávkových trhov
  • Skvelá mobilná aplikácia
  • Spoľahlivosť a dôveryhodnosť
Mínusy
  • Nie najmodernejší dizajn

Celkovo musíme online stávkovú kanceláriu Niké ohodnotiť veľmi pozitívne. Široká ponuka, história a dôveryhodnosť, tieto veci definujú tohto operátora zrejme najlepšie. Dlhé roky pôsobenia na trhu, nielen tom internetovom, majú za výsledok veľkú základňu užívateľov, ktorí sú spokojní so svojím výberom partnera vo svete hazardného hrania.

Niké má síce bohatú históriu, no drží krok aj s modernou dobou, čoho najlepším dôkazom je jej oceňovaná mobilná aplikácia. V tomto článku sme vám chceli poskytnúť obsiahlu recenziu stávkovej kancelárie Niké a pomôcť vám pri výbere správnej stávkovej kancelárie práve pre vás.

Náš výber najlepších bookmakerov
open
Top