Stávková kancelária Unibet a jej ponuka

Online stávková kancelária Unibet je operátor, ktorý je slovenským milovníkom online hazardu veľmi dobre známy. Tento názov môžeme s kľudom označiť za notoricky známy, ktorý pozná takmer každý, kto sa na našom trhu s online gamblingom pohybuje. Táto spoločnosť je nielen známa, no patrí tiež medzi tie stávkové kancelárie, ktoré sa môžu pochváliť skutočne vysokou kvalitou služieb, ktoré poskytuje svojim používateľom. Je to jednoducho operátor, ktorý sa snaží patriť medzi špičku na tomto vysoko konkurenčnom trhu. To, ako sa mu to darí, si bližšie rozoberieme v tomto článku.

Táto online stávková kancelária má svoje korene v Škandinávii, konkrétne vo Švédsku. Okrem švédskeho trhu však pôsobí v množstve ďalších krajín. Výrazný nárast aktivít zaznamenala okolo roku 2000 a v dnešnej dobe, ako sme spomenuli už vyššie, patrí k operátorom, ktorí sa tešia veľkej popularite aj na našom trhu.

Vstupný bonus: €25
Unibet
4
  • Unibet športová tv
  • Funkčná mobilná aplikácia
  • Live stávky s množstvom možností
Predpisy
  • Platobných metód:
Bonus: 4
Výbery: 4.5
Vklady: 3.5
Meny: 4
Software: 4
Ľahké používanie: 5
*Platia Pravidlá a podmienky! 18+

V tomto texte si teda online stávkovú kanceláriu Unibet rozoberieme o niečo bližšie. Budeme sa snažiť o to, aby ste na jeho konci mali informácie dostačujúce na to, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je tým správnym partnerom v oblasti online hazardného hrania práve pre vás.

Napíšeme si niečo o tom, akej licencie je operátor držiteľom, popíšeme si postup registrácie na jeho webových stránkach, rozoberieme si platobné metódy, ktoré je možno na jeho webe využiť, uvedieme si tie najzaujímavejšie bonusy, ktoré ponúka, pozrieme sa aj na funkčnosť webu online stávkovej kancelárie Unibet a tiež aj jeho dizajn, taktiež si povieme viac o tom, aké majú webové stránky operátora zabezpečenie. Uvedieme si informácie o tom, s akými zákazníckymi službami môžete ako hráč počítať a tiež sa budeme venovať tomu, čo je pre väčšinu hráčov zrejme najdôležitejšie, a to sú športy, ktoré používateľom Unibet ponúka a tiež stávkové trhy, na ktoré možno uzatvárať stávky.

Ako sa možno dostať na webové stránky Unibet Slovensko?

Online stávková kancelária či kasíno, ktoré chcú pôsobiť na slovenskom trhu, by mali spĺňať určité kritériá. Výsledkom splnenia týchto kritérií je udelenie licencie pre poskytovanie služieb v oblasti online hazardu. Takúto licenciu v súčasnej dobe pre územie našej krajiny vydáva výlučne Ministerstvo financií Slovenskej republiky (MFSR). Iný zdroj takejto licencie neexistuje a táto licencia je predpokladom pre to, aby mohol online operátor poskytovať na území Slovenskej republiky služby v oblasti online gamblingu.

V prípade, že operátor túto licenciu nemá, hráči sa pri pristupovaní na jeho webové stránky môžu stretnúť s problémami a môžu mať dojem, že web stávkovej kancelárie či kasína je nedostupný a operátor neposkytuje svoje služby. To však nemusí byť pravda, ak chcete zistiť, ako je na tom v tejto oblasti Unibet SK a aké ďalšie možnosti prístupu na web operátora máte, čítajte ďalej.

Bohužiaľ, online stávková kancelária Unibet v súčasnosti nie je držiteľom licencie od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Máme však pre vás dobrú správu, služby tohto online operátora je možné využívať aj napriek tomu. Ako je to možné?

