Bet365 Alternative Link - Ako sa Dostat na bet 365 na Slovensku 2024

V tomto texte vám priblížim online stávkovú kanceláriu bet365, ktorá patrí k notoricky známym menám v odvetví online hazardu.

Zobraziť viac

Operátor si dokázal vybudovať medzi užívateľmi skutočne dobré meno a pevné postavenie, a tak je určite namieste podrobne si rozobrať, čo konkrétne na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie môžete nájsť.

Zobraziť menej
365 bet - Stávková kancelária
Vstupný bonus: €50
bet365
4.5
  • Funkcia live streamu
  • Rôzne stávkové trhy
  • Najlepší športový výber
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 4
Výbery: 4.5
Vklady: 5
Meny: 5
Software: 4.5
Ľahké používanie: 4
*Zaregistrujte sa, vložte €5 alebo viac na svoj účet a my Vám dáme stávkový kredit za Váš kvalifikačný vklad (až do €50), keď podáte kvalifikačné stávky v rovnakej hodnote a tie budú vyhodnotené. Iba pre nových zákazníkov, platia podmienky.
*Platia pravidlá a podmienky! 18+ Uplatňujú sa geografické obmedzenia. Pre prístup je vyžadovaný účet s prostriedkami alebo stávka uzavretá 24 hodín pred udalosťou.

V tomto článku vám poskytnem obsiahlu recenziu stávkovej kancelárie bet365, poviem niečo o tom, držiteľom akej licencie operátor je, popíšem proces registrovania sa na webe, predstavím platobné metódy, ktoré možno využiť, bonusy, ktoré operátor bet365 SK ponúka, funkčnosť a dizajn webovej stránky, bezpečnosť webu, kvalitu zákazníckeho servisu a tiež to najpodstatnejšie, čím sú bezpochyby ponúkané športy, stávkové trhy a príležitosti, ktoré vám operátor ponúka.

Verím, že vám táto recenzia napomôže k tomu, aby ste sa rozhodli pre toho najvhodnejšieho partnera v oblasti online hazardu.

Vlastnosti bet365

🏆 bet365 SK: Navštívte stránku
📱 Mobilná verzia: Android a iOS
🎁 Ponuka registrácie: 100% na prvé vkladu v stávkovom kredite do €50
💸 Minimálna výška vkladu: €5-€10

Bet 365 - Ako sa dostanem na webovú stránku?

Vzhľadom na to, že stávková kancelária bet365 nie je v súčasnosti držiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorá je podmienkou pre správne fungovanie na slovenskom trhu s online hazardom, pre hráčov môže byť problematické dostať sa na jej webové stránky štandardným spôsobom a niektorí si môžu myslieť, že nefunguje.

488bet365

Dobrou správou pre slovenských fanúšikov online stávkovej kancelárie je, že existujú určité alternatívy, vďaka ktorým je web tohto operátora dostupný aj v prípade, že sa nachádzate na území Slovenska. Aké konkrétne to sú?

VPN

Virtuálna privátna sieť vám umožňuje pripojiť sa s vaším počítačom do vybranej počítačovej siete. Vďaka tomu sa budete zdanlivo nachádzať napríklad aj v inej krajine, z ktorej nie je problém navštíviť webové stránky online stávkovej kancelárie bet 365 na slovensku.

Toto je pomerne obľúbená možnosť, ktorú využíva množstvo užívateľov internetu aj pri iných príležitostiach ako pri návšteve webovej stránky niektorého z online operátorov, ktorí nie sú držiteľom licencie pre prevádzkovanie online hazardu na slovenskom území.

DNS - Snáď najlepšia a najvyužívanejšia možnosť

Alternatívne links

Ďalšou pomerne obľúbenou možnosťou, ako obchádzať tieto pravidlá, je využívanie alternatívnych odkazov. Bet365 alternatívny link funguje veľmi jednoducho. Online stávková kancelária, ktorá nezíska licenciu v danej krajine, vytvára množstvo tzv.

„bet365 mirror websites“, čiže zrkadlových webových stránok, na ktorých môžete hrať rovnako ako na štandardnej webovej stránke danej stávkovej kancelárie.

