Bandy - Čo vám ponúkajú a ako staviť

Šport menom bandy v našich končinách určite nepatrí medzi tie najpopulárnejšie, no existuje mnoho hráčov, ktorí si k nemu nachádzajú cestu aj u nás. Veľkej obľube sa však tento šport teší v iných častiach sveta. Čo to teda bandy vlastne je?

Bandy je šport, ktorý sa najviac podobá na ľadový hokej, ktorý je u nás jedným z najobľúbenejších športov vôbec. Pochádza z Anglicka, kde sa mu podarilo získať v 18. storočí pomerne veľkú popularitu. Vzhľadom na to, že tento šport môžeme nájsť aj na webových stránkach mnohých online stávkových kancelárií, si o ňom v tejto recenzii povieme viac. Čo konkrétne sa tu teda dozviete?

Bookmaker Bonus* Podrobnosti Navštíviť
Tipsport
4.5
€20
Bonus:
€20
Podrobnosti
  • Tipsport športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
Navštíviť terazTipsport recenzia
SYNOTTIP
5
€80
Bonus:
€80
Podrobnosti
  • SYNOTTIP Challenge
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť terazSYNOTTIP recenzia
iFortuna
4
€0
Bonus:
€0
Podrobnosti
  • iFortuna športová TV
  • Špeciálne promo akcie a bonusy
Navštíviť teraziFortuna recenzia
DOXXbet
4
€2000
Bonus:
€2000
Podrobnosti
  • Vysielanie live športov
  • Podrobné profesionálne štatistiky
Navštíviť terazDOXXbet recenzia
18+ *Platia Pravidlá a podmienky! Kliknite na "Navštíviť teraz" pre podrobnosti.

V prvom rade si uvedieme, kde na našom trhu máte možnosť uzatvárať stávky na bandy. V ďalšej časti si bližšie rozoberieme to, ako prebieha uzatváranie stávok na tento šport a tiež aj typy stávok na bandy. Následne si priblížime aj live stávky a live prenosy, ktoré vám bandy prináša, rozoberieme si aj populárne udalosti zo sveta tohto športu.

Taktiež vám dáme aj pár tipov, ktoré môžu byť užitočné pri uzatváraní stávok na bandy a na záver tejto recenzie si uvedieme tie najčastejšie kladené otázky zo sveta stávok na tento šport a samozrejme aj odpovede na ne.

Bandy a uzatváranie stávok na tento šport

V tejto časti našej recenzie vám uvedieme niekoľko online stávkových kancelárií, ktoré patria k tým najlepším na trhu a zároveň vám ponúkajú možnosť uzatvárať na ich webových stránkach stávky práve na bandy. Ak si teda chcete vsadiť na bandy, stávkové kancelárie ktoré vám takúto príležitosť dávajú, sú nasledovné:

Tipsport

Online stávková kancelária Tipsport - na webových stránkach máte veľmi veľké množstvo možností v oblasti športových stávok. Nájdete tu mnoho dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť a medzi ne patrí práve aj bandy. Ak chcete uzatvárať stávky práve na tento šport, máte tu pomerne široké možnosti.

Nájdete tu viacero zaujímavých národných líg, samozrejme to závisí aj podľa toho, ktorá z nich sa v danej dobe hrá. Medzi ne patrí napríklad švédska najvyššia bandy liga a ďalšie. V rámci bandy si hráči najčastejšie zvyknú vsadiť na to, ktorému z tímov sa podarí v danom zápase vyhrať, alebo či stretnutie skončí remízou.

Vstupný bonus: €20

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

DOXXbet

V prípade, že si ako partnera pre svoje online hazardné hranie vyberiete práve stávkovú kanceláriu DOXXbet, okrem mnohých iných populárnych, no aj menej populárnych športov, si tu budete mať možnosť vsadiť aj na zápasy v rámci športu bandy. Vsadiť si tu môžete najmä na populárne národné ligy, medzi ktoré môžeme zaradiť napríklad švédsku najvyššiu ligu či ruskú najvyššiu bandy ligu a ďalšie. V rámci športu menom bandy si máte možnosť vsadiť na viacero typov stávok, tou hráčmi najčastejšie využívanou je určite stávka na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom stretnutia.