Skvelé je, že aj v prípade, že nie je online operátor držiteľom licencie od MFSR, tak ako je tomu práve v prípade stávkovej kancelárie Unibet, existujú možnosti, ako sa na jeho web dostať. Týchto možností je hneď niekoľko a používatelia určite ocenia najmä to, že ich prostredníctvom môžu hráči využívať web skutočne plnohodnotne.

Konkrétne o ktorých možnostiach to hovoríme?

VPN

Za touto skratkou sa skrýva výraz „virtuálna privátna sieť“. Tá vám dáva možnosť pripojenia do vybranej počítačovej siete prostredníctvom vášho osobného počítača. Prostredníctvom VPN sa tak môžete ako keby ocitnúť na inom mieste, ako na ktorom sa naozaj nachádzate. V prípade, že chcete VPN využiť pre prístup na webovú stránku online stávkovej kancelárie Unibet, je potrebné pripojiť sa do siete v krajine, ktorá povoľuje využívanie webovej stránky tohto operátora bez obmedzení.

VPN sa využíva aj na iné účely, napríklad ju využívajú obyvatelia krajín, v ktorých je internet a jeho obsah pod drobnohľadom štátu a je obmedzený prístup na množstvo webových stránok. Prostredníctvom VPN tak môžu obyvatelia týchto štátov zákaz obchádzať a na stránky pristupovať ako keby z inej krajiny, ktorej sa reštrikcie netýkajú.

Alternatívne odkazy

Unibet alternative link je taktiež obľúbený variant prístupu na web operátora Unibet. Skvelé je, že táto možnosť vám ponúka plnú funkcionalitu, to znamená, že môžete prostredníctvom alternatívneho linku využívať presne tie isté funkcie, ktoré by vám online operátor poskytol aj na svojej originálnej stránke.

Alternatívne odkazy sú naozaj výborným variantom, ako pristupovať na web stávkovej kancelárie. Takmer všetci operátori, ktorým sa nepodarí získať potrebnú licencie, si vytvárajú pomerne veľké množstvo tzv. „mirror websites“.

Unibet mirror websites sú vlastne „zrkadlové webové stránky“, ktoré hráčom poskytujú presne to isté, čo aj originálne webové stránky.

DNS

Zmena DNS predstavuje asi tú najjednoduchšiu a najpopulárnejšiu možnosť prístupu na web stávkovej kancelárie Unibet či iných obmedzených operátorov.

Ak sa vám online stávková kancelária Unibet pozdáva a chcete využiť niektorú z ponúkaných možností, určite je namieste aj ostražitosť. Najmä v prípade, že sa rozhodnete využiť poslednú z uvedených možností, ktorou sú alternatívne odkazy. Predtým, ako začnete hrať, by ste si mali byť stopercentne istí, že daný alternatívny odkaz pochádza skutočne od vami vybraného operátora a nejde o podvodný odkaz, prostredníctvom ktorého sú z hráčov vyplákavané ich citlivé údaje ako číslo platobnej karty a podobne.

Ako prebieha v Unibet registrácia?

Ak sa rozhodnete, že online stávková kancelária Unibet je tým pravým partnerom v oblasti online hazardu práve pre vás, je nevyhnutné na jej webových stránkach podstúpiť proces registrácie. Aké kroky je teda nutné vykonať?

Na domovskej stránke online stávkovej kancelárie je potrebné kliknúť na možnosť registrácie. Následne sa pred vami otvorí registračný formulár, ktorý je nutné vyplniť. Vo formulári nájdete polia, do ktorých je potrebné zadať vaše osobné údaje, atď.

Dôležité je poznamenať, že všetky údaje musia byť uvedené pravdivo. Operátor si ich totiž môže spätne overovať. Je to najmä kvôli tomu, aby sa zabránilo zneužívaniu osobných údajov treťou osobou a aby si tak nikto napríklad vo vašom mene nemohol založiť na webových stránkach online stávkovej kancelárie či kasína hráčsky účet a pôsobiť tak pod falošnou identitou.

Ako možno na webe Unibet vkladať a vyberať finančné prostriedky?

Platobné metódy, ktoré možno využiť u daného online operátora, sú taktiež veľmi dôležitou súčasťou ponuky a zohrávajú rolu pri výbere toho správneho partnera v oblasti online hazardu. Aké platobné metódy teda môžeme nájsť na webových stránkach stávkovej kancelárie Unibet?

