Čo sú to live stávky a aké najlepšie stránky môžeme na Slovensku v tejto oblasti nájsť?

Už zo samotného názvu je jasné, že sa jedná o stávky, ktoré sú uzatvárané “naživo”, teda priamo v čase, kedy sa daná udalosť, na ktorú sú uzatvárané, odohráva. Tieto stávky sa stávajú čoraz populárnejšími aj na Slovensku a vďaka tomu si postupne dokázali vybudovať pevné miesto v ponuke väčšiny online operátorov, ktorí u nás pôsobia. Dnes majú teda hráči k dispozícii skutočne široký výber možností live hier.

Najlepších bookmakerov na Live Stávky (2024)
# Bookmaker Bonus* Live Streamu Najlepších Live Športy Hodnotenie Navštíviť
1
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Najlepších Live Športy
 • Futbal
 • Volejbal
 • Basketbal
 • eSports
 • Tenis
5
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
2
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Najlepších Live Športy
 • Hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Futbal
 • Baseball
4.5
Navštíviť terazTipsport recenzia
3
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Najlepších Live Športy
 • Tenis
 • Futbal
 • Basketbal
 • Hokej
 • Volejbal
4
Navštíviť teraziFortuna recenzia
4
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Najlepších Live Športy
 • Futbal
 • Tenis
 • Box
 • Volejbal
 • Hokej
4
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
*Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Rozhodli sme sa, že vám prinesieme tie najlepšie a najaktuálnejšie informácie o možnostiach live hry v online stávkových kanceláriách, ktoré pôsobia na slovenskom trhu. Preskúmali sme teda ponuku najrelevantnejších operátorov a v tomto článku sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete k tomu, aby ste si vybrali práve takého, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

Ktoré stávkové kancelárie majú najlepšiu ponuku live hier?

Na našom trhu pôsobí viacero online stávkových kancelárií, ktoré majú pomerne kvalitnú live sekciu. V tejto časti si priblížime tie, ktorí sú podľa nás absolútnou špičkou.

Tipsport

Ďalšou, medzi hráčmi veľmi obľúbenou online stávkovou kanceláriou, je Tipsport. Tento operátor sa tak ako iFortuna môže pochváliť veľmi kvalitnou sekciou live stávok. Hneď na prvý pohľad je jasné, že prostredie je intuitívne, prehľadné a že sa v ňom hráč bude cítiť príjemne. Jedným z najdôležitejších kritérií je rýchlosť hry. Tá je v sekcii live stávok na stránkach Tipsport veľmi dobrá, vďaka čomu sú vaše stávky veľmi rýchlo spracované.

Tipsport taktiež ponúka skvelú možnosť live sledovania vybraných zápasov (najmä česká hokejová liga), čo dodá vašej hre dodatočný adrenalín a umožní vám to pohodlne sledovať športovú udalosť, na ktorú ste uzavreli stávku. Aj vďaka live prenosom je Tipsport tým správnym miestom pre uzatváranie live stávok, najmä na hokej.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Medzi tie najlepsie stavkove kancelarie, ktoré pôsobia na našom trhu, patrí bezpochyby iFortuna. Na webových stránkach tohto operátora samozrejme nájdete aj sekciu live stávok. Tá je pomerne kvalitne spracovaná a hráčom ponúka príjemné a prehľadné herné prostredie. Čo je však ešte dôležitejšie, hráči tu majú možnosť nájsť skutočne širokú ponuku live stávok na rôzne športy.

Najväčšie zastúpenie tu majú podľa predpokladov tie najpopulárnejšie z nich, ako napríklad futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal. Skvelé je tiež to, že live hra je na webových stránkach iFortuna rýchla, čo je práve pri tomto type stávok veľmi dôležité. Slovenského hráča poteší aj informácia, že v live sekcii iFortuny možno uzatvárať stávky na slovenské a české futbalové a hokejové ligy.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bet365

Ďalšou obľúbenou stávkovou kanceláriou, ktorá vám ponúka možnosť live stávok, je bet365. Na webových stránkach tohto online operátora nájdete taktiež pomerne prehľadnú sekciu live stávok, ktorá je priateľská k užívateľom. Operátor bet365 sa môže pochváliť tým, že ponúka veľmi široké možnosti v oblasti live prenosov športových stretnutí. Ak teda radi sledujete naživo stretnutie, na ktoré ste uzavreli stávku, bet365 je pre vás tou správnou voľbou.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

Synottip

Poslednou online stávkovou kanceláriou, ktorej live sekciu si predstavíme, je Synottip. Táto stávková kancelária hráčom ponúka taktiež veľmi príjemné prostredie sekcie live stávok. Čo je však ešte dôležitejšie, v rámci tejto sekcie si na svoje príde snáď každý hráč, pretože výber je tu skutočne široký.