Všetky z týchto možností môžete využiť aj práve v prípade, ak chcete hrať na webe bet365. Je však potrebné doplniť pár informácií.

Pri využívaní niektorých možností je potrebné byť obozretný. To platí najmä vtedy, ak sa rozhodnete kliknúť na niektorý bet365 alternatívny link, ktoré vám online stávková kancelária ponúka. Treba si byť vedomý toho, že najmä pri uskutočňovaní vkladov na svoj hráčsky účet dávate online operátorovi citlivé informácie, ako napríklad číslo vašej platobnej karty či prihlasovacie údaje k vášmu Skrill účtu, atď.

Je preto potrebné, aby ste si boli istí tým, že stránka, na ktorú ste sa dostali, je skutočne „mirror“ stránkou stávkovej kancelárie, ktorú ste si vybrali. Alternatívna bet 365 stránka by vám mala poskytovať presne to, čo „originál“.

Aké licencie má stávková kancelária bet365?

Ako som zmienil už vyššie, online stávková kancelária bet365 v súčasnej dobe nie je držiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorá je podmienkou pre prevádzkovanie online hazardu na území Slovenska v súlade so zákonom. Vyššie v článku som ale spomenul niekoľko možností, ako je možné služby tohto online operátora využívať a pristupovať na jeho webové stránky aj z našej krajiny.

Ako sa možno na stránke bet365 zaregistrovať?

bet365

V prípade, že sa rozhodnete založiť si na webovej stránke online stávkovej kancelárie bet365 hráčsky účet, musíte absolvovať niekoľko krokov. Aké konkrétne to sú? Čo musíte ako užívateľ pre registráciu urobiť? Ja som si to vyskúšal na vlastnej koži a je to bezproblémové.

Bet365 registrácia je veľmi jednoduchá. Postup je do veľkej miery podobný ako u ktoréhokoľvek z relevantných konkurentov stávkovej kancelárie bet365. Navštívte webovú stránku tohto operátora a pred vami sa objaví domovská stránka. Na domovskej stránke zamierte napravo hore, kde nájdete tlačidlo s názvom Registrácia. Kliknite na a objaví sa pred vami registračný formulár, ktorý musíte následne vyplniť.

Údaje, ktoré tu musíte zadať, je potrebné vyplniť pravdivo. Online stávková kancelária si totiž vašu identitu overuje, a tak nemá zmysel zadávať nepravdivé údaje. Je to aj ochrana pred zneužitím vašich údajov, keďže to zabraňuje inému užívateľovi, aby k registrácii využil napríklad vaše citlivé údaje.

Po tom, čo vyplníte všetky potrebné údaje, vám bude vytvorený hráčsky účet v stávkovej kancelárii bet365. Potom už stačí len uskutočniť svoj prvý vklad peňažných prostriedkov, ktorý možno vykonať veľmi jednoducho, a to využitím jednej z platobných metód, ktoré vám bet365 ponúka. Práve platobným metódam a tomu, čo sa za nimi skrýva, sa budeme venovať v nasledujúcej časti mojej recenzie stávkovej kancelárie.

Ako je možné na stránkach bet365 uskutočňovať vklady a výbery?

bet365

Platobné metódy sú veľmi dôležitou súčasťou každej online stávkovej kancelárie či kasína a to, či táto sekcia spĺňa požiadavky, býva jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere správneho partnera v oblasti online hazardu. Aké platobné metódy nájdete na webových stránkach online stávkovej kancelárie bet365?

Ak sa rozhodnete vložiť na svoj hráčsky účet finančné prostriedky, môžete to urobiť prostredníctvom množstva platobných metód. Pri výbere môžete využiť taktiež širokú škálu možností. Ja preferujem tie platobné metódy, ktoré mi ponúkajú možnosť uskutočňovať vklady a výbery čo najrýchlejšie.

Aký ponúka bet365 dizajn a funkčnosť webstránky?

Keď som navštívil web online stávkovej kancelárie bet365, privítala ma pomerne široká škála rôznych informácií. Tak ako tomu je u väčšiny kvalitných konkurentov, aj tento operátor sa snaží na svojich domovských stránkach hráčom ponúknuť veľké množstvo údajov, potrebných pre ich hru. Skvelé je, že aj napriek veľkému množstvu informácií je domovská stránka skutočne prehľadná a nebudete mať žiadny problém nájsť to, čo práve hľadáte.