Vkladov a výberov online stávkovej kancelárie
Vkladov a výberov
Unibet

V otázke vkladov na hráčsky účet vám tento online operátor ponúka základné možnosti, ktoré patria do tzv. „povinnej výbavy“ každého kasína či stávkovej kancelárie, ktorá chce patriť k najlepším. Nájdete tu teda základné platobné metódy ako platby prostredníctvom kreditných a debetných kariet Visa a Mastercard, možnosť platby prostredníctvom štandardného bankového prevodu či platby pomocou paysafecard.

Stávková kancelária má tiež určité obmedzenia, ktoré sa týkajú výšky vkladu. To je však štandardom, s ktorým sa stretneme u väčšiny operátorov na trhu. Konkrétne je nutné dodržať minimálnu výšku vkladu, pri kreditných a debetných kartách je to 10 eur, pri všetkých ostatných metódach je výška minimálneho vkladu určená na 15 eur. Poplatok za vklad na svoj hráčsky účet platíte iba v prípade, že využije platbu kreditnou kartou, konkrétne sa jedná o 2,5% z výšky vášho vkladu.

V otázke výberov si môžete zvoliť buď kreditnú či debetnú kartu, alebo bankový prevod. Bankový prevod môže trvať až do 10 dní, pri kreditných a debetných kartách si počkáte 2 až 5 dní. U všetkých dostupných metód je potrebné počítať s tým, že minimálna veľkosť výberu je 15 eur. Za výber finančných prostriedkov prostredníctvom žiadnej z metód si stávková kancelária neúčtuje žiadny poplatok.

Ako je na tom Unibet v otázke dizajnu a funkčnosti?

Online stávková kancelária Unibet je jedným z popredných poskytovateľov online hazardu, s ktorými sa na našom trhu môžeme stretnúť. Hráči teda očakávajú, že tomu bude zodpovedať každá súčasť tohto operátora, dizajn a funkcionalitu webovej stránky nevynímajúc.

Unibet - dizajnu a funkčnosti

Dizajn webovej stránky online stávkovej kancelárie Unibet vás už pri príchode na domovskú stránku zaujme množstvom informácií, ktoré sú vám okamžite k dispozícii. Na rozdiel od väčšiny konkurentov však operátor nemá priamo na domovskej stránke uvedené všetky športy a množstvo ďalších informácií. Tie nájdete po kliknutí na sekciu športov. Následne sa pred vami objaví výber všetkých športov, ktoré vám stávková kancelária ponúka, výber zaujímavých kurzových stávok a mnoho ďalšieho.

Aj keď tu na vás čaká pomerne veľké množstvo informácií, je potrebné poznamenať, že webová stránka, a to žiadna z jej súčastí, nepôsobí príliš preplnene či chaoticky. Stávkovú kanceláriu Unibet teda musíme pochváliť, keďže vám poskytuje veľké množstvo informácií, no všetko je prehľadné, jednoduché a na webe sa vždy ľahko zorientujete.

V otázke funkcionality je na tom operátor taktiež veľmi dobre, všetko na webových stránkach funguje tak, ako má a všetky vaše príkazy, ktoré zadáte, sú uskutočňované rýchlo a plynule.

Online stávkovú kanceláriu Unibet teda za jej dizajn a funkčnosť musíme pochváliť.

Aké bonusy vám Unibet ponúka?

Bonusy online stávkovej kancelárie
Uvítací bonus
Unibet

Otázka bonusov je pre mnoho hráčov taktiež pomerne dôležitá. Online operátori si to veľmi dobre uvedomujú a snažia sa tomu prispôsobiť aj svoju ponuku. Tým bezpochyby najpopulárnejším druhom bonusu je vstupný či uvítací bonus. Tento bonus dnes nájdeme u takmer každého operátora. Čo vám v oblasti bonusov ponúka stávková kancelária Unibet?

Tento operátor vám ponúka pomerne širokú škálu bonusov. Tešiť sa môžete najmä na bonusy, ktoré sa týkajú práve prebiehajúcich športových podujatí, no je tu toho ešte omnoho viac.

