Volejbal stávkové kancelárie - Zistite všetko, čo potrebujete

Volejbal je u nás športom, ktorý má pomerne dlhú tradíciu a venuje sa mu veľké množstvo ľudí. Tento šport patrí na Slovensku do skupiny tých populárnejších, aj keď je jasné, že jeho popularitu a rozšírenosť určite nemôžeme porovnávať so športami ako je napríklad futbal, ľadový hokej či prípade aj tenis a niektoré ďalšie.

Stále však možno povedať, že patrí medzi to najobľúbenejšie, čo u nás nájdeme. Práve preto si aj v tomto článku práve volejbal priblížime a povieme si viac o tom, ako uzatvárať stávky na tento šport, kde máte možnosť takéto stávky uzatvárať, rozoberieme si tiež aj to, čo vám ponúka sekcia live stávok a live prenosov, priblížime si tie najpopulárnejšie volejbalové eventy, uvedieme si aj niekoľko tipov, ktoré sa týkajú uzatvárania stávok na tento šport a v poslednej časti článku si rozoberieme tie najčastejšie kladené otázky ohľadne volejbalu a samozrejme aj odpovede na ne.

Zoznam najlepších stávok na volejbal pre rok 2024
Bookmaker Bonus* Podrobnosti Ligy Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Extraliga
Extraliga
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Poľsko
Pro League
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Slovensko
Poľsko
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Extraliga
Vysshaya Liga
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

Ktoré stávkové kancelárie sú najlepšie pre volejbal stávkovanie?

V prípade, že sa rozhodnete uzatvárať stávky práve na volejbal, istotne vás bude veľmi zaujímať to, kde máte možnosť takéto stávky uzatvárať. Ktoré online stávkové kancelárie vám teda ponúkajú možnosť vsadiť si práve na volejbal?

SYNOTTIP

Online stávková kancelária SYNOTTIP ponúka svojim hráčom skutočne dosť rozsiahlu ponuku dostupných športov, na ktoré si majú príležitosť vsadiť. Medzi tieto športy patrí tiež aj volejbal. Na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOT TIP máte možnosť uzatvárať rozličné typy stávok a nájsť tu môžete aj rozličné stávkové trhy.

Môžete teda uzatvárať napríklad stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov zvíťazí vo vybranom stretnutí, koľko bodov padne v danom zápase, ktorý zo zúčastnených hráčov bude najlepším hráčom zápasu a mnoho ďalších stávok. V momentálnej dobe vám online stávková kancelária Synottip ponúka hlavne také bonusy, ktoré máte možnosť využiť na kompletnú ponuku a nejedná sa výhradne o stávky na volejbal.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

Pokiaľ sa rozhodnete, že by ste chceli uzatvárať stávky na webových stránkach online stávkovej kancelárie DOXXbet, istotne oceníte to, že aj tu môžete využiť možnosť stávkovať na zápasy práve vo volejbale. Kurzová ponuka operátora DOXXbet je vo volejbale pomerne dobrá a vy tak máte možnosť zvoliť si z pomerne slušného výberu dostupných súťaží, no tiež aj stávkových trhov.

Uzatvárať stávky tu máte možnosť trebárs na to, kto zo zúčastnených v danom stretnutí vyhrá, či napríklad na to, ktorý z hráčov na ihrisku sa stane v danom zápase tým najlepším a aj mnoho ďalšieho. Nájsť tu máte možnosť aj rozličné typy stávok, obľube sa tešia trebárs jednoduché stávky, no tiež aj akumulátory, pomocou ktorých môžete zlepšiť kurz vašej celkovej stávky.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Tipsport

Na stránke online stávkovej kancelárie Tipsport máte tiež príležitosť uzatvárať stávky práve na volejbal. Pokiaľ sa rozhodnete, že máte záujem pôsobiť práve na webe tohto online operátora, máte na výber z vcelku kvalitných možností volejbalových stávok. Nájdete tú mnoho národných líg, medzi nimi napríklad slovenskú, japonskú, španielsku či brazílsku najvyššiu ligu, no vsadiť si môžete aj napríklad na množstvo ženských národných líg.

