Rally – Prehľad športu a sprievodca stávkovaním

Na webových stránkach online stávkových kancelárií dnes môžete nájsť skutočne širokú ponuku športov, medzi ktoré patrí aj rally. Rally závody sú pomerne populárne aj na našom trhu, a to ako medzi fanúšikmi, tak aj medzi stávkarmi.

V našej recenzii sa budeme venovať práve stávkam na tento šport. Poskytneme vám prehľad online stávkových kancelárií, ktoré vám vo svojom portfóliu stávky na rally ponúkajú. V ďalšej časti si preberieme to, ako sa takáto stávka uzatvára či aké typy stávok na rally existujú.

Ďalšia sekcia bude venovaná live stávkam a live prenosom rally závodov, nevynecháme samozrejme ani tie najpopulárnejšie eventy zo sveta tohto športu. Ponúkneme vám aj zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť uzatvárať stávky úspešnejšie a v úplnom závere rozoberieme tie najfrekventovanejšie otázky, ktoré sa týkajú stávok na rally.

Zoznam najlepších stávok na rally pre rok 2024

Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Rally – Kde si vsadiť?

V tejto časti našej recenzie vám ponúkneme zoznam online stávkových kancelárií, súčasťou portfólia ktorých je aj rally stavkovanie. Ak si teda budete chcieť vyskúšať stávky na rally stávkové kancelárie, na ktorých stránkach to môžete urobiť, sú tieto:

iFortuna

V online stávkovej kancelárii Fortuna máte k dispozícii široké portfólio športov, na ktoré tu možno uzatvárať stávky. Najširší výber vám ponúkajú ako obvykle tie najpopulárnejšie športy, no dostupné sú aj stávky na mnohé iné.

Medzi dostupnými športami nesmie chýbať ani rally. Na rally závody si tu môžete vsadiť v pomerne uspokojivej miere, vybrať si tu možno z viacerých populárnych závodov, ktoré sa odohrávajú v rámci série WRC. Široký výber nájdete tiež aj v oblasti typov stávok na rally, ktoré tu máte možnosť využiť. Najviac sú využívané stávky na víťaza konkrétneho závodu, no tiež napríklad aj stávky na víťaza celého šampionátu.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké máte možnosť nájsť taktiež mnoho športov, na ktoré tu možno uzatvárať vaše stávky. Prím tu pochopiteľne hrajú športy z kategórie tých najpopulárnejších, napríklad futbal, tenis, basketbal či ľadový hokej.

Okrem nich tu však svoje pevné miesto majú aj o niečo menej populárne športy, medzi ktoré možno zaradiť aj práve rally závody. Ak sa rozhodnete u stávkovej kancelárie Niké uzatvárať stávky práve na tento šport, nájdete tu slušné možnosti. Vsadiť si môžete na mnoho závodov zo série WRC. Využiť tu môžete aj rôzne typy stávok, najobľúbenejšie sú stávky na víťaza závodu, no trebárs aj stávky na víťaza celého seriálu.

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport je jedným z najdlhšie pôsobiacich operátorov na našom trhu. Na jej webových stránkach na vás čaká veľmi široká ponuka športov a stávkových príležitostí, ktoré môžete využiť. Najširšia ponuka je samozrejme v rámci tých všeobecne najobľúbenejších športov, ako trebárs futbal, ľadový hokej či tenis.

Nájdete tu však aj mnoho športov, medzi nimi aj rally, ktoré nie sú tak vysoko populárne. Aj rally je však veľmi obľúbeným športom a ak si naň budete chcieť u Niké vsadiť, nájdete tu mnoho možností. Vsadiť si môžete napríklad na WRC závody a využiť tu máte možnosť viacero typov stávok, najmä však stávku na víťaza daného závodu.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

SYNOTTIP

Na stránkach online operátora SYNOTTIP si máte možnosť vsadiť na rôzne športy už skutočne veľmi dlhú dobu. Ak sa rozhodnete, že chcete využiť služby tejto rokmi overenej online stávkovej kancelárie, nájdete tu široké možnosti. V prvom rade si tu môžete vybrať z mnohých športov a stávkových príležitostí.

Medzi športmi, ktoré tu nájdete, je samozrejme aj práve rally. Ak si chcete vsadiť na závody v rámci tohto športu, určite oceníte možnosť vsadiť si na tie najpopulárnejšie rally závody, ktoré sa odohrávajú v rámci série WRC. Nájdete tu aj rôzne typy stávok, najpopulárnejšie sú stávky na víťaza závodu či celého šampionátu.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

Online stávková kancelária DOXXbet taktiež patrí medzi to najlepšie, čo vám v súčasnosti náš trh s online hazardom ponúka. Na jej webových stránkach môžete nájsť rozsiahle portfólio športov, na ktoré si tu možno vsadiť. Najhojnejšie sú tu zastúpené stávky na športy z kategórie tých všeobecne najobľúbenejších, futbal, ľadový hokej a podobne.