Synottip ponúka veľké množstvo športov a stávkových príležitostí. Hráči, ktorí majú v stávkovej kancelárii Synottip zaregistrovaný hráčsky účet, majú tiež možnosť sledovať vybrané športové stretnutia v priamom prenose, aj keď ich je zatiaľ menej ako u konkurentov ako Tipsport alebo iFortuna.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Prečo si vybrať práve live stávky?

Hráčov, ktorí sú zvyknutí na predzápasové stávky, môže zaujímať, aké výhody im oproti nim live stávky ponúkajú. V tejto časti článku si rozoberieme niektoré z nich a dáme vám tiež užitočné tipy na live stávky.

Jednou z výhod, ktoré vám live stávky poskytujú, je bezpochyby možnosť rýchlo reagovať na priebeh daného športového stretnutia. V prípade, že uzavriete predzápasovú stávku a stretnutie sa nevyvíja vo váš prospech, máte jednoducho smolu a o svoje prostriedky prídete. Pri uzavretí live stávky je však situácia iná. Môžete reagovať na to, čo sa v zápase deje a tomu prispôsobiť svoje uzatváranie stávok. Ak teda zápas neprebieha podľa vašich predstáv, môžete zareagovať a uzavrieť inú stávku, ktorá bude odrážať vývoj stretnutia.

Ďalšou z výhod live stávok je tiež to, že hráč, ktorý dobre pozná napríklad futbalové tímy, ktoré sa v danom zápase stretli a podľa toho, čo sa deje na ihrisku, vie predpovedať, ako sa bude zápas ďalej vyvíjať, to môže využiť vo svoj prospech a uzavrieť stávku. Live stávky tiež hráčom prinášajú omnoho adrenalínovejší zážitok z hry, keďže sú uzatvárané priamo počas daného zápasu a hráč tak reaguje na to, čo sa v reálnom čase deje na ihrisku či na kurte.

Nedá sa jednoznačne povedať, ktorý typ stávok je lepší, záleží do veľkej miery na tom, čo daný hráč preferuje. Možnosť uzatvárania stávok live však ponúka množstvo zaujímavých predností, pre ktoré sa určite oplatí zvážiť, či by neboli vhodné práve pre vás.

Aké funkcie vám live stávky ponúkajú?

1 Live kurzy

Live kurzy sú tým, čo je na live stávkach zrejme to najzaujímavejšie. Kurzy sa totiž menia v priebehu športového stretnutia a odzrkadľujú jeho dianie. Live stávkovanie je teda omnoho vzrušujúcejšie, dynamickejšie a ak hráč dokáže rýchlo reagovať na to, čo sa na ihrisku či na kurte deje, má vyššiu šancu na to, aby bola jeho stávka výherná.

2 Live skóre

V sekcii live stávok v každej stávkovej kancelárii môžete sledovať live skóre stretnutia, na ktoré chcete uzavrieť stávku. Vďaka tomu zažijete omnoho väčší adrenalín a vaše stávkovanie je zábavnejšie.

3 Cash out

Keď uzatvárate live stávky, stratégia je veľmi dôležitá. Cash out vám umožňuje predčasne si vybrať vašu výhru. U niektorých operátorov máte dokonca možnosť využiť cash out aj pri časti uzavretej stávky, čím si dokážete znížiť riziko, ktoré je so stávkou spojené, no neprídete o možnosť získať prípadnú výhru.

4 Rýchla stávka

Rýchla stávka vám umožňuje okamžite uzatvoriť vašu live stávku s vopred stanovenou hodnotou stávky.

5 Live program

V live sekcii vybranej online stávkovej kancelárie nájdete časový plán športových udalostí, na ktoré budete môcť uzatvárať live stávky.

Na aké športy možno uzatvárať live stávky?

Mnoho online operátorov však ponúka možnosť uzatvárania live stávok aj na ďalšie športy, ako napríklad baseball, rugby, volejbal, hádzaná, box a ďalšie. Staviť si dokonca môžete aj na šípky alebo čoraz populárnejšie e-športy, ktoré si postupne budujú pevné miesto v sekcii live stávok viacerých stávkových kancelárií.