Aj dizajn webovej stránky je príjemný a pomerne moderný, čo sa týka ako domovskej stránky, tak i všetkých podstránok. Na webovej stránke všetko nájdete bez problémov a bez toho, aby ste museli príliš dlho blúdiť a hľadať to, čo potrebujete. Vo všeobecnosti je webová stránka online stávkovej kancelárie veľmi kvalitná, a to po stránke funkčnosti, tak i po stránke kvality. Hráči sa tu tak cítia dobre a miesto zdĺhavého hľadania toho, čo potrebujú, sa môžu venovať samotnému uzatváraniu stávok.

Aké bonusy nájdete v bet365?

bet365

Na webových stránkach online stávkovej kancelárie môžete nájsť, tak ako aj u jej konkurentov, zaujímavé bonusy, ktoré operátor ponúka svojim hráčom. Tým najbežnejším a medzi hráčmi aj najpopulárnejším bonusom je bezpochyby vstupný bonus. Aký môžete nájsť v stávkovej kancelárii bet365?

Vstupný bet365 bonus má formu, akú majú vstupné bonusy vo väčšine stávkových kancelárií. To znamená, že vám bet365 zdvojnásobí váš prvý vklad na hráčsky účet. Pre zisk tohto bonusu však samozrejme musíte splniť určité podmienky. Platia zmluvné podmienky. 18+.

Ak si budete chcieť prostriedky vybrať, budete musieť váš vklad aj získaný bonus prestávkovať.

Tieto požiadavky na prestávkovanie je potrebné splniť do určitej doby od požiadania o bonus. Ďalej nájdete na webovej stránke bet365 ďalšie bonusy ako napríklad tenisový aku bonus, bonus na aku stávky, euro basketbal bonus, bonus na euro futbal a ďalšie.

Na akých trhoch možno uzatvárať stávky?

Keďže bet365 je svetoznámy, populárny a skutočne kvalitný operátor v oblasti online hazardu, zodpovedá tomu aj jeho ponuka trhov, na ktorých môžete uzatvárať stávky. Na svoje si tu prídu aj hráči, ktorí preferujú niektoré z menej populárnych stávkových trhov.

Na webových stránkach určite nemôžu chýbať základné stávkové trhy, medzi ktoré patria nasledovné:

1/X/2

Jedná sa o ten najpopulárnejší stávkový trh, a to najmä v prípade futbalových stávok.

Správne skóre

Táto stávka je výherná iba v prípade, že uhádnete presné skóre daného stretnutia.

Akumulátory

Pri tomto type stávky, ktorý môžete využívať v rámci veľkého množstva športov, máte možnosť zvýšiť svoje zisky tým, že máte na svojom tikete viacero stávok.

Váš tiket je výherný iba v prípade, že sú výherné všetky stávky, ktoré sú na ňom uvedené.

Okrem týchto stávkových trhov ponúka operátor samozrejme aj širokú škálu ďalších možností v tejto oblasti.

Na aké športy si tu môžem vsadiť?

Tak ako to platí pri stávkových trhoch, aj oblasť športov, na ktoré si môžete vsadiť, je široká. Nájdete tu teda tie najpopulárnejšie a najčastejšie tipované športy, medzi ktoré bezpochyby patrí futbal, hokej, tenis či basketbal, no na svoje si prídu aj fanúšikovia uzatvárania stávok na americký futbal, baseball, box, MMA, čoraz populárnejšie e-športy, závody F1, golf, hádzanú, motocykle, rôzne motoristické športy, plážový volejbal, šípky, snooker, biatlon či skoky na lyžiach a tiež tu nájdete aj sekciu špeciálnych stávok.

Na slovenskom trhu sú najpopulárnejšími najmä športy ako futbal, hokej a tenis. Slovenskí tipéri radi uzatvárajú stávky na stretnutia niektorej z populárnych európskych futbalových a hokejových líg či tenisové Grand Slamové turnaje. Ďalej sa podľa očakávaní tešia popularite aj slovenské a české hokejové a futbalové ligy a v prípade tenisových zápasov zohráva úlohu aj to, či je ich účastníkom aj slovenský hráč/hráčka.