TIPSPORT vám taktiež ponúka možnosť využiť na svoje stávkovanie rozličné stávkové trhy, medzi tie najpopulárnejšie možno zaradiť trebárs stávky na víťaza daného zápasu, no obľúbené sú aj stávky na celkového víťaza ligy či turnaja, stávky na konečné skóre vybraného stretnutia či trebárs stávky na to, ktorý z hráčov bude v danom stretnutí ten najúspešnejší.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

iFortuna

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať svoje stávky práve na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna, máte možnosť si aj tu vsadiť na populárny volejbal. Uzatváranie stávok je tu možné na širokú škálu dostupných národných líg aj turnajov, vsadiť si tu máte možnosť trebárs na slovenskú, nemeckú, brazílsku, španielsku či japonskú najvyššiu ligovú súťaž, no stávku si môžete podať aj na pomerne širokú škálu dostupných ženských národných líg.

Najviac volejbalových stávok je uzatváraných na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného stretnutia, no stávkari si zvyknú vsadiť napríklad aj na to, aký bude finálny stav zápasu. V súčasnej dobe vám online stávková kancelária Fortuna nedáva príležitosť využiť bonusy či promo akcie, ktoré by ste mohli využiť iba na volejbalové stávky, aj tu ale máte možnosť využiť množstvo rôznych promo akcií, ktoré sú však určené pre všetky kurzové stávky operátora Fortuna.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Na webe online stávkovej kancelárie Niké máte možnosť nájsť pomerne veľké množstvo kurzových stávok, medzi ktorými pochopiteľne môžete nájsť aj práve stávky na volejbalové zápasy. Tento šport je na webových stránkach Niké stálicou a vďaka tomu a jeho obľúbenosti si máte možnosť vsadiť na mnohé národné ligy, no tiež aj atraktívne turnaje. Nájdete tu napríklad slovenskú, brazílsku, českú, fínsku alebo aj nemeckú najvyššiu národnú ligu, no okrem toho aj zaujímavé turnaje a tiež aj mnoho ženských národných líg. Najpopulárnejšie sú zrejme aj tu stávky na víťaza zápasu, hráči si ale radi stavia aj na to, akým skóre zápas skončí, aký bude celkový počet bodov v stretnutí a ďalšie.

eTIPOS

Online stávková kancelária eTIPOS vám tak ako aj ostatné stávkové kancelárie, ktoré sme si tu priblížili, dáva príležitosť vsadiť si na volejbal. Volejbal je na webových stránkach eTipos pomerne populárny a preto je tu aj vo veľkej miere zastúpený. Vsadiť si tu môžete na mnohé najvyššie národné ligy, medzi ktorými nechýba belgická, fínska, brazílska a japonská a vybrať si môžete aj rozličné stávkové trhy, najväčšej obľube sa určite tešia stávky na víťaza daného stretnutia alebo aj na to, ktorý z hráčov bude v danom stretnutí najúspešnejší.

Ako uzatvárať stávky na volejbal?

Stávkovanie na volejbal

Pokiaľ sa rozhodnete, že máte záujem začať stávkovať na volejbal, istotne budete chcieť vedieť, ako staviť na volejbal.

Uzatváranie stávky na volejbal je vo všetkých online stávkových kanceláriách v podstate veľmi podobné ako je tomu u všetkých iných športoch. Ako prvé je samozrejme potrebné, aby ste navštívili webovú stránku online stávkovej kancelárie. Potom musíte kliknúť na sekciu športových stávok a zo športov, ktoré máte k dispozícii, si vybrať stávky na volejbal. Potom si zvolíte stretnutie, na ktoré by ste chceli uzatvoriť stávku a následne danú stávkovú príležitosť. Nakoniec vám už stačí iba dúfať, že vaša stávka bude víťazná.

Volejbal stávkové kancelárie vám ponúkajú príležitosť využiť rozličné typy stávok. Ktoré to teda sú?