Vstupný bonus: €2000

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

SYNOTTIP

Ak sa rozhodnete, že chcete uzatvárať stávky práve na webových stránkach online stávkovej kancelárie SYNOTTIP, vaše možnosti budú skutočne veľmi široké. Medzi športmi, na ktoré si môžete vsadiť, nájdete samozrejme aj šport menom bandy. V rámci tohto športu si taktiež môžete vybrať z viacerých zaujímavých možností, nájdete tu rôzne európske národné ligy. Veľmi obľúbenou národnou ligou, na ktorú tu hráči radi uzatvárajú stávky, je napríklad najvyššia švédska bandy liga.

Medzi tie najpreferovanejšie stávky patria samozrejme stávky na to, ktorému z dvoch zúčastnených tímov sa podarí v danom zápase zvíťaziť. Taktiež si môžete vsadiť napríklad aj na to, či sa stretnutie skončí nerozhodne. Hráči často využívajú aj možnosť vsadiť si na to, koľko gólov celkovo v zápase padne. Taktiež si možno vsadiť aj na rôzne ďalšie veci, trebárs na to, ktorý z tímov v stretnutí strelí prvý gól a mnoho ďalších.

Vstupný bonus: €80

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

bwin

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie bwin nájdete skutočne veľmi širokú škálu dostupných športov, na ktoré si môžete vsadiť, keďže tento operátor patrí medzi to najlepšie, čo možno vo svete online hazardu nájsť. Preto vás určite neprekvapí, že si tu máte možnosť vsadiť aj na zápasy v bandy. Určite najpopulárnejšie sú v rámci bandy stávky na to, ktorý zo zúčastnených tímov sa stane víťazom daného zápasu, vsadiť si však máte možnosť na mnoho ďalších vecí. Medzi ne patrí trebárs stávka na to, že sa zápas skončí remízou.

Ďalej sú populárne stávky na to, koľko gólov celkovo padne v stretnutí, no tiež aj na to, koľko gólov sa podarí streliť vybranému tímu v danom zápase. Hráči si radi vsadia aj na najlepšieho strelca zápasu a tiež aj na mnoho ďalších vecí.

iFortuna

Pokiaľ sa rozhodnete, že si máte záujem vyskúšať uzatváranie športových stávok práve na webových stránkach online stávkovej kancelárie iFortuna, máte k dispozícii skutočne veľké množstvo športov. Medzi týmito športmi môžete nájsť práve aj bandy, ktoré tu má solídne zastúpenie. Môžete si tu vsadiť na hneď viacero zaujímavých vecí, v prvom rade sa jedná o populárne ligy, ako je napríklad ruská či švédska najvyššia národná súťaž. V prípade, že sa práve odohrávajú napríklad medzinárodné súťaže, môžete si samozrejme vsadiť aj na ne.

Ak si chcete vsadiť na bandy, máte k dispozícii viacero typov stávok, ktoré môžete využiť. Najpopulárnejšie sú určite stávky na to, ktoré z družstiev sa stane víťazom daného zápasu. Obľúbené sú však aj napríklad stávky na to, že sa stretnutie skončí remízou, no aj mnohé ďalšie, napríklad stávka na celkový počet gólov, ktoré v zápase padnú či aj stávka na to, koľko gólov sa podarí streliť vybranému tímu. Populárne sú tiež aj stávky na to koľko gólov strelí vybraný hráč.

Vstupný bonus: €0

*Platia pravidlá a podmienky! 18+

Niké

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie Niké nájdete veľké množstvo zaujímavých možností v oblasti športových stávok. Jedná sa totiž o jedného z tých najlepších operátorov, ktorí pôsobia (nielen) na našom trhu. Dobrou správou je, že tu môžete nájsť aj bandy. V rámci tohto športu si máte možnosť vybrať z viacerých dostupných líg a ďalších športových udalostí, medzi obľúbené národné ligy, na ktoré hráči radi uzatvárajú stávky, patria napríklad švédska, anglická či ruská najvyššia liga.