Ako možno na stránke bet365 uzavrieť stávku?

V tejto sekcii článku vám popíšem proces uzatvárania stávky na webe operátora tak, ako som si ho sám vyskúšal. Postup uzatvárania stávky je na webovej stránke stávkovej kancelárie skutočne bezproblémový a rýchly. Prebieha v podstate rovnako ako u veľkého množstva jeho konkurentov. Po otvorení domovskej stránky sa vám na ľavom paneli ponúknu všetky športy, z ktorých si vyberiete. Následne je potrebné vybrať stávkový trh a konkrétny zápas.

Potom si vyberiete konkrétnu stávkovú príležitosť a kliknete na tipovaný výsledok. Potom musíte zvoliť sumu, ktorú chcete staviť. Napravo je panel s tiketom, ktorý zobrazuje vaše stávky. Tento tiket zobrazuje všetky podstatné informácie, teda vaše stávky, kurzy, celkový kurz, finančný obnos, ktorý ste vsadili, čiastku, ktorú môžete v prípade výhry získať a ostatné dôležité informácie.

Bet365 vám ponúka rôzne druhy stávok, medzi tie úplne najpopulárnejšie môžeme zaradiť nasledovné:

Sólo tip

Na tikete sa nachádza iba jeden zápas/jedna stávková príležitosť. Tiket je víťazný, ak tento zápas dopadne podľa vášho tipu.

AKU stávka

Akumulovaná stávka, na tikete sa nachádzajú aspoň 2 stávky. Tiket je víťazný, ak sú všetky stávky na ňom víťazné.

Stávková kancelária v súčasnosti neponúka možnosť využiť Cashout. Cashout vám dáva šancu vyplatiť si váš tiket za súčasnú ponúkanú hodnotu. Je to vlastne predčasné vyplatenie výhry. Cashout sa vám môže oplatiť pri viacerých vývojoch stávok.

Trebárs ak uzavriete AKU stávku so 17 stávkovými príležitosťami, z ktorých 12 už vyšlo, no vy máte obavy, aby vás niektorý zo zvyšných 5 tipov o výhru nepripravil. Vyplatíte si stávku a zostávajúce stretnutia sa vás v podstate netýkajú. Ďalej sa Cashout môže vyplatiť aj v prípade, že vidíte, že sa niektorý z vašich zápasov nevyvíja vo váš prospech a vy sa obávate, že vám môže pokaziť celý tiket.

Bet365 a live stávky

*Uplatňujú sa geografické obmedzenia. Pre prístup je vyžadovaný účet s prostriedkami alebo stávka uzavretá 24 hodín pred udalosťou.

Dnes nájdete sekciu live stávok na stránkach snáď všetkých online operátorov v oblasti hazardu. Stávková kancelária bet365 v tomto nie je žiadnou výnimkou a taktiež svojim hráčom ponúka možnosť live stávkovania. Ja som si live stávkovanie vyskúšal skutočne do hĺbky a zistil som nasledujúce:

Sekcia live stávok je v tejto v stávkovej kancelárii pomerne kvalitne spracovaná. Na rozdiel od väčšiny konkurentov sa do tejto sekcie dostanete kliknutím na vrchnú časť ľavého panelu s výberom dostupných športov. Live sekcia je pomerne prehľadná, čo je najmä pri živých stávkach veľmi dôležité. Je tiež potrebné, aby boli vaše príkazy spracovávané čo najrýchlejšie, čo stávková kancelária spĺňa.

Samotná ponuka v rámci tejto sekcie je podľa môjho názoru veľmi dobrá, v najväčšej miere tu nájdete zastúpené najmä športy ako hokej či futbal, no taktiež aj ostatné, záleží to samozrejme najmä na tom, aká liga či turnaj sa v súčasnosti hrá.

Sekcia live stávok vám tiež ponúka možnosť sledovať prenosy zápasov live. Samozrejme sa to týka len vybraných stretnutí a nie všetkých, na ktoré si môžete v live sekcii vsadiť. Aby ste mohli tieto zápasy sledovať, je potrebné mať aktívny hráčsky účet. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že live sekcia bet365 je skutočne skvelá a bude sa tu cítiť dobre každý hráč, ktorý vyhľadáva práve live stávky.