Ako prvá je to istotne jednoduchá stávka, pomocou ktorej máte možnosť uzatvárať stávky na jednu stávkovú príležitosť, trebárs na to, ktorý zo zúčastnených bude úspešný a zvíťazí v danom zápase alebo i na to, kto z hráčov bude najlepším hráčom daného stretnutia. Jednoduchá stávka môže byť vlastne akákoľvek stávka, hlavné je to, že je na vašom tikete iba jediná stávková príležitosť.

Inou veľmi obľúbenou stávkou je aj takzvaná akumulátorová stávka. Tento typ stávky vám ponúka príležitosť uzatvoriť viacero stávok a skombinovať tak svoje stávkové príležitosti. Má to pre niekoho významný benefit, pretože po kombinácii všetkých stávkových príležitostí na tikete si zvýšte svoj kurz a taktiež sa tým zvýši aj vaša potenciálna výhra. Nevýhodou ale je, že preto, aby ste mohli pri takejto stávke byť úspešní, úspešné by museli byť všetky stávkové príležitosti, ktoré sa na tikete nachádzajú. Máte teda logicky o niečo menšiu šancu na víťazstvo, no pokiaľ sa vám podarí zvíťaziť, môžete počítať s vyššou výhrou, ako keby ste každú z týchto stávok podali zvlášť.

Medzi tie najviac obľúbené trhy pre volejbal stávkovanie jednoznačne patria stávky na to, ktorý z tímov uspeje a vyhrá v zápase. Pomerne obľúbené sú tiež aj stávky na to, ktorý zo zúčastnených hráčov bude v stretnutí najlepší. Popularite sa tešia aj stávky na to, koľko bodov bude celkovo v danom zápase odohraných. V stávkových kanceláriách si stávkari s obľubou nájdu cestu trebárs aj ku stávkam na to, kto sa stane víťazom niektorej z národných líg či turnaja.

Stávkovanie na volejbal na live eventoch

Live volejbalové stávky

Live stávky a live prenosy majú dnes na webe snáď každej online stávkovej kancelárie svoje veľmi pevné miesto. Niet sa však vôbec čomu čudovať, keďže online operátori vedia, že live sekcia sa medzi hráčmi teší stále väčšej popularite, a tak si dávajú záležať na tom, aby hráčom poskytovali aj tuto hernú možnosť. Live stávky sú skvelé v tom, že vám ako hráčovi dokážu poskytnúť herný zážitok, ktorý je iný ako v prípade, že uzatvárate klasické stávky. Čo presne teda možno nájsť v sekcii live stávok a live prenosov?

Pokiaľ sa rozhodnete, že máte záujem využiť live stávky a live prenosy, môžete nájsť rozličné stávkové trhy, ktoré práve live sekcia zvykne ponúkať. Tým jednoznačne najobľúbenejším stávkovým trhom, s akým sa môžete na webových stránkach online stávkových kasín v live sekcii stretnúť, je stávka na víťaza zápasu, ktorý práve prebieha.

Ďalšou stávkou, ktorá sa teší skutočne veľkej obľube, je aj stávka na to, aké bude konečné skóre daného zápasu a pomerne populárne je aj uzatváranie live stávok na to, ktorý z hráčov bude v danom zápase tým najúspešnejším z pohľadu dosiahnutých bodov. Tieto stávkové trhy sú veľmi obľúbené celosvetovo, no veľkej popularite sa tešia práve aj na stránkach online stávkových kancelárií, ktoré využívajú slovenskí hráči.

Veľmi dôležitou súčasťou live sekcie online stávkových kancelárií sú taktiež aj live prenosy športových zápasov. Istotne vás ako hráča len poteší, keď si budete môcť dané športové stretnutie, na ktoré ste uzatvorili stávky, pozrieť naživo. Je však potrebné dodať, že nie každá online stávková kancelária, ktorá má vo svojom portfóliu sekciu live stávok, vám automaticky ponúka aj možnosť sledovať živé prenosy zápasov, na ktoré tieto live stávky poskytuje.