Čo sa týka vstupného bonusu, nájdete tu samozrejme aj ten. Konkrétne sa môžete tešiť na bonus v hodnote 25 eur. Jedná sa o štandardný bonus, 100% navýšenie vášho prvého vkladu, v tomto prípade do výšky 25 eur. Pre získanie tohto bonusu je potrebné vytvoriť si hráčsky účet na webových stránkach stávkovej kancelárie Unibet, vybrať si bonus a následne si užívať získané finančné prostriedky.

V oblasti bonusov patrí tento operátor bezpochyby medzi to najlepšie, čo v súčasnosti na našom trhu možno nájsť.

Ktoré trhy nájdeme na webe operátora?

Ako sme spomenuli už vyššie, tento operátor patrí medzi notoricky známe a veľmi úspešné mená v tomto odvetví. Jedným z dôvodov je aj to, že hráči na jeho stránkach nájdu to najlepšie. To sa týka aj ponuky stávkových trhov. Unibet kurzové stávkovanie ponúka širokú škálu možností.

Čo konkrétne teda na stránkach operátora nájdete?

1/X/2

Trh 1/X/2 dáva hráčom možnosť uzavrieť stávku na to, či bude víťazom zápasu prvý tím, druhý tím alebo či sa daný zápas skončí nerozhodne

Akumulátor

Na trhu s týmto názvom majú stávkari šancu zaujímavo zhodnotiť svoj vklad. To je však spojené aj s väčším rizikom, keďže takýto tiket musí obsahovať iba víťazné tipy. Na takomto druhu tiketu musí byť každá stávka výherná

Over/Under

Tento trh slúži na uzatváranie stávok na to, či v stretnutí padne viac alebo menej bodov/gólov, ako je určená cifra.

Toto je len pár z tých najpopulárnejších stávkových trhov, ktoré vám operátor na svojich stránkach ponúka.

Na aké športy si tu možno vsadiť?

Na webových stránkach Unibet si na svoje príde milovník snáď každého športu. Ponuka je tu v tejto oblasti skutočne široká. Na čo konkrétne sa teda môžete tešiť?

Nájdete tu samozrejme tie najpopulárnejšie športy, medzi ktoré patrí futbal, ľadový hokej, tenis či basketbal. Okrem toho si tu môžete vsadiť aj na americký futbal, bedminton, bandy, baseball, box, šach, kriket, cyklistiku, šípky, e-športy, golf, psie dostihy, moto-športy, politiku, rugby, snooker, surfovanie, stolný tenis, MMA, virtuálne športy, volejbal a ďalšie. Unibet kurzová ponuka vám jednoducho dáva široké možnosti.

Čo je populárne medzi slovenskými hráčmi?

Slovenskí stávkari sa od tých zahraničných až tak veľmi nelíšia, preferujú totiž tie celosvetovo najpopulárnejšie ligy v tých najpopulárnejších športoch, plus najvyššie slovenské ligy vo futbale a v ľadovom hokeji.

Uzatváranie stávky na stránke operátora

Tu si uvedieme, čo je potrebné vykonať, aby ste na webe stávkovej kancelárie mohli uzatvoriť stávku. Ak ste si online stávkovú kanceláriu Unibet vybrali ako svojho partnera v oblasti online hazardu a chcete uzavrieť svoju prvú stávku, musíte samozrejme uskutočniť pár krokov.

Našťastie sa jedná tak, ako u väčšiny konkurentov, o veľmi rýchly a nenáročný proces. Stačí si na domovskej stránke stávkovej kancelárie v paneli, ktorý je umiestnený naľavo, vybrať šport, na ktorý chcete uzatvoriť stávku, ďalej je samozrejme potrebné zvoliť si aj vybrané športové stretnutie. Potom si zvolíte stávkovú príležitosť a výsledok, na ktorý chcete stávku uzavrieť a na záver je potreba vybrať si aj finančný obnos, ktorý chcete do vybranej stávky vložiť.