 • Párny/nepárny - Stávka na celkový počet gólov, gemov či bodov v danom zápase. Napríklad v prípade, že futbalové stretnutie skončí skóre 2:1, víťaznou bude stávková príležitosť „nepárny“.
 • Stávka na výsledok stretnutia (okrem remízy) - Hráč uzatvára stávku na výhru jedného z tímov. V prípade, že stretnutie skončí remízou, bude hráčovi jeho vklad vrátený.
 • Handicap - Hráč uzatvára stávku na to, o koľko gólov (minimálne) zvíťazí daný tím. Ak napríklad uzavrie stávku na výhru domácich s handicapom 0:2, vyhrá v prípade, že domáci tím zvíťazí aspoň o tri góly.
 • Celkový počet gólov - Koľko gólov padne celkovo v danom stretnutí.
 • Nasledujúci gól - Stávka na to, ktorý tím strelí nasledujúci gól.
 • Víťaz zostávajúcej časti zápasu - Stávka na to, kto bude víťazom časti stretnutia, ktorá prebieha od podania stávky až do konca stretnutia. Napríklad v prípade futbalového stretnutia, ktorého priebežný stav je 0:2, podá hráč stávku na to, že víťazom zostávajúcej časti zápasu budú domáci. V takom prípade stačí, aby domáci strelili jeden gól a hostia žiadny a aj pri výslednom skóre 1:2 bude takáto stávka víťazná, pretože v tejto časti zápasu dosiahol domáci tím lepšie skóre.
 • Víťaz zostávajúcej časti 1. alebo 2. polčasu - Podobne ako pri víťazovi zostávajúcej časti zápasu.
 • Strelec x-tého gólu stretnutia - Stávka na to, ktorý hráč strelí x-tý gól v danom stretnutí.
 • Víťaz setu (tenis) - Stávka na to, ktorý hráč získa daný set.
 • Výsledok zápasu (tenis) - stávka na presný počet setov, ktoré získa každý z hráčov.

Mobilná hra je dnes už neodmysliteľnou súčasťou života veľkého množstva hráčov, ktorí využívajú služby niektorej z online stávkových kancelárií. Je skvelé, že väčšina operátorov dnes svojim zákazníkom ponúka možnosť uzatvárať na svojom mobilnom zariadení aj live stávky.

Toto vám dáva skvelú príležitosť uzatvárať live stávky, nech sa práve nachádzate kdekoľvek. Jediné, čo k tomu potrebujete, je pripojenie na internet a prípadne mobilná aplikácia danej stávkovej kancelárie (mnoho z nich tiež ponúka možnosť využitia mobilnej verzie webovej stránky, hráči si tak nemusia inštalovať aplikáciu). Live stávkovanie dokonca môžete posunúť na úplne novú úroveň a uzatvárať stávky napríklad priamo zo štadióna, na ktorom sa dané stretnutie odohráva.

Množstvo stávkových kancelárií vám v rámci svojej sekcie promo akcií ponúka aj možnosť získania bonusov, ktoré sú exkluzívne práve pre live stávky. Všeobecne môžeme povedať, že tieto bonusy sú veľmi podobné ako všetky ostatné bonusy. Hráči, ktorí obľubujú live stávky, tak môžu získať napríklad stávky zadarmo, vylepšené kurzy, cashback bonusy a mnoho ďalších.

Medzi zaujímavé bonusy, ktoré sú k dispozícii len pre live stávky, môžeme zaradiť napríklad bonus, ktorý ponúka online stávková kancelária bwin. Ak u tohto operátora uzavriete jednoduchú live stávku na futbalový zápas v minimálnej hodnote 5 eur a v 90. minúte alebo neskôr padne gól, získate dvojnásobok svojej výhry, a to až do hodnoty 25 eur. Túto výhru vám stávková kancelária pripíše v podobe stávky zdarma.

Je vhodné tiež spomenúť, že tak, ako je tomu pri takmer každom bonuse, aj pri bonusoch v sekcii live stávok je potrebné splniť požiadavky, ktoré si určí operátor. Určite si preto podrobne preštudujte všetky podmienky, ktoré sa daného bonusu týkajú.

Záver

Live stávky sú dnes bezpochyby jednou z najdôležitejších súčastí takmer každej online stávkovej kancelárie. Medzi hráčmi sa tešia čoraz väčšej popularite a nie je sa čomu čudovať. V tomto článku sme rozobrali aspoň niektoré z veľkého množstva ich predností, medzi ktoré určite patrí najmä ich dynamickosť, atraktívnosť a to, že pri uzatváraní live stávok hráči zažívajú omnoho väčší adrenalín ako v prípade tých predzápasových. Hráči majú taktiež možnosť rýchlo reagovať na dianie v danom zápase a uzatvárať stávky podľa toho, čo sa práve deje na ihrisku či kurte. Skvelá je tiež možnosť sledovania priamych prenosov, ktorú vám mnoho online stávkových kancelárií ponúka.

Či sú však live stávky to pravé pre vás, sa musíte rozhodnúť sami. Záleží to najmä na tom, čo od stávkovania očakávate.

Top 3 Bookmakeri
SYNOTTIP
Bonus:80
5
Navštívte SYNOTTIP

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport
Bonus:20
4.5
Navštívte Tipsport

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna
Bonus:0
4
Navštívte iFortuna

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

open
Top