V prípade, že vám ale stávková kancelária takéto prenosy ponúka, musíte si byť vedomí toho, že istotne nebudete môcť sledovať live prenosy každého jedného stretnutia, na ktoré vám daná stávková kancelária poskytuje možnosť v live sekcii si vsadiť.

Široký výber populárnych eventov, na ktoré si možno staviť

CEV Európska liga vo volejbale

Ako tomu býva v akomkoľvek inom športe, aj práve pri volejbale sa môžeme stretnúť s mnohými udalosťami, ktoré majú medzi hráčmi skutočne veľkú popularitu. Ktoré eventy to teda sú?

Ako prvé musíme určite spomenúť to, že veľmi populárnymi eventmi sú mnohé najvyššie národné ligy, či už sa jedná o európske, alebo aj iné ligy, ktoré sú vysoko kvalitné a sledujúcim a stávkarom poskytujú skutočne atraktívne zážitky. Na Slovensku sa samozrejme teší pomerne slušnej obľube aj naša domáca najvyššia volejbalová liga, najmä jej mužská verzia.

Ďalej sa samozrejme veľmi vysokej popularite teší aj volejbalový turnaj, ktorý sa odohráva ako súčasť olympijských hier. To sa dá povedať prakticky o ktoromkoľvek športe, ktorý je súčasťou olympiády, keďže tá je dlhodobo tou zrejme najprestížnejšou športovou udalosťou, aká na svete existuje.

Ďalšou veľmi populárnou udalosťou zo sveta volejbalu je určite aj Svetový pohár a Svetový šampionát vo volejbale, ktorý sa v súčasnej dobe odohráva každé štyri roky a stretávajú sa na ňom tí najlepší hráči a hráčky volejbalu z celého sveta. Niet sa prečo čomu čudovať, že je medzi divákmi a tiež aj stávkarmi skutočne veľmi populárny.

Tieto volejbalové udalosti patria medzi tie najpopulárnejšie na celom svete, no to isté môžeme povedať aj o slovenskom trhu. Na tom sa darí v podstate rovnakým volejbalovým eventom, plus samozrejme slovenská národná liga.

Tipy na volejbal - Užitočné rady od profesionálov

V tejto časti článku si uvedieme nejaké tipy na volejbal, ktoré vám môžu pomôcť, aby sa vám podarilo byť pri vašom uzatváraní stávok lepší.

Často kladené otázky

Volejbal je aj v našich končinách veľmi populárnym športom. Aj keď sa samozrejme popularitou nemôže porovnávať so športami ako ľadový hokej či futbal, jedná sa u nás o jeden z najobľúbenejších športov, čo sa logicky odráža aj v jeho prítomnosti v ponuke väčšiny online stávkových kancelárií. Dá sa povedať, že volejbal je športom, ktorý nechýba v ponuke žiadnej stávkovej kancelárie, ktorá dosahuje aspoň minimálnu kvalitu. Vďaka tomu si v prípade, že chcete uzatvárať stávky práve na volejbal, môžete vyberať z pomerne širokej ponuky možností, ktoré máte k dispozícii.

Vzhľadom na to, že sa u nás popularite teší aj práve slovenská najvyššia volejbalová liga, čo platí najmä pre jej mužskú verziu, nájdete ju aj v ponuke veľkého množstva online stávkových kancelárií. Online operátori si totiž dobre uvedomujú, čo hráči chcú a na čo majú záujem uzatvárať na ich webových stránkach stávky, a preto tomu samozrejme prispôsobujú aj svoju ponuku.

Toto je otázka, na ktorú neexistuje jedna správna odpoveď. Do veľmi veľkej miery to totiž záleží na vašich preferenciách, teda najmä na tom, aký šport práve vy preferujete. Ak sa vyznáte vo volejbale, je pre vás výhodné uzatvárať stávky práve na tento šport, keďže máte v tejto oblasti väčšie znalosti ako priemerný hráč. Stávkovanie na volejbal je teda v podstate rovnaké ako na ktorýkoľvek iný šport.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top