Okrem toho si tu hráči môžu vsadiť napríklad aj na rôzne medzinárodné udalosti, ak sa práve odohrávajú. Medzi tie najobľúbenejšie typy stávok patria stávky na to, ktorý z dvoch zúčastnených tímov sa stane víťazom tohto zápasu alebo či zápas skončí nerozhodným stavom. Ďalej sú to aj stávky na to, koľko gólov celkovo padne v zápase či napríklad aj stávky na to, koľko gólov strelí v stretnutí vybraný tím alebo kto zo zúčastnených hráčov sa stane najlepším strelcom zápasu, no tiež aj iné stávky.

bet365

Stávková kancelária bet365 patrí medzi to najlepšie, čo vám celosvetový trh s online hazardom ponúka. Jedná sa o online operátora, ktorý má vo svojej ponuke jednu z najširších ponúk, akú je možné nájsť. Vďaka tomu vás asi neprekvapí, že tu má svoje zastúpenie aj práve šport menom bandy. Ak sa rozhodnete, že si tu chcete vsadiť na bandy, môžete si vybrať z množstva dostupných druhov stávok.

Najobľúbenejšie sú samozrejme stávky na to, ktoré zo zúčastnených družstiev dané stretnutie vyhrá alebo či zápas skončí nerozhodným stavom. Veľkej popularite sa však tešia aj ďalšie stávky, ako napríklad stávky na to, aký bude celkový počet gólov, ktoré v zápase padnú, alebo aj na to, koľko gólov sa podarí streliť vybranému tímu.

Vstupný bonus: €50

*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.

Bandy stávkovanie - Typy stávok na tento šport

Stavte na živé bandy zápasy

V prípade, že sa rozhodnete pre uzatváranie stávok na tento šport, stávkovanie na bandy a to ako prebieha, budú určite niečím čo vás bude zaujímať. Ako teda musíte postupovať pri uzatváraní stávok práve na bandy?

Jednou z prvých vecí, ktoré by ste mali vedieť, je určite to, aké typy stávok máte možnosť v rámci stávkovania na bandy využiť. Ktoré to teda vlastne sú?

Ďalšou veľmi dôležitou vecou, ktorú by ste mali vedieť predtým, ako sa pustíte do uzatvárania stávok, je to, ako vlastne uzatvorenie stávky prebieha. Podávanie stávok na bandy je v podstate veľmi jednoduché a veľmi podobné tomu, ako aj u iných športov, ktoré nájdete na stránkach online stávkových kancelárií. V prvom rade si samozrejme musíte založiť hráčsky účet u daného online operátora. V ďalšom kroku si musíte vybrať šport, na ktorý si chcete staviť a následne aj konkrétnu stávkovú príležitosť, ktorú chcete využiť. Ďalej si musíte zvoliť očakávaný výsledok a tiež aj sumu, ktorú chcete do tejto stávky vložiť. Potom už stačí len čakať a dúfať, že bude vaša stávka víťazná.

Medzi tie najpopulárnejšie stávkové trhy na Slovensku patria napríklad stávka na víťaza stretnutia, stávka na to, koľko gólov padne celkovo v zápase, prípadne to, koľko gólov sa podarí streliť konkrétnemu tímu. Ďalej sú to aj stávky na to, či sa danému hráčovi podarí streliť v zápase gól.

Ako fungujú live stávky a live prenosy

Sledujte živé bandy zápasy

Sekcia live stávok dnes patrí v podstate do povinnej výbavy každej stávkovej kancelárie, ktorá to so svojím pôsobením myslí vážne. Čo vám teda live stávky ponúkajú a máte možnosť ich uzatvárať aj na bandy? Live stávky na bandy sú taktiež dostupné v ponuke množstva online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia aj na našom trhu. Vďaka tomu sú vaše možnosti uzatvárania live stávok na bandy pomerne široké. Ktoré live stávkové trhy sú teda na našom trhu najpopulárnejšie?