Mobilná hra s bet365

Stávková kancelária bet365 vám ponúka možnosť mobilnej hry pomocou aplikácie aj mobilnej verzie webovej stránky. Vyskúšal som obe možnosti a tu sú moje dojmy:

Pokiaľ vám viac vyhovuje využívanie aplikácie vo vašom mobilnom zariadení, mám pre vás dobrú správu. Bet365 ponúka aplikáciu vo verzii pre majiteľov mobilného zariadenia s operačným systémom Android aj iOS. Aplikácia je na veľmi vysokej úrovni a ponúka vám skutočne kvalitný herný zážitok, je vidieť, že vývojári sa snažili čo najviac priblížiť desktopovej verzii stávkovej kancelárie bet365.

Pokiaľ si z nejakého dôvodu nechcete do svojho mobilu či tabletu inštalovať aplikáciu, bet365 vám ponúka možnosť využiť mobilnú verziu svojej webovej stránky, ktorá poskytuje v podstate totožný zážitok zo stávkovania ako v prípade, že navštívite jej desktopovú verziu. Bet365 v súčasnosti slovenským hráčom neponúka možnosť získania žiadnych bonusov, ktoré by boli exkluzívne pre mobilnú hru.


Ako je stránka bet365 zabezpečená?

Otázka zabezpečenia je bezpochyby jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali pri výbere toho správneho partnera v oblasti online hazardu riešiť. Dobrou správou je, že online stávková kancelária bet365 poskytuje svojim hráčom skutočne bezpečné prostredie.

Bet365 je držiteľom známeho SSL certifikátu, ktorý pomocou šifrovania ochraňuje všetky údaje, ktoré sú prenášané medzi vaším zariadením a webstránkou či serverom. Tiež vás môže ochrániť pred niektorými kybernetickými útokmi.

Bet365 vám síce poskytuje kvalitné zabezpečenie, no svoju „domácu úlohu“ si musíte urobiť aj vy. Nikdy si preto neukladajte svoje prístupové heslo k účtu na webstránke bet365 v počítači, nepristupujte na webstránku z neznámeho zariadenia alebo v neznámej sieti a vždy po dokončení práce na webstránke sa nezabudnite odhlásiť.


Ako sa bet365 stará o svojich užívateľov?

Zákaznícka podpora je tiež veľmi dôležitou súčasťou celkového obrazu o stávkovej kancelárii, najmä v prípade, že potrebujete pomôcť s nejakým problémom. Ako som sa presvedčil na vlastnej koži, bet365 vám ponúka viacero možností, ako sa môžete spojiť s pracovníkmi ich zákazníckej podpory. Prvou z nich je živý chat, ďalšou možnosťou je zaslanie e-mailu a poslednou je telefonická podpora.

Z vlastnej skúsenosti viem, že pracovníci zákazníckej podpory stávkovej kancelárie bet365 sú veľmi kompetentní a ochotní, vďaka čomu bude váš problém pravdepodobne veľmi rýchlo vyriešený.

Záver

V tejto recenzii som sa pokúsil priblížiť vám online stávkovú kanceláriu bet365. Aké sú podľa mňa jej najväčšie plusy a mínusy?

Plusy
  • Široká škála možností stávok
  • Overená miliónmi hráčov z celého sveta
  • Kvalitné herné prostredie a mobilná aplikácia
  • Live sekcia
Mínusy
  • Oficiálne nedostupná na zemí Slovenska

Medzi najväčšie klady stávkovej kancelárie bet365 zaraďujem určite skvelé možnosti v oblasti samotných stávok, jej skvelú reputáciu na celom svete, to, ako jednoduché a príjemné je uzatváranie stávok na jej stránke a v aplikácii a tiež kvalitne spracovanú live sekciu.

Najväčším záporom je určite oficiálna nedostupnosť bet365 na našom území. Ako som však uviedol vyššie, existuje viacero spôsobov, ako si s týmto problémom poradiť. Dúfam, že vám tento článok pomôže urobiť správne rozhodnutie a vybrať si partnera v oblasti online hazardu, ktorý bude pre vás ten najvhodnejší.

Recenzie odporúčaných bookmakerov
open
Top