Rally je samozrejme taktiež súčasťou ponuky stávkovej kancelárie DOXXbet. Najväčším lákadlom sú závody, ktoré sa odohrávajú v rámci seriálu WRC. Uzatvárať tu môžete aj rôzne typy stávok, najčastejšie využívanou je určite stávka na víťaza závodu, no populárna je napríklad aj stávka na celkového víťaza celého seriálu.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Stavkovanie na rally – Čo treba urobiť pre uzavretie stávky

Ak si chcete vyskúšať stávkovanie na rally, je dôležité vedieť niekoľko vecí, medzi ktoré určite patrí to, aké typy stávok vám tento šport ponúka, alebo aj to, ako presne prebieha uzatvorenie stávky naň. V tejto časti našej recenzie si teda odpovieme na to, ako staviť na rally a predstavíme vám aj tie najobľúbenejšie typy stávok:

Live prenosy a stávky závodov v rally

Rally live stavky

Na webových stránkach online stávkových kancelárií dnes veľmi často môžete nájsť aj sekciu live stávok a live prenosov. Niet sa vôbec čomu čudovať, live stávky sú medzi stávkarmi veľmi populárne, keďže dokážu priniesť o niečo iný zážitok z hry a iný adrenalín, ako je to v prípade klasických predzápasových stávok. Taktiež ponúkajú aj možnosť vstupovať priamo do diania závodu a prípadne aj meniť svoje predošlé rozhodnutie. Tým myslíme, že ak sa napríklad už uzavretá stávka nevyvíja podľa vašich predstáv, máte možnosť uzavrieť ďalšiu stávku, ktorá lepšie odráža súčasný stav závodu a môže vám tak ponúknuť vyššiu šancu na to, že táto stávka bude víťazná.

Na Slovensku sa veľmi veľkej popularite tešia aj medzi live stávkami na rally stávky na víťaza daného závodu. Okrem tejto stávky je obľúbená napríklad aj live stávka na to, na akom mieste sa v rámci daného závodu daný pretekár umiestni, to znamená že vás nezaujíma, kto bude na prvom mieste, ale to, na ktorom mieste skončí konkrétny pretekár.

Súčasťou väčšiny sekcií live stávok u online stávkových kancelárií je tiež aj možnosť sledovať live prenosy. Veľkou výhodou a jedným z hlavných dôvodov obľuby live prenosov je to, že po uzavretí svojej stávky môžete daný zápas či závod priamo na webových stránkach online stávkovej kancelárie sledovať. Vďaka tomu je váš zážitok omnoho silnejší a zaujímavejší.

Populárne udalosti zo sveta tohto športu

Rally patrí medzi športy, ktoré sa v podstate na celom svete tešia pomerne veľkej popularite. Aj keď sa svojou obľubou nemôže rovnať napríklad futbalu, má skutočne veľmi veľké množstvo fanúšikov a tiež aj stávkarov, ktorí si naň radi a často vsadia. Vďaka svojej vysokej popularite vám tento šport ponúka aj možnosť sledovať a vsadiť si na hneď viacero veľmi zaujímavých udalostí. Ktoré to teda sú?

V rámci rally je tým najsledovanejším a najkvalitnejším seriálom WRC, Fia World Rally Championship, alebo Majstrovstvá sveta v rally. WRC je séria závodov, ktoré sú organizované Medzinárodnou automobilovou federáciou. Súčasťou tohto seriálu sú Majstrovstvá jednotlivcov, no tiež aj Majstrovstvá družstiev.

Súčasťou seriálu WRC je mnoho závodov, viaceré z nich sú skutočne veľmi populárne na celom svete. Medzi ne patria napríklad WRC Forum8 ACI Rally Monza odohrávajúca sa v Taliansku, WRC Rallye Monte-Carlo, ktorá prebieha v Monaku, WRC Rally Italia Sardegna v Taliansku, španielske závody WRC RallyRACC Rally de Espaňa či WRC Vodafone Rally de Portugal.

Tieto závody sú veľmi obľúbené medzi fanúšikmi a tiež aj stávkarmi z celého sveta. Čo sa týka slovenského stávkarského trhu, situácia je veľmi podobná, medzi najpopulárnejšie závody môžeme taktiež zaradiť tie, ktoré sa odohrávajú v rámci seriálu WRC.

Tipy na rally stavky

Ak sa rozhodnete, že si chcete vyskúšať uzatváranie stávok práve na tento šport, možno sa vám bude hodiť pár užitočných rád. Preto vám ponúkame nejaké tipy na rally, vďaka ktorým môže byť vaše stávkovanie o niečo úspešnejšie.

Často kladené otázky

Aj keď i na Slovensku môžeme nájsť rally závody, žiadne z nich nemôžeme zaradiť do kategórie významných alebo takých, na ktoré by ste si na webových stránkach našich stávkových kancelárií mali možnosť vsadiť.

Aj keď vám online stávkové kancelárie na našom trhu často ponúkajú bonusy a promo akcie, ktoré sú exkluzívne iba pre jeden konkrétny šport, obvykle sa jedná najmä o športy ako futbal či tenis. Rally medzi nimi, aspoň u nás, nenájdeme.

Niektoré stávkové kancelárie vám ponúkajú možnosť sledovať live prenosy rôznych zápasov a závodov, medzi nimi aj práve rally. Musíte však počítať s tým, že túto ponuku nemá každý online operátor.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top