V prvom rade hráči obľubujú live stávky na to, ktorý z tímov sa stane víťazom daného stretnutia. Veľmi populárne sú však aj viaceré ďalšie live stávkové trhy, napríklad stávky na to, koľko gólov padne celkovo v danom zápase, akým presným skóre zápas skončí či napríklad to, ktorému z hráčov, ktorí sa zúčastňujú zápasu, sa podarí skórovať.

Ďalšou dôležitou súčasťou sekcie live hry v ponuke online stávkových kancelárií sú aj live prenosy. Live prenosy vám na svojich stránkach ponúka väčšina operátorov, ktorí majú sekciu live stávok. Neplatí to však vždy. Čo sa týka sledovania živých prenosov bandy, nájdete ich iba na stránkach niektorých online stávkových kancelárií. Určite však nemôžete počítať s tým, že budete mať k dispozícii živý prenos každého zápasu, na ktorý si máte v live sekcii daného online operátora možnosť vsadiť.

Populárne udalosti v rámci bandy

Bandy Svetový šampionát

Bandy je šport, ktorý sa svojou popularitou samozrejme nemôže rovnať niektorým iným športom, ako napríklad futbal, ľadový hokej, basketbal, tenis a ďalšie. To však neznamená, že by nemal veľmi širokú základňu fanúšikov, ktorí ho vyhľadávajú. Aj bandy vám teda ponúka hneď viacero veľmi populárnych udalostí, ktoré sa medzi hráčmi tešia veľkej obľube. Ktoré to teda sú?

Tým zrejme najpopulárnejším bandy eventom vôbec je Bandy Svetový šampionát. V rámci tohto turnaja medzi sebou súperia tie najlepšie mužské národné bandy družstvá, ktoré bojujú o celkové prvenstvo. Existuje od päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia a koná sa každý rok.

Ďalšími populárnymi bandy udalosťami sú aj Bandy Svetový pohár, v ktorom medzi sebou súperia klubové tímy, a tiež aj ženský Bandy Svetový šampionát. Čo sa týka slovenského trhu, u nás sa popularite tešia v podstate rovnaké udalosti, ako je tomu aj v celosvetovom meradle.

Zopár tipov spojených s uzatváraním stávok na bandy

V tejto časti našej recenzie si uvedieme zopár tipov, ktoré by vám mohli pomôcť pri vašom uzatváraní stávok. Tu sú teda naše tipy na bandy.

Často kladené otázky

Aj keď je uzatváranie stávok na bandy aj u nás pomerne populárne, samotnej hre ako takej sa u nás príliš mnoho ľudí nevenuje. Preto ani slovenské ligy nedosahujú takú úroveň, aby ich stávkové kancelárie zaradili do svojej ponuky. Vsadiť si na slovenské bandy teda na webových stránkach online stávkových kancelárií, ktoré pôsobia na našom trhu, v súčasnosti nie je možné.

Samozrejme, záleží to však najmä na tom, či budete dostatočne úspešní a to hlavne v dlhodobom meradle. Cesto k dlhodobému úspechu je v stávkach na akýkoľvek šport, napríklad aj bandy stávková stratégia a tiež aj to, aby ste mali o danom športe veľmi dobré znalosti. Samozrejme však musíte mať aj trochu šťastia, ako pri akýchkoľvek stávkach.

Stávky na bandy sú v podstate veľmi podobné ako akékoľvek iné stávky na akýkoľvek iný šport. Keďže sa jedná o šport, ktorý sa do veľkej miery podobá na ľadový či pozemný hokej, typy stávok a stávkové trhy sú takmer totožné ako u týchto športov. Ak teda chcete vedieť, ako staviť na bandy, je to veľmi jednoduché.

Ďalšie populárne športy, na ktoré môžete staviť
open
Top