Live stávky v stávkovej kancelárii Unibet

Online stávková kancelária Unibet vám samozrejme ponúka aj možnosť využívať sekciu live stávok. Live stávky sú v dnešnej dobe v podstate nevyhnutnou súčasťou ponuky každého online operátora, ktorý sa chce dostať alebo udržať v popredí. To chápe aj stávková kancelária Unibet a hráčom v na svojom webe ponúka pomerne kvalitnú a obsiahlu sekciu live stávok.

Live sekcia vám okrem širokej škály stávkových príležitostí ponúka aj skvelú prehľadnosť a promptné riešenie vašich príkazov, čo je práve pri live stávkach veľmi dôležité. Live sekciu teda môžeme ohodnotiť skutočne pozitívne, okrem toho tu nájdete aj možnosť sledovania live prenosov, čo určite nie je pravidlom.


Ako je na tom operátor v oblasti mobilnej hry?

Online stávková kancelária Unibet sa môže pochváliť tým, že svojim hráčom umožňuje vybrať si z viacerých možností mobilnej hry. Používatelia môžu využiť mobilnú verziu webovej stránky stávkovej kancelárie, alebo mobilnú aplikáciu, ktorú si musia stiahnuť do svojho mobilného zariadenia. Skvelé je, že mobilnú aplikáciu si možno stiahnuť do zariadenia s operačným systémom Android, iOS aj Windows Phone.

Dobrou správou je, že aplikácia aj mobilná verzia webstránky vám ponúkajú skutočne autentický herný zážitok, je vidieť, že tvorcovia si na mobilnej hre dali naozaj záležať. V podstate všetko, čo nájdete v klasickej desktopovej verzii, môžete nájsť aj v aplikácii či mobilnej verzii operátora. V súčasnosti stávková kancelária neponúka bonusy, ktoré by boli spojené s mobilnou hrou.


Zabezpečenie webovej stránky operátora

Zabezpečenie webovej stránky by malo pri rozhodovaní o výbere operátora zohrávať dôležitú úlohu.

Na webe tohto operátora možno počítať s kvalitným zabezpečením. Používateľom ponúka vysokú úroveň bezpečnosti, a to za pomoci viacerých vecí. Operátor je držiteľom certifikátu SSL. Pomocou tohto certifikátu je zabezpečené šifrovanie, teda ochrana údajov, prenášaných medzi vaším počítačom a serverom či webom. Okrem toho je vďaka nej používateľ chránený aj pred určitými základnými typmi kybernetických útokov.

Operátor zabezpečuje aj ochranu vašich citlivých údajov, a to prostredníctvom nariadenia EÚ, známeho ako GDPR. Unibet teda disponuje kvalitným zabezpečením.


Aký zákaznícky servis tu na vás čaká?

Zákaznícky servis v online stávkovej kancelárii Unibet je na pomerne vysokej úrovni. Kontaktovať pracovníkov môžete prostredníctvom viacerých kanálov. Pracovníci zákazníckej podpory sú dostatočne kvalifikovaní a dokážu vám pomôcť s vaším problémom.

V prípade, že chcete kontaktovať podporu, je vhodné najprv navštíviť sekciu Často kladených otázok (FAQ), ktorá vám môže pomôcť váš problém vyriešiť. Nájdete tu odpovede na tie najdôležitejšie a najčastejšie pokladané otázky.


Záver

V tomto článku sme sa vám pokúsili priniesť dostatočné množstvo informácií o online stávkovej kancelárii Unibet, aby ste sa ich prostredníctvom mohli rozhodnúť, či je pre vás práve tento operátor tým správnym partnerom v oblasti online hazardu.

Rozobrali sme si rôzne oblasti, uviedli sme si tie najväčšie plusy aj mínusy tejto stávkovej kancelárie. Medzi najväčšie plusy môžeme určite zaradiť napríklad to, čo väčšinu používateľov zaujíma zrejme najviac, a to sú samotné dostupné športy a stávkové príležitosti. Zlepšenie by naopak mohlo prísť v oblasti dostupných platobných metód. Dúfame, že vám tento článok pomôže urobiť kvalitné a informované rozhodnutie.

The best bookmakers
Unibet
Top